Nail Art Design 2019

Dizajn zväčšených nechtov v sezóne 2019 je bohatý na zaujímavé nápady a rôzne odtiene a náš výber fotografií vám umožní vidieť sami seba. Súhlasím s rastom nechtov - to je len polovica bitky. Skutočná a štýlová manikúra - to je naozaj dôležité!


Aktuálna forma

Módne trendy urobili skutočný darček pre všetkých milovníkov dlhých, dlhších nechtov a vrátili ich na zoznam hlavných trendov priemyslu na nechty.

Držať krok s trendmi: Nechajte svoje nechtíky byť jemné mandľového tvaru alebo oválu. Aj na vrchole popularity je námestie s vyhladenými rohmi. Pre najviac extravagantné fashionistas skvelou správou bude návrat formulára "balerína" s odrezať hornom rohu. Ešte odvážnejšie rozhodnutie sú zvýšené bodce so zahnutými hranami.

Upozornenie! Ostré tvary nechtov, aj keď to vyzerá veľmi cool, ale nie je ďaleko pre každého. Iba dievčatá s pôvabnými a dlhými prstami si môžu dovoliť zvýšiť takéto nechty.

Pokiaľ ide o skutočnú dĺžku, veľkosť voľného okraja klinca v trende nie je väčšia ako 5 - 7 mm.

Módna paleta

  • Ružové predĺžené nechty sú osvedčeným spôsobom, ako vyzerať štýlovo a svetlé. Svetlé fuchsie odtiene tentoraz budú zaradené do pozadia, dávajúc cestu k jemnejším a pastelovým tónom. Neonová ružová je však stále s nami ako odraz trendu 80-tych rokov.

Jemný dizajn

  • Umožnia rôzne interpretácie na tému bielej farby v manikúrezostanete na módnej vlne v roku 2019.
  • V sezóne 2019 sa paleta pastelových odtieňov v dizajne predĺžených nechtov výrazne rozšírila. Aktuálny zoznam zahŕňa mlieko, sivú, práškovú, svetlomodrú, mäkkú koralovú a béžovú farbu.

  • Medzi tmavými odtieňmi na vrchole popularity boli tmavé odtiene modrej, smaragdovej, čokoládovej a vínovej.

  • V celej svojej sláve je bohatá paleta červenej. Ako provokatívne šarlátové tóny, tak hlboká bordó budú módne. Moderné dievčatá už dlho odmietali stereotypy o jasnosti červenej farby a sú riešené na manikúru v takom elegantnom výkone aj vo všedné dni. A správne!

Monochromatický povlak

Kľúčové trendy v sezóne 2019 vyplývajú z elegancie a stručnosti. To je dôvod, prečo monotónna nechtík krytina bez dodatočnej dekorácie získava na popularite.

Módnym ženám sa ponúka niekoľko možností. Najzrejmejšia je voľba vášho obľúbeného laku a jeho použitie na všetky nechty. Viac kreatívny nápad je vytvoriť gradient od nechtov k nechtu. Napríklad efekt ombre od červenej po bordovú alebo od žltej až fialovej vyzerá veľmi expresívne. A nakoniec, najfarebnejším nápadom je použitie lakov viacerých farieb (najmenej 10!) V jednej manikúre.

Krajkové motívy

Dekor vo forme čipky s dôverou posunul všetky ostatné vzory na nechtoch. Príležitostné alebo sviatok dizajn sčipky motívy sa zameria na vašu eleganciu a ženskosť.

Francúzska manikúra

Sotva jedna sezóna sa neuskutočnila bez francúzskeho dizajnu nechtov. Tajomstvo jeho popularity spočíva v elegancii a elegancii. Fashionistas obrátiť na to, kedykoľvek je potrebné vytvoriť klasický vzhľad s bezchybnou chuťou.

Jemná bunda vo svojej tradičnej verzii vyzerá harmonicky na nie príliš dlhé nechty. Ideálna forma pre takéto umenie nechtov je mandľového tvaru. Ak máte nechty extravagantnej dĺžky, má zmysel diverzifikovať francúzsky dizajn s ďalšími kresbami a dekorom.

V tejto sezóne, gradient design v tomto štýle súťaží v popularite s klasickým servis bunda.

Dizajn Mesiaca

S predĺženými nechtami nie je strašne zákerná vlastnosť mesačnej manikúry vizuálne skrátiť dĺžku, čo znamená, že môžete stelesniť rôzne vzory. Umenie lunárneho nechtu sa zvyčajne pripisuje každodennej a jednoduchej manikúre, ale s vhodne zvolenými odtieňmi dokáže súťažiť s akýmkoľvek slávnostným dizajnom.

V sezóne 2019, na vrchole popularity, mesačná manikúra používajúca modrú, ružovú, tyrkysovú, čiernu alebo zlatú.

Zaujímavé:Lunárna manikúra 2019: módne trendy

Dekor kovu

Moderný dizajn predĺžených nechtov v sezóne 2019 sa zriedka bez kovových akcentov. Môžete jednoducho maľovať nechty v zlatej alebo striebornej farbe a automatickybyť v trende. A môžete ísť komplikovanejším spôsobom - použiť kovový dekor v rôznych technikách. Našťastie rozšírené nechty doslova ponúkajú veľké pole pre experimentovanie.

Ďalším novým trendom je viacfarebná kovová hra.

Rozbité sklo

Táto technika znamená zdobenie kúskami "kovu" alebo "zrkadla" pod vrchným povlakom. Môže sa použiť čokoľvek - zrkadlová celofánová, farebná alebo kovová fólia alebo holografické nálepky. Lídrom sezóny 2019 je dizajn rozbitého skla na čiernej alebo bielej povrchovej úprave.

Kvety

Floristika v dizajne manikúry je vždy príbehom o ženskosti a elegancii. V novej sezóne si takéto nechtové umenie vyberá nielen romantická povaha, ale aj hlavné ženy módy, ktoré plánujú držať krok s vedúcimi trendmi.

Impozantná dĺžka nechtíka lekárskeho navrhuje vytvoriť objemové obrazy v dizajne, skutočné akvaristické diela alebo farebné kresby s kvetmi.

Zaujímavé:Dizajn nechtov s tulipánmi: foto

Myšlienky na matnú manikúru

Matná textúra vyzerá obzvlášť elegantne na dlhých nechtoch. Takýto povlak môže byť bezpečne použitý v pyšnej samote, pretože sám o sebe je samostatný a štýlový dizajn.

Ak však pre vás nestačí luxus matnej textúry, zrieďte ho s kamienkami alebo lesklými vzormi. Aj v trende tento povlak sprášok alebo trblietky. Áno, kontrast textúr je stále na módnej vlne!

Luxusný dizajn

Aký dizajn chcete opakovať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nápisy

Módne trendy v sezóne 2019 pripravili veľa nových a zaujímavých vecí pre milovníkov svetlej a neobvyklej manikúry. Jednou z takýchto noviniek sú rôzne nápisy v dizajne. Roztomilé alebo odvážne slogany, slová alebo písmená pomôžu vytvoriť akúkoľvek manikúru.

Takýto dizajn je obzvlášť výrazný pre predĺžené nechty. Napriek tomu, že táto dĺžka vám umožňuje maľovať ich úplne, neodporúča sa umiestňovať nápisy na každý prst.

Technika oka vás vidí

Manikúra v takomto vynikajúcom dizajne je zďaleka jednou z najmodernejších možností zdobenia dlhých nechtov. Tento dizajn poteší úžasným výhľadom vo farbe a čiernobielo. Kresba ženskou tvárou, výraznými očami a dlhou riasou vám pomôžu vyniknúť z davu a ukázať svoju kreatívnu a štýlovú individualitu.

Minimalizmus a geometria

Medzi novinkami nail art v sezóne 2019 je deklarovaný netriviálny minimalizmus a štýlová geometria. Samozrejme, tieto návrhy sú známe ženám módy z minulých ročných období, ale tentorazsa stali stručnejšími a rafinovanejšími.

Najtypickejšie sú ostré nechty v kombinácii s minimalizmom. Tieto zdanlivo protichodné koncepty vyzerajú v páre veľmi originálne. Laconic dizajn môže byť zobrazený v nenápadných kresbách, bodoch, pruhoch alebo škótových páskach.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Brilantný dekor

Vedúce tendencie naznačujú, že každá sebaúctivá módna žena by mala mať brilantný dekor na ozdobenie zväčšeného nechtíka. Medzi najmodernejšie možnosti patria kamienky, bujóny, krištáľové lupienky alebo vločky Yuki.

Táto fotografická zbierka zozbierala všetky hlavné nové položky krásneho dizajnu predĺžených nechtov v sezóne 2019. Dúfame, že ste v jej inšpirácii našli novú štýlovú manikúru!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené24.3.2019Štítky: