Najtrendovejšia manikúra

Gélové nechty v roku 2019 môžu byť rôznym dizajnom a fotografickými inováciami z nášho článku - čo je dokonalým dôkazom toho. Sme si istí, že tieto módne manikúrne možnosti vás dobijú a inšpirujú k návšteve vášho obľúbeného salónu. Najťažšie je vybrať to najlepšie zo všetkých štýlových a krásnych dizajnov. Ale sme si istí, že sa vám podarí zvládnuť túto misiu.

Manikúra s gélovými nechtami

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - nová 2019

Aká je dĺžka a tvar pri vysokej úcte

Pravdepodobne ste si už všimli kurz prirodzenosti a prirodzenosti, ktorý si zachovávajú módne trendy. To by sa nedalo dotknúť skutočnej dĺžky a tvaru nechtov.

V súčasnosti sú obzvlášť populárne krátke a stredné nechty. Stylisti odporúčajú zostať v tej dĺžke, ktorá je pre vás najpohodlnejšia. Hlavná vec je, že manikúra bola elegantná a krásna.

Pohodlná a praktická forma nechtov

Pokiaľ ide o skutočný tvar nechtov, ženy v móde v tejto sezóne uprednostňujú mäkké námestie a prírodný ovál. Obe tieto možnosti vyzerajú prirodzene a vyhradené - a to je znak dobrého vkusu modernej dámy.

Ako často robíte manikúru v salóne?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nemôžete však odpísať dlhé nechty, pretože manikúra je vždyvyzerá nádherne. Ak ste vlastníkom veľkolepej dĺžky klincov a nebudete sa s ňou podieľať, odporúčame vám, aby ste uprednostňovali mandľový tvar - teraz je v trende.

Chic manikúra na dlhých nechtoch

Zaujímavé : Milosť a krása jednofarebnej manikúry

Paleta farieb

Móda, rovnako ako všetky dievčatá, je príroda s premenlivým charakterom. Takže v tejto sezóne jej farby boli ocenené rôznymi gélovými leštidlami: od jemných pastelov až po svetlé bobule. Posúďte sami!

 • Trendy guru vedia, že najvýraznejším gélovým nechtom sú červené nechty. V tejto sezóne, Grenadine, príbuzný granátového jablka, je právom uznaný ako trendový odtieň.

Červená manikúra - jednoduchosť v jednoduchosti

 • Hit 2019 - transparentný náter. V kombinácii s módnymi technikami manikúry tento trend vytvára skutočne pôsobivý výsledok.

Čistá transparentná manikúra

 • Pokojné pastelové odtiene prídu na chuť romantických a ženských osôb. Dnes, manikúra v práškovo ružovej, krémovej, vanilkovej a karamelovej farbe je najlepšou kombináciou štýlu a nehy.

Krásna jemná manikúra

 • Nail art priemyslu tiež diktuje trend pre lila, bledozelené a krémovo žlté. Sú tiež zdržanliví a pokojnejší, ale zaujímavejší.

Nasýtené jemné odtiene

 • Ak dávate prednosť dizajnu gélových nechtov v tmavých farbách ako na fotografii slávnych majstrov, pozrite sa na najnovšiu manikúrubordó, smaragdové a modré farby. Každá z týchto možností fascinuje hĺbkou a luxusom.

Manikúra s nasýteným lila

\ t

Zaujímavé : Lila manikúra - nápady na dizajn

 • Mastkhev modernej manikúry - kovový dizajn. To je skvelý nápad pre fashionistas, ktorí nie sú ochotní byť v centre pozornosti a poteší každého svojimi veľkolepými nechtami.

Kovový dizajn nechtíkavcov

 • Klasické čiernobiele farby nestratia svoj význam v roku 2019.

Klasická kombinácia - čierna a biela manikúra

 • Na vytvorenie diskrétnej a zároveň vynikajúcej manikúry môžete použiť aj módny šedý odtieň. Vďaka svojej všestrannosti kombinácií vám dáva obrovský priestor pre kreativitu pri výbere štýlového dizajnu.

Manikúra v sivej striebornej farbe

\ t
 • Pozitívne odtiene žltej a oranžovej farby v manikúre dodajú vášmu každodennému životu silu a veselosť. Módne odtiene Panton Golden Lime a Lime Punch sú tiež schopné podporiť veselú náladu.

Gélová manikúra v jasných pozitívnych farbách

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Teraz navrhujeme presun k najzaujímavejším. Poďme zistiť, ktoré gélové nechty v roku 2019 budú najmódnejšie, inšpirujú fotografické inovácie a uvidia štýlovú manikúru pre túto jeseň a zimu.


Matná manikúra

Dokonalá matná povrchová úprava s gélovým lakom, ktorá je obľúbená v módepre jeho elegantný dizajn. Takáto manikúra vyzerá ušľachtilá a zdržanlivá. Ak chcete urobiť taký dojem, vyberte si matný top pre vaše nechtíky.

Manikúra s tmavou matnou

V tejto sezóne bude trendom tmavých aj pastelových svetlých odtieňov pre matnú manikúru.

Matná manikúra v tónoch patel

Jeho sebestačná konštrukcia nemusí vyžadovať ďalší dekor. Niektoré ženy módy sa však stále rozhodli experimentovať a vyhrať. Moderná kombinácia matného topu a lesklých vzorov, kamienkov alebo metalizovaného dekoru.

Francúzština a Mesiac

Bez týchto techník nie je žiadna módna sezóna úplná, pretože tam, kde sme bez takejto krásnej klasickej manikúry. Milovníci diskrétnej elegancie tento trend určite ocenia.

Originálna kombinácia mesačnej a klasickej bundy s módnou geometriou

Ak nie ste proti poznámkam tvorivosti a originality v bežných technikách, určite oceníte nové nápady majstrov umenia nail art. Ponúkajú módy pozrieť sa na:

 • francúzsky so vzorom;
 • farebný plášť;
 • na dvojitý alebo trojitý úsmev v dizajne;
 • herné textúry (nebojte sa spojiť otupenosť, lesk a iskry);
 • posunutie alebo asymetria vrtu;
 • trend "negatívny priestor".

Gélové nechty so štýlovou bundou

S takýmito návrhmi sa aj klasická manikúra bude hrať s novými farbami a ukáže sa v novomštýlové svetlo.

Zaujímavé: Skutočné nápady na manikúru s vývarmi!

Rozbité sklo

Dievčatá sú stále viac stelesnením tohto trendu na nechtoch gélovým leštením, pretože chcú, aby sa taká krásna manikúra držala čo najdlhšie.

Manikúra v technike „rozbitého skla“

Dnes je technika „rozbitého skla“ relevantná nielen v sviatkoch, ale aj v každodennej manikúre.

Venujte pozornosť! Aby to bolo možné, musí sa vykonať v diskrétnych pastelových odtieňoch. To vytvára elegantný a originálny dizajn.

Poučenie z geometrie a kresby

Rôzne vzory so vzorom v geometrických motívoch - ďalší chladný trend modernej manikúry. Táto myšlienka vyzerá stručne a zároveň neuveriteľne štýlovo.

Geometria - módny trend v manikúre

Kvetinové motívy vyzerajú veľmi citlivo a elegantne. Kvety, tropické listy, konáre bambusu a palmy - to všetko často záblesky v dielach majstrov umenia nechtov.

Tropické motívy na nechtoch

Ak si chcete vychutnať viac kreatívneho vzoru na nechtoch, môžete mať radi mramorové textúry v dizajne. Tento trend nestratil význam pre niekoľko sezón v rade.

Manikúra z mramoru

Gélové nechty s relevantnými v roku 2019 monogramy a čipky, ako v aktualizáciách fotografií slávnych majstrov bude skvelý nápad pre Nový rok.


Negatívny priestor

Technika s takým zaujímavým menomnemôže byť nudný. Takže to je - zmena farby nechtov vyzerá naozaj štýlovo a kreatívne.

Manikúra v zápornej vesmírnej technike

Priehľadný priestor sa okamžite spojil s mesačnou a francúzskou manikúrou. Tento prístup je však obzvlášť efektívne kombinovaný s geometrickými motívmi v dizajne. Vyberte si pre neho čiernobielu alebo inú kontrastnú škálu a určite budete v trende.

Venujte pozornosť! Technika “n egative space“ neodpúšťa chyby na nechtoch a ich nepresnosť.

Oči mačky

Takáto manikúra fascinuje a robí z vás zamilovanosť doslova na prvý pohľad! Povlak v technike mačacieho oka pripomína textúru drahého kameňa, takže vyzerá drahý a ušľachtilý.

Dizajn v štýle "mačacie oko"

Vzhľad gélových leštidiel s bohatým oslnením a magnetickými časticami umožňuje móde, aby stelesnili najodvážnejšie myšlienky na nechtoch. Môžete ľahko vybrať farbu manikúra "mačka vzhľad" pre ležérny vzhľad alebo pre špeciálne príležitosti.

Gélové nechty tejto zimy sú pozoruhodné elegantným a kreatívnym dizajnom. Námestie alebo ovál, budú dokonalým doplnením štýlového imidžu modernej dámy, ktorá je aktuálna s módnymi trendmi.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/10/2018Štítky: