Béžové nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

S tým, čo nosiť béžové nohavice - otázka je veľmi relevantná. Koniec koncov, ako povedal Evelina Khromchenko, slávny módny expert v našej krajine, je to najjednoduchší doplnkový tieň. A musí byť v šatníku každej ženy. Ale každá béžová vec má svoje nevýhody. Napríklad je potrebné postupovať opatrne pri príliš tesných nohavičkách. Koniec koncov, zo strany sa môže zdať, že vaše nohy sú holé. A aby sa to nestalo, postupujte podľa odporúčaní našej revízie dnes. Naučíme vás nosiť béžové nohavice.


Módne štýly nohavíc a ich nosenie s

Ako sme už povedali, béžové nohavice sú takmer najuniverzálnejšou vecou v šatníku každej módy. No nohavice nohavice spor. A predtým, ako začnete experimentovať s vytváraním lukov, musíte sa naučiť, ako porozumieť štýlom a pochopiť možnosti ich kombinovania s inými vecami zo skrine. Tu začíname náš rozhovor.

Módny vzhľad s béžovými nohavicami

Klasické

Podľa tradície v prvom rade venujeme pozornosť klasickému štýlu, pretože je najobľúbenejší. Klasické béžové nohavice sú známkou dobrého vkusu a stavu. Vždy vyzerajú štýlovo a obohacujú obraz. Niet divu, že ich možno často vidieť na dámach, ktoré zaujímajú vysoké postavenie v spoločnosti.

Vždy módne klasiky

Zvlášť výhodné budú vyzerať s priehľadným svetlomblúzky alebo košele, a vybavená dvojradovou bundou. Akási sebavedomá podnikateľka.

Ak si chcete trochu oddýchnuť, potom si na klasiku oblečte tričká bez rukávov alebo klasický štýl. Ale pokiaľ ide o topánky, klasické béžové nohavice sú veľmi konzervatívne - potrebujú pätu.

Farba horného alebo iného významného detailu obrazu, napríklad kabelka, kabát alebo sako, si zvolí kontrastnú farbu. Tento jasný prízvuk bude vyzerať výraznejšie.

Uvádzame jasné akcenty

Dôležité! Vytvorenie obrazu na základe béžových nohavíc, nezabudnite na akcenty. Takže mnoho žien módy ochotne doplní módnu cibuľu s tmavými okuliarmi aj v chladnom období.

Zaujímavé : Culottes: čo nosiť so zimou

Orezané Nohavice

Béžové nohavice dĺžka 7/8 - tento model je veľmi obľúbený mnohými ženami. Preto zostáva hlavným trendom roku 2019. Skrátený štýl zdôrazňuje pôvab členkov a vo všeobecnosti vyzerá veľmi výnimočne a zvodne. Vytvorte zaujímavý obraz, ktorý bude založený na orezaných béžových nohaviciach, veľmi jednoduchých. Ich nespornou výhodou bude, že dokonale zapadnú do každého moderného štýlu.

Nezabúdajte: môžete kombinovať béžové nohavice dĺžky 7/8 s pevnými tričkami bez rukávov, ktoré budú zastrčené vo vnútri; blúzky untucked; klasické tričko, jednofarebné alebo pruhovanétlač; a ak máte dokonalú postavu, môžete si dokonca dovoliť háčkovanie. Z vyššie uvedeného, ​​uistite sa, že na koženú bundu.

Ľahké nohavice - príklad módneho obrazu Rihanny

Dôležité! Všeobecne platí, že orezané nohavice možno nosiť aj s pätou, dokonca aj tenisky, a to aj s baletnou obuvou. Ak však máte oblúkovitý tvar, mali by ste uprednostniť topánky, ktoré zvýšia vašu siluetu, čo znamená štíhlejšiu.

Zaujímavé : Trendy nohavice z orezaných nohavíc 2019

Chinosa

Čo môžu ženy nosiť s týmto zaujímavým modelom béžových nohavíc? Pozrime sa. V prvom rade je potrebné poznamenať, že chinos je veľmi pohodlný na nosenie a dokonale koriguje také chyby na obrázkoch ako bujné boky, vyduté brucho, krátke nohy. Je pravda, že je tu jedna malá, ale veľmi dôležitá nuancia - je lepšie nosiť ich s topánkami na platforme, pätách alebo klinoch. Tento štýl nohavíc je ideálny pre ležérny vzhľad, pretože vôbec nebráni pohybu.

Chinos sami sú viac ležérny štýl, čo znamená, že je potrebné kombinovať s pohodlnými každodennými vecami zo šatníka. Napríklad:

  • tričko;
  • vybavené squatové tričko;
  • Crop Top;
  • tričko;
  • tesný spojovací mostík;
  • Ľahká, voľná blúzka.

Dôležité! Horná strana obrázku, kde je zvýraznená béžová chinos, by mala byť zvolená krátka. To znamená, že žiadne dlhé vesty alebo tuniky.Perfektné bundy a bundy. A ako teplé oblečenie si vyberte krátky kabát.

Zaujímavé : Módne nohavice 2019: trendy, štýly

Chudé nohavice

Štíhle dámske nohavice, ako sú chudé alebo legíny, dokonale zdôrazňujú dĺžku a štíhlosť vašich nôh. Avšak, ako sme už písali o niečo vyššie, v béžovo-fit nohavice môžete ľahko byť "nahý". A ako to urobiť, aby sme sa tomu vyhli, teraz povieme.

V prvom rade môžete na obrázok pridať jasnejšie akcenty. Použite výrazný make-up, zdvihnite kontrastný vrch a ďalšie príslušenstvo. Alebo sa zamerajte na dlhé a široké veci. Napríklad, bude to vyzerať skvele s úzkymi béžovými nohavicami: dlhým tielkom, predĺženým predĺženým sveterom alebo sveterom. V tomto prípade nie je vôbec potrebné experimentovať s farbou, pretože celý obraz môže byť v prirodzených béžových tónoch.

Dôležité! Model béžových nohavíc s nízkym pásom prešiel z módneho podstavca. Teraz je trend úplne opačný - pás je príliš vysoký. Výnimkou boli nohavice, chinos, ktorých štýl poskytuje len nízku líniu pásu.

Zaujímavé : Čo nosiť nohavice s pruhmi: nápady, fotografie a tipy stylistov

Široké béžové nohavice

Možno bude najjednoduchšia odpoveď na otázku, čo nosí široké béžové nohavice. Pozrite sa na fotografiu. Široké nohavicové modelyVzdušné materiály sa najlepšie kombinujú s vrchným krytom. To zachováva harmóniu obrazu. A priľahlý pás pomôže zdôrazniť správne proporcie a krehkosť obrázku.

Máte vo svojom šatníku béžové nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módny materiál pre béžové nohavice

  • Koža.Trendy kožené nohavice sú trendom súčasnej sezóny. A nemusia byť čierne. V súčasnosti dizajnéri ponúkajú možnosť doplniť svoje šatníkové skrinky koženými vecami rôznych odtieňov. Prirodzene, je medzi nimi prítomný a béžový. Pozrite sa na béžové kožené nohavice veľmi sexy, najmä ak je pevne priliehajúci štýl.

Preto sú tu niektoré univerzálne tipy, s ktorými ich môžete kombinovať: priliehajúce, skrátené, čierne top; svetelné a tmavé svetre alebo tóny; všetky rovnaké svetlé blúzky; pletené vesty; takmer akékoľvek štýlové tričko. Ako topánky vybrať: topánky, členkové topánky, av letných sandáloch s podpätkami.

Dôležité! Akékoľvek kožené nohavice - vrtošivá vec. A nebudú vyzerať perfektne na každom obrázku, takže ak máte extra centimetre v bokoch a páse, rovnako ako plné nohy, potom je lepšie nosiť kožené nohavice.vzdať. Budú zdôrazňovať len nevyužité objemy .

  • Velveteen.A to je pravdepodobne trend pre amatérskeho hráča. Koniec koncov, väčšina módy vedia, že zamat (alebo zamat) nie je pre každého. Táto tkanina je však v dnešnej dobe tak populárna, že z nej sa doslova vytvárajú veci. Béžové nohavice nie sú výnimkou. Takže, ak uvažujete o novej veci pred nástupom jari 2019, teraz je čas dopriať si tieto mäkké a teplé nohavice.

A musíte ich skombinovať s nasledujúcou vrchnou časťou: klasické roláky, objemné teplé svetre, nadrozmerné veci a samozrejme všetky s rovnakými blúzkami a košele.

  • A čo môžete nosiťľanové nohavicena jar av lete pre ženy všetkých vekových kategórií? Odpoveď na túto otázku môžete získať z nižšie uvedenej fotografie, ako aj z našich odporúčaní.

V prvom rade je potrebné poznamenať, že ľan je prírodný materiál, ktorý sa veľmi pohodlne nosí. Béžová bielizeň nohavice sú všeobecne obľúbené väčšiny módy v teplej sezóne. Prirodzene je tiež potrebné ich kombinovať so svetelnými predmetmi, výhodne z prírodných tkanín. Neexistujú tu však žiadne prísne obmedzenia.

Tričká, topy, košele s krátkymi a dlhými rukávmi, svetlé blúzky, tuniky - všetko sa hodí. A aj vrch aj nohavice môžu byť zdobené zaujímavou výšivkou, kamienkami, neobvyklými vreckami alebo inými svetlými a chytľavými prvkami. V teplej sezóne, váš obrázok zvyhrá len. Ako obuv si môžete vybrať baletné byty alebo sandále bez päty.

Dôležité! Najvýznamnejšie pre túto sezónu sú béžové odtiene: slonovina, ľahký korál, slonovina, šedý achát.

To je všetko. Dúfame, že sme boli schopní odpovedať čo najpresnejšie na otázku, čo v roku 2019 nosiť béžové nohavice. Vytvorenie zaujímavého vzhľadu s najzákladnejšou vecou v šatníku je celkom jednoduché. Neexistujú žiadne prísne obmedzenia a pravidlá. Preto buďte odvážnejší ukázať predstavivosť, aby ste vždy vyzerali jedinečne.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01.20.2019Štítky: