Biela manikúra: originálny dizajn

Ak budete sledovať módne trendy, pravdepodobne už viete, že biela manikúra je neuveriteľne populárna v roku 2019. V tomto článku chápeme, aké sú jeho možnosti najmodernejšie a ako urobiť tie najkrajšie nechtové vzory pomocou bielej farby. Bude to zaujímavé!

Módny biely manikúrový dizajn na priehľadných nechtoch

Prečo biely?

Tajomstvo popularity bielej manikúry spočíva v jej závažných výhodách. Čítajte ďalej, prečo si to vyberajú hviezdy a obyčajné dievčatá.

Biela a ružová v pôvodnej manikúre s prechodom farieb a ornamentom

 • S takou manikúrou nemusíte zápasiť so zvyškom cesty, pretože ľahký nechtový dizajn je ideálny pre oblečenie akejkoľvek farby a váš luk sa nikdy nepreťaží množstvom odtieňov.
 • Biely vrch je perfektným základom pre rôzne vzory nechtov.
 • Takáto manikúra nemá vekovú hranicu.
 • Mandľové, oválne a štvorcové nechty vyzerajú s týmto dizajnom nádherne.
 • Biela nail art je neotrasiteľná klasika, ktorá nemá medzi konkurentmi žiadnu konkurenciu.
 • Takáto konštrukcia je spojená s čistotou a dobrou chuťou.

Biela manikúra, strieborné pruhy, trblietky a kamienky

Kombinácie trendov

Biely nechtový dizajn je krásny nielen v nádhernej izolácii, ale aj v kombinácii s inými farbami. A ktoré páry sa stali najmódnejšie:

 • červená s bielym je najlepším základom pre extravagantné nechtové umenie;
 • kontrast s čiernou vždy vyzerá štýlovo;
 • spojenie s prozaickým pokrytím - stelesnenie módnej technológie "negatívny priestor";
 • kombinácia s ružovým zaručuje najjemnejší dizajn;
 • tandem so zlatom - trend, ktorý sa stal relevantným nielen na jeseň;
 • kombinácia s modrou vytvára sviežu a originálnu manikúru;
 • Univerzálna verzia pre nahé nechtíky - biely tandem s béžovou farbou.

Kombinácia béžovej, modrej a bielej v jednom dizajne

Tajomstvo bielej manikúry

Ak chcete, aby svetlý nechtový dizajn urobil dojem na každého, vyzeral štýlovo a elegantne, musíte vziať do úvahy tieto jednoduché pravidlá.

Biela farba manikúry zvýrazňuje pokožku a ľahko zdôrazňuje chyby rúk

.
 • Biela manikúra neodpustí lacný lak na nechty. Samozrejme, existujú výnimky z tohto pravidla, ak kryt spadá naozaj hladký a krásny. Vo všetkých ostatných prípadoch, nail art vyzerá, ako keby dievča práve namaľovalo nechty klinickým korektorom.
 • Aj keď je biely považovaný za neutrálny odtieň, v manikúre vyzerá dosť chytľavo a jasne. To znamená, že všetky nepravidelnosti a defekty nechtov budú nevyhnutne podčiarknuté. Ak sa momentálne nemôžete pochváliť svojím ideálnym stavom, zastavte výber na tmavšom odtieni.
 • Biely lak je vynikajúcim základom pre akýkoľvek farebný náter. Takže farba sa stáva zaujímavejšou a jasnejšou. Schéma je veľmi jednoduchá. Musíte najprv dať biely top, čakať na tosušenie, a po ňom vytvoriť vrstvu farebného laku.

Prelamované kresby v bielych a kamienkoch

Venujte pozornosť! Takéto experimenty nebudú fungovať s čiernou.

Zaujímavé: Štýlová manikúra - nové položky

Pre dokonalú manikúru v bielych tónoch by mala byť nechtová platňa hladká

.
 • Ľahká manikúra zaväzuje k hladkému povrchu nechtov. Existuje jeden malý trik, ktorý vám umožní dosiahnuť dokonalý výsledok doma. Naneste trochu bieliace zubné pasty na každý klinec a trieť ho štetcom na pár minút. Voila! Ste pripravení na elegantné biele nail art!
 • Kľúčom k krásnej manikúre je správna voľba bielej. V tejto veci je lepšie vychádzať z typu farby. Tienidlo vaječnej škrupiny tak bude vyhovovať jarnému dievčaťu, môžete uprednostniť krémové tóny pred jesennými krásami, letný typ farby naznačuje použitie farby srsti a len „biela“ farba je povolená pre „zimu“

Bojíte sa bielej manikúry? Preferovať jeho rôzne odtiene

Ako aplikovať biely lak

Áno, áno a pri použití bieleho laku má svoje dôležité vlastnosti. On je docela rozmarný na manikúru, ale to zaručuje, že všetky vaše práce budú odôvodnené ohromujúci nechtov umenie.

Kombinácia čierneho a béžového laku + kontrastné biele pruhy

 • Prvá vec, ktorú musíte starostlivo vyleštiť nechty, dať im požadovaný tvar a odstrániť kožičku.
 • Potom sa použije bezfarebná báza, v ktorej kvalitemožno použiť číry lak. Táto etapa zabezpečuje, že následné pokrytie je ploché.
 • Potom naneste biely lak. V prípade potreby vytvorte 3 vrstvy pre sýtosť farieb. Len nezabudnite počkať na každú fázu vyschnúť. Tiež byť veľmi opatrní, aby sa zle pohyb v smere kutikuly.

 • Ak si po niekoľkých dňoch všimnete, že sa lak na niektorých miestach rozpadol, nesnažte sa ho odtieň. S bielou farbou také triky nebudú prechádzať a výsledok bude vyzerať nedbalý. Najlepším riešením problému bude úplné prelakovanie nechtu.

Kombinácia bieleho a nahého v rovnakom dizajne

Zozbierali sme pre vás najčerstvejšie nápady na manikúru v bielych farbách. Nechajte sa inšpirovať!

Manikúra Matte

Matný top v kombinácii s ľahkým lakom vyzerá úžasne na stredných a dlhých nechtoch.

Matná biela manikúra s nápisom v štýle minimalizmu

Ale pozor! Má jednu zákernú vlastnosť - starne kožu svojich rúk. Preto s týmto dizajnom musíte byť veľmi elegantné dievčatá nad 30 rokov.

Priehľadné nepriehľadné s priehľadnými pásikmi

Gradient

Svetlý odtieň v kombinácii s inými farbami vytvára jemný a krásny okraj tónov, ktorý vyzerá elegantne a krásne.

Jemný gradient šedý s bielym

V kombinácii s bielymi a pastelovými odtieňmi je manikúra jemná a elegantná. Kombinácia s jasnejšími farbami vytvorí kontrastvýrazný dizajn.

Jasné prechody na nechtoch od bielej po červenú

Medzi všetkými novinkami manikúry s efektom ombre je najzaujímavejší gradient farieb od malého prsta k palcu na nohe. Tento originálny dizajn je vytvorený, keď je prvý necht pokrytý bielym, posledný je kontrastný a všetky nechty medzi nimi sú v prechodných tónoch, aby vytvorili gradient.

Vytvorte gradientový lak s trblietkami

Manikúra francúzštiny a mesiaca

Tieto klasické techniky sú ideálne na vytvorenie skromného a elegantného dizajnu. Ich tradičné verzie sa nedajú predstaviť bez bielej farby - používajú sa ako pozadie alebo na zdobenie dier alebo úsmevu.

Jemná bunda s čipkami

Aj keď k takémuto dizajnu pripojíte jasné sýte farby, bude to vyzerať lakonicky a minimalisticky a módne trendy z roku 2019 ho schvália.

Neobvyklý servisný plášť

Pletené motívy

Navrhujeme vytvoriť štýlovú pletenú manikúru pre ženy módy, ktorým chýba teplo a pohodlie v chladnom období. V bielej farbe to vyzerá najlepšie, pretože vytvára najbezpečnejšie spojenie so zimou.

Najjasnejšia zo všetkých pletených manikúr vyzerá s bielym gélovým lakom

Reliéfny pletený vzor možno vyrobiť s použitím akrylového prášku. Nie je to tak jednoduché vyrovnať sa s ním doma, ale v salóne môže pán pre vás vytvoriť skutočné majstrovské dielo nail art.

Zaujímavé: Rubbing: Nápady pre manikúru

Výkresy

Po nahliadnutí do našej zbierky fotografií uvidíte, aká odlišná môže byť módna biela manikúra s fotografiami v sezóne 2019-2019. Svetelný tón je výhodný tak v pozadí, ako aj v úlohe prvkov vzoru.

Jasný ananás na bielom pozadí

Najvýznamnejšie sú vždy tematické motívy na nechtoch pre ročné obdobia. Keď je manikúra zdobená snehovými vločkami alebo mrazivými vzormi mimo chladného okna. Na jar kvitnú kvety na nechtoch, tropické motívy v lete blikajú a listy padajú na jeseň.

Novoročný dizajn s bielym lakom

Mimo konkurencie bude existovať geometrická manikúra, ktorá sa dlhodobo nevzdala svojich módnych pozícií. V trende hrachu, farebnej abstrakcie, pruhov a stručných tvarov.

Svetlé akvarel kvety na bielom pozadí

Ak snívate o jemnom a elegantnom dizajne, potom najlepšou voľbou pre vás by bola jasná čipka na kontrastnom pozadí.

Prelamované kresby s bielym lakom na jemnom ružovom pozadí

Mramor

Absolútnym majstrom sezóny je ľahký mramorový dizajn. Musím priznať, že túto pozíciu si zaslúži zaslúžene.

Štýlové škvrny z mramoru v studených tónoch

Mramorové farby v teplých farbách s prídavkom trblietky

Kamienky a flitre

Biela manikúra v sezóne 2019-2019 víta brilantný dekor, ale neumožňuje jej prebytok. Najelegantnejší dizajn sa prejaví, ak vytvoríte šumivé akcenty len na niekoľkých nechtoch.

Neobvyklé vzory s kamienkami

Svetlý lak dokonale ladí s trením, striebrom alebo farebným leskom a vytvára veľkolepú manikúru pre špeciálne príležitosti.

Biela manikúra, trblietky a kamienky

Alternatívnym spôsobom ako pridať lesk na nechty je použitie fóliových alebo tenkých kovových pásov. Tento dizajn vyzerá výstižnejšie a hodí sa aj do každodenných záberov.

Páči sa vám kombinácia bielych a kamienkov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: Luxus zlata v manikúre

Krátke nechty

Biely lak možno aplikovať na krátke nechty len vtedy, ak sú vaše perá dobre upravené. Môžete použiť akékoľvek minimalistické nail art, ktorý neobsahuje príliš veľa dekorácie.

Čiernobiela matná manikúra na krátkych nechtoch

Dlhé klince

Ak sú vaše dlhé nechty vašou pýchou, treba to zdôrazniť. Pre tento účel je ideálny svetelný neyl-art s mnohými odrodami.

Jemný ombre s kamienkami na dlhých nechtoch

Dokonca aj monochromatický biely povlak bude vyzerať úžasne na dlhých nechtoch. Ak chcete niečo viac, doplňte ho obrázkami a rôznymi dekoráciami.

Zaujímavé: Myšlienky na manikúru na mandľových nechtoch

Biela manikúra v roku 2019 zaujala silnú pozíciumódne trendy. Jeho požiadavka sa dá ľahko vysledovať na fotografii hviezd av módnych prehliadkach. Môžete urobiť taký nechtový gél na gél na niekoľko týždňov a vychutnať si čerstvé a štýlové nechtové vzory. Choďte na svetlú stránku manikúry a nebudete ľutovať!


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané11/24/2018Štítky: