Červená manikúra: nový dizajn 2019

Spomedzi kľúčových módnych trendov sezóny 2019 má červená manikúra miesto v našej zbierke fotografií. Starostlivo sme študovali hlavné trendy umenia nail v takom štýlovom dizajne a vybrali pre vás tie najlepšie nápady. Stojí za to vyskúšať teraz!


Najmódnejšia manikúra 2019

  • Výhodou červenej farby je, že vyzerá skvele na dlhých aj krátkych nechtoch. Ak ste ich už dlhý čas pestujú, módne trendy vám ponúknu elegantný mandľový alebo oválny tvar, štvorček s hladkými rohmi alebo balerínu v tvare kosoštvorca.

Pokiaľ ide o krátke nechty, odporúča sa ich ukladať oválnymi obrysmi alebo uprednostňovať tvar „mäkkého štvorca“.

  • Na módnej vlne sezóny 2019 zostávajú úplne všetky odtiene červenej farby: od šťavnatej šarlátovej až po ušľachtilú bordó.

  • Môžete bezpečne pridať červenú farbu s inými relevantnými farbami a vytvoriť ešte viac štýlové nechtové umenie. Combo s čiernou je klasikou žánru, s bielym - stelesnením romantiky a ženskosti, so zlatom dodá najpôsobivejší dizajn.

  • Pravda, najmódnejšia manikúra v roku 2019 je trblietanie, geometria, trenie, minimalizmus, matný dizajn, kresby, zaujímavá francúzska a mesačná manikúra, ako aj kontrast textúry.

Tajomstvo červeného nechtového umenia

Keď sa dievča chce živo vyjadriť a vytvoriť dôraz na dobre udržiavané perá, robí červenú manikúru. Takýto dizajn je výberom sebavedomia aúspešné dámy, ktoré vedia, čo chcú. Avšak, aby sa umenie nechtov v fatálnej červenej verzii efektívne, musíte mať na pamäti niekoľko pravidiel.

  • Lúpanie laku, nerovnosti náteru, neudržiavané nechty - to všetko v kombinácii s červenou farbou vyzerá hrozne. Je to vrtošivý odtieň, ktorý vyžaduje, aby všetko v manikúre bolo dokonalé.

  • Ak chcete, aby vás červené nechty potešili svojou krásou a čistotou tak dlho, ako je to len možné, urobte to gélovým leštením.

  • Príjemným bonusom červeného laku je jeho univerzálnosť. Tmavovlasé ženy módy sú ideálne pre teplé tóny tejto farby a pre dievčatá s blond vlasmi je lepšie zvoliť si tie najlepšie odtiene.

  • Takáto manikúra je vždy dokonale kombinovaná s rúžom podobného tónu.

  • Ak nosíte červené šaty, nechajte farbu laku mierne tmavšiu ako odev.

Kovové akcenty

Štýlový kovový dekor vyzerá nádherne v kombinácii s červenou základňou. Toto elegantné combo bude úspešné pri použití svetlých a hlbokých odtieňov základne.
Najpravdepodobnejšou kombináciou môžeme nazvať kombináciu červenej so zlatým dekorom. Môžu to byť tenké čiary, trblietky, geometrické motívy, fólie v technike "rozbitého skla", ako aj pozlátenie.

Kombinácia faktúr

Štýlová manikúra v sezóne 2019 umožňuje výraznú kombináciu matnej, lesklej alebo lesklej textúry.

Štýlová manikúra

Nápisy a slová

Módna manikúra môže o vás doslova povedať veľa, pretože absolútnym trendom sezóny 2019 sú rôzne nápisy v dizajne nechtov. To môže byť jednoduché slová alebo písmená, ale na nechty sú celkom dobre umiestnené celý nápis. Čo to bude: deklarácia lásky, vaše motto alebo len motivujúca fráza - vy sa rozhodnete!

Zaujímavé! Ak neviete, ako ovládať kefu, môžu vám na pomoc prísť špeciálne posuvníky alebo známky. S nimi je vytváranie trendu jednoduché!

Prechodové gradienty

Klasický efekt v dnešnej manikúre nikoho neprekvapuje a módne trendy prichádzajú s novými spôsobmi, ako to vyjadriť. Napríklad populárny je diagonálny a vertikálny gradient. Ombre efekt s iskry súťaží s ním v kráse. Fashionistas sú tiež v úžase z tohto dizajnu s použitím trenia a ostrý prechod farieb.

Najaktuálnejšie kombinácie s červenou farbou pomocou ombre techniky sú fialové, bordové alebo čierne.


Ak sa vám takéto rozhodnutie o farbe zdá byť ponuré, vezmite na vedomie ďalší nový trend - gradient červenej farby v tandeme s oranžovou alebo žltou farbou. Táto atraktívna a ohnivá kombinácia vyzerá živšie a výraznejšie.

Negatívny priestor

Víťazný tandem transparentného náteru s farebnou farbou - jednoznačný hit sezóny 2019! Technika negatívneho priestoru potešila módy so svojím vzhľadomrelatívne nedávno, a už získal veľkú lásku znalcov mimoriadneho a štýlového dizajnu.

Na vytvorenie takého módneho nechtového umenia stačí nechty nechať bezfarebným lakom, nechať uschnúť a použiť šablóny na ozdobenie farebnej časti dizajnu.

Glitre

Horúcim trendom sezóny 2019 je používanie iskier vo všetkých jej prejavoch. Tu môžete dať svoju fantáziu voľnú ruku, pretože akýkoľvek brilantný dizajn je naozaj v móde. Samozrejme, okrem domýšľavosti a chuti.

Francúzština

Bez ohľadu na to, aké nové odvetvie má prekvapenie, od sezóny k sezóne je jedným z najvyhľadávanejších dizajnov dobrá stará francúzska bunda. Vedúce postavenie v počte trendov dnes zaujal geometrický francúzsky dizajn, pridanie klasiky s kamienkami a vzormi, ako aj rôzne experimenty s tvarom, farbou a polohou úsmevu.

Manikúra Mesiaca

Lunárny dizajn je najbližší príbuzný Francúzov, ktorý v každej sezóne tiež porazil všetky rekordné popularity. Medzi novinkami takéhoto nail artu nemôžeme spomenúť dieru v tvare srdca, ktorá nenechá ľahostajnú romantickú povahu.

Ďalšou zaujímavou myšlienkou je kombinácia mesiaca a francúzskeho dizajnu v jednej manikúre. Takéto rozhodnutie by vyzeralo úžasne na dlhých nechtoch.

Zaujímavé:Lunárna manikúra 2019: módne trendy

Kamienky

Ak chcete dať luxusnú manikúru aelegancia, pridajte k nemu výzdobu kamienkov - to je sto percent možnosť! Trendy budúcej sezóny varujú: červená manikúra bude úspešná a módna v sezóne 2019, ak sa kamienky používajú len ako jemný akcent. Nemali by ste sa vzdať úplnej intarzie nechtík, mierne a presné použitie takéhoto dekoru je dnes v móde.

Výkresy

Začnime zrejmým. Červená farba je priamym spojením so srdiečkami a milostnými nápismi. Takéto dojemné motívy boli vždy populárne a sezóna 2019 nie je výnimkou.

Aj v tomto trende boli kvetinové a kvetinové vzory, ktorých význam pripadá na teplé obdobie. Mnoho módnych žien dokáže spojiť štýlový leopard tlač, čiernobiele kresby, portréty a monogramy s červenou farbou dokonale.

Nemenej módne v roku 2019 budú typické ženské kresby - rúž, šaty, dievčenská silueta, portrét nejakej krásy.

Zaujímavé:Priehľadná manikúra so vzorom

Matný vzor

\ t

Matt textúra pomôže vytvoriť šľachtu a elegantné červené nechty. V sezóne 2019 je opäť na vrchole popularity - využite ju!

Pásy

Geometrická manikúra je krásna v každom z jej návrhov, ale je obzvlášť obľúbená u pruhov. Taký nail-ar s červenou základňou vyzerá výstižne a zároveň štýlovo. Neváhajte vytvoriť túto manikúru vo všedné dni - napriek jej jasuharmonicky vyzerá v ležérnych súpravách.
Dizajn s pruhmi môže byť vyrobený nielen v geometrickom štýle. V roku 2019 je miesto neyl-umenia v duchu minimalizmu, „farebného bloku“ a „negatívneho priestoru“.

Geometria

Červená manikúra v sezóne 2019 môže byť zakomponovaná do módneho krásneho dizajnu v štýle "geometrie". Táto technika nemá prísne pravidlá, ale kreatívne impulzy a abstrakcie sú vítané. Vezmite si inšpiráciu z našich foto príkladov a príďte s dizajnom, ktorý bude hodný zdobenie nechtov.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Ktorá červená manikúra sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vplyv prerastených nechtov

\ t

Ak ste už experimentovali s rôznymi návrhmi v červenej farbe, tento nový produkt sa vám môže páčiť. Zarastená manikúra s nenatretým nechtovým základom je zaujímavým ťahom, ktorý sa nedávno aktívne používal len v takej palete. Takéto nail art evokuje asociácie s lunárnou manikúrou a technikou „negatívneho priestoru“, ale znamená to priamku.

S červenou manikúrou je tak jednoduché, aby zodpovedala hlavným módnym trendom sezóny 2019 a vyzerala perfektne. Je to naozaj magický dizajnvždy dodáva dôveru a dobrú náladu. Cítiť tento efekt a vy!Materiál vypracovali redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/06/2019Štítky: