Priehľadná manikúra so vzorom

Transparentná manikúra so vzorom je najuniverzálnejším nail art, ktorý si dokážete predstaviť. Je to tak jednoduché a elegantné, že si ho mnoho žien vyberá na každodenné nosenie bez toho, aby si mysleli. A nie je nič prekvapujúce, pretože nechty, natreté transparentným lakom as minimálnym dizajnom aplikovaným na nich, budú vyhovovať absolútne každému dekoru, štýlu a farbe oblečenia. A fanúšikovia všetkých prírodných, navyše milujú túto možnosť aj pre prirodzenosť. Takže transparentná manikúra poteší každého.


Vlastnosti transparentnej manikúry

A pripravili sme túto sekciu najmä pre tých, ktorí si stále myslia, že sa snažia o transparentné umenie nail. Nižšie nájdete všetky jeho hlavné výhody a nevýhody.

 • Estetika.Nechty pokryté bezfarebným lakom vyzerajú veľmi prirodzene, sviežo a dobre upravované.

 • Jednoduchá exekutívaje ďalším nepopierateľným plusom tohto umenia. Nakoniec, na nechty naneste číry lak - čo by mohlo byť jednoduchšie? Dokonca aj dieťa sa s touto úlohou vyrovná! To isté sa dá povedať o dizajne - jednoduchý nekomplikovaný vzor bude pod mocou akejkoľvek dievčatá.
 • Účinnosť . Vzhľadom k tomu, že táto manikúra sa ľahko vykonáva doma, môže to ušetriť veľa peňazí. Áno a aktualizácia je potrebná menej často, ako je obvyklé.
 • Univerzálnosťv každom zmysle slova. Priehľadná manikúra so vzorom vyzerá skvelena krátke nechty a na dlhé. Okrem toho dokonale zapadne do večerného alebo každodenného kancelárskeho vzhľadu a bude dokonca vhodný aj na tepláky. Nie je to sen každej módnej ženy 21. storočia?
 • Kompatibilný s absolútne ľubovoľným dizajnom . Bez ohľadu na vzor, ​​ktorý plánujete dať na povrch transparentného náteru, môžete si byť istí, že bude vyzerať skvele.

Dôležité!Okrem nesporných výhod existuje jeden druh nechtového umenia, ale veľmi významná nevýhoda - všetky defekty nechtov budú viditeľné voľným okom.

To znamená, že pred použitím bezfarebného laku nezabudnite uviesť svoje nechty do perfektného stavu. A ak sú v súčasnosti „chorí“ (majú praskliny alebo žltkastú farbu), potom je lepšie odmietnuť priehľadný a dokonca aj priesvitný povlak, kým sa problémy nezmenia.

Zaujímavé nápady na dizajn nechtov na čírom laku

Ako sme povedali o niečo skôr, aby sme vytvorili akýkoľvek druh dekoru na nechtoch pokrytých bezfarebným lakom, nie je vôbec nutné byť profesionálnym umelcom alebo manikérkou. Všetky možnosti, ktoré vám ponúkame nižšie, sú absolútne základné v dizajne, takže sa s nimi môžete ľahko vyrovnať sami a doma.

Výkresy

A začíname s výkresmi. Vzhľadom k tomu, že sú to tí, ktorí najčastejšie zdobia transparentné alebo priesvitné nechtové umenie.

 • Kvetinové a kvetinové motívy . Ak chcete ozdobiť nechty s puky, listy a vinič, ženy miloval všetkočasy. Sezóna 2019 nebola výnimkou, pre transparentné nail art je tento jednoduchý, ale veľmi ženský dizajn stále relevantný. Najmä v období od jari do jesene. Preto, ak ste tiež fanúšik jasných kvetinových a rastlinných motívov, potom odvážne ozdobte svoje nechtíky s nimi. Samotné kvety môžu byť absolútne akékoľvek, vrátane veľkosti. Je však lepšie maľovať veľké púčiky na stredne dlhé alebo dlhé nechty. Malé kvety sú však vhodné na akúkoľvek dĺžku.

  Jemná manikúra

 • Geometria . Zaujímavé sú aj geometrické kresby a abstrakcie aj na transparentnom povlaku. V súčasnosti je tento trend relevantný, pretože je módny a dokonca pomáha vizuálne upraviť tvar nechtov. Napríklad, ak máte príliš širokú nechtovú platňu, tenké zvislé čiary ju budú môcť vizuálne predĺžiť. Ak hovoríme o geometrických tvaroch, potom, podobne ako kvety, môžu byť absolútne akékoľvek, čo vaša predstavivosť vytvára - od tých najkomplikovanejších až po úžasné abstraktné diela.

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

Dôležité!Čo sa týka farebnej palety pre geometrický dizajn, majitelia tu odporúčajú používať kontrastné farby. A v prvom rade je to samozrejme čierna, biela, červená a modrá. Že budú vyzerať najvýhodnejšie.

 • Polka bodky alebo bodky . Transparentná manikúra s polka dot vzorom - \ tToto je možno najmódnejší trend v tomto segmente umenia nail. Pozrite sa na fotografiu - koľko rôznych možností je možné ľahko implementovať. A nebojte sa, že tento dizajn bude vyzerať rustikálne. To sa rozhodne nestane! Táto tlač je vlastne veľmi rôznorodá. Takže pre priaznivcov minimalizmu môže byť dot dot design úplne výstižný, keď hrášok sedí na jednej veci na každom prste.

Ak však chcete niečo zaujímavejšie, potom sa fantázia zapne odvážnejšie. Miesto bodky po celom klinec alebo vytvoriť zaujímavé vzory z nich. Farebný hrášok si vyberiete podľa vlastného uváženia.

Zaujímavé: Polka-bodkovaná manikúra

 • Veil . Skutočnosť, že vzory v podobe závoja sa pozerajú na nechty veľmi ženské, sme už povedali viac ako raz. Ale, dvojnásobne pôvabne, "klamú" na priehľadnom pozadí. A môžete to vidieť sami, ak sa pozriete na fotografie práce umelcov nechtov z celého sveta. Je však absolútne nevyhnutné, aby každá móda vedela, že na vytvorenie tohto sofistikovaného dizajnu je potrebná určitá zručnosť. Preto pred zdobením nechtov s jemnou sieťovinou, uistite sa, že si utrite ruku.
 • Nápisy a tematické výkresy . V skutočnosti, tieto módne trendy sú relevantné pre akýkoľvek druh nechtov umenia. Nie je to dôvod na ich opustenie, ak používate čistý lak.

Dôležité!Pri výbere bezfarebného laku dávajte pozor na jeho zloženie. V ideálnom prípade by mal obsahovať: fotoiniciátor, ktorý chráni pred UV svetlom; penotvorné činidlo, ktoré podporuje rovnomerné vytvrdenie laku; riedidlá - účinné látky, ktoré podporujú priľnavosť povlaku k nechtovej platni.

Ďalšie zaujímavé techniky a nápady pre dizajn

Pokračujeme v našom preskúmaní a teraz budeme hovoriť o ďalších populárnych technikách, ktoré možno použiť na ozdobenie transparentnej manikúry.

 • Negatívny priestor . Možno, že tento dizajn je prvá vec, ktorá príde na myseľ, pokiaľ ide o bezfarebný náter. Je to pochopiteľné, pretože táto technika je dnes veľmi populárna. Konkrétnejšie, negatívny priestor - je natretý transparentným lakom alebo nie je úplne natretý cez časť nechta. Takáto manikúra vyzerá veľmi zaujímavo, najmä preto, že negatívna oblasť môže mať absolútne akýkoľvek tvar, od geometrických obrazcov až po romantické srdcia.

  Štýlová manikúra na každý deň

 • Manikúra Mesiaca . Veľmi neobvyklý čarodejník sa priblížil k dizajnu lunárneho nechtu, najmä v kombinácii s bezfarebným lakom. Tu nájdete niekoľko rôznych možností. Takže, transparentná manikúra so vzorom na spodnej časti nechta bude vyzerať veľkolepé a jasné. V skutočnosti je to rovnaký spätný francúzsky, len v zaujímavejšom výklade. Namiesto „otvorenej“ diery na základni budú napríklad farebné trojuholníky, ako je to na obrázku nižšie. Súhlasím, vyzerá originálne a veľmi zaujímavé.

Zaujímavé: Lunárna manikúra: originálne nápady

 • Technika rozbitého skla . Módny trend dnes, ktorý určite poteší každého fashionista. Celkom, vytvoriť tento zaujímavý dizajn doma, nie je nič ťažké. Stačí nechty zakryť bezfarebným lakom a potom na nej položiť chaotický kúsok viacfarebných alebo jednofarebných fólií. A na vrchole pokrývajú všetky tie isté priehľadné kryty.

Ktorá možnosť sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Flitre a trblietky . Samozrejme, že všetky druhy trblietky, trblietky a kamifubiki budú brilantne vyzerať na priehľadnom povlaku. Celkom, ak to nepreháňate, potom s pomocou nich môžete získať celkom minimalistický a diskrétny dizajn.

Dôležité!Aby bola transparentná manikúra držaná na nechtoch čo najdlhšie, je lepšie ju aplikovať gélovým leštením. Koniec koncov, so správnymi a starostlivými ponožkami, môže vám slúžiť až tri týždne a nebude vyžadovať ani korekciu.

Na tomto konci sa skončila naša revízia venovaná transparentnej manikúre s kresbou. Ako vidíte sami, toto nail-art je naozaj veľmi všestranné aľahko sa implementuje aj doma.



Materiál vypracovali redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/29/2019Štítky: