Trendy design krátke nechty 2019

Krátka dĺžka nechtov v roku 2019 bola uznaná ako najmodernejšia, takže napriek obmedzenému priestoru pre tvorivosť, majstri ponúkajú nové dizajnérske nápady pre malé nechtové platne, z ktorých najzaujímavejšie sme prezentovali neskôr v článku.


Robíme manikúru na krátke nechty: tipy majstrov

Hoci krátka dĺžka nechtov je považovaná za najpohodlnejšie nosiť, stále vytvára krásny a elegantný dizajn na nich je dosť problematický. Ale ak budete postupovať podľa nižšie uvedených pravidiel, môžete získať štýlovú a dobre upravenú manikúru.

 • Na malých nechtových platniach majú dekoratívne nátery omnoho horšie ako na dlhých. V tomto ohľade je lepšie ich nezdobiť bežným lakom, ale gélovým lakom alebo šelakom.
 • Vyhnite sa príliš tmavým a príliš svetlým odtieňom, pretože vizuálne skracujú už malé nechty. V tomto prípade by sa mali uprednostniť svetlé pastelové alebo nahé tóny, ktoré sú dnes veľmi populárne.

Myšlienky ľahkej manikúry na krátke nechtíky

Dôležité! Červená manikúra je neotrasiteľná klasika, ktorá je prijateľná pre nosenie na nechtoch akejkoľvek dĺžky, vrátane veľmi krátkych.

 • Nepreťažujte konštrukciu zložitými výkresmi. Po prvé, na malých záznamoch budú vyzerať smiešne a po druhé budú vyzerať ešte menšie. Najlepším riešením bude jednoduché umenie s uhlopriečkou alebozvislé pruhy.

 • Tvar krátkych nechtov by mal byť čo najprirodzenejší, napríklad oválny, mandľový alebo mäkký štvorec. Ale zo špicatých dosiek vo forme bodčekov je lepšie odmietnuť.

Zaujímavé : Manikúra so zlatými prúžkami

Najlepšie módne trendy pre krátke nechty

Hlavnou témou tejto sezóny v segmente nechtového umenia je jednoduchosť a prirodzenosť. Preto manikéri menej a menej pracujú s komplexnou umeleckou maľbou a dávajú prednosť jednoduchým technikám. Medzi nimi budú v roku 2019 najobľúbenejšie nasledujúce varianty nechtíkového dizajnu.

 • Tenké prúžky.Pruhovaný dizajn stále nezanecháva trend moderného umenia nail. Zmení sa iba umiestnenie čiar na doske. Tenké krátke pásy, nanesené na transparentný alebo farebný substrát, by nemali byť striktne vertikálne alebo horizontálne, ale skôr umiestnené chaotickým spôsobom. Pozoruhodným príkladom takéhoto dizajnu je mramorový dizajn s jasne sledovanými "žilami".

 • Metallic.Zlato, bronz alebo strieborný povlak imitujúci kovový lesk je stále relevantný. Okrem toho je v móde nielen jednofarebné prevedenie, ale aj manikúra s fóliovým dekorom, kamuflážou alebo samolepkami. Skutočným hitom roku 2019 však bol transparentný dizajn, vytvorený na krátkych nechtoch, s vertikálnym zlatým alebo horizontálnym otvorom.pás.
 • ​​

 • Airbrushing.Technika nanášania dekoratívneho náteru na nechty pomocou špeciálneho airbrushu sa stáva čoraz obľúbenejšou. Pásy, ombre a malé abstraktné kresby vyzerajú štýlovo aj na najmenších prstoch. Bohužiaľ, nie je možné urobiť takú manikúru doma, pretože náklady na airbrush nie sú lacné.

 • Tuhá látka.Jednoduchý monofónny dizajn je každým rokom stále populárnejší. Vďaka vysokej pigmentácii dekoratívnych náterov a širokej škále farieb, s takou manikúrou, majú ruky dokonale upravený vzhľad a nechty sú vizuálne predĺžené.

 • Odber.Jednoduché abstraktné obrázky pomôžu urobiť manikúru módnou a nezvyčajnou. Sprejová farba, vyrobená s kefou, chaotickými škvrnami a ozdobnými vzormi na nechtoch môže priniesť do života aj začiatočníka.

 • Vitráže.Mozaikové kúsky fólie, ktoré vytvárajú efekt rozbitého skla na nechty, už dlho získali srdcia moderných dievčat. Takýto dekor môže byť umiestnený na povrchu dosky v chaotickom poradí, alebo vytvorením rôznych kresieb a ozdôb.

 • Príslušenstvo.Kamifubuki, kamienky, perličky, perie a iné ozdobné ozdoby sa môžu nosiť na krátkych nechtoch. Hlavná vec tu nie je preťaženie dizajnu. Pre ostatné neexistujú žiadne obmedzenia.

Zaujímavé : ManikúraRozbité sklo 2019

Myšlienky pre módny dizajn

Krátke nechty nie sú dôvodom na zanechanie krásnej manikúry, čo dokázali majstri nechtového umenia prezentáciou fotografie s príkladmi dizajnov, v ktorých existujú základné techniky a novinky sezóny. Najzaujímavejšie z nich zvážime ďalej.

A ako dlho sú vaše nechty najviac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Matte.Luxusnú textúrovanú manikúru možno vykonať na krátkych nechtoch. K tomu potrebujete len špeciálny matný vrch alebo práškový piesok. Je možné aplikovať také povlaky ako úplne na celý povrch nechtíka a čiastočne striedavo s lesklým povrchom, napríklad vo forme výkresov alebo vzorov.

 • S fóliou.Ide o ideálnu možnosť na vytvorenie večerného manikúrového dizajnu, ktorý určite nebude bez povšimnutia. Človek má len dať na vrch čierneho substrátu kusov farebnej fólie červenej, bordovej alebo žiarivo ružovej. Ale posledný dotyk tu bude lesklý alebo matný vrchný náter.

 • „Feng Shui“.Veľmi jednoduchý, ale nie menej dramatický dizajn. Kombinácia v manikúre dvoch podobných alebo úplne kontrastných farieb vytvára chytľavý a neobvyklý dizajn, ktorý nevyžaduje žiadne ďalšiedekor.

 • Transparentné.Nenatreté oblasti nechtíka lekárskeho s farebným dekoratívnym povlakom sú trendom sezóny. Môžu to byť konštrukčné prvky, napríklad vo výkresoch, ako aj vo forme abstraktných alebo geometrických obrazcov umiestnených v jednofarebnej manikúre.

 • Francúzština.Klasiky žánru, ktoré v priebehu rokov nestratili svoj význam. Bohužiaľ, na krátke nechty, aby sa takýto dizajn je pomerne ťažké, ale nie nemožné. Linka "úsmev" v tomto prípade bude musieť nakresliť veľmi tenké. Ďalšou možnosťou je odtieň hranice medzi základňou a „úsmevom“. Pokiaľ ide o farby, je lepšie experimentovať a dávať prednosť základnej bielej alebo čiernej. Ale základ môže byť farba.

Zaujímavé : Manikúra so srdiečkami

 • S odlievaním.Tento luxusný dizajn sa dá realizovať na krátkych nechtoch. Krásne zlaté vzory alebo monogramy, aplikované na ľahký dekoratívny substrát, zmenia aj najjednoduchšiu manikúru na umelecké dielo.

 • Velvet.Tento dizajn však určite osloví milovníkov kreatívnych riešení. Vytvára sa pomocou farebného vločkového prášku. Môže byť aplikovaný ako vo forme monochromatického povlaku, zvýrazňujúci jeden alebo dva prsty a tvoriaci celé vzory alebo malé výkresy.

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

 • Ckamifubukami.Fotografia s príkladmi zdobenia nechtov s týmito farebnými kruhmi na internete dnes predstavuje neuveriteľnú rozmanitosť. Sú rozložené chaotickým spôsobom, vo forme pruhov alebo kresieb, rozoznávajú francúzsku alebo mesačnú manikúru. Ale najobľúbenejšie bude disco-štýl dizajnu, v ktorom sú malé kamifubuki umiestnené tak blízko pri sebe, že tvoria úplne dekoratívne krytie.

 • S obrázkami.Napriek tomu, že na krátkych nechtoch, kvôli malému priestoru, nie je možné vytvárať komplexné umelecké diela, ale možno reprodukovať jednoduché kresby. Módna abstrakcia alebo geometria, etnické vzory alebo obrazy zvierat vytvoria skutočne štýlový dizajn. Je len nevyhnutné, aby sa umenie čo najviac predĺžilo vertikálne, takže tiež vizuálne korigujú nechtovú platňu.

Zaujímavé : Monofónna manikúra 2019: novinky

Dôležité! Hitom nadchádzajúcej jari sú kvetinové ornamenty, ktoré stylisti odporúčajú zdobenie a nechtík. To môže byť rozptyl sedmokrásky alebo ruže, banda levandule, alebo celé kvitnúce pole.
​​

Na fotografii s príkladmi uvedenými v článku je jasné, že aj na krátkych nechtoch môžete v roku 2019 vytvoriť veľkolepý a módny manikúrový dizajn. Najdôležitejšie je nezabudnúť, že malé nechty sú veľmi náročné a vyžadujú špeciálny prístup.


Materiál vypracovaný redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/06/2019Štítky: