Manikúra s otvormi: dizajn 2019

Manikúra s farebnými alebo priehľadnými dierkami je už dlho jednou z najobľúbenejších možností dizajnu nechtov. Okrem skutočnosti, že takýto dizajn vyzerá impozantne na rukách, je tiež pomerne všestranný, pretože sa hodí na dosky absolútne akejkoľvek dĺžky, vrátane veľmi krátkych. Preto majstri nechtov neúnavne vytvárajú všetky nové motívy mesačnej manikúry, z ktorých najneobvyklejšie budeme uvažovať v našom článku.


Módne trendy v mesačnom dizajne

Napriek tomu, že manikúra s otvormi je neotrasiteľnou klasikou, napriek tomu prešla mnohými zmenami, medzi ktorými sa stali najvýraznejšie inovácie.

 • Yin-Yang.Kombinácia bielych a čiernych farieb v dizajne nechtíkového tvaru vytvára veľmi atraktívny a módny dizajn pre túto sezónu. Hlavným vrcholom obrazu budú rôzne kresby vo forme abstrakcie alebo geometrických tvarov, ako aj vzory namalované na svetelnom základe. Jedinou nevýhodou takejto manikúry je potreba použitia kefy tak, aby konečný dizajn bol tiež čistý.

 • Minimalizmus.Ide o jednoduchú a stručnú manikúru založenú na použití svetlej béžovej palety s lesklým alebo matným povrchom. Otvory samotné sú vyrobené vo forme štandardného polmesiaca a vyniknú tenkou kontrastnou líniou. Dekor tu môže byť prítomný vo forme malých jednoduchých akcentov, napríklad tenkých pásikov alebo bodov.

Štýlový minimalizmus vmanikúra

 • S oblúkmi.Zaujímavý dizajn, ktorého hlavným vrcholom sú priehľadné alebo kontrastné viacfarebné oblúky umiestnené na vrchole farebného základu. Sú umiestnené v strede nechtovej platne, takže výsledkom budú otvory. Takýto dizajn je možné znovu vytvoriť na nechtoch, buď štetcom alebo špeciálnymi šablónami.

Idea! Môžete si vytvoriť moderný dizajn s oblúk pomocou samolepiek. Vezmite zlaté nálepky vo forme prúžkov a vytvorte oblúk, nalepte ich na už pripravený farebný podklad.

Zaujímavé: Manikúra so zlatými prúžkami

 • S neobvyklými otvormi.Okrem základnej klasiky polmesiaca budú v tomto roku módne aj diery neštandardných foriem. Napríklad vo forme čiary dokonale zapadne do dizajnu dizajnu v štýle negatívneho priestoru, trojuholníková diera pomôže predĺžiť krátku dosku a „úsmev“ vytvorí rámový efekt na nechty. Manikúra s otvormi v tvare srdca alebo v tvare kľukatej priamky vyzerá menej štýlovo.

Vytvorte štýlovú manikúru s otvormi: nápady na dizajn

Manikúra, zdobená dierami, sa dnes stala základom pre vytvorenie rôznych vzorov, medzi ktorými sme si vybrali najzaujímavejšie nápady.

 • Viacfarebný.Pomerne kreatívny a neobvyklý dizajn, ktorý bude v tejto sezóne na vrchole popularity. Jeho chuť je otvorová zóna a základy, ktoré sú zvýraznené dvoma podobnými alebo absolútnekontrastné farby. To isté platí pre ruku ako celok, takže každý klinec môže byť akýmsi „reprezentantom“ samostatnej škály.

 • Mramor.Fascinujúci dizajn napodobňujúci vzor mramoru na nechtoch je dnes doslova módny. Na fotografii s príkladmi takejto manikúry môžete vidieť, že v roku 2019 už kamenné „žily“ môžu byť nielen sivé alebo čierne, ale aj farebné, napríklad modré, zelené alebo ružové. Zóna mesiaca však môže byť priehľadná alebo ozdobená farebnými nálepkami, fóliou, kamienkami, jiskrami alebo vzormi.

 • Nepotiahnuté.Toto je jedna z najviac nositeľných možností, pretože vytvorenie takéhoto dizajnu trvá minimálne čas. Na klinec je potrebné aplikovať len farebný dekoratívny podklad a potom pomocou štetca vytvoriť otvor, ktorý zostane priehľadný. Ak je to žiaduce, alebo v prípade škvŕn, môže byť hranica maskovaná s kamienkami, malé kamifubuki alebo vývary.

Dôležité! Transparentná manikúra môže byť vydaná iným spôsobom. V tomto prípade sa farba pigmentu prideľuje priamo do otvoru, ale základňa zostáva nezafarbená.

 • A-la drahé kovy . Povlaky, ktoré napodobňujú kovový povrch v dizajne manikúry, sa používajú viac ako jeden rok. Koniec koncov, fólie, kamene, kamifubuki, samolepky a gélové leštidlá zlatej alebo striebornej farby v hotovom dizajne vždy vyzerajú chytľavé a drahé. Pokiaľ ide o mesačnú manikúru,tu je možné takúto výzdobu oddeliť ako samotný otvor, tak základňu vo forme jednofarebného povlaku, pruhov alebo vzorov.

 • Francúzsky s otvormi . Duet francúzskej manikúry s mesiacom vyzerá veľmi elegantne a ľahko. Hlavná vec je tu vytvoriť základňu vo svetlej béžovej farbe. Pre zvyšok nie sú hranice kreativity. Môžete napríklad kresliť mesiac a „úsmev“ s pigmentmi svetlých a nasýtených farieb, alebo ich zakryť malým lesklým leskom. Ďalšou možnosťou je, aby hranice boli rozmazané alebo ich ozdobili čipkovým vzorom.

 • Matt.Manikúra so špičkou, ktorá dáva nechtík príjemnú zamatovú textúru, sa v roku 2019 stala módnym trendom medzi trendmi nail art. Fotografia v článku ukazuje, že v dizajne s otvormi sa používa nielen ako celé pokrytie, ale aj čiastočne aplikované, striedavo s lesklým.

Zaujímavé: Najkrajšia matná manikúra

 • S 3-D dekorom . V poslednej dobe medzi ženami módne volumetrické doplnky vo forme hotových kompozícií kamienkov alebo akrylového prášku sú veľmi populárne. V podstate majú formu luku, koruny, kvetu alebo motýľa, ale existujú aj zložitejšie možnosti. Tento dekor je umiestnený priamo na hranici medzi základňou a mesiacom.

 • S obrázkami.Laconické pruhy alebo tajomná abstrakcia, jednoduchá geometria alebo komplexné krajiny môžu byť prítomné v dizajne manikúry s otvormi. Takéto umenie možno identifikovaťnielen jeden alebo niekoľko prstov, ale aj celá ruka. Samotná zóna mesiaca môže zostať priehľadná alebo byť prvkom kompozície.

Krásna manikúra

 • Príves.Ďalšou myšlienkou je nakresliť dieru vo forme čipky. Musí byť nevyhnutne v protiklade so základňou, napr. Biela, čierna alebo zlatá. Takýto dekor sa aplikuje na povrch dosky pomocou tenkej kefy alebo hotových šablón.

 • Kvetina . Veľmi roztomilá a ženská manikúra, založená na kresbách vo forme kvitnúcich pukov, umiestnených na hranici v blízkosti jamky. Väčšinou sú tieto kvety čerpané z viacfarebných farieb jemných pastelových farieb. A aby sa takému dizajnu dodalo viac textúry, majstri nail art stále používajú jemný akrylový prášok, ktorý je zmiešaný s pigmentovými alebo farebnými kamienkami.

Zaujímavé: Manikúra s kvetinami

 • S obrysom. Novinkou z roku 2019 v dizajne manikúry s otvormi bol kontrastný obrys. Väčšinou je izolovaná s bielou alebo čiernou farbou, ale existujú aj varianty, keď je hranica medzi mesiacom a základňou lemovaná kamienkami alebo fóliou.

 • S kamienkami.Bez farebných okrúhlych, trojuholníkových alebo štvorcových kamienkov, ktoré sa nachádzajú na povrchu nechtíka, dnes nie je jediný manikúrový dizajn. Môžu byť položené priamo na studňu alebo umiestnené na hlavnej časti platne vo forme chaotického náterualebo obyčajné vzory.

Aký dizajn by ste opakovali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako sa uvádza v príkladoch fotografií prezentovaných v našom výbere, manikúra s otvormi už dávno prestala byť základnou klasikou. Dnes sú to štýlové a skôr kreatívne návrhy, ktoré sa nielen zmestia do obrazu, ale tiež sa stávajú jeho samostatným prvkom.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované02/09/2019Štítky: