Červená novoročná manikúra

Túto zbierku vzorov s červenou farbou venujeme všetkým módnym ženám pri hľadaní veľkolepej novoročnej manikúry. Sú tak krásne a štýlové, že sa zamilujú doslova na prvý pohľad. Je nemožné odolať a chcem okamžite urobiť aspirované umenie. Odporúčame, aby ste sa nezastavili a nerozhodli sa pre neuveriteľnú červenú manikúru práve teraz!


Kombinujeme a vyhráme

Pripravili sme pre vás niekoľko nápadov, ako poraziť šťavnatý červený odtieň v kombinácii s inými farbami a vytvoriť im pôsobivý dizajn.

  • Combo s modrou farbou je tradičnou voľbou pre zimu, ktorá vždy vyzerá veľkolepé. Táto kombinácia môže byť bezpečne prijatá ako základ pre vytvorenie rôznych vianočných vzorov a vzorov.

  • Béžová s červenou farbou si nenárokuje majstrovstvá, vyzerá jemne a elegantne. Tento tandem môže byť základom pre zdržanlivý a ženský dizajn.

  • Duet s bielym je už klasickým tematickým novoročným dizajnom. Jasný lak skvele kontrastuje s červenou farbou a zvyšuje jeho jas. Táto kombinácia, ktorá je veľmi ťažké urobiť chybu. Preto, ak ste novým manikérskym biznisom, berte to ako základ svojej práce.

  • Pevná súvislosť s novoročným sviatkom je kombináciou so zelenými odtieňmi. Zvlášť výhodný vzhľad shimmernye textúry v palete farieb.

  • Vaša pozornosť si tiež zaslúži luxusnú kombináciu so zlatom a striebrom. Je toSkvelá voľba pre dievčatá, ktoré snívajú o elegantnej manikúre, ktorá bude najlepším prízvukom v slávnostnom pohľade.

Číslo myšlienky 1

Elegantné svadobné šaty nevyžadujú vždy správnu manikúru. Niekedy celkom zdržanlivý červený dizajn, ktorý je krásny av nádhernej izolácii.

Zaujímavé! Tajomstvo úspechu takéhoto umenia je správny odtieň laku. A vieme, ako to urobiť!

  • V prípade snehobielej farby s porcelánovou kožou odporúčame vybrať si červený lak studeného tieňa s výrazným modrým odtieňom. Úspešná bude aj sebestačná tmavá a šťavnatá malina.

Stredný odtieň pokožky s jemným jemným opálením - dôvod, prečo hľadať perfektný odtieň laku medzi fľašami ružovo-červenej a koralovej farby. Ďalšou výhrou pre vás je zlatý dekor na červenom pozadí.

Zaujímavé: biela zimná manikúra

  • Červený novoročný dizajn nechtov pre majiteľov olivovej kože bude obsahovať tie najživšie a šťavnaté odtiene. To môže byť bohaté paradajky alebo dokonca mandarínky s červeným nádychom. Keď, ak nie v Novom roku, rozhodnúť o najodvážnejšie nápady?

Myšlienka číslo 2

Červený lak vždy vyzerá slávnostne a očarujúco as prístupom nového roka sa ľahko mení na tematický dizajn. Atmosféra tohto sviatku určuje žiarivý a očarujúci nechtový dizajn. A tu prichádza lesk.

Akýkoľvek kovový dekor v nail art jeistí obľúbené módne trendy za posledných niekoľko sezón. Mnohí ľudia predpovedajú, že v roku 2019 bude udržiavať vedúce pozície. Preto môžete bezpečne používať zlaté alebo strieborné trblietky a vstupovať do nového roka na vlne veľkých trendov.

Idea č. 3

Tradičná slávnostná pochúťka - to sú lízanky, ktoré sa samozrejme vyrábajú v červených a bielych tónoch. A ako sa vám dostať nápad preniesť ich do vašej manikúry. S takým pôvabným a roztomilým dizajnom bude zaručená veľká vianočná nálada.

Idea č. 4

Pre dievčatá, ktoré chcú zabiť 2 vtáky naraz, alebo skôr vyzerať krásne a zároveň módne, odporúčame prijať túto myšlienku. Geometrické motívy sú hitom sezóny, ktorá sa určite spojí s novoročným dizajnom.

Takéto umenie nechtov nebude vyzerať príliš prepracovane, ale zároveň slávnostne kvôli červenej palete farieb. Dvojitý efekt „wow“ možno dosiahnuť pridaním lesklých prvkov do tejto manikúry.

Idea č. 5

Fólia ako ozdoba z neilu je vhodná aj v každodennom dizajne, ale s prístupom obľúbenej dovolenky sa stáva tematickou výzdobou manikúry. Všeobecne platí, že v novoročnom obraze je vhodná každá manikúra s leskmi, pretože vytvára najvernejšiu asociáciu so slávnostnou atmosférou.

Idea č. 6

Veľmi pohodlná av zime vyzerajúca pletená manikúra v jasných odtieňoch. Môžete si to pár týždňov pred dovolenkou, pretože taký dizajn môžepochváliť sa jeho všestrannosťou. Je ideálny pre každodenné umenie nechtov a zároveň vyzerá elegantne v slávnostnom luku.

Zaujímavé: Jemná pletená manikúra

Idea č. 7

Ak sa vám zdá, že červený lak v pyšnej samote nie je dostatočne účinný, pridajte naň plaketu. Vidíte, je to úplne iná vec!

Idea č. 8

Ako môže niečo vyzerať slávnostne a krajšie ako postavy Nového roka? Často hrajú hlavnú úlohu pri vytváraní krásnych nechtov pomocou červenej palety.

Idea č. 9

Tu je manikúra inšpirovaná neuveriteľnou atmosférou mágie okolo obľúbenej dovolenky od detstva. Snehové vločky v dizajne vždy vyzerajú tak očarujúce, že je ťažké im odolávať.

Klasická zimná manikúra

Idea č. 10

Nasýtené a veselé odtiene červenej farby sú stelesnením dovolenky. A ak do takejto manikúry pridáte vianočné hračky alebo vetvy stromu Nového roka, potom máte zaručenú magickú náladu.

Takýto dizajn je presne odsúdený na úspech, pretože smaragdovo zelená a červená sú odbormi, ktoré sú vždy výhodné.

Zaujímavé: Novoročná manikúra s glitrami

Idea č. 11

Matte top + red = naozaj luxusná kombinácia. Takéto rozhodnutie bude samo o sebe vyzerať skvele, ale zároveň to nevadí kombinácii s iným dekorom.

Vytvorte najslávnejšiu náladumanikúra vám pomôže kamifubuki. Jedná sa o viacfarebné konfety rôznych priemerov, ktoré vyzerajú veľmi elegantne av kombinácii s matnou textúrou vytvárajú neuveriteľný efekt.

Myšlienka, ktorá ešte nie je banálna, je tandemom matného povlaku a mramorového dizajnu jednotlivých nechtík. Ak chcete nechtové umenie nie je ako všetci ostatní, potom určite oceníte túto možnosť.

Pôvodná manikúra

Hra v kontraste bude vyzerať veľmi štýlovo, a to kombinácia matného povrchu s lesklým alebo brilantným dekorom. Určite nemôžete pokaziť, ak pridáte takú manikúru s veľkolepým dekorom z kamienkov.

Zaujímavé: Krásna manikúra pre Nové 2019

Idea č. 12

Čo by mohlo byť elegantnejšie ako klasika? Veríme, že bunda alebo jej opačná verzia bude vždy skvelým nápadom na červenú novoročnú manikúru v roku 2019. Tieto tradičné techniky pomáhajú dievčatám vždy, keď potrebujete vytvoriť praktický a diskrétny dizajn.

Napriek tomu červená farba premieňa známu mesačnú a francúzsku manikúru na slávnostné a nápadité nechtové umenie.

Idea č. 13

Môžete tiež experimentovať na červenej manikúre v kombinácii s akrylovým práškom, zamatovým pieskom alebo ľudom. Pozrite sa na fotografiu, ako fascinuje tento dizajn.

Idea č. 14

Dlhé klince umožňujú stelesniť najzaujímavejšie kresby s detailným výkresom v dizajnemaličkosti. Možno je to jedna z najluxusnejších možností v našom rebríčku.

Takže môžete požiadať pána, aby nakreslil hodiny so šípkami, ktoré sa rýchlo približujú k 12. Bude vám pripomínať, že sviatok sa blíži a vaše želanie, koncipované na zvonkohry, bude čoskoro naplnené.

Máte radi červenú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Číslo myšlienky 15

Keď už hovoríme o túžbach. Najodvážnejšie ženy módy sa rozhodnú napísať svoje posolstvo pre Nový rok 2019 priamo v manikúre. Toto môže byť jednoduchý pozdrav, vaše motto pre budúci rok, alebo drahocenný sen, aby sa to určite splnilo.

Pri rozhodovaní o takejto originálnej manikúre buďte pripravení na zvýšenú pozornosť na nechty. Každý sa bude veľmi zaujímať o to, čo je tam napísané.

Je červená vhodná na krátke nechty

Najmodernejšia dĺžka nechtov - krátka a stredná - dokonale ladí s červenou manikúrou.

  • Pre krátke nechty, je lepšie zvoliť burgundské prevedenie so zlatým dekorom, pretože táto kombinácia vyzerá úžasne.
  • Ak chcete dosiahnuť vizuálne predĺženie nechtovej platne, použite svetelné vzory alebo kovový dekor. Mali by byť umiestnené vertikálne.alebo na špičkách nechtov.
  • Venujte pozornosť novému dizajnu v štýle minimalizmu.

Nechty pre Nový rok 2019 a priori by mali byť krásne, ako všetko okolo. Dúfame, že naša fotografia z novoročnej červenej manikúry vás nabila slávnostnou náladou a inšpirovala vás skvelým nechtovým umením!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/20/2018Štítky: