Lunárna manikúra 2019: módne trendy

Manikúra 2019 diktuje svoje módne trendy a, samozrejme, dotkli sa súčasnej mesačnej manikúry. Aký dizajn sa rozhodnete držať krok s hlavnými trendmi sezóny? Poznáme odpoveď a radi ju s vami podelíme!


Farebné riešenie

Krok číslo jedna na ceste k módnej manikúre je výber farebnej palety. Trendy sezóny 2019 našťastie nie sú proti experimentom s farbami dizajnu mesiaca.

Ak chcete vyzerať elegantne a zdržanlivo, spoliehajte sa na pokojné béžové a hnedé odtiene. Tiež nestráca svoju dôležitosť manikúru v štýle nude, ktorý vyzerá ako elegantný a rafinovaný, ako je to možné.

Jasnejšia farebná schéma je tiež v súlade s módnym dizajnom mesiaca pre sezónu 2019. Červené, ružové, žlté, horčicové a modré tóny sa ukázali byť v centre pozornosti trendov.

Neprehliadnite s tmavými tmavými odtieňmi. Do popredia v novej sezóne prišla nasýtená modrá, čierna a tmavo červená. Kombinácia dvoch tmavých farieb vyzerá veľmi zaujímavo.

Ak sa nemôžete rozhodnúť pre jeden odtieň, použite niekoľko naraz. Lunárna manikúra na tomto princípe je v novej sezóne najviac nudná a odvážna. Nebojte sa stelesniť tento odvážny nový produkt v živote - takže sa ocitnete v trende a zároveň zdvihnete náladu.

Zaujímavé:Manikúra pre dlhé nechty 2019

Klasický nadčasový

Ak módne riešenia neponúkajú módu, moderné dievčatá sa stále často rozhodujú v prospech klasickej verzie dizajnu mesiaca. Takýto nail art závideniahodný čas nestráca svoj význam kvôli presnému a ženskému výkonu. Priehľadná diera umožňuje, aby manikúra vyzerala úhľadne aj pri raste nechtov.

Ak chcete trochu zmeniť lunárny dizajn, pridajte k nemu nové farby. Neuveriteľne elegantný vzhľad svetlej palety.

Priehľadný otvor

Kľúčovým trendom sezóny 2019 je jasná diera. Popularita tohto dizajnu je spôsobená trendom techniky „negatívneho priestoru“. Dnes nie je vôbec potrebné zastaviť výber na bicykli. V popularite s jej konkurenčné trojuholníkové a offset možnosti. Najromantickejšou variantou tohto dizajnu je dizajn diery vo forme koketného srdca.

Ďalšou skutočnou myšlienkou je zavedenie dvojitého otvoru.​​

Nie je tajomstvom pre nikoho, že lunárny dizajn dokáže vizuálne skrátiť nechty. Ak to nie je zahrnuté vo vašich plánoch, vydajte jamku zaobleného tvaru ako na fotografii.

V novej sezóne môže priehľadná diera úplne zmeniť svoj zvyka presunúť sa do stredu nechtu. Tento originálny nápad dokonale kombinuje minimalizmus a originalitu dizajnu. Aby ste to zopakovali na nechtoch, musíte si vyzbrojiť okrúhlou šablónou afarebný lak.

Keď navrhujete štýlový lunárny dizajn, môžete zostať trochu slobodným umelcom a hrať nad tvarmi a farbami. Klasika je dokonale kombinovaná s čerstvými modernými riešeniami a vytvára skutočne jedinečnú manikúru.

Minimalizmus

Dôležitým trendom sezóny 2019 je minimalizmus. Ak vykonávate takýto návrh v palete nahých, úspešne skombinujte 2 trendy naraz. Najštýlovejšie umenie nailie v štýle minimalizmu vylučuje zvýraznenie diery v kontrastnej farbe - je len podčiarknuté elegantnou polkruhovou líniou. Sme si istí, že taká manikúra nespôsobí pochybnosti o vašej dokonalej chuti a vedomostiach o módnych trendoch.

Kovové akcenty

Štýlové kovové časti stále ovládajú loptu vo svete nechtového umenia. Rovnako dôležitý je dekor vo forme zlata, striebra, chrómu, medi alebo bronzu. Ak chcete, aby sa vaše nechty leskli v súlade s hlavnými módnymi trendmi, ozdobte dieru trblietavým alebo lesklým lakom. Mesiac manikúra bude vyzerať skvele s trblietavými vzormi.

Kombinácia s francúzskou manikúrou

Milovaný mnohými dievčatami, dokonale ladí s dizajnom mesiaca. Aby sa však táto myšlienka realizovala, je potrebné dostatočne rásť nechtíky - voľný okraj musí dosahovať najmenej 5 mm. Tento tip je spôsobený tým, že kombinácia mesiaca a francúzskej manikúry má zákernú vlastnosť skrátiťklince.

Zaujímavá kombinovaná bunda s dizajnom mesiaca znamená, že úsmev sa zmení na prúžok pri základni nechta.

Ak sa vám zdá, že jednoduchá kombinácia francúzskej manikúry s mesiacom je nudná, prijmite tento nový nápad. Kontrast francúzsky pár s priehľadnou dierou - je štýlový, moderný a výnimočný. Aby takýto dizajn vyhovoval vašim očakávaniam, vyberte si luky, ktoré sú harmonicky kombinované a zároveň kontrastujú s tieňom pozadia.

Zaujímavé:Francúzska manikúra 2019: módne trendy

Kamienky

Nenechajte si ujsť príležitosť ozdobiť nechty jemnými kamienkami, pretože takýto dekor nás nenechá v novej sezóne. Aby sa taká manikúra stala štýlovou a harmonickou, mali by ste dodržiavať jednoduché pravidlo. Nie je zakázané ozdobovať dlhé nechty veľkými a jasnými kamienkami, ale pre návrh krátkej dosky je vhodný len stredne veľký lakonický dekor vo svetlej farebnej schéme.

Dámske kvety a čipky

Módne trendy v sezóne 2019 ponúkajú doplnenie lunárneho manikúry rôznymi vzormi a jarné náznaky kvetinových alebo krajkových ozdôb. Takéto rozhodnutie možno len ťažko nazvať novinkou, ale už niekoľko rokov nestratilo svoju pozíciu. Mnoho žien módy nemôže odolať citlivosti a sofistikovanosti lunárneho dizajnu s romantickými kresbami.

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť takú manikúru, je použitie špeciálnych jazdcov.Jednoduchosť používania takýchto asistentov zaručuje, že úspešný dizajn sa prejaví aj pre začiatočníka vo svete nechtového umenia.

Poučenie z geometrie

Geometrické motívy v manikúre a nemysleli si, že by sa vzdali svojich módnych pozícií v sezóne 2019. Naopak, vyhrali ešte viac fanúšikov! Je nekonečné fantazírovať o kombinácii lunárneho dizajnu s geometrickými vzormi a pripravili sme niekoľko nápadov pre vašu inšpiráciu.

Zaujímavé! Najpríjemnejšia vec v geometrickej manikúre je, že vyzerá rovnako dobre na nechtoch akejkoľvek dĺžky a tvaru. Experiment!

Kombinácia textúr

Ak sa stratíte v rôznych moderných lakoch na nechty, neobmedzujte sa: používajte niekoľko možností naraz! Táto rada je vzhľadom na tendenciu kombinovať textúry v jednej manikúre. Lesklé, lesklé a matné textúry sú úžasne kombinované a vytvárajú skutočne veľkolepý dizajn.

Zaujímavé:Jednoduchá manikúra 2019: trendy

Moderný dizajn pre krátke nechty

Existuje stereotyp, že mesačná manikúra vyzerá výhodne len na dlhých nechtoch, ale módne trendy v sezóne 2019 ju určite zničili. Zhromaždili sme pre vás foto-výber skutočných návrhov na prirodzenú dĺžku. A tak, aby štýlová manikúra vyzerala primerane a harmonicky, dodržiavajte jednoduché pravidlá.

  • Ideálna voľba pre krátke nechtíky je mäkké pastelové farby. Takáto manikúra vždy vyzerá elegantne a dobre upravená a tiež sa môže pochváliť svojou kompatibilitou s akýmkoľvek spôsobom.

  • Diera, zdobená v jasnej sýtej farbe, môže vizuálne skrátiť nechty. Ale je tu jeden trik, ktorý vám umožní obísť toto pravidlo. Tmavý lak platí na krátku dĺžku, ak sú nechty zdobené oválnym alebo mandľovým tvarom.
  • Módny trojuholníkový tvar otvoru vám pomôže vizuálne predĺžiť nechty. Vertikálne vzory a lakonické geometrické vzory majú rovnakú nádhernú vlastnosť.

  • Skvelý nápad by bol navrhnúť oválny úsmev malej veľkosti so zlatým alebo strieborným dekorom.
  • Nie je potrebné vykonávať mesačnú manikúru na každom z nechtov. Zaujímavým ťahom je kombinácia takého dizajnu s dekorom čipky alebo drobného polka dot ornamentu.
  • Ak máte krátke mäkké štvorčeky, skúste ich ozdobiť rovnou dierou, ktorá je oddelená zlatým prúžkom pásky. Štýl a estetika takéhoto dizajnu bude na vrchole!

Noviny 2019 ročné obdobia výrazne rozšírili možnosti dizajnu lunárnej manikúry a našich​​ fotografií - výber je veľkým potvrdením. Ak klasická verzia nie je pre vás, môžete experimentovať s tvarom, farbou a usporiadaním diery.Stelesnite svoje najdivokejšie nápady a doprajte si novú exkluzívnu manikúru!

Aká je vaša obľúbená manikúra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vyd.