Módne topánky - jar 2019

Jar 2019 nie je ďaleko, takže prišiel čas, aby sme hovorili o módnych topánkach, ktoré v blízkej budúcnosti ozdobia nohy moderných módnych žien. Samozrejme, nemožno povedať, že by sa všetky minuloročné trendy zmenili na pozadie, ale s niekoľkými novými produktmi vás môžeme ešte stále prekvapiť.


Hlavné trendy medzi topánkami na jar 2019

Topánky - obuv, bez ktorých nie je možné mimo sezóny. V ideálnom prípade by mali byť pohodlné, praktické a štýlové. A tiež, topánky nemôžu vyzerať lacné. Najmä tento rok. Preto by sa s výberom, ako aj s ich starostlivosťou malo pristupovať obzvlášť opatrne. Sloppiness kategoricky neprijateľné!

Pozrime sa teraz na najobľúbenejšie topánky v nadchádzajúcej sezóne.

 • Štvorcová päta . Všeobecne platí, že všetky topánky v štvorcových podpätkoch v tejto sezóne budú považované za trend. A topánky nebudú výnimkou. Súčasne môže byť výška päty od veľmi minimálneho po nekonečno. Ale v skutočnosti, av inom prípade, nosenie topánok bude stále pohodlné pre vás, pretože námestie päty bol navrhnutý špeciálne tak, aby pohodlie pre moderné módy.

Aj toto je ideálne riešenie pre ženy vo veku. Ďalšou výhodou topánok na štvorcovej päte bude univerzálnosť. Ľahko sa zmestia do každého luku, od každodenného až po deň voľna. Inými slovami, v takých topánkach je vhodné ísť do práce a zabaviť sa v nočnom klube.

Dôležité! Štvorcová päta nemusí byť vo forme pravidelného obdĺžnika. Naopak, v tejto sezóne môžete ukázať určitú kreativitu a dávať prednosť neštandardným riešeniam. Napríklad sa zužuje alebo rozširuje na dno päty, rovnako ako nezvyčajné výtlačky a formy.

Zaujímavé: Dámske topánky - 11 módnych obrázkov

 • Velvet obuv . Prvou novinkou našej dnešnej recenzie sú dámske módne velvetové topánky. Vrchol ich popularity bude len na jar 2019. Všeobecne platí, že je to veľmi jasný a sľubný trend, ktorý bude určite apelovať na všetkých milovníkov tohto ušľachtilého materiálu. Samozrejme, je potrebné okamžite poznamenať, že sú oveľa menej funkčné ako ich kožené náprotivky, pretože v daždivom počasí je pre nich veľmi ľahké namočiť si nohy. Ale tieto topánky vyzerajú naozaj úžasne. Najmä kvôli tomu, že hlavne svetlé farby budú relevantné tu, ako sú burgundské, modré, hnedé, fialové, fuchsie a ďalšie.

Dôležité! Velvetové topánky vyžadujú osobitnú, dôkladnejšiu starostlivosť. A na to by sa nikdy nemalo zabúdať! V opačnom prípade topánky veľmi rýchlo stratia svoj tvar a stanú sa zbytočnými. A samozrejme, mali by sa nosiť len v teplom a suchom počasí, ktoré je spravidla zriadené koncom jari.

Zaujímavé: 20 módnych spôsobov nosenia semišových čižiem

 • Priehľadnétopánky . Transparentnosť je populárny, ale nejednoznačný módny trend z roku 2019. Navyše, nielen päta môže byť transparentná, ale aj celá horná časť topánky, alebo jej časť. Všeobecne platí, že ženy módy sú stále opatrní tohto nového trendu. A je to celkom opodstatnené, pretože tieto topánky sú vyrobené z priehľadného plastu, čo znamená, že môže byť menej pohodlné ako obyčajná koža alebo semiš. Avšak, ponáhľajúci sa k módnej Olympus minulú sezónu, "nahý trend" sa postupne stáva viac a viac populárne. A môžete kombinovať s takmer všetky základné veci v šatníku. Takže, tieto topánky budú určite skvelý doplnok k vašej kolekcii topánok.

Dôležité! Vzhľadom na to, že sa rozhodli nosiť priehľadné topánky, treba chápať, že vaše nohy musia byť v dokonalom poriadku. Koniec koncov, neexistuje spôsob, ako skryť zlý stav nechtov, nedostatok pedikúry alebo prítomnosť vredov na nohách.

 • Športový štýl.Športové topánky budú veľmi relevantné pre túto jar. A na to bude niekoľko predpokladov. Prvým z nich bude, samozrejme, pohodlie. Koniec koncov, päta, dokonca aj najpohodlnejšia, sa v žiadnom prípade nedá nosiť. Veci sú ešte horšie s tenkou vlásenkou. Ale športová obuv - to je vždy pravda.

Druhým významným dôvodom na získanie takýchto topánok do marca bude jeho štýlový vzhľad. Koniec koncov, tu nájdete zmes športových a klasických štýlov. A to znamená, že kombinovať takétotopánky môžu byť ako pri bežných džínsoch a klasických oblekoch. A verte mi, nikoho neprekvapíte. Pokiaľ ide o vzhľad, neočakávajte, že to bude chytľavé. Naopak, demi-sezóny v športovom štýle budú vyrobené v stručných farbách, bez zbytočných detailov a dekorácie.

Dôležité!Nemali by sme si však myslieť, že športová obuv bude dosť nudná a monotónna. V skutočnosti tu nájdete modely s rôznymi typmi podrážok: platforma, klin, nízka rýchlosť. Pokiaľ ide o spony, môže to byť šnurovanie, alebo zámok umiestnený na boku, za alebo vpredu.

 • Otvorené nosy.Keď už hovoríme o módnych topánkach na jar 2019, model nie je možné ignorovať s otvorenými nosmi. Na fotografii, ktorú sme zaradili do nášho dnešného prehľadu, je jasné, že vyzerajú veľmi štýlovo a moderne. Samozrejme, ako je tomu v prípade zamatu, táto možnosť je vhodná len pre suché a teplé počasie. Ale s istotou, s pomocou nich vytvoríte veľmi zaujímavý a mladistvý obraz. A ešte jeden tip: nezabudnite sa postarať o pedikúru na nechtoch. Koniec koncov, v prvom rade budú priťahovať pozornosť k sebe, pozerajúc sa do ulice cez otvorený výtok topánok.

  Štýlová voľba pre odvážne dievčatá

 • Platforma.Možno je to najviac triumfálny návrat, ktorý nás na jar tohto roku čaká. Po veľmi dlhú dobu boli všetky topánky na platforme považované za anti-trend. Zdá sa však, že trendy sa rozhodli, že tieto časy skončili. aTeraz sa hrubá, ale praktická platforma opäť stala skutočnou módnou tendenciou. Aj keď jej "už dosť" vo vzdialených deväťdesiatych rokoch, módne ženy nie sú v žiadnom zhone, aby sa vrátili do tohto smeru. Preto ešte nie je známe, či bude dopyt, ako to bolo pred 15 rokmi.

Dôležité! Doprajte výber topánok, v ktorých musíte byť väčšinu dňa, vždy zodpovedne. Mimoriadnu pozornosť venujte kvalite materiálu, z ktorého sa vytvoria topánky, švy, pružnosť podrážky a hrúbka izolačného obloženia. To všetko by malo byť dokonalé. A topánky s chybou je lepšie nekupovať. Pretože to môže ovplyvniť zdravie vašich nôh, a taká vec nebude trvať dlho.

 • Lakované topánky.Veľmi elegantná možnosť, v ktorej budete v nasledujúcom jari neodolateľná. Vo všeobecnosti sú patentované kožené topánky klasikou v segmente dámskej obuvi. Vždy vyzerajú štýlovo a ľahko sa zmestia do akéhokoľvek obrazu. V roku 2019 môžu byť lakované modely nielen obyčajné čierne, ale aj iné módne odtiene. Napríklad modrá. Okrem toho môžu byť zdobené pod kožou plazov, alebo s prvkami brutálneho štýlu - veľké zámky, pracky, nity. Prirodzene, tento trend bude stručným modelom bez akýchkoľvek ďalších výtlačkov, ako je to na obrázku nižšie.

Zaujímavé: Červené topánky: čo nosiť a ako kombinovať

 • Šnurovanie.Predstavujeme štýlové topánky na jar 2019, veľmibez šnurovania. Vo všeobecnosti sa v posledných dvoch rokoch šnúrky stali najobľúbenejšou ozdobou dámskej obuvi. A obrovské množstvo možností tkania umožní každej žene módy, aby tu mala výlučne svoju vlastnú chuť. Okrem toho, šnúrky nemusia byť nevyhnutne presne farbou topánok. Naopak, je možné ozdobiť si topánky viacfarebnými saténovými stuhami alebo koženými šnúrkami na jar, ak chcete vyzerať brutálnejšie. Stručne povedané, šnurovanie je praktické a krásne. Okrem toho sa nachádza na masívnejších aj hrubších topánkach, ako aj na modeloch ľahkých, určených na nosenie v apríli až máji.
 • viktoriánske dámske topánky.Toto je ďalšia nová sezóna. Viktoriánskej topánky vyzerajú veľmi ženský a ísť dobre s sukne a šaty. To znamená, že na jar budú relevantné ako kedykoľvek predtým. Hlavným znakom takýchto topánok sú: nízko postavená päta, špicaté nosy, šnurovanie po celej dĺžke, umiestnené vpredu. V ideálnom prípade by viktoriánske topánky mali byť kožené.

Dôležité! Ďalším aristokratickým trendom tejto sezóny, ktorý je relevantný pre jar, je oxfordská obuv. Je to striktný model, väčšinou bez náklonu, ktorý osloví cieľavedomé módne ženy, ktoré dodržiavajú obchodný štýl. Oxfordov treba kombinovať s chudými nohavicami, ktoré otvárajú členok.

Univerzálna obuv

Aké topánky máš na sebe?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Samozrejme, v roku 2019 je pre všetky ženy, bez ohľadu na vek, výber módnej obuvi na jar obrovský. Tu sa môžete stretnúť s jednoduchými, ale väčšinou praktickými modelmi, niečím viac ženským, a niečím úplne nezvyčajným - jedným slovom bude každý rozmar spokojný. No, dúfame, že naša recenzia bola pre vás užitočná. Uvidíme sa znova!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované07.02.2019Štítky: