Nový rok nail design

Novoročný dizajn nechtov z nášho článku vám umožní krok za krokom vytvoriť dokonalú manikúru, ktorá bude najlepším doplnkom slávnostného vzhľadu. Teraz môžete experimentovať s takýmto nechtovým umením: takto trénovať svoju ruku a prinášať jedinečnú atmosféru nového roka bližšie.


Novoročná manikúra - ktorá si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Akú farbu zvoliť

Stvorenie najkrajšej novoročnej manikúry vždy začína výberom farieb. Máme hodnotenie najobľúbenejších farebných možností, ktoré vytvárajú správne spojenie so slávnostnou náladou.

 • Rose gold je jedným z hlavných trendov sezóny 2019-2019. Vyberte si lak s malými šumivými časticami - je to veľmi novoročné.
 • Efektívne nail art v najlepších novoročných tradíciách takmer vždy zahŕňa červenú. Jeho aktívna paleta zahŕňa svetlé šarlátové a ušľachtilé burgundské odtiene. Kombinácia win-win, ktorú získate s bielou a zlatou farbou, ale iné farebné experimenty sú vítané.
 • Aká slávnostná manikúra bez skvelých drahých kovov? Dostaňte sa zo svojho kozmetického striebra alebo zlatého laku.

Mimochodom, zlato symbolizujefinančný úspech. S takou manikúrou, môžete naznačiť symbol roka, ktorý chcete prijímať od neho.

 • Jasný lak s lesklými prvkami má úžasnú schopnosť premeniť akúkoľvek manikúru na slávnostnú.
 • Symbol roka určite ocení manikúru v žltej, zelenej, hnedej a modrej farbe a ďakujem za šťastie budúci rok.

 • Veľkolepý smaragdový odtieň najlepšie vystihuje vetvy jedlí a tematické vzory.
 • Biela je farba luxusu, čistoty a elegancie. So správnym prístupom s ním môžete získať veľmi krásnu dovolenku manikúru.

 • Béžová nail art môže byť najlepším sprievodom pre vašu skromnosť a dokonalú chuť.
 • Ružová farba v dizajne nechtov symbolizuje nežnosť a romantiku. Takáto manikúra bude doplnená ženskými šatami.
 • Čierny vyzerá s trblietavými prvkami. Je to ako malé čierne šaty - klasika, ktorá je vždy vhodná. Ale v nádhernej izolácii, je zriedka vhodné pre dovolenku nail art.

Najúčinnejšou metódou pre najlepší dizajn nového roka sú tematické výkresy. S nimi určite budete hlavnou hviezdou sviatku!

Ale čo si nechať vybrať, aby sa zhromaždil maximálny počet komplimentov? Zozbierali sme pre vás hodnotenie súčasných vzorov vianočných nechtov. Podľa našich popisov a foto lekcií, budete krok za krokom pochopiť, ako môžete stelesniť neuveriteľné kresby v manikúreKrásu.

Tematická novoročná manikúra

Venujte pozornosť! Ak chcete, aby váš obrázok vyzeral pevne, aspoň jedna farba z manikúry musí zodpovedať vášmu outfitu.

Dizajn so snehovými vločkami

Očarujúce snehové vločky na nechtoch vyzerajú skvele vo veku 15 a 45 rokov. Je pozoruhodné, že takéto nádherné kresby nebude ťažké kresliť doma. Inšpirujte sa našimi príkladmi a začnite vytvárať krásu!

V tomto dizajne sa ako základ javí buď lesklý lak alebo vrstva obyčajného monochromatického povlaku v kombinácii s vrstvou perleťového vrchu. Po vyschnutí pozadia začnite maľovať tenké kontrastné snehové vločky pomocou špáradla alebo štetca.

Podľa tohto systému je možné stelesniť vír roztomilých snehových vločiek na nechtoch:

Elegancia francúzskej manikúry sa ľahko riedi slávnostnou náladou pomocou vzoru so snehovými vločkami. Stačí si vyrobiť tradičnú bundu pomocou šablón a potom, čo schne, začnite kresliť snehové vločky podľa schémy.

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

Kráľovský dizajn

Ak plánujete vážne sa stať kráľovnou novoročnej párty, nemôžete to urobiť bez primeraného dizajnu. Veľkolepá koruna nechtov bude najlepšou dekoráciou pre vašu kráľovskú osobnosť.

Symbol roka bude potešený

Hlinené ošípané - symbol budúceho roka - túžia po trblietkach a luxusu v novoročnom obraze dievčat.Tiež nezanechá ľahostajný vlastný obraz v manikúre.

Nie je to nič za to, že toto označenie hovorí, že ak sa budete radovať zo symbolu roka, môžete na najbližších 12 mesiacov zásobiť šťastie a blahobyt. Pekný bonus - tento dizajn vyzerá neuveriteľne roztomilý a tak dievčenský.

Zaujímavé : Krásne kresby na nechtoch

Očarujúce vianočné stromčeky

Nadýchaná krása si zaslúži hrdé miesto v módnej novoročnej manikúre. Dokonca aj fotografia vyjadruje túto sviatočnú atmosféru, však? Teraz si predstavte, aký vplyv bude mať dizajn stelesnený na nechtoch?

Hračky na vianočné stromčeky

Aký je nový rok bez vianočných ozdôb? Jedným z hlavných atribútov dovolenky bude presne vytvoriť tú istú náladu a priniesť slávnosť manikúre.

Francúzske lekcie

Milovníkom francúzskej manikúry venujeme tieto elegantné myšlienky.

Slávnostné znaky

V novoročnej manikúre nezáleží na tom, či veríte v Santa Clausa alebo nie. Tento vtipný charakter bude vždy mať hodné miesto v slávnostnom dizajne. A kresliť, nemusíte mať veľký umelecký talent.

Pozrite sa na tento nádherný snehuliak - no, nie je to zázrak? Tento jednoduchý a zároveň zaujímavý obrázok je možné vytvoriť za menej ako 15 minút a poteší vás aspoň jeho šarmom a zábavou.Silvester.

Krásny jeleň, vtipný pohľad zospodu pod nechtom zaručuje skvelú náladu na všetky sviatky.

Zaujímavé : Štýlová manikúra - novinky

Zatiaľ čo hodiny ubíhajú 12

Hodiny so šípkami, ktoré sa rýchlo približujú k polnoci, sú už klasikou slávnostného dizajnu. S takou manikúrou nezabudnete na prianie!

Najsladšie palčiaky

Možno je to najpohodlnejšia a najkrajšia manikúra v našom výbere. Ak sa vám podarí zrealizovať takéto kresby gélu, aj pár týždňov pred sviatkom. Rukavice na nechtoch budú vyzerať vhodne v každodenných obrazoch, ako aj skvelým doplnkom k novoročnému luku.

Niekoľko ďalších myšlienok "na dezert"

A na dezert, všetky tie najchutnejšie a zaujímavé!

Premeniť akúkoľvek manikúru na dovolenku

Poznáme tajné techniky, ktoré dokážu premeniť aj najjednoduchší a najbežnejší nechtový dizajn na skvelý doplnok k vášmu novému outfitu.

 • Možnosť win-win spočíva v pridaní šumivého dekoru na nechty. A to nie je len lakonický prízvuk, ale skutočná elegancia, lesk, krása! Neváhajte použiť kamienky, lesklý pigment, dekoratívne škótske pásky, mikroperličky, lisovanie a posuvníky.

 • Okamžite odovzdajte slávnostnú farbu alebo tematické farby. Napríklad dizajn nechtov pre Nový rok sa najčastejšie vykonáva pomocou červenej, bielej a zelenej farbyodtiene.
 • Zlato a striebro sú skutočné združenia so slávnostnou atmosférou.

Červená, biela, zelená a zlatá sú skutočným spuntiki novorodeneckého umenia

.
 • Pridanie tematických kresieb na manikúru tiež premieňa jednoduchý dizajn na slávnostné.
 • Módne trendy 2019-2019 vítajú ušľachtilú manikúru s bohatými farbami a technikou mačacích očí. Vyzerá to veľmi slávnostne!

Manikúra pre dlhé nechty

Medzi novinkami nail art určite nájdete nápady, ktoré sú vhodné na zdobenie vašich dlhých nechtík. Poskytujú dostatok priestoru pre predstavivosť a realizáciu najodvážnejších experimentov. Kedy, ako vytvoriť nový oslňujúci dizajn nechtov v novom roku?

Dlhé nechty vám umožňujú vytvárať skutočné obrazy

Na dlhých nechtoch, matný vrch v kombinácii s kamienkami, elegantnou francúzskou manikúrou s tematickými vzormi a akýmikoľvek ozdobnými prvkami vyzerá luxusne.

Zaujímavé : Luxus zlata v manikúre

Manikúra pre krátke nechty

\ t

Na krátke nechty, pastel aj svetlé farby vyzerajú úžasne. Hlavné pravidlo - nepreháňajte to s dekorom a nepoužívajte veľké predmety.

Štýlová manikúra pre krátke nechtíky

Ak chcete urobiť veľkolepý dizajn, bude stačiť dôraz na 1-2 prsty. Perfektný tematický vzor alebo lesklé dekorácie malých veľkostí.

VyMôžete tiež bezpečne skombinovať matné a lesklé textúry, použiť v dizajne maľbu a fóliu.


Dúfame, že náš výber fotiek vianočných nechtov bol pre vás vynikajúcim zdrojom inšpirácie. Sme si istí, že krok za krokom môžete ľahko opakovať nami navrhované možnosti. Rozhodnite sa o najodvážnejších myšlienkach, pretože Nový rok je najlepším dôvodom pre experimenty, ktoré niekedy chýbajú v každodennom živote!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané25.11.2018Štítky: