Kaskádové zrážky - trend 2019

Kaskády účesov pre stredné vlasy - to je vynikajúca voľba pre tých, ktorí chcú zmeniť účes, ale zároveň sa nechce rozlúčiť s dlhými vlasmi. S jeho pomocou, len objem a tvar sú uvedené, ale zámky sami sú odrezané docela dosť.

Aké sú hlavné rysy tohto účesu?

Pomerne často je tento účes zmätený rebríkom. Ale v skutočnosti sú to dva úplne odlišné účesy, ktoré sú úplne odlišné od seba navzájom.

Kaskádová zostrih s módnymi predĺženými rany na dvoch stranách

Venujte pozornosť! Strih "Rebrík" znamená spracovanie len hrotov a v kaskáde sa vlasy strihajú cez celú dĺžku, začínajúc od korunky.

Konce rezaných prameňov môžu byť zvlnené alebo vľavo rovné

.

Kaskádový strih je viacvrstvový a na vytvorenie dokonalého účesu musíte kontaktovať naozaj skúseného majstra. Koniec koncov, všetky prechody by mali byť čo najhladšie a nemali by byť zarážajúce, na rozdiel od účesu rebríka, v ktorom je odlišná dĺžka hrotov jeho rysom a je zdôraznená v každom smere pri vytváraní štýlu.


Módne trendy z roku 2019 ponúkajú niekoľko druhov takýchto zrážok, a to:

 • „Roztrhnutá kaskáda“ - prechody sú výraznejšie a dosahujú sa v dôsledku viacstupňového usporiadania.
 • „Hladká kaskáda“ sa vytvára pomocou veľkého počtu vrstiev. Prípadne môže byť podané.
 • Klasifikovaná kaskáda sa líši od predchádzajúcich dvoch verzií v tom, že tieto prúdykosiť pod uhlom. Je tiež známa dvojitá odstupňovaná kaskáda, v ktorej sa dosiahne dodatočný objem vytvorením vrstiev po celej dĺžke začínajúc od hornej časti hlavy.

Hladká a odstupňovaná kaskáda

Venujte pozornosť! Druhý typ účesu vám umožní vytvoriť ženský a elegantný vzhľad. Okrem toho to nevyzerá tak prísne ako klasická kaskáda.

Ktorá kaskádová verzia sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: Odrezaný bob strih: detaily účesu

Pre koho je kaskáda?

Na fotografii je predný a zadný pohľad na kaskádu ostrihaných vlasov na stredných vlasoch. Venujte pozornosť, ako na prvý pohľad, jednoduchý účes môže dať ženskému imidžu špeciálny dojem.

Módna moderná účesová kaskáda. Bočný pohľad

Hlavnou črtou kaskády je, že je vhodná pre každého bez výnimky. V tomto prípade musíte zvoliť správny druh, ktorý by bol ideálny pre váš typ osoby.

Strih Cascade sa hodí do rôznych tvarov tváre

 • Ak máte okrúhlu tvár, stylisti odporúčajú zastaviť sa pri tomto type kaskády, kde dĺžka predných prameňov nie je nad líniou brady a rany sú dlhé a šikmé. Korunka hlavy je v tomto prípade mierne objemnejšia ako v tradičnej verzii.
 • Vlastníci štvorcových tvárí sú najvhodnejší na to, aby sa sústredili na hornú časť. V tomto prípade by rany mali byť hrubé a musia byť vyčesané nabok. Kroky začínajú vyrezávať tesne nad líniou uší.
 • Ak máte úzku bradu, potom stojí za to urobiť objem v spodnej časti tváre, čo vám umožní vizuálne urobiť tvár viac oválnou.

Kaskáda ostrihania dodáva vlasom extra objem

Výhody a nevýhody kaskády strihania vlasov

\ t

Kaskádové zrážky - to je nepochybne trend z roku 2019, ale to vôbec neznamená, že ho musíte slepo nasledovať. Koniec koncov, tento účes, rovnako ako ostatné, má svoje nevýhody. Ale o všetkom zase, a začať s hlavnými výhodami kaskády:

 • Univerzálnosť účesu, pretože je vhodná pre všetky dievčatá a ženy bez ohľadu na vek a stavbu tela.
 • Pomôže dodať vlasom objem a ľahkosť.
 • Vykonáva sa na rovných a hrubých vlasoch a na tenkých a kučeravých.
 • Kaskáda ostrihania je inštalovaná v priebehu niekoľkých minút.
 • Relevantné v každej situácii.

Zaujímavé: Štýlové otrhané účesy

Kaskádová zostrih s hrubými rany

Medzi nedostatky kaskády patria:

 • S aktívnym životným štýlom tento účes nebude praktický, pretože neopatrné kučery sa budú vždy plaziť do mojich očí.
 • Ak chcete pestovať vlasy, potom tento účes zjavne nie je pre vás, pretože bude trvať veľa času, kým sa kučery narovnajú.
 • Napriek všetkým typom kaskád musí vykonávaťprofesionál Ak je pán bez náležitých skúseností, prameňky sa jednoducho držia v rôznych smeroch.
 • Pre takýto účes je potrebná neustála starostlivosť, a preto musíte byť pripravení na to, že salón krásy bude musieť navštíviť aspoň raz za mesiac.

Aby sa účes stal krásnym, je potrebné ho pravidelne aktualizovať

.

Aké farbivo si vybrať pri rezaní kaskády?

Kaskádová zrážka. Pohľad zboku a zozadu

\ t

Tento strih vám umožňuje experimentovať s farbou vlasov a technikou farbenia. A preto je kaskáda vynikajúcou voľbou pre dievčatá, ktoré sa nebojí jasných rozhodnutí. Novinky v kaderníctve ponúkajú:

 • V tomto roku budú populárne aj mimoriadne techniky farbenia, ako sú napríklad sombre, balayazh, tigrie oko. Ale ombra vybledla do pozadia. Je tu však dôležitá vlastnosť, ktorá musí byť nevyhnutne zapamätaná, prechody by mali byť mäkké a čo najbližšie k prírodným.
 • V trende sa objaví gradientové sfarbenie, a preto sa táto možnosť bližšie pozrieme. Na fotografii vidíte, ako táto možnosť vyzerá bez rán.
 • Technika farbenia a zvýrazňovania prekvapila všetky ženy módy svojimi farbami. Tento rok na vrchole popularity bude ružová, fialová, studená striebro, tyrkysová a citrónová.

Moderné techniky komplexného farbenia môžu zdôrazňovať kaskádové vlákna

Ako môžem zabaliť vlasy?

Kladenie kaskády ostrihania nevyžaduje žiadnu zvláštnosťnástrojov a vedomostí. Všetko je veľmi jednoduché. Zvyčajne, aby ste kaskádu vložili do krásneho účesu, potrebujete:

 • sušič vlasov;
 • natáčky na vlasy;
 • 5 minút vášho času.

Najjednoduchšou možnosťou je narovnať vlasy sušením sušičom vlasov

S cieľom dodať účesu dodatočný objem, odborníci odporúčajú sušiť vlasy tak, aby boli pri koreňoch mierne zvýšené. Nie je nutné sa dotknúť tresku, možno ho nechať rovno.

Majstrovsky vykonávaná kaskáda

Zaujímavé: Štýlové volumetrické účesy

Kaskádu možno položiť niekoľkými spôsobmi:

 • Mierne stočte špičky dovnútra.
 • Urobte konce prameňov zvlnenie von.
 • Pridajte extra objem do vlasov v zadnej časti hlavy.
 • Ak je vlasová pena, môžete ju aplikovať na vlasy a hrebeň prstov, takže účes bude vyzerať prirodzenejšie.

Niekoľko ďalších možností úpravy účesu pre vlasy

Dúfame, že teraz viete všetko o populárnej kaskáde účesov v rokoch 2018-2019. Ak chcete niečo zmeniť v sebe, potom začnite s vlasmi. A čo je najdôležitejšie, nebojte sa svetlých a nezvyčajných zrážok.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané11.26.2018Štítky: