Módne nohavice 2019: trendy, štýly

Módne nohavice v roku 2019 potešia rôznymi štýlmi, farbami a farbami. Zdá sa, že vieme, čo váš šatník chýba - to sú štýlové, krásne nohavice! Sme si istí, že nájdete perfektný pár medzi najvýznamnejšími modelmi a prídete s mnohými zaujímavými obrázkami. A urobíme skromnú misiu, aby sme boli vaším sprievodcom vo svete trendov.


Aké nohavice chcete nosiť?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Orientačný bod v módnych farbách.

Dievčatá, ktoré uprednostňujú pohodlie a všestrannosť oblečenia, si v tejto sezóne vyberajú farebné nohavice. Ale aké farby získali titul najmódnejšej? Poznáme odpoveď!

 • Žltá;
 • horčica;
 • svetloružová;
 • mandarínka;
 • modrá;
 • nebeský;
 • zelená;
 • farba červenej hrušky;
 • hnedá;
 • koraly;
 • biela;
 • Grendin;
 • mokrá asfaltová farba.

Módne farby 2019

Ako vidíte, módne farby sú vo svojej rozmanitosti prekvapujúce. V tomto trende budú všetci - a milovníci pokojných klasických odtieňov, a ženy módy, ktorí sa nechcú hrať s jasnými farbami nohavíc.

Zaujímavé : S čím nosiť dámske nohavice v roku 2018: ako si vybrať topánky

Reprodukcie pre moderné módy

 • Módny trend pre pruhované nohavice je skvelou príležitosťou na vytvorenie štýlového vzhľadu, v ktorom budete vyzerať skvele. Pás v roku 2019 sa chová úplne neočakávaným spôsobom: stáva sa viacfarebným, priečnym, úzkym alebo širokým a mení svoj smer podľa svojich predstáv. Je pozoruhodné, že všetky experimenty s takými farbami sú absolútne hlavičky!

 • Najvýraznejšie nohavice budú mať odvážne sfarbenie v štýle pop artu. V kombinácii s jednofarebnou lakonickou blúzkou a pumpami sa dajú aplikovať aj v kancelárskom oblečení.

 • Kritici v oblasti módy sú presvedčení, že význam bunky na dlhú dobu sa nevzdá svojej pozície vo svete trendov. Preto budú kockované nohavice dobrou investíciou, ktorá bude relevantná aspoň niekoľko ďalších sezón.

 • Ďalším favoritom moderných dievčat je kvetinová potlač. On tiež plánuje zotrvať na módnom Olympus.

Zaujímavé : Dámske manšestrové nohavice pre rok 2018 - štýlové a praktické

Luxus Velvet

Super trendy sametové nohavice sú na prvom mieste v našich módnych tabuľkách. Láska k nim siaha až do 80-tych rokov a teraz táto nezvyčajná textúra zažíva svoj triumfálny návrat.

Pravdepodobne neexistuje viac možností výhry pre luxusný vzhľad s nádychom aristokracie než sametové nohavice. Bývala taká vec bola vhodná len na večernom luku, ale dnes sa stáva najlepšou ozdobou každodenného obrazu. Skombinujte ich sjednoduchá košeľa, viskózová blúzka alebo jednobarevný cashmere sveter a zbierajú komplimenty na vašu adresu.

Venujte pozornosť! Vo voľnom velvet nohavice, riskujete pridať si pár kíl a skrátiť rast. Ak vaša postava neodpustí takéto experimenty, kúpte si predĺžené sametové nohavice, rozšírené z kolena.

A my odporúčame štíhle vysoké dievčatá, aby sa neobmedzovali pri výbere štýlu zamatových nohavíc a vyskúšali ich.

A čo kožené nohavice

Prekvapenie tak prekvapujúce! Koža je štýlová, sexy a veľkolepá, takže slávni dizajnéri sa zdajú byť sprisahaní, aby ju používali vo svojich zbierkach. Osobitná pozornosť sa venuje koženým nohaviciam.

Najodvážnejšou verziou je nádych retro štýlu alebo štýlu mužského štýlu.

Existuje jeden malý trik, ako zmierniť zápal kožených nohavíc. V kombinácii s pokojnými vecami vyzerajú menej agresívne a sú veľmi vhodné pre štýlové každodenné obrazy. Odstráňte z šatníka monofónne ženské blúzky a svetre a zmiešajte ich s kožou.

Treba sa však vyhnúť striktnému a príliš sexy štýlu v kombinácii s textúrou kože. Takže riskujete, že budete vyzerať vulgárne a vulgárne.

Pri opätovnom nákupe si dávajte pozor na nohavice, ktoré sú užšie na spodné alebo voľnejšie modely.

Flare

Dobre viete, že móda je cyklická, a je možné, že sme čakali na návrat spálených nohavíc.Medzi rôznymi možnosťami na tému nohavíc rozšíril, aj tie sofistikované fashionista si vyberie jeho ideálny model.

Prísne verzie kostýmovej tkaniny budú skvelým doplnkom k imidžu obchodnej ženy. Základom ležérneho oblečenia sú rozšírené nohavice s pruhmi. Tlačené nohavice vám umožnia vytvoriť originálne nohavice.

Nohavice s pásikmi

Najtrendovejšia erupcia môže byť rozpoznaná rozšírením kolena a tesných bokov. Tiež sa nedá predstaviť bez vysokého pristátia. Takýto dizajnový ťah vám umožní, aby bola postava štíhlejšia a proporcionálnejšia.

Pri pohľade na fotografiu večerných nohavíc s flitrami určite zabudnete na spojenie s retro štýlom. Sme si istí, že dievča v takýchto šatách nebude rovnaké na žiadnej spoločenskej akcii.

Skrátené modely

V módnych nohaviciach majú mimoriadny význam nielen farba a štýl, ale aj dĺžka. Slávne 7/8 nohavice sú prezentované na jeseň-zima 2018-2019 sezóny s rúrky, chudá a culottes. Všetky tieto možnosti sú navrhnuté tak, aby diverzifikovali denné luky a pridali im štýl.

Skrátená dĺžka sa stáva hlavným vrcholom nohavíc, takže dizajnéri vo všeobecnosti volia tmavé, tlmené farby pre takéto modely.

Orezané nohavice tiež našli módne využitie v štýle športovej elegancie. S nimi je tak jednoduché vytvoriť neuveriteľné obrázky pre každý deň, ktoré vás odlíšia od šedého davu.

Nohavice v športových športoch

Zaujímalo by ma: : S čímna sebe nohavice palazzo a marlene - módne tipy

Palazzo

Módne ženy pri hľadaní výrazných riešení pre svoj imidž odporúčame pozrieť sa na nohavice palazzo.

Široké nohavice majú v úmysle súťažiť s chudým štýlom a nie je jasné, kto v tomto módnom boji vyhrá.

Výber palazzo, zdôrazníte váš pas a dlhé nohy, ako aj tvorivé luk nie ako všetci ostatní.

Široké lietajúce nohavice so zeleninovými farbami, ktoré dokonale zapadajú do nezabudnuteľného večerného luku, sú dnes neuveriteľne obľúbené. Pevné modely hrubej tkaniny - dar z nebies pre obchodnú ženu, ktorá sa nudí s bežnými nohavicami.

Módne zeleninové farby

Lampas

Takéto štýlové detaily nohavíc ako pruhy sa stali populárnymi pred niekoľkými sezónami a od tej doby len získavajú hybnosť. Nohavice s pruhmi sa môžete stretnúť v športovom štýle, ako aj v klasickom štýle. Tá druhá je najzaujímavejšia.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť nohavice s pruhmi: nápady, fotografie a tipy stylistov

Vyberte si jednoduchý strih a farbu s kontrastnými pruhmi pre večerné východy. Kombinácia hodvábnej blúzky a bodkoviek pomôže vytvoriť správnu náladu.

Šípky

V našom rebríčku módnych nohavíc 2019 nemôžeme spomenúť klasické dámske nohavice so šípkami. Pozrite sa na fotografiu, aké elegantné a prísne obrázky môžete vytvoriť s nimi.

Tieto nohavice môžete nosiť v kancelárii, aby ste sa s nimi stretlipriatelia a dokonca aj na slávnostnej akcii v páre s elegantným jazdením.

Hlavným tabu pre štýlové modely so šípkami je nadmerný dekor. Na druhú stranu, klasické strih, skrátená dĺžka, nedostatok vreciek, rozšírený štýl a nadrozmerný pás so širokým pásom sú vítané.

Biele nohavice

Biele nohavice sú stredobodom najluxusnejšieho obrazu v roku 2019. Okrem toho sa dizajnéri neboja zaradiť ani do jesenného zimného oblečenia.

"Správne" biele nohavice majú klasický strih. Možné sú len šípky a manžety v spodnej časti.

Vysoký pás

Módny prvok nohavíc sezóny 2018-2019 - vysoký pás je skutočným nálezom pre krátke dievčatá. Tento krásny strih zvláda vizuálne rozťahovanie siluety a pridanie štíhlosti.

Nebudete nájsť nové výrobky v štýlových nohaviciach s vysokým pásom. V trende všetky rovnaké kože, culottes, rúrky, rozšírený a jednoduchý klasický strih.

Módne štýly s vysokým pásom

Výtrusy

Toto je zrejme z hľadiska kompatibility nohavíc najzraniteľnejšie. Správne nosené a kombinované s inými odevmi je naozajstným umením. Ale ak to zvládnete, môžete vytvoriť najštýlovejšie a najmodernejšie obrázky.

Zaujímavé : Módne nohavice pre rok 2018 - s ktorými je možné nosiť

Banány

Ďalšie Masthev 2018-2019 s pozdravom z 80. rokov - to sú banánové nohavice. Sú dosť voľné v bokoch a zároveň sa zužujú na dno.

Zvláštnosťou takéhoto modelu je, že je ideálnyvhodné pre akýkoľvek tvar a stáva sa jeho dekoráciou. Tento štýl dokonale zapadá do obchodného a každodenného vzhľadu.

Najúspešnejším výberom nohavíc banánov je model s pásom v páse.


Módne trendy v roku 2019 ponúkajú modernej dáme, aby doplnila svoj šatník niekoľkými štýlmi nohavíc. Tvorcovia obrazu odporúčajú mať 3 páry - jeden pre prácu, druhý pre každodenné luky a tretí pre dušu. Vyberte si!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované23.11.2018Štítky: