Manikúra s fóliou - nový 2019

Manikúra s fóliou je módnou novinkou z roku 2019, ktorá získala srdce viac ako jednej módy, čo potvrdzujú rôzne fotografické príklady takéhoto dizajnu nechtov uverejnených na internete. Koniec koncov, taký nezvyčajný dekor aj v minimálnych množstvách pomáha rozriediť ten naj nudnejší dizajn a urobiť ho živším a originálnym. To je dôvod, prečo sa neskôr v článku budeme zaoberať fóliou a jej odrodami, ako aj originálnymi nápadmi na zdobenie manikúry.

Módna manikúra na fólie

Zaujímavé : Milosť a krása jednofarebnej manikúry

Typy fólií používaných v Nail Art

Fólia je veľmi všestranný dekor, vďaka ktorému môžete vytvoriť celý rad rôznych vzorov s metalizovaným efektom, ktorý je dnes tak módny, a to ako na krátkych, tak aj na dlhých nechtoch. Na tieto účely majstri umenia v praxi najčastejšie používajú tieto typy fólií:

Ako pridať lesk na manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Odnímateľný . Jeho význam spočíva v tom, že vrstva lepidla s kusom fólie sa aplikuje na už pripravený povrch nechtíka a potom sa všetko fixuje povrchovou úpravou. Výsledkom je, že klinec dostane nielen želaný kovový lesk, ale aj dekoráciu vo forme vzoru.

Konštrukcia klinca s odtrhávacou fóliou

Dôležité! Odtrhávacia fólia je ideálna pre vytvorenie mozaiky manikúry, pretože s ňou nie je jednoduché pracovať, ale hotový výsledok je veľmi efektívny.

 • Thermofolg . Tajomstvo tohto dekoru spočíva v tom, že bezprostredne pred nanesením fólie na necht sa mierne zahreje sušičom vlasov alebo lampou. Takto sa stáva lepkavým a ľahko sa lepí na povrch nechtovej platničky.

Konštrukcia nechtov Thermofoil

 • Preložené.S jeho pomocou môžete vytvoriť dúhový dizajn, ktorý je dnes tak dôležitý. Za týmto účelom sa na už pripravené marigoldy položí list fólie a obraz sa natiahne pomocou oranžovej tyčinky.

Prenosová fólia

 • Posuvník . Na rozdiel od predchádzajúcich, táto možnosť je jednou z najviac nenáročných, čo môže urobiť aj nováčik. Hotové samolepky sa jednoducho prilepia na už pripravený klinec a na vrchole sa pokryjú povrchovou úpravou.

Manikúra fólie so šmýkadlom

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Módne farby

Pokiaľ ide o farebnú paletu, dnes sa v segmente navrhovania nechtov široko používa fólia z nasledujúcich farieb:

 • Zlato . Takáto konštrukcia s fóliou na nechtoch vždy vyzerá elegantne a draho, takže je považovaná za výsadu viac večerného štýlu ako každý deň. Najpozoruhodnejšie sú kombinácie zlaté fólie sčierne, červené a modré a nahé odtiene. Ako doplnkový dekor môžu slúžiť kamienky a dokonca kresby.

Dizajn s monogramom zlatej fólie

 • Striebro.Toto je ideálna voľba pre vytvorenie veľmi nenápadnej manikúry, ktorá môže byť veľmi užitočná pre každodenné nosenie. Okrem toho je strieborná farba veľmi nenáročná a harmonicky sa mieša s úplne všetkými paletami.

Manikúra so striebornou fóliou

 • Kombinácie Rainbow . Novinkou sezóny bola holografická fólia, ktorá vďaka svojim moduláciám vytvára veľmi efektívny a neobvyklý dizajn manikúry. Je ideálny pre plné pokrytie celého nechtíka a ako pomocný prvok v dizajne.

Modrá manikúra s dúhovou fóliou

Zaujímavé : Chic Manikúra - Nové vzory

Originálne nápady na manikúru s fóliou

Dnes môžete nájsť veľa veľmi kreatívnych a efektívnych nápadov na zdobenie manikúry fóliou, medzi ktorými sú najneobvyklejšie a najjasnejšie:

 • Úplné pokrytie . V súčasnej jesennej sezóne, okrem štandardného plného zakrytia nechtovej platne, je použitie fólie tiež módne ako dekoratívny substrát pre francúzsky jazyk. Napríklad strieborná základňa s čiernou alebo svetlomodrou francúzskou líniou úsmevu vyzerá veľmi zaujímavo.

Zrkadlová manikúra s fóliou

 • „Rozbité sklo“.Je to vďaka jemne nasekanej fólii.Môžete vytvoriť dizajn, ktorý je dnes tak módny s rozptylom rozbitých sklenených perál na povrchu nechtu. V podstate majú kusy trojuholníkový tvar a sú rozdelené v ľubovoľnom poradí a vo forme určitých tvarov.

Rozbité sklo na manikúru

 • Zmiešajte manikúru . Módny a pútavý dizajn, ktorý je založený na aplikácii fólie na už pripravený povrch s trením. Výsledkom je veľmi efektívny a elegantný dizajn, ktorý je žiadaný, a to tak u mladých ľudí, ako aj u starších žien.

 • Zrkadlové francúzske . Ide o modernú interpretáciu francúzskej manikúry, v ktorej je zóna úsmevu zvýraznená striebornou alebo zlatou fóliou.

Mesačná manikúra s fóliou

Dôležité! Obzvlášť zaujímavá je francúzska manikúra, vyrobená v rovnakej farebnej schéme s matným vrchným náterom, na ktorom sa aplikuje pozdĺž línie úsmevovej fólie.


 • Dizajn s mierkou . To je ďalšia novinka z jesenných trendov roku 2019, ktorých príklady sú uvedené aj v našej zbierke fotografií. Jej podstata spočíva v vytvorení manikúry s imitáciou rybacieho vzoru, ktorý sa dosahuje pomocou fólie narezanej na kúsky rovnakého tvaru. Takáto manikúra vždy priťahuje pozornosť nielen svojou originalitou, ale aj veľmi kreatívnym prístupom k nechtovému umeniu.

Fólia vo forme váh

Zaujímavé : Navrhnite nechty v pastelových farbáchtóny: kreatívne nápady a fotografie

 • Gradient . Prechod prechodov z jasnej sýtej farby na kovový lesk vyzerá veľmi nezvyčajný a jasný. To môže byť buď štandardné stretch alebo variant, v ktorom je prechodová čiara zdobená šmouhami alebo kľukatou alebo vlnovkou.

Gradient na manikúru fólie

 • Manikúra zoo . Animalistic sfarbenie v jesennej a zimnej sezóne ako vždy. Preto je imitácia leopardových škvŕn alebo tygrových prúžkov natretých na fóliovom podklade módna a zároveň veľmi chytľavá.

Manikúra Leopard

 • Stuha . Rezanie fólie na tenké prúžky, alebo pomocou hotových, môžete vytvoriť veľmi neobvyklé geometrické vzory. Napríklad okrem štandardného vertikálneho alebo horizontálneho usporiadania pásov na klinec je ich chaotický prienik medzi sebou tiež v móde.

Manikúra s geometrickým dizajnom s fóliou

Ako vidíte, dizajn manikúry s fóliou už nie je novinkou, ale dobre zavedeným trendom, ktorý v roku 2019 nestráca svoj význam. Okrem toho, že fólia vyzerá krásne a chytľavo na nechtoch, navyše sa harmonicky hodí do akéhokoľvek štýlu, ktorý je pri potvrdení fotografie s príkladmi diel uvedených v našom článku.


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/10/2018Štítky: