Jesenná manikúra pre krátke nechty

Krátke nechty - jeden z hlavných trendov v roku 2018, ktorý v segmente manikúry plynule prešiel na jesenné módne trendy. Preto dnes pre majstra nechtového umenia predstavili množstvo originálnych dizajnov určených pre majiteľov krátkych nechtov, medzi ktorými si každá dievča môže nájsť svoje vlastné. Najzaujímavejšie a nezvyčajné z nich sme viedli ďalej v našom článku.

Módna manikúra pre krátke nechty

Zaujímavé : Jesenná manikúra, nový dizajn

Módna jesenná paleta

Trendom v tejto sezóne je prirodzená farebná škála, ktorá je tiež veľmi univerzálna, pretože harmonicky vyzerá na krátkych nechtoch. Avšak spomedzi všetkých ponúkaných dizajnérov je možné vynechať vrchol „kráľovských“ farieb, ktoré sú považované za najrelevantnejšie vo vzťahu k ostatným.

A ako dlho sú vaše nechty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Burgundsko. Teraz sú všetky odtiene bordovej v móde, od ľahších až po bohaté hlboké tóny. Je lepšie kombinovať túto farbu s jednoduchými technikami nail art, ako je napríklad mesiac alebo monofónny dizajn. Ale z komplexu by sa malo upustiť, pretože výsledok manikúry sa ukáže ako číry.

Štýlová burgundská manikúra

 • Zlatá paleta. Módne vTáto sezóna, farebná schéma, ktorá plne identifikuje jesennú sezónu. Na nechtoch sa môže dosiahnuť náter zlata, medi alebo bronzu, ako je tomu u bežného laku a dekoratívneho trenia alebo fólie.

Krásna zlatá manikúra

 • Žltá a oranžová. Bez týchto farieb nie je žiadna jesenná manikúra nemysliteľná. Teplé, hlboké a bohaté odtiene harmonicky zapadnú do monofónneho dizajnu, ako aj do rôznych kombinácií s inými paletami a technikami nail art.

Módna žltooranžová manikúra

Zaujímavé : Aktuálne nápady na manikúru s vývarmi!

 • Berry. Víno, malina, čučoriedka a jarabina sú hlavnými farbami jesennej sezóny. Vyzerajú perfektne aj v jednofarebnej manikúre a nechty vo všeobecnosti dávajú rafinovaný a drahý vzhľad.

Štýlová berry manikúra

Dôležité! Nemala by sa venovať menšia pozornosť tvaru nechtovej platničky. Na krátkych pazúroch, mäkký štvorcový, oválny a mandľový tvar bude vyzerať harmonickejšie.

Skutočné myšlienky štýlovej jesennej manikúry na krátkych nechtoch

Hoci nie je možné, aby sa na krátke nechty zaviedli komplexné nápady na nechty, môžete v roku 2018 vytvoriť veľa vzorov manikúry, vrátane obyčajného alebo gélového leštenia, ako je to v príkladoch fotografií, v článku. Najlepšie z nich sú nasledujúce možnosti.

 • 65. „Nude“ lunar . Tento pád z náročnýchNávrhy lunárnej manikúry by sa mali upustiť v prospech konzervatívnejších rozhodnutí, v ktorých sa základ nechtíka farbí monochromatickým farebným povlakom, zatiaľ čo zóna mesiaca zostáva transparentná.

Módna mesačná manikúra

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2018: foto

 • Imitácia dažďových kvapiek . Okrem zažltnutého lístia, jeseň súvisí s daždivými dňami, ktoré sa môžu realizovať aj v dizajne manikúry. „Daždivý“ dizajn je možné získať, rovnako ako pomocou hotových samolepiek, a použitím transparentného gélu, vďaka čomu bude manikúra tiež textúrovaná.

Módna manikúra s kvapkami

 • Minimalizmus . Módne trendy v tejto sezóne nám diktujú vytvoriť jeden alebo dva akcenty v dizajne manikúry. Niekoľko bodiek, pruhov, neopatrne roztrúsených kamienkov alebo jeden jednoduchý vzor vytvorí skutočne lákavý a efektívny dizajn.

Manikúra v štýle minimalizmu

 • Velvet.Úplné pokrytie krátkych nechtov s vločkovým práškom vyzerá drsne, ale použitie tohto dekoru ako malého prízvuku v tomto prípade by bolo to pravé. Najviac harmonicky zamat bude vyzerať v kombinácii s geometrickými vzormi, rovnako ako s kresbami zobrazujúcimi zvieratá alebo pádové lístie.

Velvet Manikure Design

Zaujímavé : Dizajn manikúry v štýle minimalizmu

 • Viacfarebný . Je tonovinka, ktorá sa objavila na Instagrame a rýchlo sa stala jedným z hlavných trendov jesennej sezóny. Podstatou tohto dizajnu je, že nechty sú maľované v rôznych farbách, vrátane kontrastných. Čo sa týka samotných kombinácií, môžu byť tiež úplne odlišné, počnúc štandardom 3 + 2 a končiac plným 5.

Viacfarebná manikúra

Idea! Viacfarebná manikúra môže byť ešte rozmanitejšia, ak vyberiete jeden klinec s geometrickým vzorom alebo abstrakciou.

 • Metalizovaná craquelure . Originálny a pritom jednoduchý dizajn, ktorý je možné získať pomocou dekoratívnej fólie. Jeden má len rehoot ornament z malého kusu pásky na vopred pripravený nechty s lepkavým povlakom a potom upevniť všetko s vrcholom.

 • Francúzština . Táto manikúra vyzerá krásne na krátkych nechtoch, a to ako v klasickej verzii, tak v upravenom formáte, ako je možné vidieť na fotografii uvedenej v článku. Čo sa týka módnych trendov, v jesennej a zimnej sezóne 2018-2019 v trendovej farebnej bunde, v ktorej je línia úsmevu zvýraznená zlatým náterom, pričom základňa je natretá tmavou a nasýtenou farbou. Ďalšou možnosťou je experimentovať s tvarom úsmevu. Okrem štandardného polmesiaca môžete tiež vytvoriť plochý alebo rovnaký tvar písmena V.

Štýlový a vždy módny francúzsky jazyk

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových produktov

 • Objemové údaje . Objemový dizajn vždy vyzerá originálne,nezvyčajné a drahé, takže sa stal ďalším „favoritom“ tohto pádu. V móde modelárstvo znázorňujúce padlých lístia, dáždniky a zvieratá. Ale najmä modelovanie vyzerá imitácia pletený vzor, ​​ktorý môže byť zdobený jedným alebo dvoma prstami, a úplne celú ruku.

Módne návrhy pre motívy na jeseň

 • Stierač zrkadla . Na väčšine fotografií uverejnených na sociálnych sieťach sa nachádza manikúra s kovovým alebo dúhovým svetlom. Aj napriek jednoduchosti v aplikácii, trenie premieňa aj tie najbežnejšie prevedenia, ktoré ho robia svetlým a nezvyčajným.

Krásna manikúra pre krátke nechty s trením

Zaujímavé : Manikúra pre stretnutie Nového 2019

 • Obrazy . Na krátke nechty je tiež prijateľné, aj keď nie v takom objemovom množstve ako na dlhých. Malé listy, obrazy zvierat, monogramy, srdcia, bodky, čiary a iné geometrické vzory dokonale zapadnú do jesenného dizajnu manikúry.

Módne maľovanie na nechty

Dôležité! Nezabudnite na doplnky. Farebné kamienky, trblietky, trblietky a trblietky budú skvelým doplnkom k jesennej manikúre, ktorá s môže pomôcť črevo nielen vytvoriť jasný dizajn, ale aj tiež rozveseliť.


Módne trendy jesennej sezóny v roku 2018 sú dosť rôznorodé a umožňujú vytvoriť súbor originálnych a efektívnych manikúr na krátkych nechtoch.Hlavnou vecou je nezabudnúť, že dnes je maximálna prirodzenosť a naturalizmus v móde, ktorá by mala byť prítomná aj v dizajne nechtov.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané17.10.2017Štítky: