Elegantná manikúra - nový dizajn

Krásna manikúra ako na fotografii v módnom časopise je najelegantnejším akcentom v obraze. 2019 potešilo módy s rôznymi novinkami v oblasti nechtového umenia. Radi sa o ne s Vami podelíme. Tiež, len v prípade, pripomíname win-win možnosti, ako urobiť všetky manikúry luxusné. Ak chcete vyhovieť vám!

Krásna a štýlová manikúra

Zaujímavé : Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

Hlavné trendy roku 2019

Pravdepodobne medzi módnymi trendmi sezóny jeseň-zima 2019-2019, nájdete nápad, že sa určite chcete zopakovať na nechtoch.


Sledujete módne trendy v dizajne manikúry?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Majstri nechtového umenia stále viac stávkujú na farby. Najodvážnejšie a výnimočné odtiene dokážu dokonale poraziť aj ten najjednoduchší dizajn. Napríklad, krásna a elegantná manikúra ako na fotke sa ukáže, ak použijete módne farby z roku 2019 v bunde alebo monochromatickom poťahu. Farba by mala fascinovať a priťahovať názory - to je to, čo hovorí priemysel na klinec, a my s tým súhlasíme.

Pôvodná francúzština

 • V novej sezóne sa do popredia dostávajú výtlačky zeleniny. Abstraktné, zvieracie a etické motívy sú tiež v móde. Pridanie k nim slávnostný dekor, dostanete naozaj elegantné manikúru.

Motívy rastlín

 • Kov v akejkoľvek forme je ďalšou hlavou. Vychádza z kovových odtieňov laku a končí dizajnom s fóliou. Toto je výhra, ak chcete manikúru, ktorá priláka oko.
 • ​​

Dizajn pomocou fólie

 • Módna technika kvetov v kombinácii s ušľachtilými odtieňmi laku vyzerá nezvyčajná a veľmi ženská. Transparentné kvety budú mať takmer akýkoľvek dekor do ich okolia, preto je táto technika vynikajúcim priestorom pre experimenty.

Manikúra v moderných kvetinách

 • Kamimubuki v tejto sezóne súťaží s kamienkami a perlami. Táto manikúra dokonale dopĺňa všetky večerné šaty. Avšak najodvážnejšia stelesňuje tento šikovný nápad v každodennom dizajne nechtov.

Kamifubuki - štýlové riešenie pre módnu manikúru

Zaujímavé : Módna manikúra 2019: najnovšie trendy, foto

 • Medzi hlavnými hitmi v rokoch 2019 - 2019 môžeme tiež poznamenať mozaikový dizajn, účinok craquelure, mramoru, matnej a zrkadlovej manikúry.

Originálny dizajn - efekt craquelure

 • Pokrytie Minx sa sotva môže pochváliť jeho praktickosťou, ale jeho účinnosťou vo výške. Takáto krása môže byť základom skutočných majstrovských diel v dizajne manikúry a vynikajúcou voľbou pre špeciálne príležitosti.

Minx Pokrytie

 • Pop-diva Riana sa nedávno rozhodla, že krásna manikúra je inteligentnou voľbou len na ostrých a dravýchpazúry. Fashionistas s ňou súhlasili! Samozrejme, väčšina moderných dizajnov sa dá aplikovať aj na oválne nechty. Ale ak chcete vyzerať odvážne a veľkolepé a zároveň byť predmetom hlavného trendu, vyberte si dlhé nechty tučného tvaru.

Rihannova predátorská manikúra

 • Farebnosť v novej sezóne nail art zaujme svojou rozmanitosťou. Fanúšikovia bieleho a pastelového obalu si budú môcť vychutnať novinky, ktoré sú stále v móde. Medzi svetlé odtiene dominujú žlté, červené, broskyňové, modré a fialové. Tiež, 2019-2019 je ťažké si predstaviť, bez burgundskej, fialovej a šedej.

Módne odtiene v dizajne nechtov 2019

Zaujímavé : Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Najlepšie nápady pre vás

Ak niekde hľadáte inšpiráciu pre elegantnú manikúru, potom je to v našom výbere. Plagiátorstvo na vlastných nechtoch je povolené a povzbudzované!

Štýlová manikúra v odtieňoch sivej

Kaviárová manikúra

\ t

Okamžite získať lásku k ženskej polovici ľudstva, manikúra kaviáru je stále relevantná. Vyzerá to luxusne a drahé.

Kaviárová manikúra s vývarmi

Praktické módy určite ocenia skutočnosť, že túto krásu možno urobiť doma. Stačí len striedavo znížiť prsty do nádoby s vývarmi. Rozptyl malých kamienkov okamžite zapadne na tanier, a môžete ľahko striasť prebytok.

Manikúra s vývarmi

Zaujímavé : Skutočné myšlienkymanikúra s bouilla!

Objemová konštrukcia

Medzi hlavnými módnymi trendmi sú dlhodobo rôzne druhy manikúry. Technik, s ktorým môžete vytvoriť túto krásu, veľa. To znamená, že aj tá najnáročnejšia móda nájde možnosť pre seba.


Ponúkame vám najnovšie nápady na vytvorenie luxusnej manikúry s trojrozmernými prvkami:

 • flitre;
 • čipky;
 • nálepky;
 • kamienky, kamene a vily;
 • rozbité sklo;
 • zlatý prach;
 • sušené kvety;
 • akrylátové výlisky.

Pôvodná verzia objemovej manikúry

Velvet Manikúra

Vzácny dizajn môže konkurovať stupňu slávnosti manžety. Mnohí ľudia si to pletú s matným povrchom, ale v skutočnosti sú to úplne iné veci.

Sametová manikúra so stádom

Sametový dizajn, jedinečný a jedinečný, je vytvorený zakrytím nechtov špeciálnym práškom s hromadou rôznych veľkostí - kŕdľom.

Najpokročilejší majstri nechtového umenia idú ďalej a pokrývajú nechty umelou alebo prírodnou kožušinou. To je všeobecne radosť!

Výkresy na nechtoch

Videli ste takú manikúru, keď sa na ňu zdá, že umelec zmätil plátno s klincami? Ak uvažujete o naozaj ohromujúcom dizajne, choďte do dobrého salónu k najlepšiemu pánovi. Len toto bude moc vytvárať tieto obrazy na nechtoch. Najviac veľkolepé možnostimajú objemné textúry. Napríklad profesionál ich bude schopný vykonávať s akrylovými farbami.

Umelecká manikúra - maľby Picassa

Manikúra je umenie a foto z nášho výberu je tým najlepším potvrdením.

Zaujímavé : Manikúra s nápismi - trend 2019!

Čierna + zlatá

Tento tandem môže byť nazývaný jedným z lídrov na slávnostnú manikúru. Dá sa povedať, že je to prakticky klasika na par s francúzskym dizajnom. Zlatý dekor na smrteľnom tmavom povlaku vyzerá úchvatne!

Štýlová manikúra čierna so zlatom

Zaujímavé : Módna manikúra - príklady zo svetových hviezd: foto

Kamienky

Oba diamanty sú najlepšími priateľmi dievčat a ich vzdialených príbuzných, kamienky sú najlepší priatelia elegantnej manikúry. Dnes existuje toľko možností dizajnu s lesklými kameňmi, že aj sofistikovaná móda sa v nich môže stratiť.

Originálna manikúra s kamienkami

Kamienky vždy kladú dôraz na krásne ženské ruky a zároveň môžu odvrátiť pozornosť od nerovnej nechtovej platne.

Hlavná vec, ktorú si treba pamätať, je harmonická kombinácia proporcií. Takže veľké kamene budú nevhodné pozrieť sa na krátke nechty.

Voile

Možno je to najvhodnejšia manikúra pre tajomné dievčatá, ktoré chcú vytvoriť smrteľný a zároveň ženský obraz. Podstatou tejto techniky je, že vzor je vytvorený s tmavým lakom na svetlom povlaku. Ďalšou možnosťou je nakresliť tmavé alebo svetlé.lak na priehľadnom podklade. Ktorýkoľvek spôsob bude pôsobiť rovnako pôsobivo. Najčastejšie závoj pokrývajú 1-2 nechty celej manikúry.

Manikúra-Veil

Rub v

Neuveriteľne krásna manikúra je vytvorená pomocou rub-in, ako na fotografii nižšie. Ide o najchytrejší trend v roku 2019. Páči sa nám výkon v ružových korálových a zlatých tónoch.

Manikúra v technike trenia

Zrkadlové prekrytia vytvárajú trendový 3D efekt. Rôzne odtiene lakového gélu môžu pôsobiť ako pozadie, ale majstri stále viac uprednostňujú čiernu základňu. Nebojte sa pridať trochu šik a lesk aj na každodennú manikúru!

Chic manikúra

Ako vidíte, priemysel na nechty dnes ponúka veľa možností pre luxusný dizajn nechtov. Stačí si vybrať najkrajšiu manikúru v trendoch roku 2019 na jeseň a pripraviť sa na zbieranie komplimentov. Ak ste dosť unavení z monochromatického náteru alebo banálneho dizajnu, neváhajte a vyberte si akúkoľvek elegantnú manikúru z nášho článku. Uvidíte, tento šikovný trik vás urobí atraktívnejším a sebavedomejším!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/03/2018Štítky: