Nail design s kamifubuki

Kamifubuki je novinkou v segmente nechtov, ktorý k nám prišiel zo vzdialeného Japonska a stal sa jedným z najobľúbenejších doplnkov používaných v dnešnom dizajne nechtov. Koniec koncov, s týmto dekorom, môžete vytvoriť veľa originálnych možností manikúry design, ktorý aj začiatočník zvládne. Preto, ak chcete takto ozdobiť nechtíky, pozývame vás k tomu, aby ste čerpali inšpiráciu z našej zbierky nápadov na módne návrhy s kamifubuki prezentované neskôr v článku.

Štýlová manikúra s kamiubuki

Zaujímavé : Módny dizajn nechtov - jeseň 2019

Čo sú kamifubuki?

Konfety, trblietky, fóliové náboje - to všetko je definícia rovnakého dekoru, ktorý sa nazýva kamimubuki. V podstate to vyzerá ako výplň trojuholníkových, obdĺžnikových a okrúhlych brilantných dosiek rôznych veľkostí a farieb. Niekedy sa môžete stretnúť a predstaviť možnosti v podobe srdca alebo hviezdičky.

Postavené kamifubuki vo forme hviezdičiek

Vlastnosť kamifubuki spočíva v ich všestrannosti, pretože tento dekor úspešne zapadá do akéhokoľvek obrazu vrátane večera.

Máte radi cukríky kamifubuki na nechty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Okrem toho kamifubukijednoduchá práca a manikúra sa s nimi dá robiť aj doma. Človek má len dať ich na vopred pripravenú a nedotknutú základňu a potom ich zakryť lesklým vrchom.


Nápady na návrhy manikúry používajúce kamufláže

V roku 2019 sa dizajn manikúry s viacfarebnými kamifubuki stal tak populárnym, že majstri nechtového umenia ponúkli mnoho nových produktov v dizajne nechtíkového nechtov s týmto dekorom, ktorý možno vidieť aj na fotografii av našom článku. Najkrajšie a originálne z nich sú možnosti nižšie.

Štýlová bunda s kamifubuki

 • „Kamufláž“.Delikátny a efektívny dizajn manikúry, ktorý sa tento rok stal trendom. Je založený na použití kamuflážnych náterov ako dekoratívneho substrátu, ktorý sa úplne spája s farbou nechtovej platne a kamifubuki prevažne zlatej alebo striebornej farby.

Kamifubuki v manikúre

 • Priehľadný.Zároveň jednoduchý dizajn a zároveň veľmi nezvyčajný dizajn, ktorého podstatou je, že kamifubuki sú prilepené na jeden alebo dva prsty s predtým aplikovaným transparentným podkladom a potom je všetko pokryté transparentným povrchom.

Kamifubuki na nechtoch bez farebného laku

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

Dôležité! Novinkou tejto sezóny bol francúzsky manikúrový dizajn, v ktorom je línia úsmevu lemovaná monofónnymi alebo farebnými kamuflážmi.

Francúzštinastanovené kamifubuki

 • Minimalizmus . Pre milovníkov jednoduchosti a stručnosti, taký dizajn nechtíka s kamifubuki bude veľmi vec, najmä preto, že môžete urobiť to nielen s šelakom, ale aj s bežným lakom. Jeho význam je, že niekoľko nechtík vyniká jedným prvkom konfiet, alebo dosky najmenšej veľkosti sú usporiadané v malom trojuholníku alebo páse. Pokiaľ ide o farebnú paletu, okrem charakteristického minimalistického nuitova sú povolené aj sýtejšie farby.

Manikúra s kamifubuki v štýle minimalizmu

 • S rub-in . Kombinácia farebných kamifubuki s dúhou alebo kovovým leskom vytvára skutočne veľkolepý a módny večerný manikúrový dizajn. Ale pre skromnejšie osobnosti navrhli stylisti kombináciu farebných konfiet s trením „jednorožca“ alebo „morskej panny“, ktorá vám umožní nosiť takúto manikúru v každodennom živote.

Kamifubuki v tandeme s trením

Zaujímavé : Krásne a všestranné trenie nechtov

 • Matte.Farebné konfety s matným povrchom vyzerajú veľmi štýlovo a neobvykle. Ak však „lesknete“ tieto lesklé kruhy priamo na matnom podklade, výsledkom bude imitácia farebných zvýraznení nad základňou zamatu.

Matt Marigolds s Kamifubukim

 • Monochromatický.Pôvodne bola táto konštrukcia vytvorená výlučne v čiernej farbe, kde jeden alebo dva pazúry vystupovali nad farebným podkladom s maskovacími prvkami. Dnes paletavýrazne rozšírené a okrem tmavých farieb, ako sú burgundské, zelené a modré, sú použité aj nahé odtiene.

Krásna manikúra s kamifubuki - monochromatický

 • Prúžok.Geometrické vzory sú teraz relevantné viac ako inokedy, tak prečo ich nepoužívať v dizajne s kamifubuki. Jednoducho dajte diamanty alebo kruhy na povrch nechtu v jednej vertikálnej alebo diagonálnej línii. Ďalšou možnosťou je ponechať široký alebo nenatretý pásik v strede alebo na strane klinca, na vrchu ktorého môžete položiť farebné dosky.

Štýlová manikúra s kamifubuki a geometrickým vzorom

Zaujímavé : Geometria na nechtoch je hitom roku 2019

Dôležité! Podľa negatívnej vesmírnej techniky môžete tiež vytvoriť dizajn s trojuholníkom alebo „nahým“ mesiacom, v ktorom budú kamifubuki rozložené na priehľadnej ploche.

Štýlová mesačná manikúra s kamifubuki s geometrickými motívmi

 • Ťahanie ombre . Je možné, aby krásny gradient z takejto výzdoby ako kamifubuki. Natiahnutie v tomto prípade, môžete položiť, ako od konca, a od základne nechtu. Čo sa týka základu, hlavne pre tento dizajn sa používa hlavne transparentný substrát, ale nebude vyzerať menej pôsobivo s farebným podkladom.

Ombre s Kamifubuki

 • Objemové . Táto konštrukcia umožňuje súčasné spojenie dvoch rôznych textúr. Rôzne objemové kučery, monogramy a pruhy,s použitím akrylového prášku jemného brúsenia dokonale kombinovaného s farebnými kamifubukami. V tomto prípade môžu byť náhodne umiestnené na klinec, alebo môžu byť doplnkovým prvkom v objemovom dizajne.

Objemová manikúra Kamifubuki

 • S jiskrami . Súčasne svetlo v prevedení a zároveň elegantný a módny dizajn dobyl vrcholy trendov krásy. Je založený na výbere jedného prsta vo veľkom flitre, a druhý - kamifubukami rovnakej farby. Ale viac kreatívnych ľudí môže pripojiť tieto dve dekorácie naraz na jeden klinec tým, že konfety na vrchole lesklý povlak.

Chic manikúra s trblietkami, maskovaním a trením

 • Hviezda . Tvorba manikúry s imitáciou hviezdnej oblohy je považovaná za trendový trend tohto pádu. Na dosiahnutie požadovaného efektu sa na nechty aplikuje čierny alebo tmavomodrý dekoratívny povlak, na vrchu ktorého sa tvarujú kamifubuki vo forme hviezd.

Kozmetika pre manikúru

Idea! S cieľom pridať väčšiu textúru k „hviezdicovému“ dizajnu, nail art masteri položili gél na vrch väčšieho prvku konfiet alebo tej istej časti kamifubuki, len inej farby a menšej veľkosti.

 • „Disco“.Svetlý a chytľavý dizajn s kamifubuki, ktorý sa najčastejšie nachádza na fotografii na internete. Jeho význam je, že jeden pazúr sa vyznačuje malými diamantmi alebo okrúhlymikonfety, husto umiestnené na povrchu dosky. Výsledkom je manikúra, ktorá je trochu ako disco guľa, za ktorú dostal svoje meno.

Disco manikúra s kamifubuki

Dôležité! Aby sa "disco-manikúra" nedostal číry, dekoratívne usporiadanie konfety je lepšie robiť na svetlom pastelovom alebo nahý substrát.


 • Cardiac . Dizajn, ktorý je v dopyte, najmä medzi mladými ľuďmi. Vychádza z výberu jednej nechtíkatej bielej alebo smotanovej farby, na vrchole ktorej sú umiestnené farebné kruhy v tvare srdca.

Manikúra "Srdce" s kamifubuki

Kamifubuki - to je trend roku 2019 v segmente nechtového dizajnu, s ktorým dnes predstavuje obrovské množstvo rôznych možností pre manikúru. Dúfame, že myšlienky, ktoré sme navrhli v článku, určite spadnú do vašej „prasacej banky“ a na ich základe poskytnete nechtom ohromujúci dizajn, ktorý určite vzbudí obdiv iných.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/21/2018Štítky: