Štýlová červená manikúra - foto

Čo by mohlo byť jasnejšie a teplejšie ako červené legíny? Človek má len študovať príjemný súbor fotografií módnych a najnovších trendov pre červenú manikúru 2019 a môžete okamžite určiť, ktorá farebná schéma je šialene milovaná módy. Ale vskutku, ohnivá farba je výrazom seba samého, žiarivo žiariaceho, ako aj prúdiacej energie cez telo a násilnej pozitívnej nálady.

Štýlová potlač na červenej manikúre

Zaujímavé : Módne trendy jesene 2019: súčasné trendy a fotografie

Červená manikúra: dizajn, foto

Nuž, a kto sa nesnažil maľovať si nechty aspoň raz v živote? Pravdepodobne nie. Ale táto farba vyžaduje zvláštny vzťah:

Módna červená bunda

 1. Bezchybné nechty a kutikula, svieža a dobre upravená koža rúk - priťahujú pozornosť len na krásne prsty a ruky.
 2. Je neprijateľné chodiť so šupinatou, ošúpanou alebo poškodenou manikúrou.
 3. Pod týmito pazúrmi si môžete vyzdvihnúť oblečenie pokojných, neutrálnych a pastelových odtieňov a môžete odvážne používať šarlátovú alebo čiernu farbu.
 4. Bolo by ideálne pozrieť sa na rúž na perách alebo na topánky, aby zodpovedali laku.

Červená manikúra v kombinácii s červenou rúžom

Vytvorte majstrovské dielo:

 1. Požadované odtiene.
 2. Šelak.

Na fotografii môžete vidieť varianty červenej šťavnatej manikúry z roku 2019, ktorú vyrobil šelak.

Rihanna úspešne kombinuje červený lak s tonálnou rúžou

Zaujímavé : Módna manikúra - príklady svetových hviezd: foto

Medzi módne a výnimočné trendy patria:

 • monochromatický lak na všetkých prstoch - vhodný na akékoľvek podujatia, v práci a pre hostí;
 • drobné ozdoby (straziki) na Mesiaci na všetkých prstoch alebo väčší ornament na 1-2 prstoch. To bude pridať chuť a budete určite elegantný kráľovná strany vo večerných šatách a bodce;

Červená manikúra s kamienkami

 • klasika, ku špičkám nechtov, karmínová francúzština - nie je miesto elegantnejšie a elegantnejšie;
 • „Sezónne“ jedinečné vzory - jahody, jablká, čerešne alebo symboly na Nový rok - sú v sezóne veľmi neuveriteľné, ale spôsobujú mierne prekvapenie počas mimo sezóny.

Červená manikúra s čerešňami a kvetmi

 1. Lac-gel magnetické "mačacie oko".
 2. ​​

Neuveriteľne duhovo červený manikúrový gél s lakom aj na fotografii je ohromujúci. V módnych trendoch nášho 2019 je na prvých miestach vo výbere módy. Vyskúšajte to určite!

Mačacie oko

Už ste vyskúšali techniku ​​mačacieho oka na tacos?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Gel poľský na krátke nechty: dizajn a nové nápady

Najkrajší dizajn nechtov

Definícia „krásneho“ pochádza z „červenej“. Tak to je, pozrite si príklady na fotografii ainšpirovať sa:

 • Odtiene čerešne, šarlátovej, ružovej ... - každý prst svojím vlastným tónom, alebo usporiadanie gradientu "strečing" po celej dĺžke každého klinca. Ak pridáte viac čiernej, bude to gotické.

Gradient na červených nechtikoch

 • Crimson, karmínový, ruby ​​+ francúzsky - francúzsky sám o sebe už prispôsobuje určitej jasnosti a elegancii a ohnivý tón dodá hravosť.
 • Červená - čierna - môžete nastaviť všetky fantázie. Kresliť čierne len na jednom (dva) nechtík vzor, ​​kryt zvyšok s červenou, alebo zmiešať tieto dve farby v ornament alebo ombre. Takáto štýlová manikúra je vhodná na večer, každý slávnostný "výjazd", alebo na zdôraznenie prísneho a mierne dominančného obrazu pri práci.

Červená manikúra s čiernym vzorom

Na túto možnosť sú ideálne čierne labutény s červenými podrážkami
 • Červená a biela - v štýle "jahody so smotanou" je veľmi chutná a zábavná. Môžete kresliť biele kvety na červenom pozadí, a dokonca pripojiť pár kamienkov. A samozrejme, šarlátové a biele sú novoročnými farbami. Nezabudnite hravo používať vianočné motívy v zime (snehové vločky, Santa Claus, vianočné ponožky atď.) A potešte seba a tých, ktorí sú okolo vás, skutočne slávnostnou novoročnou náladou.

Červená s bielou

 • S kamienkami - a čo ešte pridať brilanciu a jas už jasným farbám? Ak však s prípadom postupujete obzvlášť jemným spôsobom, je možné s kamienkami nielen znížiť priamosť našej manikúry, ale aj vytvoriť luxusnýmilosť.

 • Červená a zlatá - pre strany a stav podčiarknutia. Jasný a drahý. Zlatá fólia, ráfiky a čiary, zlaté a červené kresby vyzerajú na fotografii nádherne.

Červená so zlatom

 • Vplyv rozbitého skla je super verzia, hlavná vec je, že s mierou, pretože nadbytok „skla“ sa odrazí späť - bude to nalyapisto. Pozrite sa na fotografie módnych moderných trendov populárnej červenej manikúry a urobte z nej fantasticky krásny dizajn.
 • Matte - porovnajme s motoristami, ktorí na rozdiel od populárneho stabilného lesku (alebo kovového) zvolia matnú farbu svojho „priateľského“ železa. Haze je oveľa menej časté, a môžete už zarobiť peniaze automaticky s týmto. A prilepte kamienky alebo ozdobte jeden klinec čiernym vzorom - a belissimo!

Matná červená manikúra s kamienkami

Ak sa vám na prstoch páči veľa šperkov - prstene zaujímavých tvarov a typov - matná manikúra dokonale zdôrazňuje ich veľkoleposť.

Zaujímavé : Dizajn nechtov s kamienkami: fotografické novinky z roku 2019

Farba ohňa na krátkych nechtoch

Zdá sa, že ide o úplné fiasko - tak jasné, ale krátke. Ale to nie je v žiadnom prípade. Chcete túto farbu a zároveň pohodlné nechty, upravené a nie dlhé? Jednoduché:

 • monotónna ohňa na krátkych dobre upravených nohách vyzerá menej pôsobivo, ako na dlhých;

Amy Poehler

 • nemôžete maľovať cez celú nechtovú platňu a odísťmierne po stranách, aby sa opticky zväčšila dĺžka;
 • aplikovať zvislý pásik alebo pruhy na čiernu - to bude vizuálne predĺžiť klinec, a manikúra bude hrať špeciálnym spôsobom;

Beyonce

 • podčiarknite mesiac s kamienkami; Mimochodom, nie je nutné zaokrúhľovať - ​​trojuholníkový otvor vyzerá ako bomba - to je určite najkrajší a najkrajší dizajn pre krátke nechty
 • na 1-2 nechty, aby vzor biely alebo biely a šarlátový. Nakreslite srdce, dajte ženskosť a romantiku, alebo choďte do kvetinových motívov;

Štýlová červená manikúra na krátkych nechtoch

 • na jasných lakoch granátového jablka tipy - francúzsky dá vizuálnu dĺžku a úprimné zjemnenie.

Greta Gervig s červenou manikúrou na krátkych nechtoch

Hlavná vec pri výbere červenej manikúry - nebojte sa experimentovať. A cítite sa s náročnými nechtami odvážny a odvážny víťaz, ktorý ľahko a obratne prekonáva všetky prekážky na ceste k vašim snom a cieľom.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08/10/2018Štítky: