Manikúra so stuhou: štýlový dizajn

Manikúra vyrobená s použitím pásky na dizajn je jedným z najnovších vynálezov odborníkov v oblasti nechtového umenia. Táto technika je schopná poskytnúť nechty luxusu, zdôrazniť originalitu a osobnosť majiteľa. Poďme zistiť, aké návrhy sú kombinované s módnou manikúrou so stuhou, a tiež zdôrazniť niektoré zaujímavé nápady pre všetky príležitosti.


Požadované materiály

Môžete si vytvoriť štýlovú manikúru so stuhou v salóne, ako aj experimentovať s originálnym dizajnom doma. Koniec koncov, je možné kúpiť spotrebný materiál v každom obchode špecializovanom na dekoratívnu kozmetiku.

Páska prichádza v rôznych veľkostiach a vyzerá ako lepiaca páska. Najbežnejšou a najobľúbenejšou možnosťou je tenký farebný prúžok so šírkou maximálne 1,5 mm. Použitie takéhoto dekoratívneho materiálu je veľmi jednoduché a výsledok prevyšuje všetky očakávania. Manikúra je nielen štýlová a originálna, ale aj šľachtická a sofistikovaná.

Ide o to, že na jednej strane sú prúžky zafarbené a na druhej strane sú opatrené lepivou vrstvou, ktorá sa pevne drží na nechte. Všetko, čo musíte urobiť - odrežte požadovaný kúsok pásky z hanku a jemne prilepte na nechtovú platňu.

Štýlové možnosti

Použitie špeciálnej pásky na manikúru vám umožní vytvoriť si rôzne originálne návrhy na nechtoch, ako aj aktualizovať existujúce verzie. Nižšie predstavímes najlepšími nápadmi na vytvorenie manikúry s páskou.

Zaujímavé! Manikúra s páskou je univerzálna, pretože vyzerá skvele, a to na dlhých aj krátkych nechtoch.

Francúzština

Ak ste sa niekedy pokúsili urobiť francúzsku bundu doma, potom si spomeňte, aké úsilie stojí za to, aby ste na všetky nechty vynaložili párne a elegantné prúžky. Dokonca aj použitie špeciálnych súprav pre francúzsku manikúru nie vždy zachráni situáciu. Lepkavé pásky umožnili pozrieť sa na bundu novým spôsobom. Všetko, čo musíte urobiť - nalepte prúžok na potrebnú frustráciu z okraja nechtu a nemusíte presne presne. Pozrite sa na fotografiu - bunda v tvare V vyzerá svieža a originálna.

Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa výberu samotnej pásky. Fashionista môže nalepiť prúžok akejkoľvek farby, napríklad vybrať štýlové kovové alebo zlaté.

Geometria

Určite nikoho neprekvapíme, ak povieme, že geometrické motívy sú stále na vrchole popularity. A čo by bolo jednoduchšie vytvoriť pomocou štvorčekov štvorčeky, kosoštvorce, trojuholníky a iné tvary.

V tomto prípade môžu byť prúžky ponechané na nechtoch, po zdvihnutí požadovaného odtieňa, alebo môžu byť odstránené po ukončení postupu. Podrobné pokyny pre originálnu a ľahko ovládateľnú manikúru so stuhou pre dizajn sú uvedené nižšie.

S pomocou takýchto lepiacich pásikov môžete ľahko robiť každodenné manikúry a obchodné a večerné nechty.Počet geometrických tvarov sa môže meniť od jedného do niekoľkých kusov.

Pruhované

Pruhované prevedenie vyzerá neuveriteľne originálne a určite bude venovať pozornosť vašej manikúre. Všetko, čo musíte urobiť, je aplikovať na nechty bežný necht alebo gélový leštidlo požadovanej farby a po úplnom vyschnutí ozdobiť lepiacou páskou. Rovnako ako v predchádzajúcej verzii s geometrickým dizajnom, pruhy môžu byť ponechané alebo pokryté vrchným lakom kontrastnej farby a odstránené po zaschnutí. Podrobné pokyny pre tieto sú uvedené na fotografii nižšie.

Zaujímavé! Pri použití gélového leštenia musí byť páska lepená pred nanesením vrchného náteru.

Zaujímavé:Manikúrový gél na leštenie 2019: nové položky

Pruhovaná manikúra je skutočným nálezom pre letný nechtový dizajn. Ozdobte jeden alebo niekoľko prstov červeným a modrým prúžkom a vychutnajte si nadšený pohľad okoloidúcich!

Krásna modrá

Gradient

Manikúra s prechodom farby je dnes veľmi obľúbená medzi módy. Napriek tomu, že tento dizajn nechtov je sebestačný, vyzerá skvele v kombinácii so stuhami.

Matt

Matná manikúra vytvára zamatový efekt na nechty, ale viac často ako taký si vyžaduje ďalší dekor, pretože sám o sebe môže vyzerať dosť nudne. V tomto prípade na záchranustuhy prichádzajú, najmä kovové a zlaté odtiene. Dávajú nechty luxusu, takže manikúra slávnostné a reprezentatívne.

Moonfrench

Rovnako ako klasická bunda, aj mesiac manikúra potrebuje aktualizáciu. Fashionistas neustále hľadajú niečo nové a nezvyčajné. Stuha design je skvelá príležitosť, aby sa obraz zaujímavejšie. Pozrite sa na fotografiu, farebné pruhy nielen zjednodušujú proces vytvárania „diery“, ale umožňujú vám aj ozdobiť ju originálnym spôsobom, meniť jej tvar a tvar.

Zaujímavé:Lunárna manikúra: originálne nápady

Kamienky a flitre

Napriek tomu, že odborníci varujú módy a vždy radia poznať opatrenie vo všetkom, manikúru so stuhou možno doplniť kamienkami, leskmi alebo trblietkami. Hlavná vec - nepreháňajte to. Malé kamienky, lepené pozdĺž lesklej línie, trblietajúce sa medzi pruhmi - to všetko robí manikúru ešte jasnejšou a slávnostnejšou.

Rub in

Keď vytvárate manikúru s akrylovým rubom, môžete použiť aj pásku. Marigolds nie sú len módne, ale aj ultra-štýlové, svetlé a chytľavé. Vyskúšajte jednu z možností navrhnutých na fotografii nižšie.

Krátke nechty

Ako je uvedené vyššie, manikúra s páskou na dizajn vyzerá rovnako dobre na akomkoľvek tvare a dĺžke nechtov. Pozrite sa na fotografiu, takéto štýlové nechtové umenie dokáže vizuálne predĺžiť aj tie najkratšie nechty. Pre malú nechtovú platňuUprednostňujú sa svetlé odtiene laku a zvislých pásikov.

Zaujímavé:Módny dizajn krátkych nechtov 2019

Praktické tipy na používanie

Začiatočníci, ktorí sa najprv rozhodnú vyskúšať manikúru pomocou pásky, sa môžu stretnúť s niektorými problémami. Teraz sa budeme snažiť predísť módy zo závažných chýb a dávať niekoľko praktických tipov na používanie lepkavých pásikov.

  • Vyberte najjednoduchšie vzory. Nie je potrebné okamžite chytiť zložité viacúrovňové a zložité návrhy. Stačí jeden pásik na spustenie. Pokúste sa naplniť svoju ruku a naučiť sa opatrne prenášať dekor, aby neprekračovala hranice nechtov.

  • Treba dbať na to, aby bol prúžok hladký a počas lepenia sa nezvrásňoval. V opačnom prípade je nepravdepodobné, že by sa to prejavilo, a manikúra bude vyzerať nedbalá a neusporiadaná.

  • Pri použití viacerých farieb a jednej dekorácie s jiskrami a kamienkami v jednom dekore je dôležité poznať zmysel pre proporcie a chuť.

Aký dizajn by ste chceli zopakovať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Výberom šírky pásky starostlivo vyhodnoťte tvar a dĺžku nechtovej platničky. Pre krátku, zaoblenú a štvorcovú nechtík vhodnejšiu variantu. Zatiaľ čo majitelia mandľového tvaru nechtovej dosky môžu experimentovať so šírkou moderného dekoru.

  • Ako nezávislé príslušenstvo sa používajú najširšie možnosti, ktoré môžu byť hlavným predmetom manikúry.

Ako je vidieť na fotografii, manikúra so stuhou pre dizajn vyzerá štýlovo a originálne, najmä ak sa naučíte správne ju kombinovať s inými možnosťami moderného umenia nail. Preto, ak v nadchádzajúcej sezóne chcete vyzerať štýlovo a krásne, neváhajte a choďte do obchodu na stuhy. Mimochodom, sú pomerne lacné, takže každá žena módy si môže dovoliť zbierať celý arzenál rôznej farby a šírky.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02.22.2019Štítky: