Nail design pre leto 2019: fotografie a módne trendy

Letná manikúra je základnou súčasťou obrazu každého dievčaťa, preto by mal byť dizajn nechtov nielen úhľadný, ale tiež zodpovedať trendom z roku 2019, ktorých živé príklady možno vidieť na fotografiách v časopisoch ako Vogue, Cosmopolitan a nail-Trend.

Najmä pre vás sme v tejto sezóne identifikovali najmodernejšie nové položky a nápady v oblasti nechtového dizajnu, medzi ktorými si každé dievča nájde svoju vlastnú letnú manikúru.


Farba a tvar

Módne trendy z roku 2019 nám diktujú úplnú prirodzenosť a prirodzenosť obrazov, vrátane letnej manikúry, preto pri vytváraní krásnych nechtových dizajnov, pričom sa riadia rôznymi fotografiami z módnych zdrojov, nenájdete príklady navrhovania príliš dlhých nechtových platní ako najaktuálnejšie trendy sú považované za krátke. V tomto ohľade boli štvorcové tvary ponechané ďaleko za sebou a oválne a mandľové tvary sa vrátili k móde.

Jasné farby v móde v lete

Dôležité! Majstri neodporúčajú módy nosiť príliš krátke nechty, pretože nemajú schopnosť reprodukovať všetky rozhodnutia o dizajne.

Zaujímavé: francúzska manikúra 2019: módne trendy, fotografie, novinky

Pokiaľ ide o farebnú paletu, módne trendy jarnej a letnej sezóny sú dosť rôznorodé a umožňujú použitie klasických čiernobielych verzií a skôr neštandardných farebných riešení. Preto, v horúcom období, by módne ženy mali obrátiť svoju pozornosť na svetlé farby, vVlastnosti Toto sa vzťahuje na oranžové, žlté, modré, mäty, broskyne, lila a všetky druhy odtieňov bobúľ. Ružové tóny a nahá tiež zostávajú o nič menej populárne.

Manikúra v béžových tónoch - klasická

Pokiaľ ide o biele, čierne, červené a vínové farby, v tomto prípade nejde len o „klasiku žánru“, ale aj o veľmi všestranné odtiene, ktoré budú v lete 2019 veľmi vítané.

Červená manikúra je zaujímavá z hľadiska dizajnu aj čiernobielo.

Najlepšie nápady na módnu letnú manikúru 2019

Sezóna jaro-leto 2019 v oblasti nechtového umenia ponúka rôzne nápady na dizajn nechtov, vrátane mnohých nových výrobkov, ktorých príklady si môžete prezrieť na fotografii majstrovských kurzov popredných manikériek.

Manikúra Mesiaca s geometrickými prvkami

V súčasnosti sú v trende neštandardné kombinácie, originálne konštrukčné riešenia, ako aj použitie rôznych dekoratívnych prvkov v dizajne klincov. Najobľúbenejšie z nich sú:

  • Farebný mesiac a francúzština. Sú to nesporní lídri v nechtovom umení, pretože vďaka bunde môžete nielen zdôrazniť eleganciu nechtov, ale aj vizuálne ich predĺžiť. V lete, kaderníci odporúčajú zdržať sa každodennej bielej bundy pri navrhovaní nechtového dizajnu a obracajú svoju pozornosť na viacfarebné možnosti, ktoré sú nové do roku 2019, najmä s dvojitým pruhom a výkresmi, príkladmi.ktoré si môžete prezerať na fotografii na internete. To môže byť kvetinové a geometrické motívy, rovnako ako rôzne hrach a pruhy. Lunárna manikúra umožňuje vytvoriť veľmi veľké dizajnérske akcenty na jednofarebnom povlaku.

Módna manikúra letného mesiaca

Novinkou tohto roku v dizajne laku na nechty je kombinácia dvoch techník v jednom dizajne naraz. Hlavná vec je, že farebná paleta mesiaca a francúzska manikúra sú kompatibilné.

Kombinácia jasnej mesačnej manikúry a francúzštiny

  • Jasné ombre. Tento dizajn nie je prvým rokom na vrchole popularity medzi možnosťami dizajnu manikúry. V porovnaní s predchádzajúcimi obdobiami v súčasnom období sa však trochu zmenil. Pri pohľade cez rôzne fotografie v lesklých časopisoch môžete nahradiť skutočnosť, že plynulé prechody spôsobili viac kontrastných možností. Okrem toho, dnes sa používajú nielen dva tóny rovnakej farby, ako to bolo predtým, ale celá paleta je v móde.

Bright Ombre

  • Kvetinové motívy. Vďaka modernej technológii a jednoduchosti použitia dekoratívnych nástrojov dnes môžete na nechty maľovať jednoduchú malú kvetinu a celé umelecké floristické práce. Verte mi, tento dizajn určite nebude bez povšimnutia.

Módne kvety

\ t
Krásna letná manikúra sa dá robiť aj vďaka špeciálnym nálepkám. Na to potrebujete klinceStačí maľovať a nalepiť nálepku na vrch s vašou obľúbenou kvetinovou potlačou.

Zaujímavé: Módne matné manikúry 2019: nedávne trendy, foto

  • Šťavnaté ovocie. Dnes, ovocie a bobule - hlavné predstavil teplé obdobie. Preto je celkom prirodzené, že v tejto sezóne sa stali obľúbenými dizajny manikúry s kresbami vo forme melónu, maliny, čerešne, jahody a jablka. Nemenej populárne v lete manikúra sú aj kresby ovocia nie celkom tradičné pre toto obdobie, ako je banán, pomaranč, granátové jablko a ananás.

Šťavnaté ovocie

Dôležité! Dnes v móde dopĺňajú ovocný dizajn nechtov transparentnými gélovými kvapôčkami, ktoré robia manikúru ešte zaujímavejšou a realistickejšou.

Zaujímavé: Letná pedikúra 2019: módne trendy a fotografické nápady

  • Etnické motívy. Sú novinkou pre jaro-leto 2019 sezónu, s ktorou môžete vytvoriť krásne a originálne nechtové vzory, ktorých príklady si môžete prezrieť na rôznych fotografiách na sociálnych sieťach blogeriek krásy. Pozostáva z kresieb vo forme ornamentov a antických atribútov typických pre pohanstvo a iné náboženstvá národov sveta. Najobľúbenejšie sú egyptské symboly a indická mehendi technika.

Jasná etnika

  • Očarujúce kamienky. V tejto sezóne, módne milovníci módy nemôžu robiť bez lesku na nechty. Ak chcete vytvoriť očarujúci dizajn, môžete použiť nielen malé kamienky, ale aj pomerne veľké kamienky,korálky, iskry atď. Hlavná vec v tomto podnikaní nie je preháňať to.

Presná a módna manikúra s veľkými kamienkami

  • Negatívny priestor. Podstata tejto konštrukcie spočíva v tom, že nechtová platňa nie je úplne, ale čiastočne. Súčasne je odkrytá časť vyrobená vo forme rôznych tvarov a ozdôb. Tento efekt sa dosahuje použitím špeciálnych šablón. Pre letnú manikúru s použitím techniky negatívneho priestoru sa odporúča používať výnimočne svetlé palety farieb.

Matt Negative Space

  • Námorná téma. Tento dizajn už niekoľko rokov zaujíma popredné miesto v dizajne letnej manikúry. V tomto roku boli kotvy a záchranné kolesá nahradené kresbami rýb, morských hviezd, krabov a ďalších obyvateľov z hlbín mora v kombinácii s modelovaním, svetlými farbami a rôznymi dekoratívnymi ozdobami.

Klasické námorné témy

Dizajn letnej manikúry v roku 2019 skombinoval klasické varianty nechtového dizajnu so svetlými a neštandardnými riešeniami, čo z neho robí ešte originálnejší a farebnejší a rôzne fotografie príkladov citovaných v našom článku len potvrdzujú túto skutočnosť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené06/01/2018Štítky: