Korálky 2019: trendy v sezóne

Rok 2019 je rokom odvážnych trendov a neočakávaných rozhodnutí a módne korálky nezaostávajú za daným trendom. Ukázalo sa, že len nudné a bez chuti šperky sa ukázalo byť veľa, ale originálne a štýlové korálky, rovnako ako v našej zbierke fotografií, zaberajú hodné miesto v krabici každej módnej ženy.


Farebná paleta

Luxusný obraz elegantnej dámy vytvára detaily a korálky majú osobitnú úlohu. Ak máte radi elegantné luky, premyslené do najmenších detailov, biele a čierne korálky by sa mali stať vašim osobným majstrom pre túto sezónu. Okrem nich si môžete kúpiť čiernobielu dekoráciu, ktorá sa ľahko stane vrcholom vašich obrázkov.

Zaujímavé:Ktoré náušnice budú módne v roku 2019

Módne dámske korálky sú prezentované v matnom, priehľadnom a perleťovom materiáli.

Ak nie ste ďaleko od svetlých doplnkov, pozrite sa na červené, koralové a oranžové šperky - sľubujú, že budú v sezóne 2019 na vrchole popularity. Z ušľachtilých studených farieb boli medzi vodcami pastelovo zelené, smaragdovo zelené a modré.

Najodvážnejší módy, ktorí sa rozhodnú doplniť svoje šperky box s farebnými korálky bude pravdepodobne príde vhod s týmito tipmi.

 • Farebné potlačené oblečenie v kombinácii s viacfarebnými šperkami vyzerá štýlovo a zaujímavo len na módnych prehliadkach. V živote by však takýto krok bol vhodný len na tematickej strane.

V prípade potreby sa perličky ľahko vyrobia

 • HitNová sezóna je luky, vyrobené elegantný princíp monochromatický. Takýto obraz často nemá jeden kontrastný detail vo forme jasných korálok.

 • Farebné plastové šperky vyzerajú štýlovo v spoločnosti bielych odevov.
 • Kombinácia svetlých plastových korálkov so zlatými šperkami je pohyblivá.
 • Aby sa znížila „výbušná povaha“ červených šatov, doplňte ju korálkami studených odtieňov achátu, opálu alebo perál.

 • S modrými vecami vyzerá skvelé šperky v chladnom rozsahu ružovej, fialovej alebo modrej.
 • Biele alebo béžové guľôčky budú výberom šperkov, ktoré budú prínosom pre všetkých.
 • Nezabudnuteľný letný vzhľad sa získava zo žltých šatiek s jantárovými alebo modrými sklenenými perlami.

Módne trendy 2019

 • V novej sezóne sa loptou riadi viacvrstvová dekorácia. Takýto nezvyčajný trend upevnil svoju pozíciu aj počas významu boho štýlu a od tej doby nestratil svoju popularitu. Dizajnéri trvajú na tom, že korálky a náhrdelníky rôznych farieb a tvarov sa perfektne dostanú do jedného obrazu. Pridajte ich do šaty, rolák, sveter, nosiť na nahé telo v niekoľkých radoch a to bude vždy sto percent hit v trendoch.

Zaujímavé výrobky z dreva

 • Ak sa módne trendy v odevoch zameriavajú hlavne na stručnosť a monotónnosť, toto sa dá len ťažko povedať o šperkoch. Na vrchole popularity masívne šperky, kovové reťaze v kombináciis perlami, ako aj šperky s veľkými kvetinovými prvkami.

Venujte pozornosť! Ak vsádzate na veľkosť šperkov, obmedzte sa na korálky v obraze. Fashionistas, ktorí dávajú prednosť stručné doplnky, súčasné trendy sa odporúča zamerať sa na vrstvenie šperkov.

Zaujímavé:Módne šperky 2019

Jasné korálky na obrázku

 • Pokiaľ ide o materiály, v súčasnosti sú relevantné korálky vyrobené z kameňa, skla, plastov, textílií a dreva. Špeciálna česť pre produkty módy s kovovými vložkami.

Textilné šperky

 • Hitom sezóny sú dlhé korálky. V sezóne 2019 takéto dekorácie prekvapujú rozmanitosť farieb a textúr.
 • Chic, štýl a pôvab spolu s korálkami s kameňmi a kamienkami. Takáto dekorácia môže byť luxusným doplnkom k večerným šatám.

Štýlový ťah, ktorý sa objavil na mnohých výstavách, je výberom korálkov, ktoré zodpovedajú oblečeniu. Takéto detaily často úplne menia náladu obrazu, čím ho robia rafinovanejším a sofistikovanejším. Ak máte bohatú zbierku šperkov, doplňte každé šaty s korálky, aby zodpovedali, a budete vyzerať skvele.

Imitácie perál v obrazoch

Kontrastné motívy

Hra na rozdiel od malých a veľkých korálkov, ľahkých poltónov a bohatých kameňov vyzerá veľmi štýlovo. Návrhári naznačujú, že takéto korálky sa musia usadiť v krabici každej ženy módy, aspoň v jednej kópii.Ušetria aj ten najjednoduchší a najnudnejší obraz a zároveň zdvihnú náladu.

Etnický štýl

Kto povedal, že korálky môžu byť len z kameňov? Exkluzívne dekorácie pre letnú sezónu sú tiež vyrobené z dreva, skla alebo tkaniny. Takéto inovácie sú jasným náznakom etnického štýlu, ktorý sa neustále drží trendu posledných sezón. Skutočné korálky z neobvyklých materiálov by mali byť dostatočne dlhé, aby inšpirovali asociácie s módou 20-30 rokov.

Korálky s etážovými stupňami

Ktoré guličky sa vám najviac páčia?

 • \ t

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Etno

Boho a etno štylistika tiež určuje popularitu beadworks, vyrobené ručne (alebo ručne s imitáciou). Pravidlom je, že pri ich vykonávaní sú spojené korálky, korálky, rôzne doplnky, plastové a kovové časti. Čím zrejmejšia je vlastná príručka produktu, tým bude strmšia.

Pletené úplety

Korálky z mušlí

Ďalším mimoriadnym trendom sú očarujúce korálky z mušlí. Takéto dojemné a roztomilé, posielajú nám pozdravy z detstva. Potom boli tieto dekorácie starostlivo vytvorené vlastnými rukami a hrdo spojené so všetkými letnými outfitmi. Dnes zrelé módy pridať tento zaujímavý detail k luku vboho štýl, rustikálne, etno alebo safari.

Korálky

Mušle

Šperky z prírodného kameňa

Korálky vyrobené z prírodných kameňov - ide o samostatný módny trend sezóny 2019, ktorý sa už podarilo objaviť na špičkových výstavách. Najobľúbenejšie kamene boli tyrkysové, lapis lazuli, ametyst a akvamarín. Priehľadné kamene korálky budú vyzerať veľmi jemne a žensky.

Svetlé tyrkysové

Módne prírodné korálky v sezóne 2019 možno nosiť aspoň každý deň, pretože sa úspešne prispôsobujú rôznym obrazom. Okrem krásy tohto doplnku vás sila prírody naplní energiou a zachráni zdravie.

Pozornosť všetkých žien módy si zaslúži korálky s veľkými kameňmi, ďalšími korálkami z dreva alebo perlou. Zaujímavým dizajnovým ťahom je použitie viacfarebných kameňov rôznych veľkostí v jednom výrobku.

Prírodné kamene

Korálky vyrobené z prírodného kameňa v tejto sezóne sa dajú kombinovať s kovovým podkladom a dekorom.

Kráľ módnych trendov je perál

Spoznajte kráľa a pána všetkých šperkov novej sezóny - perly! Aj keď ho, samozrejme, už poznáte, a dokonca môžete mať radi perlové korálky. Módne trendy v novej sezóne sú vynikajúcim dôvodom na získanie vašich obľúbených perlových šperkov a ich nosenie takmer vždy a všade.

Dlhá perla by bola vynikajúcou investíciou. Takáto dekorácia je veľmi výhodnáexperimenty: môže byť zabalené niekoľkokrát okolo krku, zviazané v uzle alebo nosené v plnej dĺžke. Zaujímavým riešením je kombinácia niekoľkých perličiek rôznych dĺžok naraz s perlami rôzneho priemeru alebo farby.

Najmodernejšie korálky sezóny 2019 boli rozdelené do dvoch táborov ako na fotografii. Prvé neuveriteľne stručné a elegantné s retro poznámkami. Ak máte klasickú perličkovú niť, ste neuveriteľne šťastní - ste už v trende. Alternatívnym trendom je futuristické šperky s imitáciami perál.

Je veľmi ľahké urobiť z ženských a elegantných lukov perlové šperky. Ako Coco Chanel odkázal, nosiť čierne šaty s takými korálky bielej farby vyzerať perfektne.

Kamienok drží krok

Elegantné a sofistikované kamienky v novej sezóne zdobia nielen uši módy. Čerstvým trendom sú číre kamenné korálky. V tomto dizajne sú prezentované veľké šperky a dlhé elegantné nite.

Zaujímavé:Módne brošne 2019

Skalný kryštál má skvelú vlastnosť - chladí v horúčave a zahrieva sa v chlade. Možno je to jeden z najkrajších a tajomných kryštálov na planéte.

drahokamu

2019 sezóna je čas, kedy môžete experimentovať s textúrami, farbami a formami šperkov, kombinovať nekompatibilné a vytvárať neuveriteľné luky. Módne korálky vám umožnia vyzerať elegantne, výnimočne a štýlovo. Čo ste dnes?Podporte túto náladu módnymi šperkami a vytvorte moderný vzhľad!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované26.02.2019Štítky: