Top 10: Štýlové účesy

Ak hľadáte nápady na účesy, ktoré sa ľahko robia doma vlastnými rukami, zostaňte s nami. V našej fotogalérii nápadov nájdete rôzne možnosti experimentovania s krátkymi vlasmi pre rôzne príležitosti. Rozbíjame stereotypy, že dievčatá so štyrmi druhmi môžu chodiť len s voľnými vlasmi bez účesov!

Krásny štýl na aute

Zaujímavé : Najštýlovejšie účesy

Romantické možnosti s tkaním

Ako často robíte svoj účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne účesy s rôznymi väzbami sa ľahko stelesňujú, dokonca aj na krátkych vlasoch.

Venujte pozornosť! Ak plánujete byť v trende, uistite sa, že tkanie nie je príliš tesné. Nedbanlivo uvoľnené pramene a voľné copánky - to je to, čo je teraz v trende.

 • Francúzsky vrkôčik na krátkych vlasoch vyzerá roztomilý a romantický. Môžete krok za krokom vrúbkovať tento účes na rande, pracovať a dokonca aj na párty. V závislosti od zvyšku obrazu a príslušenstva môže vždy vyzerať inak. Je pozoruhodné, že pre tkanie nepotrebujete viac ako 5 minút. Všimnite si čas! Vychádzajúc z chrámu vrkoča francúzsky vrkoč. Na každej tretej väzbe uchopte prameň z hornej časti hlavy a splietajte ho do chvosta. Keď dorazíte do druhého chrámu,zaistite špičku sliny a skryte ju neviditeľnou.

Neobvyklý francúzsky spit

 • Ak nemáte čas na francúzsky vrkôčik, môžete si dať aj obyčajný na námestí. Ak to chcete urobiť, vyberte 3 pramene z jedného chrámu a začnite sa splietať vrkočom obvyklým spôsobom. Pri každom tkaní pripojte prameň od hornej časti hlavy k prameňu a nechajte stredný prameň prameňa uvoľnený. Tieto vrkôčiky musia splietať na dvoch stranách a spojiť ich na zadnej strane hlavy.

Tri vrkôčiky tkané spolu na zadnej strane hlavy

Zaujímavé : Vyštudovaný bob-square - hodí sa všetkým!

 • Pľuvanie s imitáciou vodopádu je veľmi jednoduché, ale vyzerá módne a kreatívne. Uistite sa, že sa snaží opakovať tento účes na vlasy. K tomu rozdeľte hlavu vlasov na 2 nerovnaké časti a na väčšej strane lemujte prámik z chrámu. Prelete horné pramene cez spoje prameňa.

Módny vodopád na námestí

Zaujímavé : Večerné účesy pre stredné vlasy: nové výrobky od roku 2019 s fotografiami

 • Chcete k svojmu obrázku pridať húževnatosť? S účesom štvorca je to tak jednoduché. Pomocou hladkého rozdelenia by ste mali vlasy rozdeliť na dve nerovnaké polovice. Na ten, ktorý je viac, sa postarajte o bazálny objem. Na opačnej strane lemujú z chrámu niekoľko tenkých klásky. Uistite sa, že sú v rovnakej vzdialenosti od seba.

Caret - imitácia oholeného chrámu

 • Rám vyrobený z pletiva bude vynikajúcim riešením pre predĺženie. žeAk chcete zopakovať túto myšlienku na vašich vlasoch, musíte rozdeliť všetky chĺpky pozdĺž vodorovnej čiary, odstúpiť späť od čela o cca 7 cm. Ale z hornej prednej strany je potrebné prikryť spikel z chrámu do chrámu. Upevnite vrkoč a zavrhnite zadné vlasy.

Bezšnúrový rám

 • 2 Francúzske vrkôčiky sú ďalšou aktuálnou myšlienkou pre majiteľov krátkych vlasov. Oddeľte vlasy v jednej časti. Fix polovicu s barrette tak, aby nezasahovala. Druhý vrkoč v vrkoči, začínajúc zhora. Narovnajte zámky na objem. Na konci upevnite oba prúžky tenkými gumovými pásmi.

Dva francúzske vrkôčiky

Nápady na každodenné účesy

Každodenné účesy na námestí nášho článku vám umožnia, aby ste boli každý deň atraktívni. Vieme, ako voľné vlasy môžu niesť majiteľa krátkych vlasov, takže sme zbierali zbierku nápadov, ako pridať rozmanitosť našim vlasom.

Nápady pre štýlové účesy

 • Účes s bičíkom - skvelá voľba pre dievčatá do školy. Táto myšlienka je však celkom vhodná pre dospelú dámu. Ak chcete vytvoriť zaujímavý účes, musíte rozdeliť vlasy do požadovaného počtu prameňov. Každá z nich je skrútená do zväzku a zakončená do škrupín. Tipy pryadok opraviť malé kraby.

Účes s bičíkom

 • Existuje ďalšia myšlienka účesu s postrojmi, ktoré vyzerajú skvele na námestí. V tomto prípade sa rozdeľovanie neuskutoční. Stačí oddeliť pramene z dvoch strán na rovnakom miestevýšku a otočte do bičíka. Konce by mali byť upevnené na zadnej strane hlavy v jednom chvoste. Vzhľadom k tomu, vlasy sú krátke, chvost bude veľmi malý a môžete ľahko skryť pod dnom.

Chvost s bičíkom

 • Módny účes "Malvinka" vyzerá kreatívne a zaujímavý na vlasoch akejkoľvek dĺžky. Ale my sme obzvlášť radi energickú verziu na aute. Ak chcete vytvoriť, musíte vypočítať všetky vlasy späť. Potom, na oboch stranách chrámu, vystupujú 2 pramene a spájajú sa v zadnej časti hlavy. Ak to dĺžka dovoľuje, môže sa vytvoriť zvláštny zväzok.

Štýlový malvinka na námestí

Zaujímavé : Najmodernejšie účesy v roku 2019

Ak sa plánuje uverejnenie

Samozrejme, že hlavnými asistentmi pri prenose krásy na špeciálnu akciu pre dievčatá so štyrmi druhmi budú rôzne doplnky. Ale máme pre vás aj nápady na večerný účes.

Štýlové varianty účesov na strihu

 • Efektívne vyzerajú česané chrbtové vlasy a vyhladené gélom alebo voskom. Táto technika styling krátkych vlasov, ako je použitie celebrít. Tiež milujú zdobiť tento účes s krásnym okrajom.

Kare s česanými vlasmi

 • Grécke účesy na štvorcovej dĺžke ramien sú ideálne na slávnostnú príležitosť. Aby ste stelesnili túto krásu, musíte predkrútiť kučery, aby ste vytvorili veľkolepý objem a štruktúru. Potom položte gumu na hlavu a zaistite ju neviditeľnosťou pre spoľahlivosť. Prípadne doplňte objednávku naguma. Nezabudnite výsledok opraviť lakom.

Štyri kusy v gréckom štýle

Zaujímavé : Účesy z kader pre krásne dievčatá!

 • Krásne účesy na námestí s treskom alebo bez nich môžu byť založené na koketných kučeravkách. Rozbiť predné zámky na hornej časti hlavy. Zvyšok vlasov rozdeľte na polovicu a kučery umiestnite jeden po druhom a zabite. Top vlasy nabeshite a zhromažďovať na pramene nižšie, skrýva tipy. Môžete tiež nechať 2 pramene vpredu a stočiť ich. Tak získať veľkolepý účes pre každú udalosť.

 • Večerný účes v retro štýle bez tresku vyzerá krásne aj na krátkej dĺžke vlasov. Neverte? Potom sa pozrite osobne! Akčný plán. Na korunu je potrebné urobiť radikálnu hromadu. Strand chrámy a čelo s penou a točiť kučery vo vonkajšom smere. Dajte na stuhu v retro štýle a narovnajte kučery rukami.

Retro štýl

 • Krátke a stredne dlhé vlasy sa dajú ľahko odstrániť z účesu „Shell“. Vždy sa stáva základom elegantného a ženského obrazu. Ak chcete opakovať na vlasy, starať sa o hromadu na zadnej strane vlasov, ktorý bude zodpovedný za objem účesu. Zmontujte hornú časť a otočte z nej krátky zväzok, nezabudnite ho pripevniť neviditeľným. Spodná časť vlasov je tiež česaná, otočená späť a zhromaždená do škrupiny. Skryte konce a opravte výsledok.

Štýlová škrupina

Pripojeniepríslušenstvo

\ t

Najlepší spôsob, ako pridať rôznorodosť do vášho každodenného života, je pridať do vlasov štýlové doplnky. Nechajte svoje vlasy, aby pravidelne odpočívala od stylingových výrobkov a tepelných efektov, a ona bude za to nesmierne vďačná.

Štyri z druhu s barrettes

V takýchto dňoch môže k vašej pomoci prísť rôzne príslušenstvo, ktoré je navrhnuté tak, aby boli štyri zaujímavejšie a atraktívnejšie.

Účes na bare s barrettami

Ak je leto vonku, je to vynikajúci dôvod na predvádzanie v romantických stužkách, vence a vlasových pásoch. Spojte aj textílie alebo kožené kvety. Kvetinové motívy budú relevantné nielen na vlásočniciach, ale aj na čelenkách. Vyzerá to tak ženský a roztomilý, že by ste sa mali určite pokúsiť.

Krásny dekor účesový veniec

Čelenka s korálkami premení bežné auto na ženský a originálny účes. Taktiež Vám odporúčame, aby ste si osadili takéto vlásenky.

Delikátny rámik korálky

Ak chcete vytvoriť krásny grécky štýl, doplňte gumovou páskou, ktorá sa nosí po obvode hlavy. V ideálnom prípade, ak máte niekoľko možností pre toto príslušenstvo - jednoduchý pre každý deň a s dekorom pre špeciálne príležitosti.

Štýlový účes s okrajom

Teraz viete, aké krásne účesy môžu byť. Fotografie módnych trendov v roku 2019 Vám ponúkajú možnosť vyskúšať si rôzne tkanie, hrať s kučeravkami a pletencami.Experimenty s vlasmi robia obraz zaujímavejším a krajším a každodenný život je rôznorodejší. Veľa šťastia!


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.24.2018Štítky: