Manikúra v hnedých tónoch

Hnedá manikúra je jedným z najviac trendových variantov nechtového dizajnu v roku 2018, ktorý zaujal vedúcu pozíciu medzi modernými módnymi trendmi. Preto dnes nájdete množstvo fotografických príkladov rôznych prevedení v hnedých odtieňoch, medzi ktorými sme si vybrali tie najštýlovejšie a vyplynuli z nášho článku.

Vlastnosti hnedého nechtového dizajnu

Hnedá manikúra môže byť právom nazývaná nielen jednou z najkrajších, ale aj najuniverzálnejšou. Napriek skutočnosti, že ide o veľmi jasný a nasýtený gama, hnedý sa považuje za neutrálny a možno ho použiť v dizajne ako dekoratívny substrát, ako aj kontrastný odtieň na zvýraznenie určitých prvkov.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Máte radi hnedú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité! Hnedá farba je tak všestranná, že vyzerá perfektne nielen na dlhé ale aj na krátke pazúry. Okrem toho, táto manikúra sa hodí absolútne všetky farby pleti a štýl obliekania.

Pokiaľ ide o kombináciu hnedých a iných farieb priamo, v tejto sezóne sa za najdôležitejšie považujú tieto kombinácie.

Zaujímavé : Elegantná béžová manikúra: foto

 • S bielym . Jedným zo základných „duetov“, v ktorom biela farba zaujíma dominantné postavenie, je preto lepšie ju používať výlučne na vytváranie malých akcentov.
 • ​​

 • So zlatom . Hnedá manikúra s rôznymi zlatými postriekaniami vo forme fólie, sľudy alebo trblietky vyzerá veľmi draho a pôsobivo.

 • S ružovým . Na prvý pohľad sú absolútne dve nezlučiteľné farby, ale v jednom manikúrovom dizajne vyzerajú len ohromujúco. Ružový substrát pod hnedými monogramami alebo ružové „glazúrované kvapky“ na čokoládovom základe určite zaujme moderné dievčatá.

 • S béžovou farbou . Je to jedna z najklidnejších a najkomplexnejších kombinácií, ktorá v a priori nevyžaduje žiadny ďalší dekor.

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

 • S oranžovou . Kombinácia hnedej s bohatou oranžovou farbou je dokonalým trendom jesennej sezóny, ktorá harmonicky vyzerá, a to ako v gradiente, tak aj vo forme umeleckej maľby.

Módne nápady na manikúru v čokoládovom sortimente

Terakotová, karamelová, hľuzová, čokoládová, kakaová a mandľová farba sú najobľúbenejšími odtieňmi hnedej stupnice, ktoré presne zapadajú do úplne akéhokoľvek dizajnu. Napriek tomu sme identifikovali niekoľko najoriginálnejších možností použitia hnedej palety v dizajne manikúry, ktorá zahŕňa aj myšlienky uvedené nižšie.


 • Tuhá látkamatný . Jedna z najpopulárnejších dizajnov tejto sezóny, ktorá napriek svojej jednoduchosti vyzerá veľmi chytľavo a pôsobivo. Okrem toho nie je vôbec nutné používať výlučne nasýtené farby, pretože môžete dávať prednosť jednoduchším odtieňom.

 • Výkresy.Hnedá paleta je jednoducho navrhnutá na vytvorenie rôznych vzorov na nej založených. Môže to byť ako prúžky a rôzne geometrické tvary, monogramy alebo imitácia čipky, bodov alebo abstrakcie. Pokiaľ ide o serióznejšie diela, v hnedej manikúre nie je možné robiť bez kresieb vo forme šálky aromatickej kávy, medvedíka alebo milovaného psa, ktorý zdobí prsteň.

Zaujímavé : Temná manikúra 2018-2019: nové položky

 • „Sladká“ francúzština . Na jeseň sú obzvlášť dôležité rôzne pokusy s francúzskym dizajnom. Preto majstri nail art často praktizujú rôzne kombinácie, a to ako s inými technikami, tak aj s paletami, vrátane tých s hnedou stupnicou. Najčastejšie sa čokoládové francúzske šaty vynímajú kombináciou lesklých a matných textúr. Ďalšou možnosťou je vybrať substrát v béžovej farbe a nakresliť čiaru úsmevu v tmavohnedej farbe.

Dôležité! Novinkou jesennej a zimnej sezóny 2018-2019 bola hnedá francúzska manikúra, v ktorej nad tmavou základňou je línia úsmevu vymaľovaná dekoratívnym náterom zo zlatej farby a má tvar čokoládových šmouh.

 • Gradient.ĎalšíTáto sezóna je módna technika, ktorá sa často používa v hnedej manikúre. Natiahnutie v tomto prípade sa vykonáva ako klasický od najľahších až po najtmavšie tóny, rovnako ako kontrastné vo forme čierneho alebo zlatého hnedého ombre.

 • Lunar.Táto retro manikúra je teraz opäť v trende. V rovnakom čase, stylisti odporúčajú, aby prebývali výlučne na jednoduchých možnostiach dizajnu, ale aby dávali prednosť bohatým vzorom s bohatými vložkami alebo bujónmi.

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2018: foto

 • „Delicious“.Dnes, napodobňovanie reliéfu baru čokolády, sladkostí alebo koláčov na nechtík lekárskej sa stalo jedným z najmodernejších trendov v modernom dizajne nechtov. V tomto prípade to môže byť, ako jednoduché výkresy alebo samolepky, a akryl.

 • Brilliant . Napriek tomu, že hnedá gama sama o sebe je veľmi bohatá a nasýtená, ale stylisti ju odporúčajú, okrem toho sa tiež riedia všetkými druhmi lesku vo forme trblietky alebo trblietania. Výhodnejšie je vybrať dekor v rovnakom kľúči ako samotný dekoratívny náter. Čo sa týka distribúcie iskier, môžu byť jednoducho rozložené chaotickým spôsobom a vo forme ozdobených vzorov a dokonca kresieb.

Zaujímavé : Elegantná béžová manikúra: foto

 • „Mačacie oko“.Neobvyklý a zároveň fascinujúci dizajn, ktorý sa dosahuje vďakapoužite špeciálny gél na leštenie. Súčasne, majstri nail art tvrdia, že je v hnedej palete, že taká manikúra vyzerá najefektívnejšie. Hlavnou vecou je vybrať si nátery s malými kovovými zlatými glitrami, čo ďalej zvýrazní eleganciu takéhoto dizajnu.

Zaujímavé! Fotografie na sociálnych sieťach sa čoraz častejšie nachádzajú v dizajne manikúra „hadí oko“. Jeho význam spočíva v tom, že zlatá sľuda sa rozloží na hnedý substrát takým spôsobom, že sa získa imitácia hadí kože. Prstenec zároveň zostáva priehľadný alebo je pokrytý dekoratívnym podkladom o niekoľko odtieňov svetlejším ako hlavná škála a ozdobený vzorom vo forme zeleného hada oka.

 • Kamienky . Jeden z najobľúbenejších typov dekoru, ktorý sa široko používa v hnedom prevedení. Všeobecne platí, že stylisti odporúčajú používať kamene zlatej a bronzovej farby. Mali by byť stručne skombinované so všeobecnou myšlienkou a nemali by preťažovať dizajn. Preto je lepšie nepreháňať to s kamienkami a používať ich len ako malý prízvuk.

 • „Pletené “. Ale tento dizajn je považovaný skôr za privilégiu zimnej manikúry. Koniec koncov, jeho hlavným vrcholom je vytvorenie na nechty textúrovaného povrchu, ktorý simuluje vzor pletenie s pletením. V hnedej škále s „pleteným“ dekorom je lepšie ozdobiť jeden alebo dva nechtíky svetlými odtieňmi, zatiaľ čo zvyšok môže byťpokryté tmavšou základňou.

Zaujímavé : Najkrajšia manikúra pre oválne nechty

Hnedá manikúra dnes právom právom zaujíma špičku módnych trendov a navyše podľa predpovedí módnych skeptikov zostane v trende v roku 2019. Preto sme v tomto článku uviedli základné myšlienky takéhoto dizajnu, ktoré sa v prípade potreby dajú vylepšiť a vytvoriť si vlastný unikátny dizajn.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované08.11.2018Štítky: