Heat Festival v Baku 2019: najlepší a najhorší obraz hviezd

Na každoročnom festivale tepla-2018, ktorý sa tradične konal v Baku, hviezdy potešili divákov nielen svojimi hitmi, ale aj ich nezabudnuteľnými odevmi. Fotografie celebrít spôsobili značnú radosť medzi fanúšikmi. Na červenom koberci boli prezentované klasické verzie večerných šiat s flitrami a saténovými tkaninami, niektoré preferovali neobvyklý strih a asymetriu. Pozrime sa spolu na obrázky hviezd!

„Teplo-2018“

Zaujímavé: Najneuveriteľnejšie letné luky pre dievčatá na leto 2019

Slipy "Zary-2018"

Živé vystúpenia na hudobnom festivale v Baku dodali teplo, ale z niektorých hviezdnych kostýmov ich hodili do studeného potu.

Chcete na budúci rok navštíviť festival tepla?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

To stálo iba vybavenie Sophie Kalchevovej, ktorá sa objavila vo forme „princeznej“. Herečka si obliekla krátke šaty s veľmi plnou sukňou, ktorá vizuálne skrátila nohy a vyzerala smiešne.

Sophie Kalcheva


Yana Churiková tiež zdokonaľovala výstroj nie celkom úspešne. Dievča si obliekalo šaty, úplne vyšívané flitrami, ktoré jej vizuálne pridali niekoľko kíl navyše.

Yana Churikova

Ale zdá sa, že Slava na šaty nepremýšľala dlho. Spevák to rozhodolna festivale bude dostatok bieleho potlačeného trička a asymetrickej pruhovanej sukne.

Sláva

Speváčka Ingrid prekvapená extravagantným oblečením s hračkami šitými na vrchole! Zdá sa, že nezvyčajný obraz bol nezrozumiteľný ani fanúšikmi, ani odborníkmi.

Štýlové šaty v jasných farbách

Veľké množstvo celebrít, vyzdvihnutie štýlové oblečenie pre festival, preferované biele a nahé odtiene, ktoré zostávajú v móde pre viac ako jednu sezónu. Tak sa Tatiana Navka objavila v bielych šatách s holými ramenami, čo demonštrovalo skutočnú letnú luku.

Tatiana Navka a Dmitrij Peskov

Zaujímavé: Fotografie svetových hviezd bez make-upu a photoshopu

Natalya Podolskaya tiež pozbierala biele šaty, ale na rozdiel od odevu Navky to bolo asymetrické a krátke.

Natalia Podolskaya

Speváčka Natalya Ionova bola oblečená vo svetelnej súprave s baskickou a maxi sukňou. Obraz sa ukázal elegantne a dokonale zdôraznil bezchybnú postavu dievčaťa.

Natalia Ionova

Julia Kovalchuková na festivale „Heat-2018“ v Baku sa objavila v jej zvyčajnom obraze - romantické kučery a našuchorená sukňa v plnom nahom tieni.

Julia Kovalchuk

Julia Baranovskaya uprednostnila aj svetlé šaty, na sebe krátke svetložlté šaty s dlhým okrajom.

Julia Baranovskaya

Zaujímavé: Nové 2019: Trendy večerných šiat (fotky)

Leyla Aliyevazasiahla publikum ženskými bielymi šatami s kvetinovou potlačou, ktorá je v tejto sezóne mimoriadne dôležitá.

Leyla Aliyeva

Najpozoruhodnejšie obrázky

Jeden z najjasnejších a najpamätnejších výstrojov „Zary-2018“ bol priesvitné červené šaty s vlakom, v ktorom sa objavila Anna Sedokova.

Šaty priaznivo zdôrazňovali všetky prednosti speváka a vzor oka a sklenené korálky pridali k šarmu.

Anna Sedokova

Zara vyzerala zaujímavo - dlhé dvojfarebné šaty s otvorenými ramenami, ktoré sa na speváka pozerali harmonicky a zodpovedali nálade udalosti.

Zarah

Volumetrická sukňa, geometrické motívy, kontrastné farby a otvorené ramená - niekoľko módnych trendov naraz spojených s elegantným outfitom Valeria, ktorý vyzeral na červenom koberci vynikajúco.

Valeria

Tandem ružovej a oranžovej je súčasný trend letnej sezóny. Šťavnaté a veselé farby sa perfektne dostali do oblečenia Albiny Janabaevovej. Asymetrický strih a dlhý vlak robili šaty jedným z najpamätnejších na festivale.

Albina Dzhanabaeva

Obdivované obrazy Eleny Lietajúcej, Bella Potyomkiny, Diany Arbeniny, Aygun Kyazimova, Nastya Kamenskij, Nikolaja Baskova, Rity Dakoty, Lyubova Uspenskaya, ako aj úprimnú výbavu Very Brežnev, fanúšikovia nebrali do úvahy.

Helen the Flying

Bella Potyomkina

Diana Arbenina

Aygun Kyazimova

Aygun Kyazimova

Nastya Kamensky

Nikolay Baskov

Rita Dakota

Lyubov Uspenskaya

Vera Brežnev

Dokonca aj nezvyčajný hosť festivalu Steven Seagal potešil publikum štýlovou košeľou.

Steven Seagal

Steven Seagal

Na červenom koberci „Zary-2018“ bolo ešte veľa svetlých šiat. Koniec koncov, hviezdni hostia sa každý deň premieňajú, navzájom si konkurujú štýlom a originalitou.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané08/01/2018Štítky: