Manikúra s geometrickým vzorom

Manikúra s geometrickým vzorom je trend, ktorý nestratil svoju pozíciu počas niekoľkých sezón v rade. Svojim štýlovým vzhľadom, minimalizmom a jednoduchým prevedením dobýva. Ak by vás takýto dizajn nenechal ľahostajným, pravdepodobne budete mať záujem dozvedieť sa o trendoch geometrickej tvorby nechtov v tejto sezóne. Pripravili sme pre vás najrelevantnejšie nápady!


Nové trendy

Prečítajte si viac, čo prekvapí geometrickú manikúru v sezóne 2019-2020!

 • Jadrom tohto dizajnu sú stále všetky druhy línií, bodov, cikcakov, ťahov a geometrických tvarov. Nie ste obmedzení v ich používaní - je povolená akákoľvek suma a objednávka. Stručne povedané, módne trendy dávajú obrovský priestor pre fantáziu!
 • V trende kombinovania viacerých dizajnov v jednej manikúre. Geometrické motívy sú krásne nielen v hrdosti samoty, ale aj v tíme s inými technikami: francúzska manikúra, mesačný svit, „rozbité sklo“, „negatívny priestor“ a mnoho ďalších.

Zaujímavé:Štýlová manikúra - nové položky

 • Komplexné návrhy idú na pozadí a ustupujú k minimalizmu. V geometrickej manikúre sú nepredstaviteľné konštrukcie z obrázkov často nevhodné. V novej sezóne je lepšie staviť na jednoduchú a zrozumiteľnú manikúru.

Pán tejto sezóny je koralový. Môžete vidieť sami, aké čerstvé a originálne vyzerá v geometrickom dizajne.

Zaujímavé: Korálna manikúra

Náradie

Výhoda geometrickej manikúry spočíva v tom, že pri jej vytváraní sa používajú rôzne nástroje. Niekedy dokonca úplne nečakané!

 • Papierová páska je nevyhnutná na vytvorenie dokonale hladkých línií a farebných fragmentov. Stačí ho nalepiť na klinec a pozdĺž obrysu nakresliť prúžok.

Jednoduchý spôsob, ako vytvoriť krásnu manikúru doma

 • Bodky sú najlepším priateľom dievčat, ktoré obdivujú hravé nechtové umenie s bodkami. Môže byť tiež nahradená špáradlom, guľôčkovým perom, oranžovou tyčinkou alebo neviditeľnou guľôčkou na konci.

 • Pri vytváraní hraníc medzi farebnými blokmi budú užitočné kovové lepiace pásky. Môžu byť odlúpnuté a získať dokonale rovnaké postavy. Krásny dizajn sa tiež ukáže, ak necháte pásky.

 • Keď sa kreslia zložitejšie tvary, bez šablón sa nedá robiť. Môžete ich ľahko nájsť v manikúre alebo si vyrobiť z tenkej papierovej pásky.

 • Tenké pruhy sa vytvárajú jednou vlnou ruky so špicatou kefou.

Ak ho nemáte vo svojom arzenáli, môžete si pravidelným štetcom znížiť. Povieme vám, že aj profesionálni majstri to robia.

 • Môžete použiť aj nálepky alebo nálepky na prenos tepla. Pri vytváraní takejto konštrukcie je dôležité opatrne vyleštiť nechtové platničky.
 • ViacJedným z nástrojov, ktorý vám ušetrí čas a eliminuje kreslenie od ruky, je razenie.
 • Ak chcete ozdobiť hotový dizajn luxusnými kamienkami, potrebujete pinzetu a lepidlo.

 • Je vhodné nakresliť najjemnejšie detaily výkresu obvyklou ihlou alebo tyčou z rukoväte.

Nápady na trendy

Aj keď ste v škole preskočili geometriu, môžete takúto štýlovú manikúru ľahko vytvoriť. A naše skutočné myšlienky vám zase pomôžu rozhodnúť o dizajne.

 • Čiernobiela geometria hovorí ostatným o vašej bezchybnej chuti. Je schopná pridať dotyk štýlu každému každodennému vzhľadu a urobiť ho zaujímavejším. Tiež nemôžete pokaziť, ak dávate prednosť takémuto trendovému dizajnu ako sprievodu k luxusnému večernému outfitu.

 • Osobitnú pozornosť si zasluhuje manikúra „šachovnica“ ako na fotografii. Dlhodobo získal svoju popularitu a ženy módy sa na neho obracajú vždy, keď potrebuje vytvoriť stručný a štýlový dizajn.

Neobvyklá manikúra

 • Francúzska manikúra s geometrickým vzorom dostáva v tomto štýlovom výklade svoju „chuť“. Ak ste hľadali spôsob, ako diverzifikovať známy francúzsky dizajn, potom ste ho práve našli. K takejto manikúre pridajte jednoduché geometrické motívy a okamžite sa stane módnym.

Zaujímavé: Francúzsky na nechtoch - módne novinky

 • Motívy rastlín sú stále na svojom vrcholepopularitu, a môže byť použitý na vytvorenie geometrického umenia nail. V tomto štýle môžete kresliť kvety alebo listy. Alternatívnou možnosťou je dekorácia s prvkami geometrie hotových výkresov s kvetinovými motívmi.

 • Dievčatá, ktoré si cenia tvorivosť a non-banalitu, sa rozhodujú v prospech abstrakcie v manikúre s geometrickými motívmi. Najviac výnimočný dizajn v tomto štýle sľubuje, že bude fungovať, ak použijete kontrastné farby. Pri výbere dokonalého nechtového umenia sa môžete inšpirovať maľbou Mondriana.

 • Manikúra s geometrickým vzorom zvierat - bezpodmienečný trend pre niekoľko sezón. Takýto dizajn pripomína japonské umenie origami. Vyzerá štýlovo a originálne. Fashionistas rád líši líška alebo vlka v geometrickej verzii na nechty, ale iné zvieratá môžu byť nakreslené.

 • Manikúra s letnou náladou je tiež zriedka bez geometrických motívov. Môžu to byť jednoduché pruhy v tematických farbách alebo dizajn s námornými prvkami.

Zaujímavé: Morská manikúra: 10 módnych noviniek

Zaujímavé! Ak budete vykonávať takú gélovú leštiacu manikúru, dostanete trvalý a štýlový prízvuk akéhokoľvek obrazu na dovolenke.

 • Dizajn negatívneho priestoru sa už dlho stal s priateľmi geometrickými a vytvoril módny a štýlový tandem. K dispozícii je veľký výber takýchto kombinácií a vyskúšať si ich môžete v tejto sezóne!

 • Medzi všetkými novinkami geometrickej manikúry sa mnohým ženám módy páčilo najmä dizajn s farebnými blokmi. Dievčatá odvážne idú nad rámec klasických farebných kombinácií a používajú najjasnejšie a najviac kontrastné tandemy. Výsledný dizajn pripomína kaleidoskop a vyzerá veľmi výnimočne.

 • Dizajn farebných blokov je možné vyhotoviť aj s použitím rôznych textúr - matných, lesklých, lesklých alebo lesklých. Oddelené bloky tenkých čiar a získať ohromujúci manikúru s textúrou.

 • Tlačová bunka sa prejavuje nielen v odevoch, ale aj v manikúre. Na prvý pohľad sa tento dizajn môže zdať komplikovaný. Ale v skutočnosti, všetko, čo je potrebné pre to je pevné pozadie a striedanie vertikálnych a horizontálnych pruhov.

 • Aký romantický dizajn je bez srdca? Táto sezóna je pomerne veľká a nachádza sa v centrálnej časti klinec. Odporúčame vám, aby ste sa vyzbrojili šablónou a vytvorili takú manikúru na dátum alebo len koketnú náladu.

 • Chcete geometrickému dizajnu pridať nejaký šik? Potom pripojte iskry vytvoriť to! To môže byť trblietky, Yuki vločky, kamienky alebo lesklý lak. Dodržiavajte zmysel pre proporcie v tejto výzdobe a dostanete úžasnú manikúru.

Charakteristiky geometrie na rôznych nechtoch

Manikúra s geometrickým vzorom na krátkych nechtoch najčastejšie zahŕňa tenké zvislé čiary. Takéto rozhodnutieprispieva k vizuálnemu predĺženiu dosiek. Sú povolené aj experimenty s bodmi as rôznymi minimalistickými postavami. Je dôležité, aby ste to nepreháňali dekorom a vyberte si výstižný dizajn.

Dlhé nechty doslova ponúkajú veľké pole experimentovania vo svete nechtového umenia. Jasné kontrastné kresby, motívy zvierat, origami a rôzne vzory línií na nich vyzerajú skvele.

Ak chcete vizuálne opraviť širokú nechtovú platňu, nakreslite kontrastné obdĺžniky na monochromatické tmavé pozadie.

Vyberte si v prospech geometrickej manikúry v prípade, že chcete zamaskovať malé nedokonalosti nechtov - biele škvrny alebo praskliny. Kontrastné farby a rôzne tvary alebo línie dokonale zvládajú túto úlohu.

Máte radi geometrickú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dúfame, že naša kolekcia fotografií módnej manikúry s geometrickým vzorom v roku 2019 doplnila vaše prasiatko o nápady na nechty, ktoré chcete zopakovať. Zostaňte v tejto sezóne stručne a určite sa ocitnete v trendoch!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01/10/2019Štítky: