Červená a biela manikúra

V našom dnešnom výbere s foto predstavíme ultramoderné návrhy pre červenú s bielou manikúrou. ). Táto klasická kombinácia farieb môže vytvoriť desiatky veľkolepých a živých variácií nail art - pre každý deň aj pre slávnostné príležitosti.


Tvar a dĺžka sezóny 2019

Červený lak nikdy nevyjde z módy, ako malé čierne šaty v šatníku každej ženy. Výraznosť červenej sa dokonale riedi bielou - symbolom čistoty, nevinnosti, nehy. Ale aj pri takomto harmonickom duete je lepšie dodržiavať niekoľko pravidiel.

Roztomilý dizajn

Aj keď vezmeme do úvahy skutočnosť, že biela „upokojuje“ červenú, nevykonávajte takéto návrhy na príliš dlhých a špicatých nechtoch. Na krátke nechty, nepoužívajte príliš veľké kresby, bude to ďalej znížiť ich vizuálne. Najoptimálnejšia dĺžka - stredne dlhé nechty a v tejto trendy sezóne sú v trende.

Pokiaľ ide o tvar, spôsob nechtového umenia trvá na prirodzenosti a prirodzenosti - mandľové a oválne nechtíky sú relevantné. Štvorcové klince sa objavujú aj medzi trendmi, ale vo forme „mäkkého“ štvorca - bez ostrých rohov. V ich verzii ah, ani tie najjasnejšie návrhy nebudú vyzerať chytľavé.

Červená s bielou manikúrou je úplne nezávislá od sezóny.nepočítavajú tematické dovolenkové kresby. Takže to, ak šaty - kód vám umožňuje vybrať si z obľúbených návrhov z fotografie

; ]a na svojich nechtiach vytvorte majstrovské diela.

Počet navrhovaných trendov

V našej zbierke s fotografiami predstavíme najrelevantnejšie návrhy pre červená s bielou manikúrou. Poďme zistiť, ktoré variácie manikúry urobia vaše nechty módne v tejto sezóne:

 • Móda vytlačiť na nechtoch - bodkách.Táto ozvena retro štýlu opäť dobýva módne móla a umenie umenia nail. A lopta ohm ovláda klasická čiernobiela verzia, ale skôr červený a biely hrášok. Môžete experimentovať s veľkosťou hrachu alebo dokonca kombinovať rôzne možnosti na jeden klinec.

Na jeho vytvorenie použite zvyčajné bodky alebo dokonca špáradlo. Ešte jednoduchšie - použiť hotovú tlač. H ako príklad techniky razenia alebo nálepiek.

 • Biela s manikúrou s červenými pruhmi.Geometria naďalej drží vedúcu pozíciu v trendoch. Môžu to byť zvislé alebo vodorovné pruhy. Len vo verzii riadkov je potrebné si všimnúť, že sú schopné vizuálne zväčšiť nechtovú platňu -bude vyzerať smiešne na malých a veľmi krátkych nechtoch. Ale vertikálne pruhy, naopak, vizuálne predĺžiť prsty!

 • Červená a biela manikúra s monogramamivyzerá veľmi luxusne! Kučery v najúžasnejších variáciách megapopular - takéto návrhy sa vytvárajú aj pre svadby. Takéto vzorce s účinkom 3 D - sypané pieskom s veľmi jemnými jiskrami, ktoré sú na červenom podklade obzvlášť elegantné.

Jednoducho zakryte nechty červenou, úplne vrstvy úplne vysušte. Potom podľa vlastnej predstavivosti alebo príkladov na internete vytvorte biely monogram so štetcom. Bez toho, aby táto vrstva úplne vyschla, posypte vzory pieskom a potom ju odošlite na lampu. Rezíduá sa môžu jednoducho čistiť štetcom, keď je vrstva úplne suchá.

Zaujímavé:Červená manikúra: nový dizajn 2019

 • Klasická francúzska a mesačná manikúra - svieži vzhľad.Kombinácia červenej a bielej farby spôsobí, že klasiky budú veľkolepejšie a výraznejšie. Môžete vytvoriť bielu len okraj nechta alebo úsmev line. A môžete kombinovať tieto dve techniky - to je v bielom a červenom dizajne, že takéto návrhy sú veľmi, veľmi populárne.

V 2019V odbore nail art sú vítané všetky druhy tučných a neštandardných návrhov. Ďalšia variácia módnej červenej s bielou manikúrou bola opačná francúzska čiara s bielym úsmevom. Na jednej strane môže byť ozdobený malými kamienkami.

 • Gradient s akrylovým práškom.Ide o použitie prášku, ktorý vytvorí hladký prechod týchto kontrastných farieb - bez potreby prechodového odtieňa (ružový). Na začiatok je necht pokrytý gélovým lakom v bielej farbe. Potom od špičky nechtu začneme distribuovať akrylový prášok červenej farby.

Jeho koncentrácia klesá a takmer zmizne po strednej časti nechtu. Táto módna manikúra nie je potrebná na vykonávanie všetkých nechtov, na akcentačných prstoch vyzerá skvele.​​

 • Objemová konštrukcia s akrylovým práškom . Biely prášok sa nanesie na jeden alebo viac nechtíka vo forme akéhokoľvek koncipovaného modelu. Veľmi populárna verzia, ale hlavne pre chladné obdobie je pletená manikúra. Napríklad pre letá by napodobňovanie povrchu plášťa vyhovovalo.

 • Červená manikúra s bielymi čipkamidoplnila riadky trendov sezóny. Jemný závoj v bielej farbe tVaše nechtíky sú veľmi ženské a sofistikované. Vložky do prelamovania je možné umiestniť tak, ako sa vám páči, napríklad uhlopriečne - to vytvára efekt módnej asymetrie. Mimochodom, aj diera môže byť vyrobená s čipkou!

Ďalšou myšlienkou je úplne pokryť niekoľko nechtíkatcov s bielymi čipkovými vzormi a zvyšok, ktorý sa má vykonať v červenej farbe m . ]farba. Pre nechty s čipkou je vítaný biely zdvih (ako rámová manikúra).

 • Tlmená červená s mramorovým dizajnom.V tejto manikúre je časť nechtov pokrytá červenou farbou s matným povrchom. A druhá časť sa vykonáva v mramorovej technike v bielošedom variante. Účinok bieleho kameňa bezpochyby dodá vašej manikúre výraznosť a exkluzivitu.

Zaujímavé:Manikúra z mramoru: krásne možnosti

 • Dvojfarebná manikúra s obrázkami.Ak je obyčajne dvojfarebný povlak z bielej a červenej farby, zistíte, že sa nudíte, môžete sa uchýliť k dizajnu kresieb prízvukových nechtov. Nail art priemyslu ponúka mnoho možností pre kombináciu týchto farieb!

Napríklad zakryte všetky nechty na červeno a prízvuk (na prstenci prstov) je biely. A nakresliť tučne červenú topánku na päte alebo koketnú aloe imprintrúž.

Štýlové vydanie

Veľmi populárny predmet pre tieto farby - srdcia alebo dokonca tlač od malých sŕdc. Takáto červeno-biela manikúra môže byť účinne kombinovaná s pruhovanou tlačou v rovnakej farbe. A tiež v 2019 v trende existujú rôzne nápisy, takže ďalšia možnosť - na vykonanie biele slovo LÁSKA na červenom pozadí, pričom každé písmeno je umiestnené na rôznych nechtoch. A na palci nakreslite srdce.

Vzory kvetov nie sú o nič menej relevantné, najmä pre ročné obdobia - rok. Veľmi vyzerajú krásne v bielej farbe s červeným podkladom. Tento eklekticizmus je výrazná červená farba s jemnou kvetinovou maľbou. Malé ťahy v čiernej alebo sivej farbe pridajú k rozkvitnutiu púčikov realizmu.

Ako možnosť - vydať nádherné puzdro na celú dĺžku nechta. Ešte účinnejšie sú také kresby v kombinácii s akrylovým práškom. Môžete tiež nakresliť rôzne svetlé ovocie a bobule, napríklad 2 čerešne na pobočke.

 • Manikúra s kamuflážmidokonale diverzifikuje klasický dvojfarebný dizajn. Kamifubukisa nachádzajú v viacfarebných odtieňoch av jednej palete farieb. V špeciálnych obchodoch nájdete kompletné sady s kruhmi, trojuholníkmi, srdiečkami a ďalšími figúrkami - v rôznych odtieňoch červenej. Tieto svetlé konfety môžu pokryť 1-2 nechtíky s bielou základňou.

Zaujímavé:Manikúra s kamifubikami

 • Biela s červenou manikúrou s kamienkami a kameňmi.Toto je ďalšia variácia dvojfarebného povlaku, iba akcentné nechty sú pokryté kontrastnými kamienkami. To znamená, že biela farba - červené kamienky a naopak. Z nich môžete postaviť aj veľmi zložité kompozície! Hlavnou vecou je nepreháňať to - nezakrývajte celú dĺžku nechtu lesklými prvkami.

Aký dizajn sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nie je potrebné používať rovnakú dizajnovú techniku, môžete harmonicky kombinovať niekoľko možností - samozrejme s mierou. Dúfame, že sme vás mohli inšpirovať našimi fotografiami- výberom štýlovej červenej farby s bielou manikúrou.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované14.3.2019Štítky: