Ako sa obliekať módne a štýlové po 50 rokoch

V roku 2018 sú módne trendy jesennej a zimnej sezóny pre ženy nad 50 rokov veľmi rôznorodé, čo umožňuje aj v tomto veku pôsobiť štýlovo a pôsobivo. Preto Vám odporúčame, aby ste sa „nezakrývali“ za beztvaré kombinézy a zoznámili sa s najnovšími módnymi trendmi, ako aj odporúčaniami popredných stylistov o tom, ako vyzerať mlado a elegantne na 50 rokov.


Zaujímavé : Možnosti zrážok pre ženy po dobu 50 rokov od Evelina Khromchenko

Módne trendy

Dizajnéri, ktorí vytvárajú svoje zbierky pre ženy vo veku 50 rokov na základe nielen šľachty a ženskosti hotového obrazu, ale aj najnovších módnych trendov. Správna kombinácia farieb a akcentov pomôže nielen vizuálne vyzerať mladšie, ale aj v trende. Na základe toho, pri vytváraní vášho šatníka, odporúčame venovať osobitnú pozornosť nižšie uvedeným bodom.

 • A 70. roky.Kombinácia textílií rôznych textúr, ako aj strih s siluetami je najlepšia pre ženy vo veku. Hlavnou vecou je vyhnúť sa totálnym lukom, pretože celý obraz je smiešny a pridá sa niekoľko rokov naraz.

 • Pastelové odtiene.Toto je ideálne pre základný ležérny šatník. Piesok, perla, bledomodrá a svetloružová nielenže vytvoria ľahký a štýlový vzhľad, ale tiež ho veľmi osviežia.

 • Tmavé tóny.Mali by byť povinnéoutfitový prvok vo forme bundy, sveter alebo pásu, ktorý bude vizuálne upravovať tvar postavy a dávať jej správne proporcie.

 • Jasné akcenty.Pomocou doslova „kričiacich“ doplnkov a topánok môžete urobiť obraz chytľavejším a zároveň elegantným. Farebné korálky, kyslé topánky, čiapky a farebné šatky okolo krku budú perfektným doplnkom módneho oblečenia.

Jasný prízvuk sa jednoducho vytvorí pomocou elegantného šatku okolo krku.

Dôležité! Stylisti neodporúčajú preťaženie obrazu doplnkami, pretože ich nadmerné množstvo nielen kazí luk, ale aj to, že je to smiešne.

Ako si myslíte, že by sa žena mala obliekať 50 rokov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vytvorenie základného šatníka

Ako hovorí Evelina Khromchenko, základný šatník by mal byť nielen praktický, ale aj štýlový. Zároveň nie je vôbec nevyhnutné, aby bola šatníková skriňa plná oblečenia. Človek má len zbierať módne veci, vyrobené hlavne v klasickom štýle, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Patria sem nasledujúce produkty.

 • Košele a blúzky.Toto je ideálna možnosť, ktorá dokonale ladí s akýmkoľvek dnom. Mali by ste však vždy pamätaťže bavlnené alebo hodvábne blúzky vizuálne nedokážu len pridať nadváhu, ale aj starnúť. Preto si určite vyberte tie najjednoduchšie výrobky v minimalistickom dizajne.

Zaujímavé! Stylisti vydavateľstva Burda Moden vo svojich špeciálnych vydaniach časopisu XL + pre ženy ponúkajú originálne štýly blúzok s asymetrickým strihom.

Zaujímavé : Módna základná skriňa pre obézne ženy a dievčatá (nápady na fotografii)

 • Sukne.Musia existovať aspoň dve z nich: jednofarebná klasika a tlač. Môžu mať rovný aj lichobežníkový rez. Výrobky s volánkami a volánikmi sa však najlepšie vyhýbajú.

 • Rifle.Každá moderná žena by mala mať vo svojom základnom šatníku jeseň-zima džínsy. To by mali byť výrobky, ktoré sú nevyhnutne rovné strih a high-set, bez akejkoľvek ďalšej dekorácie.

 • Svetre a svetre a.Výhodne je lepšie dávať prednosť jednofarebným výrobkom jemného pletenia. Je však dovolené a možnosti s ornamentami, napríklad pri krku. Pokiaľ ide o šnurovanie a tlačené modely, je lepšie ich odmietnuť.

Nezabudnite ani na také prvky základnej skrine, ako sú bundy, vesty a vesty. Oni, ak je to potrebné, nielen teplo v chladnom počasí, ale aj stať sa konečným prvkom celého luku.

Zaujímavé : Trendy farby z roku 2019 inoblečenie

\ t

Večerný vzhľad

V roku 2018 predstavili dizajnéri celú kolekciu večerných šiat pre ženy nad 50 rokov. Medzi nimi budú v tejto sezóne veľmi obľúbené tieto produkty.

 • Pančušky. Je to hit najnovších módnych trendov, ktoré by mali staršie ženy získať. Vaša voľba je lepšie sa zastaviť na pevných výrobkoch klasickej čiernej alebo béžovej farby. Nohavice v tomto prípade môžu byť buď dlhé na podlahe alebo skrátené rovným alebo rozšíreným rezom. Čo sa týka vrchu, môže byť vo forme plášťa alebo podlhovastého plášťa.

 • Šaty na šaty.Klasický štýl, ktorý je vhodný nielen pre tenké, ale aj tukové ženy, pretože vďaka tomu sa pás vyznačuje črtami a robí postavu vo všeobecnosti ženskejšou. V tomto prípade to bude vyzerať skvele monofónne šaty midi dĺžka, šité z textúrou tkaniny. Je však lepšie odmietnuť tlačené výrobky.

Dôležité! Trendom budúceho roku 2019 sú priesvitné tkaniny, ktoré si ženy môžu dovoliť nosiť aj po 50 rokoch. Dobrými príkladmi takýchto odevov sú guipure šaty.

Zaujímavé : Možnosti zrážok pre ženy nad 50 rokov od Evelina Khromtchenko

Vrchné odevy

Pre ženy vo veku balzaku im ich solídny stav umožňuje mať v šatníku niekoľko zástupcov vrchného ošatenia. Hlavná vec jeVyhnite sa výrobkom maxi length a tiež viacvrstvovému efektu, ktorý je v tejto sezóne relevantný.

 • Béžový trenčkot.Toto je jedna z najuniverzálnejších vecí, ktorá nemá vekovú hranicu. Okrem toho sa perfektne hodí do všetkých štýlov oblečenia. Jediná vec je zvoliť správnu dĺžku. Ideálny je výrobok, ktorý mierne pokrýva kolená.

 • Coat.V tomto prípade by sa mali uprednostniť výlučne modely kabátov, vyrobené z prírodných materiálov, ako je vlna a kašmír.

Môžu byť lichobežníkové, rovné alebo vybavené rezom s dlhými rukávmi alebo ¾. Nezabudnite na farby. Bohatá bordó, čokoláda alebo káva budú správne.

 • Bunda nadol.Praktický a módny zástupca vrchného oblečenia, ktorý je ideálny pre ženy, ktoré prekonali 50-ročný míľnik. Tie by mali byť nevyhnutne vybavené modely vo forme bundy alebo elegantné kabáty s tenkými výplňami, napríklad holofiber alebo tinsuleyt. Môžete ich nosiť rovnako ako džínsy a športovú obuv a prvky klasického štýlu.

Zaujímavé : Klobúky pre ženy s okrúhlou tvárou po 50 rokoch

Čo je lepšie zabudnúť navždy

50 rokov je vek, ktorý ukladá určité obmedzenia. Na základe najčastejších chýb sme preto zhromaždili hlavné tabu pre ženy v dospelom veku.

 • Minisukne.Okrem toho, že dnes už nie sú v móde, tieto výrobky tiež zdôrazňujú zmeny súvisiace s vekom na nohách.
 • Pančucháče so vzorom.Všetky druhy kresieb, ako aj pančuchové nohavice, na ženách balzakového veku vyzerajú smiešne a vzdorne.
 • Nohavice s nízkym pristátím.Takéto nohavice okrem toho, že sa silueta spravidla stáva trochu neprimeranou, tiež zdôrazňujú zmeny postavy súvisiace s vekom.


Zaujímavé : Ako si vybrať elegantné klobúky pre ženy nad 50 rokov

Pre ženy, ktoré dlhodobo ponúkajú viac ako 50 dizajnérov veľa módnych a štýlových odevov, ktoré sú prezentované v zbierkach jesene a zimy 2018-2019. Môžete ich tiež spoznať tak, že si prezeráte náš výber fotografií z výstav, ako aj príklady trendových lukov v tejto sezóne.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/07/2018Štítky: