Pruhovaná manikúra: štýlový dizajn

Dnes budeme hovoriť o jednom z hlavných trendov tejto sezóny v nail art - manikúra s pruhmi a tiež zvážime rôzne fotografie a nápady podobného dizajnu.

Takáto manikúra je celkom univerzálna. So správnym výberom farieb a vzorov dokážu ozdobiť akýkoľvek vzhľad: od prísne kancelárskej až po večernú alebo slávnostnú.


Zaujímavé : Šedo-ružová manikúra: nové položky

Možnosti pre "pruhovaný" dizajn

V roku 2018 sa na internete čoraz častejšie objavovala manikúra s pruhmi. Samozrejme, že ani jedna dievčina by nechcela mať tú istú manikúru ako väčšina veľkého sexu. A takýto problém nebude, pretože v tejto časti zvážime všetky možné nápady na takýto návrh.

Manikúra s prúžkami pomocou fólie

Táto možnosť je ideálna pre slávnostnú looka a každodenné nosenie.

Pás v tomto prípade je vyrobený z fólie. Majstri často ponúkajú svojim klientom, aby ho umiestnili na transparentný podklad. Manikúra so striebornými alebo zlatými pruhmi vyzerá skvele v kombinácii s prírodnou béžovo-ružovou farbou nechtu.

Manikúra, ktorá kombinuje svetlé farby a fóliový pás, tiež dobre dopadá. Táto možnosť môže byť jemnejšia výberom pastelových odtieňov gélového leštenia, alebo môžete pridať viac jasných farieb.

Pruhovaná manikúra používajúca fóliu

Manikúra s pruhmi a potlačou

Grafické znázornenie z priamokčiary budú dokonale kombinované s komplexnejšími obrazmi na klinec. Takýto kontrastný dizajn vždy vyzerá veľmi neobvykle a nezvyčajne.

Pásy možno usporiadať v ľubovoľnom poradí, meniť ich textúru a farbu. To je skvelý spôsob, ako urobiť svoju manikúru na rozdiel od iných.

Máte radi pruhovanú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Francúzska manikúra s pásikom

Francúzsky jazyk je u dievčat veľmi obľúbený. A to je celkom logické, pretože jeho neha a jednoduchosť môže dopĺňať akýkoľvek obraz. Klasická verzia francúzskej manikúry sa však zdá byť príliš banálna a už nie je relevantná. Pruhy pomôžu tento problém vyriešiť.

Štýlový francúzsky pruhovaný

Ako diverzifikovať klasickú servisnú bundu pomocou pruhov:

 • umiestnenie pásov: môžu byť vertikálne, horizontálne alebo dokonca náhodne usporiadané;
 • farebné pruhy: môžete sa dostať z klasickej kombinácie béžovej a bielej a pridať svetlý pruh kontrastnej farby;
 • hrúbka pásu: pásik môže byť užší alebo širší ako samotný plášť, tu sa tiež nemusíte báť hrať v kontraste;
 • tvar pásu: pruhy nemusia byť rovné, môžu byť zaoblené a dokonca zlomené.

Akékoľvek riešenie bude vyzerať z krabice a zaujímavé.

Zaujímavé : Krásna novoročná francúzština: foto

Manikúra používajúca trblietky

Táto možnosť je ideálna na oslavu alebo dovolenku. Kombinácia jasných farieb s pruhmi iskier pomôže dosiahnuť jasnú manikúru.

Špongie dodávajú manikúre originalitu a ak ich skombinujete s nahými odtieňmi, potom je tento dizajn vhodný pre každý deň.

Manikúra pre minicizmus

Vertikálne tyče

Takýto grafický vzor vyzerá veľmi zdržanlivo a elegantne. Jednou z jeho najväčších výhod je, že vertikálna tyč opticky predlžuje nechtovú platňu a nechty sa zdajú byť dlhšie. Táto možnosť je ideálna pre dievčatá s krátkymi nechtami.

Priehľadné pruhy

Transparentné pásy sa stali v poslednej dobe trendom, ale už začali byť veľmi žiadané v nechtových salónoch.

Moderný technologický negatívny priestor

Dievčatá priťahujú ich jednoduchosť a súčasnosť. Tieto pruhy sú vďaka kontrastu dobre kombinované s intenzívnymi farbami.

Sprievodca krok za krokom

Ozdobte transparentné pruhy týmito materiálmi:

 • iskry;
 • kamienky;
 • výtlačky;
 • piesok na manikúru.

Venujte pozornosť skutočnosti, že táto verzia manikúry je lepšia než preťaženie dizajnom, pretožetransparentný pásik sa môže stať neviditeľným a stratiť svoju chuť.

Manikúra so „stuhou“ uprostred

Konštrukcia so širokým pruhom v strede nechtovej platne sa nazýva „stuha“. Široké pásky môžu vyriešiť problém nepravidelného tvaru nechtov a jednoducho dosiahnuť kreatívnu manikúru.

Stuhy sa často natierajú lakom, ale možno použiť aj iné materiály (fólie, flitre, kamienky). Táto myšlienka je ideálna pre dievčatá, ktoré chcú mať neutrálnu, ale krásnu manikúru a zároveň ju nepreťažovať nadmerným dizajnom.

Viacfarebné pruhy

Manikúra používajúca prúžky rôznych farieb bola skutočným hitom leta 2018. Tento dizajn bude relevantný v zime, ak chcete rozriediť bielu atmosféru svetlými letnými farbami.

Pásy možno kresliť, prilepiť alebo položiť pomocou kamienkov a ozdobiť neobvyklými lesklými kresbami.

Prúžok kamienkov a diamantov

Nedávno sa na trhu krásy objavil nezvyčajný dizajn. Manikúra s pruhmi a kamienkami vyzerá veľmi atraktívne a dokonale kombinovaná so slávnostným spôsobom. Kamienky možno vybrať podľa vašej chuti: veľké alebo menšie, priehľadné alebo farebné.

Diamanty sa vyrábajú pomocou kamienkov špeciálneho tvaru alebo lepiacej pásky. V takmer každom obraze, tento dizajn bude vyzerať organicky vďaka svojej jednoduchosti a originalite.

Zaujímavé : Geometria zapnechty - hit v roku 2018

Gradient prúžkov

Zaujímavé farebné riešenie pomáha nielen dosiahnuť kreatívnu manikúru, ale aj korigovať nežiaduci tvar nechtov.

Pruhovaný gradient

Pre tento dizajn si môžete vybrať úplne odlišné odtiene gélového leštenia - od nahého až po najjasnejšie kyslé.

Najobľúbenejšie typy prechodov:

 • geometrické (vytvorenie grafického vzoru);
 • s prídavkom iskier (gradientové prúžky nie sú ťahané, ale rozložené iskrou);
 • vertikálne alebo horizontálne.

Všetko bude závisieť od individuálnych preferencií.

Zaujímavé : Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

Farebná manikúra s pruhmi

Výber farby môže dokonale vyriešiť problém jasu a neobvyklej manikúry. Pás je vhodný na akýkoľvek vzhľad. Farba náteru však môže byť zvolená na základe cieľov klienta: urobiť slávnostnú jasnú manikúru pre oslavu alebo neutrálny dizajn, ktorý bude vhodný pre každodenné nosenie.

Vždy módne klasiky

Nyud

Nude odtiene sa vždy považujú za všestranné možnosti. Ich paleta je pomerne široká, intenzita tu môže byť aj iná. V tomto prípade sú zlaté alebo strieborné fóliové pásy dokonalé. Nemali by ste dať na nahé pruhy svetlých odtieňov, pretože budú vyzerať vyblednuté.

Zaujímavé : Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Bordeaux

Bordeaux a všetky odtiene červenej boli vždy považované za nesmrteľnú klasiku. Manikúra v takýchto odtieňoch vždy vyzerá veľmi elegantne, ale nudne. Preto by bolo výborným riešením zriediť „klasiku“ vertikálnymi alebo horizontálnymi pruhmi. A aby ste mohli ešte viac vydať na manikúru, môžete použiť veľké kamienky alebo flitre kontrastnej farby.

Tmavé odtiene s matným povrchom

Tmavé odtiene sú ideálne pre dievčatá, ktoré radi priťahujú pozornosť. Manikúra tmavých a studených farieb je dokonale kombinovaná s pruhmi svetlých odtieňov alebo z fólie.

Matný povrch bol tiež trendom už mnoho rokov. Matný povrch dobre sedí na čiernom alebo hnedom gélovom leštidle. Na svetlé nechty matný povrch nebude vyzerať tak pôsobivé.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Jasné farby

Pre letnú sezónu sú svetlé laky skvelým riešením. Mladé dievčatá sa nemôžu báť obrátiť na ružové odtiene, ženy vo veku môžu venovať pozornosť chladnejším, ale nie menej svetlým farbám - modrej, modrej.

Pruhy, pásky alebo pruhy lemované kamienkami sa dobre kombinujú s jasnými farbami. Výber farby pásu nie je o nič menej dôležitý, pretože na svetlom pozadí budú nahé odtiene jednoducho neviditeľné.

Biela

Biela poskytuje veľkú príležitosť na experimentovanie. Pretože na bielom pozadí bude prospešnévzhľad pruhy akejkoľvek farby, veľkosti a textúry. Biela farba môže byť kombinovaná so svetlými pruhmi, a môžete s viac pokoja. Kamienky, manikúrový piesok a fólia na ňom vyzerajú skvele.

Pásy na krátke nechty

\ t

Mnoho dievčat sa obáva, že dĺžka ich nechtov neumožňuje robiť módnu manikúru s pruhmi. Sme v zhone, aby sme rozptýlili tento mýtus.

V modernom priemysle na nechty môžu majstri buď zvýšiť požadovanú dĺžku, alebo tento problém vyriešiť pomocou vhodne zvoleného dizajnu. Niektoré farby a textúry vizuálne predlžujú nechtový tanier a dokonca menia jeho tvar. Takže dať pásy na krátke nechty celkom reálne.

Preto krátke nechty nie sú trestom. Hlavná vec je nájsť kompetentného majstra, ktorý vám pomôže tento problém vyriešiť.


Manikúra typu Stripe manikúra je jedným z hlavných trendov v roku 2018. Guru manikúry zabezpečuje, že bude relevantný v zime a na jar 2019. Myšlienky a fotografie tohto dizajnu stále explodujú na internete, takže Dievča si môže vybrať manikúru, ktorá má rada najviac.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/06/2018Štítky: