Manikúrový gélový lak 2019: novinky

Dnes budeme hovoriť o aktualizáciách trendov manikúrového gélového laku v roku 2019 - náš výber s fotkami Vás určite poteší množstvom najodvážnejších a štýlových riešení nail art. Ste pripravení vyskúšať si na nechtoch nové dizajny?


Prečo práve gélový lesk?

Poďme sa stručne pozrieť na výhody tohto náteru - prečo sa gélový lesk stal tak populárnym u módy?

 • Trvanlivosť - leštenie gélu trvá dva a pol až štyri týždne.
 • Odolný náter. Nie je vymazaná na špičkách nechtov, zachováva si svoju hladkosť v celej ponožke, neodlupuje sa.

 • Zabraňuje mechanickému poškodeniu nechtovej platne, zvyšuje pevnosť nechtov a umožňuje rast.
 • Umožňuje vykonávať zaujímavejšie a veľkolepejšie návrhy ako obyčajný lak, a tiež bezpečne upevňuje dekoratívne prvky - kamienky, kamene, bouilly.

 • Nemá štipľavý zápach, neobsahuje formaldehyd (škodlivý komponent, často sa vyskytujúci v bežných lakoch).
 • Primeraná cena.

Trendy v tvare a farbe nechtíka lekárskeho

Najmodernejšou možnosťou sú predĺžené alebo mierne špicaté nechty (mandľového tvaru). Táto dĺžka umožňuje kombinovať niekoľko techník a vytvárať trojrozmerné zložité vzory.

Neuveriteľne krásna manikúra

Nie je potrebné konkrétne pestovať alebo pestovať nechty, ktoré majú byť v trende. Dobre upravené krátke nechtys prepracovaným dizajnom nikdy nestratíte význam. Pre takú dĺžku v tejto sezóne, forma "mäkké námestie".

Relevantnosť farebnej palety sa líši v závislosti od ročného obdobia. V zime sú populárne nasýtené hlboké odtiene (víno, modrá, tmavo zelená, tmavo fialová), mačacie oko, tematické vianočné obrázky. Na jar av lete sú vítané jasnejšie tóny - bobule, žltá, mäta, modrá, ako aj rôzne kvetinové ornamenty. V trende tiež všetky druhy kovového zlata, striebra.

Módne inovácie

V tomto preskúmaní sa dotkneme všetkých nových gélových leštidiel na manikúru na rok 2019. V dizajne fotografií uvidíte, aké módne trendy dokázali v tejto sezóne zaujať vedúce postavenie.

 • Dizajn žľabov.V tejto sezóne, výtlačky zvierat víťazne obsadili svoje miesto v trendoch nail art. A ak leopard a zebra už dlho poznajú každého, imitácia korytnačky na nechtoch sa začala vykonávať pomerne nedávno.

V klasickej verzii sa takáto novinka manikúry vykonáva v kombinácii tmavohnedých a béžových farieb. Pre jasnejšie manikúru stojí za to venovať pozornosť červenej, modrej, oranžovej tóny.

 • Mramorová manikúra gélová leštičkadobýva srdcia dievčat po celom svete. Miešaním lakov jednej alebo dvoch odtieňov vznikajú neobvyklé vzory, ktoré sa podobajú mramorovému povlaku. Najviac veľkolepé z tohto dizajnu sa vykonáva vo farbách blízkych prírodným kameňom. Klasický - biely tandema sivé farby.

Jemný dizajn

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť mramorový efekt, je obyčajný plastový film. Naneste na nechty hlavnú farbu a vysušte vo lampe. Potom je potrebné aplikovať farbu mramoru v jednej vrstve a jemne osušiť povrch nechtu lepiacou fóliou.

 • Kozmické nechtypriťahujú svojou futuristickou a tajomnou povahou. Môžete vytvoriť dizajn v obraze Mliečnej dráhy, planét, hviezdnej oblohy alebo prachu - čo je dosť umeleckých zručností a predstavivosti! Každá kresba na vesmírnej téme bude jedinečná a zaujímavá.

 • Manikúra s akrylovým práškomvám umožňuje vykonávať veľkolepé trojrozmerné návrhy. Tento prášok je dostupný vo farebných a dokonca brilantných odtieňoch. Spočiatku, vzor je vypracovaný transparentný gél lesk, potom posypeme akrylovým práškom na vrchole. Táto vrstva sa suší vo lampe. Témami môžu byť monogramy, ľubovoľná geometria, imitácia pleteného sveter alebo vzor škrupiny.

 • Manikúra s kŕdľoms dôverou vstúpila do radov nových návrhov gélového leštenia. V roku 2019, v tomto dizajne môžete nájsť klince rôzneho stupňa "našuchorenia" - na fotografii uvidíte možnosti od mäkkého zamatu až po skutočnú imitáciu kožušiny. To všetko závisí od veľkosti tkanín v hotovom kŕdli - bavlna, semiš, zamat a dokonca kašmír.

Vzhľadom na rozdielnu štruktúru textílií v kompozícii možno dosiahnuť úplne odlišný účinok. Na prvý pohľadtakýto dizajn sa môže zdať príliš krehký a krátkodobý, najmä ak je v kontakte s vodou. Ale pri správnom výkone nie je menej stabilný ako klasické typy poťahov na nechty.

Zaujímavé:Ľahká manikúra 2019

 • Geometrická francúzska manikúra.Niekto nebude prekvapený klasickou bundou. Preto sa aktívne zavádzajú nové nápady a originálne riešenia. Môžete napríklad neobvykle vybrať špičku klinca v tvare trojuholníka. Ešte zaujímavejšie je rozdeliť tento trojuholník do dvoch kontrastných odtieňov. Alebo dokonca vykonávať „zubatú“ francúzsku manikúru - v tomto dizajne je línia nechtov vykreslená ostrými zubami v rade.

 • Mokrá manikúravytvára veľmi krásne vzory a je ľahšie ich vykonávať. Obraz je tvorený sám o sebe, je nutné aplikovať inú farbu na neusušený gél na leštenie - štetcom. Rozprestiera sa do ľubovoľného vzoru a až potom sa suší v UV lampe. Výkres možno ďalej natiahnuť veľmi tenkou kefou alebo tvarom (oválne, horizontálne alebo vertikálne čiary).

Ešte zaujímavejšie sú kombinácie viacerých farieb na jednej nohe. Tento dizajn je podobný mramorovej manikúre, ale nakoniec dáva trochu odlišný vzor.

 • S výkresmi.Kvety a geometrické čiary sa už stali známym dizajnom. V roku 2019 nás manikúrový gél s lakom s obrázkom potešil mimoriadnymi novinkami. V trende trojrozmerných výkresovna viacerých prstoch - pri výbere fotografií pripájame najoriginálnejšie návrhy.

Pri pripájaní prstov tvoria rozsiahly rozsiahly nákres. Rôzne témy sú vítané - zvieratá, nápisy, motýle. Napríklad hlava slona vyzerá veľmi zaujímavo na troch prstoch - v priemere hlavná časť s trupom a na prstoch po stranách uší. Kufrík môže byť ozdobený kamienkami.

V takejto technike je miesto, kde sa môže potulovať predstavivosť, môžete kresliť skutočné obrázky! V tejto sezóne sa manikúra s kresbami nakoniec vyrovnala so skutočným umením.

 • Design Sweet Bloom(alebo Delicate flowering) je právom považovaný za nový typ kvetinovej manikúry v roku 2019. Nepochybne budete očarení fotografiami nechtíka v tejto technike - taká manikúra určite pridáva do rúk ženskosti a rafinovanosti!

Zaujímavé:Štýlová manikúra 2019

Objemové jemné kvety sú zvyčajne tvorené gélovou farbou alebo gélovým lakom s veľmi hustou konzistenciou, ich obrys je sfarbený tmavou farbou (obrys všetkých prvkov - to znamená každý okvetný lístok). Substrát môže byť ľubovoľný - ako v pastelových farbách a v tme. Každá časť kvetu je vyrobená v rôznych farbách, zvyčajne sú zvolené 3 až 4 odtiene pre jemný kvet.

 • Smoky manikúra. Tajomný priesvitný opar určite ozdobí vaše nechtíky. Je tiež jednoduché vykonávať. Najprv musíte dať základnú farbu do 2 vrstiev. Potom použitekefy s dlhým vlasom alebo kefkovým ventilátorom budú musieť nakresliť vlnitú širokú čiaru a mierne odtieň.

Je dôležité zvoliť si hrubý gél na leštenie, aby sa nerozširoval. V klasickej verzii sa dym vykonáva v čiernej alebo bielej farbe. Ale nemenej zaujímavý je dizajn vytvorený vo svetlých odtieňoch - ružová, modrá, zelená.

Idea! Keď nakreslíte čiaru so zvolenou farbou, túto vrstvu nesušte ihneď. Ponorte ďalšie dlhé vlasy kefa v odlakovač na nechty. A nakreslite jeho špičku pozdĺž tejto čiary, aby sa obraz úmyselne „plával“. Táto vrstva musí byť už úplne vysušená vo svietidle.

Akú manikúru by ste urobili pre seba?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Design nechtíka s perím.Toto nie je maľované perie. Medzi novinkami manikúry sa objavilo umelé alebo prírodné perie, ktoré je pripojené k nechtu pod základňou. Zvyčajne sa používa najhornejšia tenká časť. Perie je narezané na požadovaný tvar a položené na klinec (s vopred naneseným lepidlom). Na výjazde máme veľmi nezvyčajný dizajn!

Zaujímavé:Jednoduchá manikúra 2019: trendy

 • Kamifubukina nechtoch sa stal ultrazvukovou dekoračnou technikou. ŠtandardneSúpravy sú zvyčajne prezentované konfety niekoľkých farieb a rôznych veľkostí. Ale existujú monofónne možnosti. Tvar sa môže tiež líšiť - od okrúhlych až po trojuholníky, srdcia, kosoštvorce. Rozprestrite ich náhodne na pár nohách alebo vytvorte zaujímavé obrázky.

Móda nechtového umenia sa neustále vyvíja a napreduje, v každom ročnom období nové trendy prekvapujú svojou originalitou. Dúfame, že sme Vás v roku 2019 mohli prekvapiť najnovšou gélovou polskou manikúrou - v našom výbere fotografií určite nájdete niečo podľa svojho vkusu!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02.21.2019Štítky: