Aké výtlačky budú v roku 2019 módne

Módne výtlačky na rok 2019, čo to sú? Čo nám umožní pozrieť sa na veľkolepú a nezvyčajnú budúcu sezónu, ktorá dodá nášmu pohľadu „chuť“? Najpokročilejšie ženy módy sa teraz pýtajú túto otázku. Koniec koncov, svetlé výtlačky na oblečenie nie sú len poctou móde, je to príležitosť vyniknúť, ukázať svoju individualitu, stať sa nie ako všetci ostatní. Preto sa teraz ponorte do tejto témy. Čo vlastne robíme.

Všetky aktuálne výtlačky pre budúcu sezónu

Samozrejme, jednofarebné oblečenie je v poriadku, ale štýlovo zdobené veci v rôznych predmetoch sú ešte lepšie. A teraz to dokážeme.

Elegantné obrazy s výtlačkami zvierat

Populárne výtlačky na zimu 2019

  • Zvieratá. "Cat" sfarbenie je najlepší trend v nadchádzajúcej zime. Leopard možno vidieť doslova na všetkom: vrchné oblečenie, obleky, čižmy, nohavice, sukne, rukavice, šatky, doplnky a dokonca aj pančucháče. Možno, že mnoho žien je teraz úprimne zdesených, pretože leopard tlač bola považovaná za vulgárne v posledných rokoch a väčšina z nich sa usilovne vyhnúť. Ale časy sa zmenili a teraz škvrnité oblečenie je štandardom štýlu.

Módne výtlačky zvierat

Módny viacfarebný leopard

Dôležité! Najdôležitejším pravidlom pri uvedení na leopardom nie je preháňať ho. Preto sa pri vytváraní obrázka pokúste vyskúšať jednu, maximálne dve veci s touto tlačou. Všetky ostatné šaty by malibyť radikálne odlišné. Iba v tomto prípade budete vyzerať najlepšie.

Zaujímavé: Módna šatka Arafatka - úspešná akvizícia pre rok 2018

Módne snímky s leopardovými výtlačkami


  • Bunka. Ďalší typ tlače populárny v roku 2019. To môže byť rôzne: malé alebo veľké, jasný kontrast alebo ťažko rozlíšiteľné, kombinovať niekoľko farieb v jednom - jedným slovom, akékoľvek. Tak ako v predchádzajúcom prípade, klietka sa nachádza všade: vo vrchnom ošatení (najmä dnes je kockovaný kabát na vrchole popularity), v ležérnom oblečení, v oblekoch a dokonca aj vo večerných šatách. Nezachránil bunku s ich pozornosť a príslušenstvo. Tašky, rukavice, barety - to všetko dokonale zapadne do každého luku a urobí z každej ženy módu neodolateľnú.

Módna bunka

Dôležité! Je dosť ťažké pokaziť svoj obraz klietkou, takže neváhajte kombinovať rôzne štýly s kockovaným oblečením.
  • Pás. Bez toho, na prvý pohľad, jednoduchá tlač nestojí žiadne módne show v roku 2018. Áno, zvonku sa zdá, že pás vyzerá trochu nudne, ale pridaním k nemu monochromatický obraz budete príjemne prekvapení, koľko sa váš vzhľad zmení. Podobne ako klietka sa pás používa doslova vo všetkom, takže pre fanúšikov tohto smeru bude výber určite skvelý.

Módny pásik

Dôležité! V každom zmysle, dobré vertikálne pruhy. Oni idú všetci, ako vizuálne predĺžiť siluetu. Ale s horizontálnympruhy by mali byť opatrní, najmä dievčatá s formami. Hustý materiál a priečne línie sú schopné vizuálne urobiť vašu postavu ešte širšou.

Zaujímavé: Módne pruhované šaty: foto

Štýlové a svetlé pruhy

  • Etnické motívy. Na tkaniny, zložité vzory vždy vyzerali veľmi atraktívne. Móda pre nich nie je prvá sezóna, v roku 2019 sa nevzdá svojej pozície. Kresby obsiahnuté v kultúrach rôznych národov pôsobia fascinujúco na oblečenie. Niektoré obzvlášť podozrivé ženy módy im dávajú oveľa väčší význam a robia veci s etnickými motívmi nejakým talismanom. A mnohým sa pod jej šatníkovou skriňou podarilo. Čo teda bude etnickou budúcou zimou? Po prvé, toto je štýl Divokého západu (kovbojské čižmy, klobúk, strapce) a indické motívy idú vedľa seba. Fanúšikovia východnej kultúry by tiež nemali byť naštvaní, v tomto štýle bude neuveriteľné množstvo oblečenia s potlačami.

Svetlé etnické tlače

Etnografia


  • Vnútorné výtlačky. Vo svete módy - to je novinka. Ale vyzerá to celkom pôsobivo. Odkiaľ pochádza toto meno, pýtate sa? Ale vec je, že navonok tieto vzory pripomínajú tapety, výšivky na tapisérii alebo tkané prikrývky. Niekoľko slávnych dizajnérov naraz vyzdobilo svoje zbierky oblečením zdobeným takýmito odtlačkami. Je teda divu, že tak rýchlo išla k masám?

Vnútorná tlač vyzerá priaznivoVelor

Dôležité! Interiérová tlač je dostatočne bohatá, preto jej kladenie dôrazu na obrázok nepreháňajte. Často bude jedna vec v tomto štýle dosť veľká.

Zaujímavý variant interiéru na príslušenstve

Populárne výtlačky na jar-leto 2019

Teraz sa presúvame tam, kde je teplejšie a zvažujeme módne výtlačky v odevoch pre jarno-letnú sezónu 2019.

Jasné a tlmené výtlačky pre rok 2019

  • Kvetinové vzory. Tu nájdete tri hlavné oblasti naraz: tropické rastliny, ovocie a zeleninu a samozrejme kvety. Samozrejme, že kvetinové kresby budú najviac žiadané. Podrobnejšie sa o nich budeme starať. Čo by malo byť oblečenie s kvetinovou potlačou v budúcom roku? Pokiaľ ide o tkaninu, kvet bude dokonale kombinovaný s hustým a ľahkým lietajúcim materiálom. Tlačový obraz by nemal byť abstraktný, ale jasný a realistický. Ak hovoríme o veľkosti, potom v móde ako jeden veľký púčiky, a malé placer.

Možnosti módnych výtlačkov pre zimné oblečenie

Dôležité! Ak chcete vytvoriť naozajstný letný vzhľad, potom doplňte svoj kvetinový outfit o podobné nechtové umenie. V roku 2019 budú tiež veľmi dôležité kvety na nechtoch.

Zaujímavé: Zásady kombinovania farieb v odevoch

Kvetinové výtlačky pre letné oblečenie v roku 2019

  • Hrach. Veľmi ženská tlač, ktorá nie je schopná zatieniť. DlhoTáto kresba bola pripísaná retro smeru v odeve. Ale módne prehliadky v roku 2018 to zmenili a teraz bodky sú výškou štýlu a sofistikovanosti. Okrem toho, veľký aj malý hrášok možno považovať za relevantný. Netreba dodávať, že lietajúce šaty a sukne s takou potlačou vyzerajú neuveriteľne. A v lete sundresses tmavomodrej farby s nádhernými rukávmi, zdobené bielymi malými hráškami bude používať špeciálnu popularitu.

Elegantný hrášok na móle

Príklad módneho hrachu v roku 2019

  • Výtlačky. Na jeseň a na jar v roku 2019 sa svetlé hodvábne a saténové šály nedajú len zviazať alebo zakryť, ale aj v nich od hlavy až k päte. Farebné šály so všetkými druhmi výtlačkov sa začali používať nielen ako klobúky, ale aj ako vložky na sukne, saká, svetre, bundy a kabáty. Okrem toho, na leto je teraz šiť plnohodnotné tuniky, šaty a sarafans rôznych štýlov a modelov.

Výtlačky z šatiek

Dôležité! Ak tento trend prišiel podľa vašich predstáv, potom obráťte svoju pozornosť na šaty z šatiek s obrazom abstraktných geometrických tvarov. Rozhodnete sa obliekať v takom oblečení, budete vyzerať extravagantne a trendy. A to všetko preto, že budete môcť kombinovať dva módne trendy v roku 2019 naraz.

Zaujímavé: Módne trendy v kvetoch z roku 2018: foto

Chcete vyzerať módne a elegantne? Pridajte k obvyklej šaty módny šatku, kombinovať je s pásom!

  • Mestá a krajiny. V sezóne 2019-2020 bude veľmi populárne oblečenie znázorňujúce moderný život. Môžu to byť celé mestá, architektonické pamiatky, príroda, budovy - čo nás obklopuje každý deň. Okrem toho môžete vidieť také výtlačky nielen na oblečenie, ale aj na doplnky. Tak napríklad v kolekcii Altuzarra sa nachádzajú letné šaty a šaty, ako aj tašky špeciálne vytvorené pre nich, krajiny, na ktorých sú doplnené maľby, ktoré boli znovu vytvorené na oblečení.

Krajiny a mestské graffiti na oblečení

Dôležité! Oblečenie s takouto objemovou potlačou vyzerá celkom sebestačne, takže sa uistite, že zvyšok detailov vášho obrázka nie je chytľavý, ale komplementárny.

Šaty so svetlými komiksovými výtlačkami

  • Slová. Tu návrhári majú obrovský let pre fantáziu. Na každom odeve a na akomkoľvek doplnku môžete napísať čokoľvek: slogan potvrdzujúci život, názov značky, len písmená, slogany, slová, mená. Okrem toho môže byť táto potlač umiestnená tam, kde to vyhovuje: na rukávoch bundy, na zadnej strane košele, na boku sukne, na vrecku kabátu, na spodnej časti oblečenia. Ale najlepšie zo všetkého bude vyzerať na prednej strane košele alebo tričko. Možno preto, že tam je viac známe ho vidieť.

Jasné výtlačky so slovami

Dôležité! Výber oblečenia s obrázkom vo forme slov, určite si prečítajte a pochopte, čo je tam napísané. To vám umožní vyhnúť sa nepríjemnej situácii, ktorá môževyskytnúť, ak je fráza nesprávna.

Ktoré výtlačky sa vám páčia viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavná vec v tlači so slovami je vybrať správny nápis

Módne odtlačky z roku 2019 - teraz o nich vieme všetko! A fotografie nám jasne ukázali, čo a ako nosiť takéto nezvyčajne zdobené veci správnym spôsobom. Takže, buďte odvážnejší! Experimentujte, vytvorte nové odvážne obrazy a odhaľte sa z neočakávanej strany.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované22.11.2018Tagy: