Módne sandále 2019

Sandále sú základné letné topánky, ktoré by mali byť nielen praktické na nosenie, ale aj v súlade s najnovšími módnymi trendmi z roku 2019. Preto Vám odporúčame, aby ste sa začali pripravovať na nadchádzajúcu sezónu a zoznámili sa s hlavnými trendmi v segmente letnej obuvi, ako aj so súčasnými sandálmi, ktoré sme prezentovali neskôr v článku.


Ktoré sandále budú v móde: hlavné trendy

Podľa dizajnérov by letné topánky mali byť štýlové, svetlé a musia priťahovať pozornosť. V tomto ohľade vo svojich zbierkach predstavili originálne a skôr nezvyčajné modely sandálov s chytľavým a veľkolepým dizajnom, z ktorých najzaujímavejšie budeme uvažovať nižšie.

 • Oranžová farba.Šťavnaté odtiene oranžovej a žltej, podľa predpovedí Inštitútu Panton, sú hlavnými paletami nadchádzajúceho leta, ktoré samo osebe nemohlo ovplyvniť dizajn sandálov. Jasne oranžové sandále alebo citrónovo žlté modely s podpätkami dobre zapadajú do základného šatníka každej módy a robia z luku chytľavé a expresívne.

Skutočne jasné topánky

 • S perím.Topánky zdobené perím sú tento rok hitom. A hoci mnohí ľudia sú opatrní pred takýmito výrobkami, počet sandálov s takýmto extravagantným dekorom sa každým dňom zvyšuje. Môže to byť, ako klasický model s malými vložkami, a kreatívne výrobky pri nízkej rýchlosti s veľmi dlhým perím, ktoré úplne prekrýva nohu.

Zaujímavé:Topánky s nízkym podpätkom: nové položky 2019

 • V námornom štýle.Dekor vo forme hviezdice alebo drahokamu, škrupiny a vložky napodobňujúce rybárske siete sa stane neobvyklým prvkom luku, ktorý vždy pripomína more. Môžete kombinovať tieto topánky s takmer všetkými vecami, ale obzvlášť efektívne "more" sandále bude vyzerať s letné šaty, bavlnené šortky a samozrejme džínsy.

 • S okrajmi.Ale šampionát v segmente letných topánok vyhral sandále, zdobené strapcami. Okrem skvelých modelov so strapcami budú praktické sandále v móde, rovnako ako vysoké gladiátory, na ktorých môže byť prítomný okraj, či už vo forme drobných dekoratívnych vložiek, a úplne uzavrieť celý výrobok.

 • S logami . Koža, lak, tkanina a dokonca aj silikónové sandále, zdobené nápismi s menami slávnych značiek - to je ďalší trend nadchádzajúcej sezóny. Samotné nápisy môžu byť umiestnené vpredu, na popruhu alebo dokonca ozdobiť pätu výrobku.

Topánky s logom Versace

 • Vytlačené.Svetlé farebné sandále s potlačou sú skutočnou nevyhnutnosťou tohto leta. V tomto móde budú typické nielen kvetinové a rastlinné ornamenty, ale aj živočíšne farbivá, abstrakcie a etno-motívy.

 • Brilliant.Modely sandálov, bohato zdobenéKamienky, flitre a ďalší brilantný dekor nielenže pomôžu, aby bol obraz jasný a nezabudnuteľný, ale aj zlepšili vašu náladu.

 • S väzbami.Sandále zdobené saténovými stuhami, imitujúce topánky pointe vo vzhľade - to je nový produkt z roku 2019, ktorý sa už stal skutočným hitom medzi módnymi trendmi. Môžete nosiť také topánky s takmer všetky veci základné šatník, ale to bude vyzerať obzvlášť pôsobivé s ľahkými bavlnené šaty a šaty.

 • V športovom štýle. Sandále, ktoré vyzerajú ako športová obuv, sa v lete považujú za ďalší trend. Zložitá väzba hrubých tkaninových popruhov, plastová západka, charakteristická pre topánky v štýle športovo-elegantných a farebných pruhov sú hlavnými znakmi „športových“ sandálov.

Dôležité! Nie je nutné nosiť sandále v štýle športovo-športových nohavíc, pretože táto topánka dobre zapadá do romantického a dokonca slávnostného oblečenia.

 • S priehľadnými prvkami.Okrem obvyklých silikónových vložiek a popruhov, návrhári v tomto roku ponúkali ženám módy aj sandále s priehľadnými plastovými pätami. Zároveň musí byť päta nevyhnutne masívna a stabilná. Neexistujú však žiadne požiadavky na formu, takže štandardné varianty a skôr nezvyčajné päty vo forme obdĺžnikov alebotrojuholníky.

 • Textilné výrobky . Sandále, vyrobené z tkaniny - je hlavným konkurentom koženej obuvi. Okrem skutočnosti, že sú ľahké a pohodlné na nosenie, textilné modely sú tiež pozoruhodné pre veľmi svetlé vzory, pretože sú často zdobené všetkými druhmi razby, výšivky, kamienky alebo korálky.

Zaujímavé:Módne topánky - jar 2019

 • Gladiátory . Praktické sandále s nízkym chodom, ktoré sú autentickými topánkami rímskych gladiátorov, sú tiež v móde. V minulom roku však boli vysoké modely nahradené produktmi, ktoré dosahujú výšku členka. Pokiaľ ide o dekor, nie sú žiadne špeciálne zmeny, a sandále zdobené kravaty a spony zostávajú relevantné.

 • So šnurovaním.Ďalším trendom roku 2019, ktorý sa najčastejšie objavuje na fotografii v módnych vydavateľstvách, sú topánky so šnurovaním. Pokiaľ ide o sandále, tu má dekoratívnejšiu funkciu, pretože tieto výrobky sú upevnené zadným zipsom.

Určujeme model: hlavné druhy sandálov

V závislosti od typu podrážky sa sandále konvenčne delia na typy, medzi ktorými budú v lete najmodernejšie tieto modely:

 • pri nízkom chode.Tieto možnosti pre sandále sú hlavnou voľbou moderných módy, takže dizajnéri sa každý rok snažia urobiť nejaké inovácie v ich dizajne. Napríklad modely vyrobené zmateriály rôznych farieb a textúr, ako aj výrobky bohato zdobené všetkými druhmi korálkov, kamienkov a čipkových vložiek;

 • na klin.Letošní platforma sandále bude neuveriteľne populárna. Okrem veľmi vysokých produktov v móde budú retro-modely, zdobené výtlačky, všetky druhy ornamentov, trojrozmerné prvky a samozrejme s motúzom;

 • na čape.Stiletto topánky sú základné klasiky a sú relevantné v každom ročnom období, ktoré nie sú výnimkou. Toto leto bude trendom skôr stručné modely s minimalistickým dizajnom. Ako dekor môže pôsobiť iba textúrovaný reliéf na koži, perforácia alebo nízke šnurovanie;

 • na stabilnej päte . Topánky s vysokými hustými podpätkami doslova zaplavili najnovšie módne prehliadky. A to je pochopiteľné, pretože tieto sandále v sebe kombinujú praktickosť a eleganciu. Pokiaľ ide o dizajn týchto modelov, v tejto sezóne budú dominovať sandále, navrhnuté v barokovom štýle, country, vintage, gotické a vojenské. Dekor môže byť tiež rôznorodý, od kontrastných farebných vložiek po korálky, kamienky, rôzne pruhy a popruhy;

 • na hrubej podrážke.Sandále na traktore alebo veľmi hrubá podrážka určite nestrácajú význam. A dokonca aj na prvý pohľad sa zdá, že tieto topánky môžu obraz vizuálne vážiťnie je. Tieto modely sú ideálne kombinované so svetlými šatami a sukňami, čím zdôrazňujú ženskosť postavy a dokonalý zmysel pre chuť jej majiteľa.

Niektoré tipy od stylistov

Aby bolo možné kúpiť štýlové sandále, ktoré budú jasným doplnkom letného vzhľadu, je veľmi dôležité, aby ste pri výbere tejto topánky nezabudli zohľadniť nižšie uvedené odporúčania.

 • Je lepšie pre majiteľov plných nôh, aby sa vyhli tmavým sandálom na masívnom podpätku, pretože ďalej zdôrazňujú tento nedostatok postavy.

Aké sandále budete nosiť tento rok?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Topánky s veľkým počtom popruhov a všetkými druhmi viazaní majú schopnosť vizuálne skrátiť dĺžku nôh, takže tieto modely sú vhodné pre extrémne vysoké ženy.

 • Sandále na podpätku sú ideálne na večernú obuv. Ale na vytvorenie denného setu je lepšie použiť praktickejšie modely, napríklad na nízkom chode alebo nízkom kline.

 • Vždy si vyberte sandále na základe toho, akú udalosť sa zúčastníte. Konzervatívne modely by sa mali nosiť na prácu na stabilnej päte alebokliny, ale výrobky s perím alebo kamienkami lepšie šetriť na párty.

Zaujímavé:Módne topánky - jar 2019

Na fotografii prezentovanej v článku je jasné, že v roku 2019 budú v móde jednoduché a stručné modely dámskych sandálov a avantgardných výrobkov, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie osobnosti.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03/01/2019Štítky: