Zlatá manikúra pre nový rok

Zlatá manikúra pre Nový rok 2019 je to, čo každá žena potrebuje, ak chce byť šťastná, šťastná a bohatá. A symbol budúceho roka, Zemské prasa, ktoré jednoducho zbožňuje brilanciu zlata, to pomôže dosiahnuť. Tak, to je v záujme absolútne všetkých módy práve teraz pochopiť zložitosti zlatého manikúra a určiť, ktoré nail-art bude svietiť na nechty na Silvestra.


Čo potrebujete vedieť pred použitím zlatého manikúru?

Zlatá manikúra je nepochybne elegantná, ale musíte ju aj nosiť. A teraz sa s vami podelíme o niekoľko jednoduchých pravidiel, po ktorých určite dostanete dokonalý výsledok.

 • Dobre udržiavané ruky a nechty . Toto je prvá požiadavka, ktorú budete musieť splniť bez zlyhania. Všetko je vysvetlené jednoducho: zlaté nechtové umenie je veľmi chytľavé. Okamžite priťahuje pozornosť a zachytáva oko. To je dôvod, prečo sa dievča, ktoré sa rozhodlo aplikovať na Silvestra, musí najprv postarať o krásu svojich rúk a vyrovnať povrch nechtu do dokonalého stavu.

Dobre upravené ruky sú základom každej manikúry

.
 • Tu však tvar a dĺžka klincanemajú absolútne žiadny význam. Takže ich robte ako milujete.

Novoročná manikúra so zlatom na krátkych nechtoch

 • Nesnažte sa spojiť zlatú manikúru so striebornými detailmi obrazu. Verte mi, nič z toho nebude dobré.

Správnekombinácia zlatej manikúry v obraze

 • A ešte jedna rada týkajúca sa imidžu: všetko je dobré, s miernym leskom. V tejto farebnej schéme by ste nemali kompletne vytvárať svoje oblečenie. Ale na podporu Nail Art s niekoľkými zlatými prvkami je veľmi možné. Môže ísť o tašku spojky, obuv alebo príslušenstvo.

 • Nevykonávajte zlatý dizajn súčasne na rukách a nohách. Takže, ak sú vaše perá pokryté zlatým leskom, potom v pedikúre je povolené len použitie niektorých drobných detailov s rovnakým odtieňom.

Perfektná „sada“ zlatej manikúry s pedikúrou

Dôležité! Zlatý dekor je najvhodnejší pre dámy s teplým odtieňom pleti. Ak nie ste úplne tak, potom odvážne kombinovať zlato s inými farbami. Bude to veľmi pôsobivé.

Zaujímavé : Manikúra bielej zimy

Najlepšie nápady na zlatú novoročnú manikúru

Zlatý nechtový dizajn pre Nový rok 2019 môže byť čokoľvek od najjednoduchšieho po najzložitejší. A teraz vám ukážeme niekoľko módnych možností, ktoré určite potešia aj tie najnáročnejšie módy.

Použitie obyčajného laku

Áno, možno táto myšlienka nie je najoriginálnejšia, ale určite bude najjednoduchšia. Takže, tie mladé dámy, ktoré považujú za veľmi ťažké nájsť si čas na serióznejší a solídnejší dizajn nechtov, môžu byť s touto možnosťou spokojní. Koniec koncov, čo by mohlo byť jednoduchšie, ako dať požadovaný odtieň zlatý lesk na nechty a ako výsledokzískať bohatý vzhľad nail-art.

Rozotrite zlatom

Veľmi relevantný módny trend sezóny, ktorý prekoná všetky záznamy popularity. A najmä zrkadlo a trenie bude vyzerať obzvlášť svetlé a luxusné. Navyše, zlaté, medené, strieborné alebo bronzové odtiene pre ňu sú považované za najlepšie. Preto s takou manikúrou na Silvestra, budete vyzerať nielen neuveriteľne štýlové, ale aj módne.

Zaujímavé : Rubbing: Nápady pre manikúru

Francúzska manikúra v zlatej farbe

Aj klasika môže a mala by vyzerať novo. Áno, áno, hovoríme o favorite miliónov módy - francúzskej manikúry, ktorá sa môže stať ešte viac magickou v zlatých odtieňoch.

Urobte si zlatú bundu elementárne: najprv sa rozhodnite pre hlavnú farbu, ktorá sa bude vzťahovať na väčšinu nechtov, a až potom vyberte čiaru úsmevu alebo dieru so zlatom (ak hovoríme o reverznej bunde). A môžete vytvoriť francúzsky dizajn len na dvoch alebo troch nechtoch a môžete na všetkých prstoch. A v skutočnosti, av inom prípade, nail-art bude vyzerať úžasne.

Dôležité! Niektoré z odvážnejších módnych žien idú na experimenty a vytvárajú francúzsku manikúru, ktorá kombinuje nie celkom štandardné farby. Napríklad pokrývajú hlavnú časť nechtu zlatým lakom a línia úsmevu sa vyznačuje jasnou bordó alebo niečím menej extrémnym. Táto možnosť je však pre Nový rok tiež veľmi vhodná.

Zaujímavé : Krásna manikúra pre nový rok 2019

Negatívny priestor

Veľmi negatívne a zároveň technika „negatívneho priestoru“ v kombinácii so zlatom bude pôsobiť veľkolepým spôsobom.

Je ľahké si to uvedomiť sami, hlavná vec je rozhodnúť sa o vzore, ktorý chcete zobraziť na nechtoch. Ďalej ho prikryjeme zlatým leskom a zvyšok nechtov necháme priehľadný, nedotknutý, čo bude v skutočnosti vyzerať ako negatívny priestor. Jedna podmienka: toto nail-art vyzerá najlepšie na dlhých nechtoch.

Páči sa vám zlatá farba v novoročnom dizajne nechtov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dizajn so zlatou fóliou

Ďalší nový výrobok v priemysle na klinec, ktorý bude v novom roku vyzerať skvele na nechtoch.

Na jeho vytvorenie je to jednoduché: naneste na nechty gél na svoj obľúbený odtieň a až kým nezaschne, položte naň kúsky zlatej fólie chaotickým spôsobom. A s cieľom skonsolidovať výsledok prekryte vrch s priehľadným vrcholom. Uistite sa, že Land Pig ocenia vaše úsilie.

Etapy tvorby manikúry s fóliou

Dôležité! Dávajte pozor na kombináciu zlaté manikúry a zlatého make-upu. Nemusí to byťnajúspešnejšie riešenie aj pre Silvestra. Namiesto luxusného obrazu riskujete, že dostanete niečo vulgárne.

Výkresy v zlate

Každá manikúra s obrázkom bude vyzerať veľmi zaujímavo. A ak je tiež v zlatej farbe, potom vám zaručí úspech na akejkoľvek novoročnej párty. Uvažujme, aké vzory možno aplikovať na nechty so zlatým lakom. Ale pretože je zima a pred nami čakajú na prázdniny, potom budeme hovoriť hlavne o tematických kresbách.

 • Snehové vločky . Najviac zimné dekorácie, ktoré môžu byť vyrobené v akejkoľvek farbe. Samozrejme, že aj zlaté snehové vločky budú vyzerať skvele.

Ale ktorý gél je lepšie zvoliť pre hlavný povlak, povieme o niečo neskôr.

 • Poháre na šampanské . Chcete najúžasnejšiu zlatú manikúru pre Nový rok 2019? Potom všetku pozornosť na fotografii nižšie. Na nich môžete vidieť nádherný, nezvyčajný, a čo je najdôležitejšie, nedokončený dizajn, ktorý bol vytvorený špeciálne pre hlavnú slávnostnú noc. Samozrejme, že môžete naplniť svoje „okuliare“ iskrami akejkoľvek farby. Koniec koncov, v Novom roku nie je nič dôležitejšie ako šampanské. A tu je zlatý lesk, ktorý vás zachráni.

Dôležité! V princípe, takéto okuliare vyzerajú dobre na akomkoľvek pozadí, ale aby nail-art naozaj luxusné, že umožní matný základ. To všetko je však len záležitosť chuti.

 • Zlaté vzory. Skôr jednoduchý a nekomplikovaný obraz, ktorý v každom prípade vyzerá veľmi krásne. Ak chcete vytvoriť to neberie veľa času a talent umelca, a účinok bude určite príjemne prekvapí.

Tip: aby sa zabránilo prílišnej preťaženosti zlatých vzorov, najmä na krátkych nechtoch, mali by byť umiestnené v krátkej vzdialenosti od seba .

Zaujímavé : Manikúra červeného nového roka

Najdôležitejšie farebné kombinácie

Ak si myslíte, že veľmi široko, potom úplne všetky odtiene sú ľahko kombinovať so zlatom. Medzi nimi sú však bezpodmienečné obľúbené, ktoré teraz rozprávame.

 • Čierna so zlatom . Toto je klasika, z ktorej sú bláznivé ženy všetkých vekových kategórií. Čierna a zlatá vyzerá luxusne, aj keď dosť chytľavo. Ale pre Silvestra je to presne to, čo je potrebné, aby ste potešili pozemské prasa.

 • Zlato s červenou . A táto kombinácia je výberom odvážnych žien, ktoré sa rozhodli, že na Silvestra získajú všetko od života.

Tandem týchto dvoch odtieňov vás určite dovedie k bohatstvu. Preto, ak je pre budúci rok 2019 vaším cieľom peniaze, potom viete, ktorú manikúru si vybrať.

 • Zlato a béžová . Je to pokojná kombinácia, ktorá je vhodná pre ženy, ktoré milujú meraný rytmus života. Neexistuje žiadna domýšľavosť a ostrý prechod farieb. Preto bude nail-art v týchto odtieňoch vyzerať veľmi roztomilý.
 • Zlato s modrou .Všetky odtiene modrej, od mäkkej modrej až po hlboký kobalt so zlatým leskom budú kombinované jednoducho luxusné. Skúste, nebudete ľutovať.

Mesačná bunda so zlatými kamifubukami

 • Zlatý so zeleným . Ďalšia kombinácia je veľmi populárna v novoročných sviatkoch. Tieto dve farby sú samy o sebe symbolom Nového roka, takže ich kombinácia bude dobrý nápad.

Dôležité! Pri vytváraní obrazu so zlatou manikúrou sa snažte dávať pozor nielen na oblečenie, ale aj na doplnky. Koniec koncov, aj oni môžu pokaziť obraz a zmeniť ho z luxusného na bez chuti.

Zaujímavé : Jemná pletená manikúra

Na základe tejto skvelej poznámky skončila naša revízia. Dúfame, že sa vám páčili fotografie a nápady na novoročnú zlatú manikúru, s ktorou sa stretnete v roku 2019. Hlavná vec na zapamätanie je, že aj tak zdanlivo bezvýznamná vec ako farba laku môže drasticky zmeniť váš osud. Preto je potrebné pristupovať k výberu nechtového umenia so všetkou vážnosťou.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12/22/2018Štítky: