Spit Fishtail: ako splietať, schémy a fotografie

Z našich krok-za-krokom návod s fotografiami, budete sa nielen naučiť, ako splietať vrkôčiky pomocou fishtail techniku, ale objavíte príležitosti na vytvorenie zaujímavých obrázkov na pracovné dni a sviatky. Áno, áno, taký ocas je krásny nielen v nádhernej izolácii, ale aj na báze rôznych účesov. Pohodlne, teraz vám povieme všetko!


Začiatok hodiny. Klasická technika

 • Na začiatok, opatrne hrebeň všetkých vlasov pre ľahký výber jednotlivých prameňov a nakloňte ich späť.
 • Rozdeľte vlasy na 2 časti pomocou stredového delenia.

 • Z pravej polovice by ste mali vybrať tenký extrémny prameň a preniesť ho do stredu.
 • Z ľavej polovice musíte chytiť postrannú vetvu rovnakej veľkosti, poslať ju do stredu a umiestniť ju na pravú stranu.

 • Opakujte 2 predchádzajúce kroky v priebehu väzby. Tajomstvo tkania „rybieho chvosta“ je, že zakaždým, keď si vezmete nový postranný prameň, zatiaľ čo v klasickom prámku celý proces zahŕňa tkanie z 3 trvalých kúskov.

 • Po upevnení špičky elastickým pásom môžete tkanivo mierne narovnať v rôznych smeroch tak, aby bol výsledok objemnejší.

Kosa naopak

Ak chcete pridať k tradičnej technike rybieho chvostu rozmanitosť, môžete ju opletiť opačne. Výsledok úsilia vás poteší štýlovým a veľkolepým účesom.

 • Rozčesaj vlasy a otoč ich späť.
 • Počnúc odvezmite malý prameň na pravej strane samotnej korunky a pod ňu umiestnite najľavejšiu časť.

 • Podľa tejto zásady sa vykonáva všetko tkanie a na konci je pletivo upevnené gumičkou.

Romantický cop na boku

Tento účes vyzerá obzvlášť ženský a jemný. Ponúkame sa naučiť túto jednoduchú techniku ​​a presvedčiť sa osobne!

 • Rozhodnite sa, na ktorej strane umiestnite budúci ocas a preneste tam všetky česané vlasy.
 • Vyberte si dosť široký prameň v chráme na zvolenej strane a otočte ho do voľného vleku. S ranou, môžete urobiť to isté - pripojte ho k vytvoreniu postroja.
 • V oblasti týlneho hrotu je tiež možné otočiť bičík na miesto začiatku tkania.

 • Upevnite postroje na spodnú stranu a začnite na tomto mieste, aby ste vytvorili rybí pramienok v klasickej technike s posunom postranných prameňov k sebe.
 • Tento elegantný účes víta rôzne šperky. Môžete napríklad umiestniť prúžky alebo ozdobné sponky na vlasy alebo vlásenky na pletence a do niektorých vrkočov.

Odmerné vrkoče

Tieto fotografie krok za krokom sú vhodné aj pre začiatočníkov, s nimi sa naučíte ako splietať trojdimenzionálnu rybačku - rovnako ako ruské krásy!

Rozdeľte hlavu vlasov na dve polovice pomocou vertikálneho delenia. Potom oddeľte širokú vetvu na vrchu a rozdelte ju na 3 časti. Zároveň zabiť druhú polovicu vlasov tak, aby nezasahovali.

Vezmite prámik vo francúzskej technike uzavretímextrémne prvky pod sebou.

Extrémne pramene sa spoja, aby sa vytvorili 2 hlavné tkané kusy.

Vezmite malý prameň na ľavej strane a preneste ho doprava cez dno. Na tej istej strane splietajte bočný prameň voľných vlasov.

V pravej časti by sa mali opakovať tie isté manipulácie. Vyberte časť vlasov, dajte ju doľava cez dno a pridajte pickup na toto miesto.

V skutočnosti je to celý princíp tkania obráteného „rybieho chvosta“. Tak striedať pramene na oboch stranách av čase oddeľovania zámky od voľných vlasov perekradyvat je odspodu v opačnom smere, zatiaľ čo pridaním chytiť z voľných vlasov.

Venujte pozornosť! Pri tkaní je najvhodnejšie držať ruky s dlaňami dole a pevne dotiahnuť prameň.

Tipy pre dokonalý výsledok

 • Ak vaše vlasy nie sú obzvlášť poslušné, môžete ich pred tkaním ošetriť penu alebo posypať vodou.
 • Najvýraznejšia šnúrka sa získa s pevným tkaním, ktoré je v konečnom štádiu prasknuté.
 • Krásny vzhľad účesu závisí nielen od vášho želania, ale aj od veľkosti oddeliteľných prameňov - mali by byť rovnaké.

Zaujímavé: Štýlový dlhodobý štýl: foto

 • Pri vytváraní tkania odporúčame zvoliť tenké kučery. Áno, bude to trvať trochu viac času, ale výsledok budenádherné.

 • „Fishtail“ nie je vždy ideálny pri prvom pokuse, ale to nie je dôvod na to, aby sme sa prestali snažiť. Ak je pre vás ťažké vrkočiť prameň z voľných vlasov, urobte chvost ako základ tkania. Na konci môžete odstrániť žuvačku.

Experimenty, ktoré majú byť!

Univerzálnosť takéhoto tkania je naozaj skvelá. Pri vytváraní praktických účesov pre každodenné a elegantné podujatia môžete bezpečne aplikovať techniku ​​"fishtail". Sme zase zodpovední za vašu inšpiráciu!

Idea number 1

Taký veľkolepý účes priaznivo otvára tvár, opticky predlžuje krk a dodáva dôveru vo vašu vlastnú dokonalosť. Plán na jeho implementáciu je neuveriteľne jednoduchý: stačí len pozbierať všetky vlasy na korunke, opletať si ocas na chvoste a upevniť špičku. Môžete tiež zabaliť prameň vlasov okolo základne chvosta na maskovanie elastického materiálu.

Myšlienka číslo 2

Štýlový a moderný vzhľad sľubuje, že bude vyrobený s rybím šikmým šikmom v kombinácii s tečúcimi vlasmi. Veríme, že toto je najideálnejšia voľba pre bezstarostné letné dni. Ak s nami súhlasíte, splietajte stuhy, cetky alebo kvety do takého pletenca a choďte na párty pod holým nebom!

Zaujímavé: Krásne účesy s gumičkami

Idea č. 3

Tento účes pomôže pridať eleganciu a ženskosť k obrazu pre každú príležitosť. Ak chcete vytvoriť to stačí splietať vrkoč od samého vrcholu hlavy.uhlopriečnym smerom, a v oblasti krku spleti vlasy do zväzku a vytvoria zväzok.

Roztomilý účes

Idea č. 4

Ak splietate vrkoč z hornej časti hlavy a umiestnite ho do tvaru škrupiny, dostanete takú úžasnú možnosť.

Idea č. 5

Táto možnosť, hoci sa zdá veľmi zložitá, je v praxi jednoduchá a rýchla. Zapamätajte si jeho základnú sekvenciu: začnite tkanie rybieho chvosta v strede hlavy bez pridania vedľajších prameňov. Dodatočné vlasy by mali byť tkané len v širokých kučerách v rovnakej vzdialenosti.

Číslo myšlienky 6

Tento účes vyzerá najlepšie. V ňom je z chrámu tkaný bočný hrot, v ktorom sú ďalšie pramene odoberané len z jednej strany. V oblasti krku sa začína tkanie chvosta chvosta.

Idea č. 7

Tento účes sa ľahko opakuje so stredne dlhými vlasmi. Vzniká v troch etapách. Najprv by ste mali zapletať 2 copánky, ktoré sa začnú na spodnej strane hlavy. Následne sú výsledné pigtaily poslané k sebe a sú fixované neviditeľnou formou gule.

Idea č. 8

Princíp tohto veľkolepého účesu je založený na tkaní 2 vrkočov od začiatku chrámov a ich kombinovaní v zadnej časti hlavy. Na zamaskovanie žuvačky, ktorá drží 2 vrkôčiky, odporúčame balenie s jedným prameňom vlasov.

Idea č. 9

Ak ste unavení z banálnych účesov pre každodennú prácu,Táto možnosť môže byť skutočnou záchranou z nudy.

 • Miešajte koreňovú zónu.
 • Oko chvosta na zadnej strane hlavy.
 • Nad chvostom urobte prsty prstami a prechádzajte cez ne celý chvost.
 • Potom rozdelte chvostovú vetvu na 2 časti.
 • Vezmite rybársky lem po celej dĺžke vlasov.
 • Umiestnite pigtail hore a zakryjte jeho špičku na spodnej strane chvosta.

Zaujímavé: Účesy s copánkami: foto

Idea č. 10

Objemný veniec na polotekutých vlasoch vyzerá elegantne.

 • Vytvorte bočné delenie. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť s tenkým hrebeňom.
 • Vezmite si vrkoč „reverzný rybár“ z rozlúčky, ktorá zahŕňa umiestnenie prameňov pod seba a pridanie kučier z voľných vlasov.
 • Vezmite k uchu a potom pokračujte v práci klasickou technikou "rybieho chvosta".
 • Keď je ražňa pripravená, prevzdušnite ju narovnaním jednotlivých prameňov.
 • Rovnaké manipulácie by sa mali vykonávať v opačnom smere od delenia.
 • Umiestnite pigtaily späť k sebe.

To nie je všetko! Máme pre vás niekoľko nápadov, ako napríklad vytvorenie štýlového účesu z gumičiek, hrebeňa a inšpirácie.

Štýlový účes pre každý deň

Ktorý účes sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Podrobný návod s fotografiami a videozáznamami, trochou voľného času a trpezlivosti sú najlepšími pomocníkmi pri zvládaní umenia „ako splietať rybárov“. Uistite sa, že skúste túto jednoduchú techniku ​​na vlasy a experimentovať s účesmi s jeho základom!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané01/29/2019Štítky: