Jesenná manikúra - nový dizajn

Jesenná manikúra v roku 2019 sa výrazne odlišuje od variantov z minulého roku farebnou a bohatou farebnou paletou, ktorá plne spĺňa módne trendy moderného umenia nail. Preto aj napriek tomu, že leto je stále vo dvore, nastal čas premýšľať o základných nuanciách dizajnu jesennej manikúry. To je to, o čom sa s tebou budeme rozprávať neskôr v článku.

Originálna manikúra na jeseň

Zaujímavé : Jemná manikúra: 10 štýlových nápadov na jeseň

Tvar a dĺžka

V roku 2019 sa za najrelevantnejšiu považuje krátka dĺžka nechtovej platne. Okrem skutočnosti, že takáto manikúra vyzerá žensky a dobre upravená, sú krátke nechty tiež veľmi praktické pri každodennom nosení.

Krásna manikúra na krátkych nechtoch

Maximálna dĺžka voľného okraja nechtovej platne by nemala byť väčšia ako 5 - 7 mm.

nechtík lekársky mandľový

\ t

Pokiaľ ide o tvar nechtíka lekárskeho, v nadchádzajúcej jesennej sezóne by mal byť taký ženský, ako je to len možné. Preto by sa štvorcové alebo príliš ostré nechty mali zlikvidovať v prospech oválneho alebo mandľového tvaru.


Módna farebná paleta jesennej manikúry

Jesenná manikúra poteší milovníkov nechtového umenia svojou farebnou a mnohotvárnou farebnou škálou, ktorá je charakteristická len pre toto obdobie roka.

Jasné jesenné umenie

Zaujímavé : Dizajn dlhých nechtov - novinky

Patria sem tieto farby:

 • Burgundsko . Hlboké a bohaté odtiene bordovej samy o sebe vyzerajú krásne v monochromatickom dizajne. A ak stále chcete diverzifikovať takú ušľachtilú manikúru, môžete to urobiť zvýraznením jedného prsta zlatými nálepkami v podobe padajúceho lístia.

Krásne hnedožlté nechtíky

 • Golden . Považuje sa za základnú farbu jesene, ktorú možno dosiahnuť na nechtoch pomocou dekoratívnych doplnkov vo forme fólie alebo trblietky, ako aj laky so zlatou perlou.

Zlaté marigoldy

Aká bude vaša jesenná manikúra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Žltá a oranžová . Bez týchto farieb je jednoducho nemožné predstaviť si dizajn jesennej manikúry. Hlavnou vecou je použitie výnimočne teplej a pigmentovanej škály farieb.

Manikúra žltooranžová

 • Modrá a modrá . Studené a hlboké tóny sú vhodné pre neskorší pád. Vyzerajú krásne v monochromatickom dizajne, alebo v kombinácii s rôznymi technikami nechtového umenia.

Trendy Blue Manicure

Zaujímavé : Modrá manikúra: súčasný módny trend

Charakteristiky manikúry jesene

\ t

MódneJeseň-zima 2019-2019 trendy priniesli do dizajnu manikúru, a to ako klasické riešenia a skôr neštandardné možnosti nechtového dizajnu, ktoré je možné realizovať pomocou bežného alebo gélového leštenia.

Módny dizajn nechtíkavcov na jeseň

Po preštudovaní fotografií s príkladmi takýchto návrhov sme vybrali tie najrelevantnejšie, medzi ktoré patria:

 • Gradient . Módne tento rok a nezvyčajná manikúra, ktorá kombinuje niekoľko farieb naraz. Na rozdiel od letného je v jesennom gradiente lepšie zvoliť si kombináciu tónov, ktoré sú blízko pri sebe, takže úsek je hladší a mäkší.

Trendy jesenného gradientu

 • Velvet . Matte manikúra už dlho získala srdcia moderných módy, ale zamat alebo ako sa to tiež nazýva "našuchorený", dnes je módnou novinkou jesennej sezóny. Tento povlak je výhodný nielen v monochromatickom prevedení, ale aj vo forme rôznych ozdôb na lesklom povrchu.

Trendy Velvet Manicure

 • Craquelure fólie.Pôvodný dizajn, ktorého podstata spočíva v tom, že požadovaný vzor sa dosiahne odstránením kúskov fólie nalepenej na vrchnom gélovom povlaku lepivou vrstvou v náhodnom poradí.

Manikúra so špeciálnou fóliou

Technika „craquelure“ vyzerá najviac pôsobivo v čiernej a červenej farbe s matným povrchom.

 • Francúzština . To je jedna z najkrajších.technika manikúra, ktorá bude tiež vyzerať v jesennom dizajne. Okrem klasickej bielej môžete hrať aj s paletou a textúrami. Pozoruhodným príkladom je temná francúzska manikúra s matným povrchom. Ale pokiaľ ide o „úsmev“, tento rok je lepšie obrátiť vašu pozornosť na grafický tvar písmena V. Tiež nezabudnite na výzdobu v podobe kamienkov a trblietky.

Tmavá bunda s matným povrchom

 • Tuhá látka . Je nepoškvrneným vodcom medzi trendmi nail art. Koniec koncov, vďaka bohatým a hlbokým paletám, navrhnutým na vytvorenie jesennej manikúry, sa dizajn nechtov premení na veľkolepé a chytľavé. Kombinácia lesklých a matných textúr v jednom dizajne pomôže urobiť ju ešte originálnejšou.

Monofónna manikúra na jeseň 2019

Lesklý vrch v monochromatickej manikúre možno nahradiť rubom.
 • Lunar . Na jeseň manikúra s otvormi vďaka novým technikám nanášania laku v duete s bohatou farebnou paletou získala úplne nový a efektívny dizajn. Na doplnenie to pomôže objemové doplnky vo forme farebných kameňov alebo 3D modelovania.

Lunárna manikúra - jesenná verzia

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

 • S výkresmi . Na jeseň manikúra bez nich určite nemôže robiť. Často sú jeden alebo dva nechtíky zdobené maľbou, zatiaľ čo ostatné sú monotónne.lesklý alebo matný povrch.

Jesenné motívy

S ohľadom na umelecké smerovanie maľby sú okrem štandardnej geometrie, abstrakcie a motívov zvierat vítané aj kresby jesenných motívov vo forme padajúceho lístia, dažďa, slnečníkov alebo celých umeleckých diel. Príklady takýchto diel môžete vidieť v našej zbierke nápadov na fotografii nižšie.

Jesenný dizajn Marigold

 • The Star . Absolútna novinka v segmente nechtového umenia, ktorá sa rýchlo získava na popularite. Kresby alebo samolepky vo forme jasných hviezd, ako aj prítomnosť priestorových tém v dizajne urobia z jesennej manikúry jasnú a nezvyčajnú.

Manikúra kozmickej krásy

Zaujímavé : Módna manikúra - príklady zo svetových hviezd: foto

Ako vidíte, aj na krátkych nechtoch získate krásny a módny dizajn jesennej manikúry, ktorý plne zodpovedá trendom stanoveným v roku 2019, ktoré možno vidieť na fotografii s príkladmi diel špičkových majstrov umenia. Dúfame, že naše nápady, ktoré navrhneme, vás tiež pritiahnu a určite ich využijete v nadchádzajúcej jeseni.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané22.8.2018Štítky: