Nail design s kamienkami: foto novinky v roku 2019

Konštrukcia klincov s kamienkami v roku 2019 je prezentovaná s novinkami, ktoré sú veľmi zaujímavé. Fotografie najzaujímavejších a najkrajších myšlienok manikúry s kamienkami boli láskavo poskytnuté poprednými svetovými dizajnérmi nechtov.


Vyberte kamienky

Náklady na manikúru s kamienkami sú ovplyvnené nielen ich množstvom, ale aj použitým materiálom. Pre návrh nechtov použite kamienky z krištáľu, skla, plastu, keramiky, akrylu. K kryštálom tiež patria saténové kryštály.

Majstri používajú kamienky so studenou fixáciou. Opravte ich špeciálnym lepidlom vo forme ceruzky alebo pera.

Nechty sú plne pokryté kamienkami rôznych veľkostí

Pri výbere veľkosti kameňov dávajte prednosť malým kamienkom. Veľké kamienky sú relevantné len v špeciálnych prípadoch a slúžia na vytvorenie dôrazu na akúkoľvek časť manikúry.

Pozor! Čím menšie sú kamienky, tým dlhšie zostanú na nechtoch.

Kamienky si zvyčajne vyberajú pod hlavnou farbou laku na nechty. Univerzálne sú kamienky striebornej a krištáľovej farby.

Levanduľa, kamienky a matný povlak

Upozorňujeme, že čím staršia žena je, tým menej lesklých prvkov by mala byť v jej manikúre.

Zaujímavé: Modrá manikúra: súčasný módny trend

Hojnosť kamienkov, najmä veľkých, si môžu dovoliť len mladé dievčatá. Množstvo dekorácie bude zvýraznenéupriamuje pozornosť na ruky, čím dáva vek ženy.

Ako krásne vložiť kamienky

Ak nemáte špeciálne preferencie, pán vám ponúkne množstvo variabilných fotografií, ako krásne a módne ozdobiť nechty lesklými kameňmi.

Kamienky, monogramy a lesklý červený náter

Samozrejme, môžete experimentovať a dávať komplexné objemové kompozície z kameňov, ale zvyčajne stylisti odporúčajú používať najobľúbenejšie, čo znamená váš obľúbený medzi ženskými klientmi, typy nechtovej dekorácie - pyramídy, košeľu, bundu, dvojitú bundu, mesačnú manikúru, geometriu, vlnu, luxus.

Zaujímavé: francúzska manikúra 2019: módne trendy, fotografie, novinky

Showy Black Service Jacket and Rhinestones

Pozrime sa na najobľúbenejší a najkrajší nový dizajn nechtov 2019 uvedený na fotografii.

 1. Contour line. Najjednoduchší spôsob zdobenia. Kamene sú rozmiestnené na kontúre (rovné čiary, úsmev, mesiac, riadky atď.).
 2. Košele. Kamienky sa rozprestierajú na stredovej línii klinca a medzi nimi určite ponechajte medzeru.
 3. Mriežka. Jeden alebo viac klincov je úplne pokrytých kameňmi. Malé dutiny medzi kamienkami sú vyplnené malými kryštálmi. Táto novinka je veľmi výhodná na krátke nechty.
 4. Honeycomb. Kamienky sa šíria vo forme pyramídy. V dolnom rade položte najväčší počet kamienkov a pre každý ďalší rad - o jedno menej.
 5. Rôzne veľkosti. S pomocou kameňov rôznych priemerov možno položiť legračníkompozície. Štýlové nápady si môžete požičať v časopisoch na nechty.
 6. perly a kamienky. Dizajn drahokamu, ktorý zdobí perlu, vyzerá veľmi elegantne. Zvlášť efektívne to vyzerá v kombinácii so striebristými kamienkami na bielom pozadí.

Mesačná manikúra a kamienky vo forme snehových vločiek

Manikúra intarzie

Takáto manikúra sa vykonáva najmä pri slávnostných príležitostiach. Súčasne sa používajú kamene napodobňujúce drahokamy. Majstri skutočne vytvárajú skutočné majstrovské diela, ktoré možno obdivovať. Objemové kompozície sú zdobené zlatými vložkami a polodrahokamami. Tento dizajn s kamienkami vyzerá najpôsobivejšie na nechty pokryté gélovým lakom. Fotografie najneobvyklejších kompozícií sú uvedené nižšie.

Veľkolepá večerná manikúra

Zvyčajne je ozdobený jedným prstom na oboch rukách. V novej sezóne sa takéto majstrovské diela vyrábajú na palcoch.

3D kamienky

Pre štýlovú manikúru sezóny 2019-2019, stylisti odporúčajú 3D kamienky. Takýto dizajn, samozrejme, nie je nový, ale teraz sa ako trend použijú hotové ozdoby vo forme hmyzu, tanečníkov, balerín a ďalších trojrozmerných kompozícií.

Už ste vyskúšali manikúru s 3D kamienkami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Obzvlášť populárne sú 3D kamienky v období.Vianočné prázdniny. Nechty môžu byť ozdobené ozdobami vo forme snehových vločiek, losových rohov, hviezd, perníkov.

Svadobná manikúra

Možno, že jeden z najviac opodstatnených prípadov, keď sú kamienky potrebné na vytvorenie čarovného obrazu nevesty. Na výber svadobnej manikúry nezodpovedá menej zodpovedne ako výber šaty alebo svadobné menu. Ruky nevesty sú v neustálom centre pozornosti. Sú fotografovaní, bozkávaní, obdivovaní. Existuje mnoho, ktorí chcú obdivovať snubný prsteň, ktorý bol práve ozdobený prsteňom.

Zaujímavé: Svadobný make-up 2019: módne trendy a fotografie nevesty

Dizajn svadobnej manikúry s kamienkami v roku 2019 je prezentovaný s klasickými verziami a zaujímavými kreatívnymi inováciami. Najkrajšie príklady svadobnej manikúry sú uvedené na fotografii.

Nápady na dizajn s kamienkami na matnom povrchu

V roku 2019 si nevesty čoraz viac vyberajú krištáľové kamene na vytvorenie svadobnej manikúry. Ich náklady sú omnoho vyššie, ale účinok prevyšuje všetky očakávania. Kryštálové hrany reagujú na akékoľvek lámanie svetla a vytvárajú efekt magického pretečenia a brilancie s akýmkoľvek pohybom rúk.

Krištáľové kamienky v našej krajine dodávajú tri najznámejšie značky: Swarovski (Rakúsko), Preciosa (Česká republika) a Asfour (Egypt).

Klasická svadobná bunda

Francúzi si naďalej udržujú vedúcu pozíciu v módnych trendoch klasickej svadobnej manikúry. Tu nie je dôležitéPreháňajte to počtom a veľkosťou kameňov. Napriek tomu ruky nevesta - symbol čistoty a nehy. Manikúra v pastelových farbách a 1-2 kamienky sú schopné vyzdobiť ruky omnoho rafinovanejšie ako komplexné kompozície z veľkého množstva kamienkov.

Zaujímavé: Biela manikúra: nápady a fotografie módneho dizajnu 2019

Ako si vyrobiť manikúru s kamienkami sami

Čo robiť, ak nie sú peniaze na návštevu salónu, ale naozaj chcem urobiť manikúru s kamienkami?

Navrhujeme, aby ste to urobili sami.

 1. Ponorte ruky do teplej vody a mydlovej vody na niekoľko minút.
 2. Jemne zatlačte alebo odrežte kožičku.
 3. Pod hlavnú vrstvu manikúry naneste bezfarebný náter.
 4. Naseky zakryte základným náterom laku.
 5. Upevnite kryštály. Môžete ich položiť na hlavnú vrstvu laku, kým nezaschne. Druhou možnosťou je namontovať kamene špeciálnym lepidlom. Je to veľmi vhodné urobiť s drevenou tyčou (špáradlo) namočenou vo vode.
 6. Klinec zakryte horným upevňovačom.

Jemná manikúra s kamienkami a ombre glitter

Čo sa dá povedať o štýle a nežnosti, diamanty sú stále najlepšími priateľmi dievčat. A v nechtovom dizajne - kamienky. Napriek veľkej láske k stručnej a diskrétnej manikúre sa niekedy naozaj chcete nechať rozmaznávať magickým rozptylom vzácneho lesku. Vyberte si, užívajte si a cítite sa ako kráľovná!Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované dňa27/27/2018Štítky: