Nail Art 2019: Nové

Módny dizajn nechtov v roku 2019 ponúka mnoho exkluzívnych a ešte nie načasovaných možností na obťažovanie možností pre vaše obrázky. A ak sú známe a klasické návrhy konečne nudné, potom tento článok je pre vás.


Čo diktuje móda pre naše nechtíky?

Varianty módnych vzorov nechtov sa vždy riadia niekoľkými všeobecnými trendmi - a rok 2019 nie je výnimkou. Krásne a módne nové predmety sa pravidelne objavujú na fotografiách z prehliadok móla a medzinárodných festivalov. V tejto sezóne uvádzame hlavné módne trendy pre váš nechtík:

  • Originalita.Použitie módnych výtlačkov - mramor, sieťovina, korytnačka alebo iné živočíšne varianty, ako aj zdobenie nechtov nádhernými dekoratívnymi prvkami.

Manikúra z mramoru

Manikúrový pavúk

Drážka na nechty

  • Kombinácia techník a štýlov.Kombinácia lesklého a matného povlaku, pôvodný tvar otvorov s dekorom - akékoľvek nápady môžu byť, ak sú len s mierou. Môžete premeniť akýkoľvek klasický dizajn, čím sa stane trendy.

  • Sezónnosť dizajnu.Každú sezónu dokáže priniesť nové farby v každodenných a slávnostných manikúrach. Módny dizajn nechtov v roku 2019 aktívne rešpektuje aktuálny ročný čas. Na jar, napríklad, fantázia nail art diktuje jemnejšie tóny a kvetinové maľby. Koniec koncov, je to vynikajúca príležitosť vyjadriť svoju vlastnú kvitnúcu náladu!

Jemnýdizajn pružinového klinca

Svetlé letné nail art

V zime pôsobia trením kovu, trblietavým práškom, chrómovými lakami.

Manikúra na jeseň

Manikúra „zimná nálada“

Sledujete nové trendy v dizajne nechtov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vrátime sa k diskusii o nových technikách, ktoré sa už stali populárnymi.

Zaujímavé : Krásna každodenná manikúra

Skutočný tvar nechtov

Pri každom zvolenom dizajne hrá dôležitú úlohu dobre zvolená forma nechtov. V tejto sezóne sa móda vracia na ostré nechty. Táto forma sa už prejavuje v módnych lukoch tohto roku.

Aj módne ženy odporúčajú mandľové tvary a oválne tvary - tieto elegantné možnosti sú vhodné pre akékoľvek oblečenie. Okrem toho sú čo najbližšie k prirodzenej forme nechtu, čo zdôrazňuje prirodzenosť a ženskosť obrazu. Mandle a oválne vyzerajú skvele na priemernej dĺžke nechtovej platničky.

Nestráca význam a hranicu, ale s uvoľnenejšími uhlami. Naopak, hrubé a ostro vyjadrené námestie bolo v tejto sezóne považované za anti-trend. Nie príliš dlhý nechtík v mäkkom štvorci vyzerá estetickejšie. Takýto štvorec je inýaj praktické - ostré rohy nebudú sekať alebo zasahovať do vašich každodenných činností.

Venujte pozornosť! Tvar nechtov je individuálnou otázkou pre každé dievča. V prvom rade by sa mal zmestiť na vaše prsty - ich tvar, hrúbku a ďalšie vlastnosti. Okrem toho, že je pre vás pohodlný. Len potom bude nová forma vyzerať primerane.

Zaujímavé : Manikúra v pastelových farbách

Módne návrhy-2019

Novinky z módneho dizajnu nechtov v roku 2019 ponúkajú mnohým technikom na nechty najodvážnejšie riešenia. Ponúkame Vám popis a fotografiu trendov manikúrového umenia v tejto sezóne pre najnáročnejších módy:

  • Manikúra Tortoiseshell- pôvodný dizajn, ktorý v tomto roku získal status trendu. Prirodzene imituje farbu škrupiny korytnačky a vyzerá veľmi nezvyčajne. Jedinečný favorit všetkých zvieracích výtlačkov sezóny, vhodný pre akýkoľvek tvar a dĺžku nechtíka. Na každom klinec sa môže stať skutočne jedinečným dizajnom, pretože nemusíte opakovať jednotlivé kúsky po jednom. Môžu sa líšiť tvarom, veľkosťou a rovnomernou farbou.

  • Gossamersa tiež stal trendom krásy pre manikúru. S týmto rovnomenným gélovým náterom sa dajú vyrobiť akékoľvek vzory, ornamenty - ukáže sa, že sú rovnomerné a čisté. Vlákno vlákien a línií, ktoré sa právom nazývajú gossamer. Vzhľadom na svoju hustotu a ťažnosť nie je potrebné kresliť čiaru a aplikovaťúsilie, aby ho natiahli správnym smerom. Práve vykonávané a veľmi originálne!

  • Dizajn s akrylovým práškom -jeden z luxusných variantov na zdobenie nechtíka lekárskeho. Akrylový prášok vám umožní vytvoriť najzaujímavejšie trojrozmerné návrhy a 3D prvky. Keby bola len inšpirácia! Môže tiež vytvoriť akýkoľvek vypuklý ornament. Alebo vzor "pletený sveter", ktorý je veľmi dôležitý v zime. Mimochodom, ak zakryjete celý klinec tenkou vrstvou, dostanete efekt zamatového náteru.

Pletená manikúra

Jemný dizajn s akrylovým práškom

„Velvet Marigolds“

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

  • Bloková manikúra- priama línia nechtov je rozdelená na rôzne časti nerovnakej veľkosti. Tieto časti sú pokryté rôznymi farbami, hlavnou podmienkou - že sú kombinované. Môžete si vziať kontrastné odtiene, ale môžete urobiť opak - aby sa manikúra stala jemnejšou v pastelových farbách.

  • Manikúra s kameňminepochybne zdôrazní akýkoľvek možný odtieň - od pastelov až po hlbšie. Móda pomaly tlačí späť známe kamienky a ponúka nové riešenia. Napríklad kamienky rôznej veľkosti, tvaru alebo farby v tejto sezóne na vrchole popularity. Na jeden alebo dva nechtíky sa dajú položiť pás alebo nechať jeden veľký kamienok. A vo všeobecnosti dokonale dopĺňajú akýkoľvek dizajn a dodávajú mu nádej luxusu. Zvlášť oblázky stojamatný povrch.

  • Štýl „Negatívny medzera” alebo záporný priestor.Neobvyklá verzia dizajnu, v ktorej je klinec pokrytý hlavnou farbou a niektoré zostávajú priehľadné. Môžu to byť časti geometrického vzoru alebo úplne nevyplnený vzor. Táto možnosť je tiež populárna v mesačnej manikúre, keď línia úsmevu zostáva bezfarebná.

  • Manikúra s perímurčite pritiahne svoju neobvyklosť. Môže byť vytvorený štetcom, samolepkami a obzvlášť zaujímavou možnosťou je použitie umelého mäkkého peria. Ale bude potrebné, aby bol fixovaný, s ktorým bude gélový lak v poriadku. Je to veľmi jednoduché - pero dostane požadovaný tvar, navrstvený na klinec, prebytok sa odstráni bežnými nožnicami. Potom je klinec pokrytý vrstvou laku alebo lepidla a na vrch aplikuje fixátor. Takéto zvýraznenie určite prekvapí každého vo vašom okolí!

Myšlienky moderných dizajnov vám umožnia vytvoriť manikúru pre každý vkus. Je možné zakryť nechtíky ľubovoľnou vhodnou voľbou - gélom, gélovým lakom, šelakom alebo bežným lakom. Ale nezabudnite, že s najnovšou verziou nie sú všetky techniky spustiteľné.

Idea! Pre účinok týchto umeleckých kresieb pomocou konvenčného laku, môžete sa uchýliť k technike nechtového umenia na mokrom povrchu. Keď bol aplikovaný druhý náter laku, nienechať uschnúť až do konca. Okamžite aplikujte na nechtovú farbu obrazu a pomocou ihly ich začnite rozdeľovať do požadovaného tvaru. Na ihlu nepritláčajte príliš veľký tlak, inak by ste poškodili vrchný náter laku.

Mokrý lak na nechty

Každoročne módny priemysel prekvapuje novinkami a rozmanitosťou. Množstvo možností vám umožní nájsť dizajn pre akýkoľvek štýl a obrázok. Náš zoznam vám umožní držať krok s najpopulárnejšími a módnymi návrhmi nechtov v roku 2019.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk

​​
Vydané01/27/2019Štítky: