Nail design s tulipánmi: foto

Kvetinová téma získala v tejto sezóne neuveriteľnú popularitu, a aby sme mohli držať krok s modernými trendmi, pozrieme sa na štýlový dizajn nechtov s tulipánmi a fotografiu krásnej manikúry.


Prečo sú tulipány? Je to veľmi jednoduché. To je jeden z prvých jarných kvetov, ktoré symbolizujú začiatok teplej sezóny.

Ak chcete niečo jemné a jarné, potom manikúra s tulipánmi je presne to, čo potrebujete. A aby sme uľahčili určenie dizajnu, pripravili sme špeciálny výber fotografií s najlepšími nápadmi na manikúru.

Aké farby si vybrať?

Takmer všetky tulipány sú spojené s jasnou červenou farbou. Sú však stále biele, žlté a fialové, a preto, ak chcete urobiť obrázok realistickejším, vyberte si tieto odtiene.

Ale jar je časom odvážnych experimentov a živých obrazov. Takže sa nemusíte obmedzovať v ničom. Môžete si vybrať absolútne všetky farby, ktoré si vaša duša želá. Hlavná vec je, že odtiene sú kontrastné a dobre kombinované.

Ako urobiť jasnú manikúru?

Existuje obrovské množstvo spôsobov, ako vytvoriť krásnu manikúru s tulipánmi, a preto si každé dievča bude môcť vybrať najvhodnejšiu možnosť pre seba a ozdobiť nechty krásnymi kvetmi.

  • Prvá možnosť je umelecká maľba. K tomu potrebujete tenkú kefku, niekoľko farebných lakov a lepšiu akrylovú farbu, ako aj jej nátermnohokrát jednoduchšie.

Táto metóda je vhodná pre profesionálnych majstrov nechtov, ktorí vedia, ako „vtlačiť“ jemné čiary a za pár minút vytvoriť skutočné majstrovské dielo.

  • Samolepky sú univerzálnou možnosťou, ktorá bude vyhovovať tak dievčatám, ktoré robia manikúru doma, ako aj majstrov, ktorí chcú ušetriť čas na vytváraní štýlového dizajnu. Môžete si ich kúpiť v takmer každom obchode s kozmetikou.

  • Stemping je ďalšou magickou paličkou pre tých, ktorí majú radi komplikované kresby, ale nemôžu kresliť. S pomocou špeciálnych šablón si môžete vytvoriť manikúru svojich snov a stráviť na nej maximálne desať minút.

  • Výkresy mokrého laku. V tomto prípade budete musieť pracovať trochu vytvoriť krásny dizajn. Zvláštnosťou tejto metódy je, že na výkrese nie sú žiadne jasné čiary. Ukazuje sa, akvarelu, ktorý je mimochodom na vrchole popularity v tejto sezóne a týka sa nielen priemyslu nechtov.

Ak nemáte špeciálne nástroje na natieranie mokrého laku, môžete použiť jednoduchú ihlu. Výsledok nebude o nič horší.

Toto je niekoľko populárnych spôsobov, ktoré sa používajú na vytvorenie štýlového a pružného dizajnu na nechtoch. Ale najčastejšie je to práve umelecká maľba tenkým štetcom. A aby sme vám uľahčili pochopiť, ako a čo sa robí, je tu nižšie uvedené video, ktoré krok za krokom vysvetľuje každý krok vytvorenia.jemný vzor v podobe tulipánu v tejto technike.

Zaujímavé:Tyrkysová manikúra 2019

Ako urobiť manikúru s tulipánom doma?

Nikdy maľovali tulipány na nechtoch? Nebojte sa, pripravili sme pre vás krok-za-krokom návod, v ktorom sme sa snažili všetko veľmi jednoducho vysvetliť, aby ste mohli ľahko opakovať nové položky navrhované v článku.

Na začiatok je najlepšie praktizovať na papieri. To vám pomôže vybrať vhodný tvar kvetu, rozhodnúť o jeho farebnom prevedení. A potom musíte urobiť nechty s tulipánmi, ako na fotografii.

Preto pristúpte k vytvoreniu jedinečného dizajnu:

  • Gélová farba je najvhodnejšia na maľovanie na nechty, ale ak už túto skúsenosť máte, môžete použiť aj gélové leštidlá. Farby si môžete vybrať sami podľa svojich preferencií.

  • Od stredu klinca k okraju je potrebné nakresliť tri okvetné lístky podlhovastého tvaru.
  • Medzi nimi pridáme dva malé trojuholníky (budú to lístky, ktoré sú len čiastočne viditeľné).
  • Nakreslite obrys s čiernou farbou.
  • Nakreslite žlté pruhy.
  • Pridajte pár zelených listov a voila - máte hotovo.

Na konci nákresu nezabudnite zakryť klince vrchnou časťou a dôkladne osušiť v lampe.

Nižšie uvedená fotografia ukazuje niekoľko spôsobov, ako vytvoriť jarný dizajn s tulipánmi.

Zaujímavé:ČervenáManikúra: nový dizajn 2019

Svadobná manikúra s tulipánmi

Pozrite sa na navrhovanú fotografiu nechtov s tulipánmi. Všetko to vyzerá veľmi jemne, že? Takže toto je dokonalá manikúra na svadbu. Posúďte sami, jemné pastelové odtiene, pár strazikov. Súhlasíte s tým, že taká manikúra bude v dokonalej harmónii s bielymi svadobnými šatami.

Jemná manikúra pre nevestu

Manikúra s tulipánmi na jednom klinec

Táto verzia manikúry ostáva relevantná pre niekoľko sezón presne, a preto si zaslúži, aby ste to urobili sami.

Zdalo by sa, že je to jednoduchý dizajn, ale ako sa do neho módne ženy zamilovali! A to všetko vďaka svojej univerzálnosti, ako to bude vhodné, a to ako v obchodnom, tak aj v každodennom živote.

Aby sme vám uľahčili výber dizajnu, pripravili sme niekoľko zaujímavých nápadov.

Idea # 1

Pre milovníkov tmavých a nasýtených farieb ponúkame manikúru s bohatou farbou baklažánu, pár kamienkov na zvýšenie efektu. A ako jasný akcent žlté samolepky s tulipánmi bude hrať.

Idea číslo 2

Jemná a prírodná manikúra sa získa použitím béžovej bázy, ktorá zdôrazňuje ženskosť a citlivosť dievčaťa. Kým čierna silueta tulipánov dodáva trochu extravagancie.

Idea č. 3

Ak naozaj chcete jar a jasné farby, potom táto možnosť manikúra vásurčite. Ako hlavnú farbu, môžete použiť jasnú ružovú farbu, a na nechty, na ktorých kresba bude biela, pretože tulipány na ňom bude vyzerať jasnejšie a elegantnejšie. Tento dizajn je dokonalým doplnkom letného oblečenia.

Zaujímavé:Jasná manikúra 2019

Idea # 4

No, kde sme v manikúre s tulipánmi bez tradičných červených a žltých odtieňov. Stačí sa pozrieť na fotografiu, ako sa dve také jasné farby zmiešajú neuveriteľne cool. Len fantastické!

Idea # 5

Od jari je čas jasných farieb, odvážime sa Vám ponúknuť ďalšiu verziu tohto dizajnu. Mimochodom, dávajte pozor, aby sa v tejto manikúre okrem módneho kvetinového motívu objavil ďalší módny prvok - gradient, a preto táto manikúra dostane čestný titul „Najštýlovejšia manikúra v našom výbere“.

Idea č. 6

Všetky dievčatá bez ohľadu na vek milujú ružovú farbu, ale ako inak? Hoci to niektorí opatrne skryli. To je dôvod, prečo by náš výber nebol úplný, keby sme nepridali jasnú ružovú manikúru s tulipánmi. Cítim sa, že už vonia na jar?

Idea č. 7

Unavený z jasných farieb? Chcete stále tulipány? Potom vaša pozornosť je viac klasická verzia manikúry vo farbe Marsala s nemenej klasický červený tulipán.

Francúzska manikúra s tulipánmi

Aj pre milovníkov francúzštiny existuje niekoľko zaujímavých možností pre krásnekvetinová manikúra s tulipánmi. Stačí sa rozhodnúť, aký dizajn bude prvý na nechtoch.

Idea č. 8

Elegantná francúzska manikúra a červené tulipány vytvárajú dokonalý tandem, ktorý dokáže úspešne doplniť akýkoľvek obraz.

Aký druh manikúry s tulipánmi sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea number 9

Servisná bunda v jasných farbách nie je o nič menej zaujímavá. Napríklad v žltej farbe, ako na fotografii. A zameranie na dva nechty vo forme tulipánov len dopĺňa dokonalú manikúru.

Dúfame, že naša kolekcia fotografií štýlového nechtového dizajnu s tulipánmi, ktorá je tak populárna v roku 2019, vás inšpirovala k vytvoreniu ďalšej krásnej manikúry. Hlavnou vecou nie je báť sa experimentov a jasných farieb a potom určite uspejete.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03/20/2019Štítky:
​​