Najlepšie Dlhé Nail Design Myšlienky

Foto-novostavba dlhých nechtov v roku 2019 vás nenechá nudiť. Uvidíte ako lakonické štýlové návrhy a skutočné umelecké diela v nail art. A čo je najdôležitejšie, nájdete inšpiráciu pre novú krásnu manikúru.

Ako dlho uprednostňujete nechty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Akú formu zvoliť

Dlhé nechty tejto sezóny sú uvoľnenejšie a ženské, a topické formy sú tým najlepším potvrdením. Módne ženy si stále viac vyberajú tvar mandlí alebo klasický ovál. Zaoblené čiary vyzerajú jemne a prirodzene a každý prejav prirodzenosti v trende dnes.

Módny tvar nechtov

Zmenili sa aj štvorcové klince, ktoré sú viac zaoblené a hladké.

provokatívne bodce zostali vo vzdialených 2000-tych rokoch, ale dnes ich možno bezpečne zapísať do zoznamu protismerov. Módne trendy nútia opustiť veľmi ostré a poburujúce dlhé nechty a spoliehať sa na prirodzenosť a eleganciu.

provokatívne bodce - proti trendu 2019

Červená, modrá, modrá - vyberte si sami

Módne trendy v tejto sezóne sa netýkali rôznych farebných riešení pre manikúru. V trende boli mäkké pastelové farby aprovokatívne svetlé farby. Pripravili sme pre Vás hodnotenie najrelevantnejších farieb nail art 2019, ktoré môžete bezpečne použiť pre svoje projekty manikúry.

Módne farby

Pantone, nesporný vodca farebných trendov, vyhlásil hlboký ultrafialový svet ako hlavný odtieň roku 2019. Jedná sa o pohraničný odtieň modrej a fialovej, ktorý vyzerá luxusne na dlhých nechtoch.

Celá paleta červenej farby zvýrazní výraznosť a eleganciu dlhých nechtov. Jasné šarlátové a ušľachtilé hnedé odtiene na nich vyzerajú rovnako dobre.

Použitie bieleho laku na nechty je mimoriadne dôležité. Je to veľmi dlhé, že vyzerá elegantne a sviežo. Môžete ju kombinovať so svojimi obľúbenými farbami a zakaždým vytvárať rôzne návrhy.

Kombinácia kontrastných odtieňov je aj v móde. Tmavé vzory na základni budú vždy vyzerať perfektne.

Mnoho dievčat uprednostňuje jemné nude odtiene. S touto chuťou dostanete aj "jablko" pri výbere módneho dizajnu. Krém a ružové tóny zjemňujú aj najostrejšiu formu dlhých nechtov a vytvárajú ženský a prepracovaný dizajn.

Teraz navrhujeme prechod na najzaujímavejšie. Pozrime sa na fotografiu, aké novinky nás prekvapia módnym dizajnom dlhých nechtov sezóny 2019-2019.

Minimalizmus

„Menej je lepšie!“ - toto je motto, ktoré riadi módny dizajn v štýle minimalizmu. Laconic kresby upokojí horlivosť dlhých nechtov.

ÚAk chcete stelesniť takýto dizajn, vyberte si tichú základňu a ozdobte ju jednoduchými geometrickými vzormi. Prúžky, bodky, elementárna abstrakcia je dokonalá.

Navrhovanie nechtov v štýle minimalizmu

Zaujímavé : Šedá manikúra: nudná konštrukcia

Omre

Krásny prechod z jednej farby do druhej neznižuje jej obrat na niekoľko sezón v rade.

V tejto sezóne gradient dosiahol najnečakanejší vzhľad. Stáva sa nielen horizontálnym, ale aj vertikálnym. Tento dizajn kombinuje rôzne odtiene, ale bezpodmienečný favorit všetkých módy - tandem jemných pastelových farieb na dlhých nechtoch.

Zaujímavé : Mramorová manikúra: krásne možnosti

Prešívaná manikúra

\ t

Vaša hlavná požiadavka na umenie nechtov nie je ako všetci ostatní? Potom Vám odporúčame pozrieť sa na prešívaný dizajn nechtov. Táto novinka, hoci sa stala veľmi módnou, zatiaľ nemala čas premeniť sa na banálnu a známu manikúru.

Ak sa rozhodnete vytvoriť prešívaný dizajn pomocou gélového leštenia, určite budete spokojní s vytrvalosťou konečného výsledku. Faktom je, že s takou manikúrou je nutné aplikovať niekoľko vrstiev laku a vysušiť každého pod UV lampou.

Velvet

Nie každý dizajn môže konkurovať stupňu slávnostnej zamatovej manikúry. Fashionistas už prekvapenie so zrkadlom alebo matným povrchom, ale prevedenie zamat na nechty je novinkou, ktorá bude určite spôsobiť "wow efekt".

Na dlhých nechtoch vyzerá luxusný zamat najkrajší. Mimochodom, ak hľadáte skvelé nechtové umenie pre Nový rok, možno je to toto?

Na vytvorenie zamatového efektu majstri manikúry navrhujú použitie kŕdľa. Tiež vynikajúce výsledky je možné dosiahnuť pomocou zamatového piesku.

Francúzska manikúra

Elegantné stvárnenie klasiky na dlhých nechtoch - francúzsky dizajn. To môže byť vyrobené v tradičnom béžové a biele tóny, a tiež prijíma jasné farby v priateľskom spôsobom. Napríklad, jar priniesla do modra mäkký modrý alebo zelený úsmev.

Klasická francúzština

Zaujímavé : Francúzština na nechtoch - módne novinky

Fashionistas obzvlášť milujú francúzštinu so vzorom alebo dekorom, pretože dlhé nechty umožňujú veľa experimentu nad dekoráciou manikúry. Ak nechcete zakryť všetky nechty dekoratívnymi prvkami, vyberte len nemenované prsty - to je win-win verzia subtílneho a obmedzeného nechtového umenia.

Francúzsky štýlový interiér

Matte Top

Absolute Masthev 2019 - kombinácia matných a lesklých textúr v jednom dizajne. Na základe tejto kombinácie môžete prísť s mnohými veľkolepými verziami nail art.

Najmä luxusné na dlhých nechtoch vyzerajú matne v ušľachtilých tmavých farbách.

Zaujímavé : Pekná manikúra s mačkami

Dizajn s kryštálmi pixie

Tieto mikroregulácie sú doslova vytvorenéimpozantný dizajn dlhých nechtov. S takou krásnou manikúrou máte záruku, že budete zbierať viac ako tucet obdivných pohľadov a zaslúžených komplimentov. Nebojte sa riskovať a používať škriatok na všetky nechty naraz - kvôli malej veľkosti, takéto nechtové umenie nebude preťažené.

Pixie módne kryštály

Zima bude vynikajúcim dôvodom na používanie pixelov. Budú perfektným doplnkom tematických vzorov v jasných farbách. Ak máte radosť s manikúrou s veľkolepými kúskami ľadu, snehových vločiek alebo mrazivých vzorov, určite oceníte pixies.

Mikro-kmene nie sú náročné na nosenie, nelepia sa na odevy a sú pozoruhodné vynikajúcou trvanlivosťou. Pevné výhody!

Negatívny priestor

Táto technika zahŕňa čiastočné farbenie laku na nechty. Veľkolepé priestory sú pokryté transparentným podkladom a vytvárajú zaujímavé vzory. Dnes v trende sú rôzne srdcia, geometrické tvary, vertikály alebo abstrakcie.

Venujte pozornosť! Kľúčom k úspechu tejto manikúry na dlhých nechtoch - dokonale hladká nechtová platňa. Preto dôkladné leštenie nechtov bude vždy prípravnou fázou techniky „negatívneho priestoru“.

Hľadajte inšpiráciu v našej zbierke a nebojte sa realizovať aj tie najodvážnejšie myšlienky.

Výkresy

Dlhé nechty doslova poskytujú veľké pole na realizáciu rôznych výkresov. Ešte novémanikúra ľahko zvládne stručné bodky, srdcia alebo abstrakcie.

Úroveň pre pokročilých je tematická kresba podľa ročných období, kvetinových alebo živočíšnych motívov.

Módna kvetinová potlač na dlhých nechtoch

Ako rásť?

Snívate o veľkolepých dlhých nechtoch, ale zradne sa nebudú pohybovať od značky krátkej dĺžky? Potom sa ponáhľame k vašej záchrane s cennými tipmi.


  • Obohaťte svoju stravu o potraviny, ktoré obsahujú vitamíny A, B, C a E. Ich nakladacia dávka sa nachádza v zelených, citrusových plodoch, vajciach, mliečnych výrobkoch a čerstvej mrkve.
  • Ak by vyhliadky na vyššie uvedené výrobky neboli šťastné, choďte do lekárne so špeciálnym komplexom vitamínov.
  • Pár dní v týždni si nájdete čas na domáce kúpeľné procedúry. Napríklad, vaše perá vám poďakujú za masku s lyžičkou morskej soli a kvapiek olivového oleja rozpusteného v teplej vode. Dajte nechtom takéto sedenia v dĺžke 10-15 minút a potešia vás zdravím, dobre udržiavaným a rýchlym rastom.
  • Špeciálne laky na nechty, ktoré urýchľujú ich rast, môžu byť vaši verní pomocníci. A krásne a užitočné!
  • Urobte si relaxačnú masáž niekoľkokrát týždenne pomocou oleja na pokožku.

Riadna starostlivosť je prísľubom dobre upravených dlhých nechtík

.

To je všetko! Postupujte podľa týchto jednoduchých pravidiel a krásne dlhé nechty vás nenechajú čakať.

Študovali sme všetky novinky dizajnu dlhých klincov2019-2019 od leta do zimy a zozbieral ich v jednej zbierke fotografií. Teraz ste uzemnení v módnom svete nail art a viete, s akým dizajnom budete najštýlovejší!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované18.11.2018Štítky: