Fialová manikúra

Táto kolekcia fotografií vám ukáže, ako jemná a štýlová môže byť fialová manikúra v novej sezóne. Nechajte sa inšpirovať najrelevantnejšími nápadmi a určite, ktorý dizajn bude perfektnou dekoráciou pre vaše nechty. Verte, budete mať na výber!


Kombinácia farieb

Fialová je výsledkom kombinácie červenej a pokojnej modrej farby. Vďaka tejto zložke je ideálne kombinovaný s chladnými tmavými a svetlými pastelovými tónmi.

Neuveriteľne ženský a romantický tandem kvetov sa získava s bledo ružovými, citrónovými, mäty a nebesky modrými odtieňmi. Ak duša vyžaduje jas, neváhajte experimentovať na fialovom duete so slnečnou žltou a šťavnatou tyrkysovou. Ušľachtilá a rafinovaná kombinácia sa získa, ak sa zriedi purpurovo so studenou modrou, purpurovou, bordovou alebo smaragdovou.

Krásna manikúra

S akou neutrálnou farbou ide? Priateľský berie okolie šedej, mliečnej a čiernej. Štýlový dizajn tiež sľubuje, že sa stane so strieborným alebo zlatým tieňom.

Pozrite sa na možnosti fotografie pre dizajn fialovej manikúry v kombinácii s inými farbami.

Letné nápady

Módne trendy letnej sezóny sú štýlové techniky, svetlé farby a novinky v dizajne. Náš prehľad o aktuálnej manikúre vám povie, o ktorom umení budete automaticky v trende.

  • Hitom letného nail artu sú kvetinové motívy, ktoré ponúkajú dostatok priestorufantasy. Veľké zelené listy na fialovom pozadí budú vyzerať rovnako výhodné ako módne vzory vetvičiek, kvetov a rôznych rastlín.

  • Prostriedky s ovocím alebo bobuľami vyzerajú veľmi impozantne a sú veľmi letné. Takáto lahodná manikúra je vhodná na nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru.

  • Ak sa vám páči jemný a komplexný dizajn, odporúčame vám pozrieť sa na akvakultúrne techniky v kombinácii s kvetinovými motívmi. Rastliny v tomto nail art potešia elegantnými prechodmi odtieňov s priesvitnými plochami.

  • Leto 2019 pripravené pre ženy módy ďalšiu zaujímavú novinku - obrazy dievčat, rovnako ako v módnom časopise. S účasťou fialovej palety taký manikúra vyzerá jemne a romanticky.

  • Letná manikúra v lila tónoch víta použitie trenia rôznych odtieňov a lesku. Obzvlášť populárny je dizajn, v ktorom sú kvety natreté proti šumivému pozadia.

  • Porazte všetky záznamy o význame trojrozmerných výkresov, ktoré vyzerajú veľmi pôsobivo a realisticky.

Jarné kvety

Je ťažké nájsť vhodnejšiu manikúru na jar ako kvetinové motívy. Tento dizajn je obzvlášť krásny v nádhernej fialovej palete a vytvára najjemnejší a sofistikovaný obraz.

Presnosť - všetky naše

Idea č. 1

Jednofarebný náter v elegantnom lila dizajne vyzerá jednoducho, ale vtoto je jeho kúzlo. Túto manikúru uprednostňujú dievčatá s vynikajúcou chuťou, ktoré vedia, že krása nie je domýšľavosť a šikovnosť, ale stručnosť a zdržanlivosť.

Jednoduché a pôvabné

Myšlienka číslo 2

Je možné pridať zvýraznenie monochromatického poťahovania nechtov použitím rôznych odtieňov rovnakej farby. Najlepší výsledok sa dosiahne, ak vytvoríte gradientový efekt od nechtu k nechtu.

Myšlienka číslo 3

Lunárna manikúra s priehľadnými otvormi vyzerá harmonickejšie na stredných alebo dlhých nechtoch oválneho tvaru. Toto je štýlové a stručné riešenie, ktoré je ideálne pre každodenný život.

Zaujímavé! Vďaka priehľadným jamkám bude takýto dizajn vyzerať elegantne a dobre upravený, aj keď nechty rastú.

Idea č. 4

Technika mačacích očí vám pomôže diverzifikovať monochromatický povlak. Ste zvyknutí na to len v tmavej verzii, ale v lila odtieňoch to vyzerá menej štýlové a neobvyklé.

Idea č. 5

Jednoduché kresby pridávajú chuť a eleganciu jednovrstvovému náteru a zodpovedajú najnovším módnym trendom vo svete nechtového umenia. Táto manikúra je ideálna pre každodenný život a je kombinovaná so skutočným prírodným make-upom a minimalizmom v oblečení.

Niekoľko dôvodov zamilovať sa do matnej manikúry

Matná textúra v lila design je riešenie, ktoré zodpovedá najluxusnejšej a módnej manikúre. Tento povlakVyzerá úžasne na nechtoch akejkoľvek dĺžky a ide dobre s kontrastným lesklým, lesklým alebo kovovým dekorom.

Fantazie na tému francúzština

Skvelý spôsob, ako zmeniť známy francúzsky dizajn, je pridať jemný fialový odtieň. Môžete ju použiť ako základňu alebo ju položiť na úsmev. Takáto manikúra bude ešte zaujímavejšia, ak k nej pridáte luxusný dekor v podobe kamienkov alebo romantických kresieb.

Zaujímavé! Mastkhev 2019 sezóna - upravený úsmev v bunde.

Pridajte nejaký lesk?

Idea č. 1

Kombinácia dekorácie z piesku a kovu je pre módy, ktorá sa nebojí experimentovať a vyzerá svetlá, výhra.

Idea č. 2

Zlomené sklo a štýlový prechod Ombre - nie je to dokonalá kombinácia pre manikúru fialovej farby pre každú príležitosť?

Idea č. 3

Vo vašom arzenále by sa mala nachádzať trhacia levanduľa, ak chcete vytvoriť štýlové a romantické návrhy s najnovšími módnymi trendmi. Navrhujeme ozdobiť jeden klinec takýmto nástrojom a ozdobiť druhú brilantnou geometriou. Zdobenie zvyšku nechtov jedným základom robí takú manikúru obmedzenú a vhodnú pre každodenný život.

Idea č. 4

Kamienky sú tajnou zbraňou každej dievčatá, ktorá chce upriamiť pozornosť na svoje dobre udržiavané perá a krásnu manikúru. Takýto dekor by bol vhodný aj v USAdni v týždni, ak vsadíte na výstižný prízvuk iba na dvojici nechtík.

Číslo myšlienky 5

Použitie glitrov a geometrických vzorov je len dva štýlové trendy, ktoré zmenia akúkoľvek manikúru na trendy.

Ombre

Fialová farba vytvára skvelú kombináciu s rôznymi odtieňmi. Ombre efekt od tónu po tón zase vyzerá fascinujúci a rafinovaný - čo potrebujete pre modernú dámsku manikúru!

Zaujímavé: Manikúra gradientu: krásny dizajn

Idea č. 1

Najvýstižnejší a najštýlovejší dizajn sa dosahuje s transparentným náterom. Takéto rozhodnutie poukazuje na techniku ​​„negatívneho priestoru“, ktorá v sezóne 2019 nestratí svoju dôležitosť.

Idea č. 2

Čerstvú a jarnú kombináciu je možné ľahko vytvoriť z lila so svetlozelenou alebo mäty. Ak pridáte do ombre techniky dekor vyrobený z jiskrov a kamienkov, potom sa manikúra stane ešte efektívnejšou.

Idea č. 3

Najvýraznejší prechod gradientového odtieňa sa dosiahne pridaním bielej.

Idea č. 4

Keď vytvárate umenie nechtov pomocou techniky ombre, môžete hrať cez kombináciu s niekoľkými odtieňmi naraz. Ako sa vám nájsť takú šťavnatú kombináciu so žltou a ružovou?

Štýlové kresby na nechtoch

Myšlienka číslo 1

Medzi novinkami fialovej manikúry patrí čestné miesto. Spravidla sa vykonávajú na bielom pozadíkontrastné pozadie. Čo to mohlo byť? Áno, čo chcete! Abstrakcie, kombinácie geometrických tvarov, ozdobených vzorov alebo tureckých uhoriek - medzi takýmito rozmanitosťami si určite vyberiete možnosť podľa svojho vkusu.

Číslo myšlienky 2

Lila a ružové combo vyzerá šarmantne so vzorom zmrzliny na jednej nohe. Takýto „lahodný“ dizajn nenechá ľahostajný sladký zub a fanúšik roztomilej zábavnej manikúry.

Idea č. 3

Štýlová geometria sa v sezóne 2019 označuje za jeden z najvýznamnejších návrhov. Myslíte si, že je to silný argument na to, aby ste sa na nechtoch pokúsili vytvoriť taký módny model nail art?

Idea č. 4

Obrázky v štýle abstrakcie - ďalšia možnosť pre módy, ktorí sledujú trendy vo svete manikúry.

Najlepšie nápady na krátke nechty

Idea č. 1

Krátke nechty vyzerajú štýlovo s manikúrou, ktorá kombinuje rôzne textúry. Áno, áno, táto technika je stále v trende a čaká na vás to vyskúšať!

Nápad číslo 2

Kombinácia rôznych textúr môže byť tak stručná a pôvabná.

Myšlienka č. 3

Víťazná výhra pre krátke dĺžky je umiestnenie ladného vzoru len na jednom klinec ako prízvuk.

Zaujímavé: Transparentná manikúra so vzorom

Idea č. 4

Nič nepodporuje eleganciu a prepracovanosť manikúry ako luxusných kamienkov.Krátka dĺžka nechtov - to nie je dôvod na odmietnutie lesk kameňov nail art. Dizajn bude vyzerať zdržanlivo a vhodne, ak použijete stručnú kompozíciu šumivých kamienkov iba pre 2 nechty.

Ktorá možnosť sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ak ste ešte nerozhodli, aký typ manikúry ozdobí vaše perá a poteší oko, spoliehajte sa na fialovú - určite nestratíte. V našej fotografickej kompilácii sezóny 2019 existujú možnosti pre každý vkus pre dievčatá, ktoré neplánujú zaostávať za meniacou sa módou.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované19.02.2019Štítky: