Zimná manikúra - 2019

Aká manikúra, ktorú si môžete nechať na nechty pre nové stretnutie v roku 2019, aké zimné módne trendy sa očakávajú v najbližších mesiacoch - zistíte práve teraz z našej recenzie a najlepšej zbierky fotografií. Zima nie je len predĺženým obdobím chladného počasia, kedy je potrebné zabaliť do niekoľkých vrstiev oblečenia. Zima je tiež časom dovoleniek, párty, nespoutanej zábavy, keď každá žena potrebuje vyzerať čo najlepšie. Transformácia by mala začať nechtami, pretože sú neoddeliteľnou súčasťou každého úspešného obrazu.


Zaujímavé : Novoročná manikúra 2019 - prameň myšlienok

Výber farebnej palety

Než vytvoríte na nechtoch ďalšie majstrovské dielo, mali by ste premýšľať o tom, aká bude paleta farieb. Opakovane sme povedali, že hosteska z roku 2019, Earthen Pig, je dosť vyberavá, pokiaľ ide o výber farieb. A nezáleží na tom, či hovoríme o oblečení, doplnkoch alebo manikúre - musíte pristupovať ku všetkému s mysľou. Takže, pamätajte! Nasledujúce farby budú relevantné v zime a priamo na Silvestra.

 • Všetky odtiene hnedej až po najtmavšiu, zemitú.

 • Tlmené žlté tóny, ako napríklad: horčica, okr, med, tmavo oranžová a ďalšie.

 • Akt a prach. (Zvlášť mliečne).

 • Nasýtené farby bobúľ: čerešňa, slivka, egreše atď.

Zlatý a strieborný kov je trend, ktorý je terazneuveriteľne populárne.

 • Prirodzene, klasické zimné kombinácie: biela a červená, zelená a červená, ako aj modrá a biela.

 • Akákoľvek farba z modrej palety.

 • A sám o sebe, zelený. Koniec koncov, s niečím, čo potrebujeme k tomu, aby sme nakreslili vetvy jedlí.

Dôležité! Ak chcete naozaj módne zimné Nail Art, potom dať prednosť chladné odtiene. Po prvé, najviac sa zhodujú s ročným obdobím a po druhé, akýkoľvek „snehový“ dekor bude na nich dobre vyzerať.

Zaujímavé : Jemná manikúra 2018-2019: Nápady na dizajn

Nápady na novoročnú manikúru

Zimná novoročná manikúra 2019 je prakticky neobmedzená. Môže existovať všetko od plnohodnotných krajiniek, až po jednoduché známe kresby, na ktoré sú už dlho zvyknutí. A napriek tomu, niektoré zaujímavé nápady, ktoré sme teraz vyjadrili.

Zvieratá

A predovšetkým - roztomilé ružové prasa. Okrem toho, ženy módy veľmi rád zobrazujú na nechty: Vianočné jeleň, tučniaky, medvede, vrátane rozprávky, vtákov a mnoho ďalších.

Chic manikúra s vtákom

A nemyslite si, že to vyzerá detinské. Koniec koncov, Nový rok je čas, keď sa všetci staneme malými deťmi, takže tento dekor bude vhodnejší ako kedykoľvek predtým.

Palčiaky

Je to veľmi roztomilý, svetlý a často realizovaný dizajn, ktorý vás určite rozveselí. Je veľmi jednoduché zobraziť rukavice (alebo palčiaky) aj nakrátke nechty. To nevyžaduje žiadne vážne zručnosti. Stačí len nakresliť niečo podobné vo forme rukavíc a ozdobiť ho tak, ako chcete.

Zaujímavé : Šedo-ružová manikúra: nové položky

Santa Claus alebo Santa Claus

Títo krásni starci v predvečer Nového roka sú tiež neuveriteľne populárni. Neexistuje žiadna univerzálna rada na ich kreslenie. Preto stojí za to začať iba na základe vašich schopností. Ale možnosti pre vytvorenie tejto dekor veľa. Napríklad úsmevná tvár v tvare Santa bude vyzerať skvele na jednom z prstov.

Alebo sa môžeme obmedziť na kreslenie jednoduchej čiapky Santa Clausa. A niektorí virtuózi sú schopní zobraziť celú postavu ako celok.

Zmenili ste svoj obvyklý dizajn nechtov s nástupom zimy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Slávnostné atribúty

Dievčatá milujú čerpať z nechtov všetko, čo súvisí s novým rokom.

 • V prvom rade je to samozrejmevianočné stromčeky . Môžu byť akékoľvek: vo forme obyčajných trojuholníkov alebo s ťahanými ihlami, v celku alebo len v jednej vetve - všetko závisí od vašej predstavivosti a zručnosti.

 • Hodiny . Taká módna tendencia, ako zvonkohry na nechtoch, má teraz veľkú popularitu.viac ako to, pre ľudí našej krajiny, naozaj znamenajú veľa. Niektoré ženy módy ich považujú za skutočný symbol Nového roka. A nápady na obraz hodinky môžu byť mnohé.

 • Vianočné gule . Kreslenie je veľmi jednoduché a vyzerajú neuveriteľne krásne.

Dôležité! Použite vianočné gule, a akékoľvek iné slávnostné dekor, by mal byť špeciálny non-šírenie laku a tenký kefou. Ak nemáte veľa skúseností s vytváraním kresieb na nechtoch, potom je lepšie cvičiť ako prvé.

Zaujímavé : V akej farbe oslávi Nový rok 2019

 • Poháre na šampanské.Neuveriteľne štýlový a veľkolepý tento rok. Preto o ňom podrobnejšie povedzte. Tento údaj sa získa objemom. Najlepšie zo všetkého je, že vyzerá na matnom podklade tmavej farby, ako je čierna alebo tmavo modrá. Samotné „sklo“ je natreté tenkou kefou s bielym priesvitným lakom a je naplnené leskmi akejkoľvek farby - strieborná, zlatá, modrá, ružová atď.

Forma môže byť aj iná: pod šampanským, martini alebo vínom. Dokonale taký dekor je kombinovaný s kamienkami a inými druhmi lesku.

Dôležité! Jedinou a najdôležitejšou podmienkou pre návrh „šampanského“ sú dlhé alebo aspoň stredné klince. Skrátka, taká krása jednoducho nemôže byť zobrazená.

Zaujímavé : Manikúra s kamifubikami

Univerzálnezimná výzdoba

Poďme sa trochu vzdialiť od slávnostných tém a zvážiť univerzálne myšlienky s fotografiami pre zimnú manikúru 2019. Čo by sme sa tu mali najprv pozrieť?

Zimná čerešňa

Krásna, šťavnatá, štýlová manikúra, ktorá bude v chladnom období vyzerať perfektne. A nehovoríme tu jednoducho o natieraní nechtovej platne s třešňovým lakom.

Dizajnéri nám ponúkajú možnosť pokračovať v kresbe nechtov v podobe zrelých čerešní, sušených snehom. Zo zrejmých dôvodov tento nail-art veľmi rýchlo získal srdcia módy. Dámy všetkých vekových kategórií ochotne dopĺňajú svoj dekor týmto dekorom.

Pearl rub

Elegantný, ženský a romantický perlový lesk v roku 2018 rozbil všetky záznamy popularity. Vyrobené v jemných farbách, perlové trenie bude nádhernou dekoráciou pre váš vzhľad. Toto nechtové umenie je vytvorené s pomocou gélového laku a úplne bezolovnatého perlového prášku, ktorý nám nejako pripomína popol. Zároveň je samotný proces taký elementárny, že sa s ním vyrovná aj začiatočník.

Dôležité! Ak chcete, aby manikúra s perleťovým trením vyzerala dokonale, aplikujte ju na oválne tvarované nechty. Okrem toho je žiaduce, aby neboli príliš dlhé.

Čipka

Ďalší ženský a mierny trend, ktorý je viac ako jedna sezóna veľmi relevantný. Dokonale zdôrazňuje sofistikovanosť ženského obrazu a je vhodný pre každéhosituácie. Je lepšie vytvárať v zime prelamované vzory pomocou klasických odtieňov: bielej, modrej a striebornej. V niektorých prípadoch bude vhodné pridať zlato.

Čierna farba

Prekvapivo, v tejto sezóne bude zimný dizajn nechtov naplnený čiernou farbou. Všetko je tu vítané: matný a lesklý povrch, len čierne kresby, mramorový necht atr tohto odtieňa alebo mačacie oko na báze čierneho gélu. A nebojte sa, táto manikúra nebude vyzerať pochmúrne. Naopak, čierna je luxus a elegancia. Zvlášť výhodné je, že bude vyzerať v kombinácii s brilanciou kryštálov.

Lesk

Je vhodné zahrnúť do tejto časti všetko, čo sa leskne: kamienky, pravidelné iskry, kamufláže, flitre, trblietky. A čo je najdôležitejšie, budú v zime veľmi relevantné. Varianty použitia lesku je len obrovské množstvo, ale tu je hlavná vec na zapamätanie, že všetko je dobré v miernosti.

Silvestrovský lesk

Zaujímavé : Manikúra s pruhmi: štýlový dizajn

Dizajn pomocou fólie

Ďalšia novinka v našom preskúmaní, z ktorej sa jednoducho nedá vymaniť. Fóliový dekor vytvára nezvyčajný a dokonca úžasný efekt na nechty. Ide o druh akvarijného dizajnu, keď sa kúsky lesklej fólie položia na lepkavú vrstvu akrylového alebo gélového leštidla.

Okrem toho môže byť buď celá alebo náhodne roztrhnutá alebo vyrezaná vo forme betónového útvaru. Fóliu zakryte spravidla lesklým vrchom.Ale ešte zaujímavejšie bude vyzerať pod matným povrchom.

Dôležité! Medzi najobľúbenejšie formy nechtov v tejto zime patria: oválne, okrúhle, mandľové, balerína a klasické námestie.


Zaujímavé : Tajomstvo dokonalej domácej manikúry

Winter Manicure 2019 je schopný obohatiť a urobiť úspešný každý obraz. A za to nebudete potrebovať žiadne vážne investície času a peňazí. Vyberte si farbu, ktorá sa vám páči z rozsiahlej palety, rozhodnite sa pre dekor - a pokračujte, vytvorte si dokonalé nail-art.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané12/07/2018Štítky: