Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Čiernobiela - dve základné farby na vytvorenie módnej a štýlovej manikúry. Môžu byť použité samostatne, a tiež kombinovať medzi sebou as inými kvetmi. Fotografie navrhnuté v našom článku vám pomôžu doplniť arzenál originálnych nápadov na manikúru v čiernej a bielej farbe a vždy vyzerajú úžasne!

Dizajnová čierno-biela manikúra s čiernymi kamienkami

Relevantnosť návrhu

Čiernobiela manikúra má niekoľko nepopierateľných výhod, ktoré sa líšia v:

  • univerzálnosť - vyhovuje každému štýlu obliekania;
  • praktickosť - môže sa použiť ako základ pre ďalšie dekorácie;
  • atraktívny - kontrastná kombinácia farieb vyzerá krásne a nikdy nepozorovane;
  • relevancia - taká manikúra je dnes v móde, preto, keď ste maľovali nechty v čiernej a bielej farbe, ocitnete sa v prúde moderných módnych trendov.

Nápady na módu

Takže pred tým, ako sú dve fľaše s farebným lakom - čiernobiele. Čo s nimi? Ako sa tvoria nechty, takže sa ukázalo, že nie je len krásna, ale aj štýlová, módna a originálna? Dnes vám pomôžeme nájsť odpovede na tieto otázky.

Štýlová čiernobiela manikúra v štýle minimalizmu

Najmä pre našich čitateľov módy ponúkame TOP-15 najčerstvejších a najhorúcejších možností dizajnu pre čiernobielu manikúru s fotografickými príkladmi. Incident!

Krásny dizajn čierno-bielych nechtík lekárskych

Čiernobiela manikúra - urobili by ste to sami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

# 1. Francúzština

Kde bez milovaného a nestarnúceho francúzskeho. Klasický a skôr konzervatívny, v čiernej a bielej palete dostane nový život. Stačí sa pozrieť na fotografiu - taká manikúra nie je len štýlová, ale aj vynikajúca. Zdobením jedného z nechtov s kamienkami alebo tonálne vzory, žena módy dostane skutočné majstrovské dielo!

Štýlová čierna a biela francúzština

Zaujímavé : Manikúra vo francúzštine: fotografie nových výrobkov

# 2. Mesačná manikúra

Toto je ďalšia verzia štýlového nechtového dizajnu, ktorá nestráca svoj význam už dlho. Presný výber otvoru na spodnej časti nechtu robí obraz zaujímavejším a prstami dobre upraveným. Môžete urobiť takú manikúru na krátke aj dlhé nechty. Najmä chladné mesiac manikúra vyzerá na špicaté nechty. Pozrite si príklad uvedený nižšie a nechajte sa inšpirovať nápadmi!

Mesačná bunda - dizajn na špicatých nechtoch

# 3. Zdvih

Na rozdiel od predchádzajúcich verzií je táto manikúrová technika celkom nová a získava na popularite. Ak sa rozhodnete vyskúšať si to sami, budete medzi prvými! Manikúra s čierno-bielou verziou mŕtvice je jednoduchá, dokonca aj doma.Vezmite gélové leštidlá požadovaných farieb, natrite jednu vrstvu, napríklad čiernu, ako na fotografii, urobte druhú bielu, aplikujte lak trochu bližšie k stredu tak, aby na strane a spodnej časti nechtu bol čierny obrys.

Bypass manikúra

Na tieto účely je najlepšie použiť gélový lesk, pretože je hustejší ako obvykle. To vám umožní ľahko vytvoriť čierny ťah s bielym pozadím.


# 4. Gradient

Gradient alebo Ombre je hitom tohto roku. Hladké prechody z jednej farby na druhú dnes možno nájsť medzi módnymi trendmi v kaderníctve, odevoch a dokonca aj pančuchách. Manikérky nestáli stranou. Dizajn nechtov navyše využíva rôzne interpretácie trendu - horizontálne, vertikálne prechody, ako aj gradient od stredu klinca. Nižšie uvedená fotografia ukazuje módnu čierno-bielu verziu v kombinácii s geometrickými motívmi.

Štýlový gradient

# 5. Geometria

Prúžky, čiary, kruhy, trojuholníky a štvorce - to všetko môže ozdobiť vaše prsty. Osobitná pozornosť by sa mala venovať geometrickej manikúre v čiernobielom prevedení. Okrem toho, tento dizajn vyzerá rovnako dobre na krátke aj dlhé nechty, a fotografie nižšie je jasný dôkaz.

Geometrické motívy v čiernobielom prevedení

Zaujímavé : Naj trendovejšia manikúra

# 6. Výkresy a nápisy

\ t

Ďalšou možnosťou pre štýlovú manikúru je vytvoriť rôzne vzory avzory na nechtoch. Nie je potrebné mať špeciálnu umeleckú výchovu. Koniec koncov, dnes v obchodoch si môžete kúpiť špeciálne pečiatky, šablóny, samolepky, kefy, atď., Pomocou ktorých je veľmi jednoduché urobiť ohromujúci dizajn nechtov so vzorom. Banálna bunda sa tak stane skutočným umeleckým dielom, ak na ňu použijete monogram s pečiatkou. To tiež vyzerá štýlová manikúra, kde vzor pridal len jeden prstenec.

Čiernobiela bunda s monogramami

Nezabudnite na kvetinovú manikúru, pretože kvetinová téma dnes viac ako inokedy v móde.

Pečiatka - kvetinová manikúra

Ak sú kvety a monogramy s vami dosť, vyskúšajte novinu - nápisy na nechtoch. Písmená, slová a dokonca celé frázy - taká manikúra vyzerá veľmi štýlovo, dáva obraz sviežosti a originality.

Štýlová manikúra s nápismi

Zaujímavé : Manikúra s nápismi - trend 2019!

# 7. Čipka

Lacy manikúra sa nedávno zaradila medzi ponuky kozmetických salónov, ale už sa jej podarilo získať lásku módy. Tento dizajn je vhodný pre špeciálne príležitosti, rovnako ako dokonale zapadne do príležitostného luku. V čierno-bielej verzii vyzerá čipka najprirodzenejšie a najkrajšie ženské, pokrývajúce povrch nechtu jemným závojom.

Manikúra z jemnej čipky

# 8. Flock

Manikúra hniezda alebo zamat je dôležitá aj dnes. Koniec koncov, pomocou jednoduchej technológie, môžete vytvoriťtrojrozmerný vzor alebo vzor, ​​ktorý bude vyzerať obzvlášť štýlovo v kombinácii s teplou vlnou alebo kožušinovým vzhľadom.

Manikúra s čierno-bielym kŕdľom

# 9. Mramor

Imitácia prírodného kameňa vyzerá neobvykle a štýlovo. Biely mramor s čiernymi a sivými škvrnami je skvelou voľbou pre tých, ktorí sú prirodzene naklonení.

Krásna mramorová čiernobiela manikúra

Zaujímavé : Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

# 10. Obyčajný

Pre dievčatá, ktoré nemajú radi pôžitky alebo jednoducho nemajú čas na vytvorenie zdobenej manikúry, módni zákonodarcovia ponúkajú jednoduchý monofónny dizajn. Vymaľte časť nechtov čiernym lakom, zvyšok - biely a módna manikúra je pripravená. Verte mi, vaše ruky nebudú ignorované ostatnými!

Jednoduchá, ale štýlová monofónna čiernobiela verzia

# 11. Matte

Lesklé nechty vyzerajú veľmi chladne a vytvárajú extra lesk a objem. Ale dievčatá nemajú rád monotónnosť, snaží sa vyzerať inak zakaždým. Z tohto dôvodu, matná manikúra rýchlo získal popularitu medzi módy. A môžete kombinovať s akoukoľvek možnosťou dizajnu. Zvlášť štýlová je kombinácia matného laku s leskom.

Zmena na tému čierna a biela matná manikúra

# 12. Negatívny priestor

Tento módny manikúrový dizajn vyzerá štýlovo a zaujímavo. A "nenatretý priestor" je krásnyV kombinácii s mesačnou bundou, štýlovou geometriou, zložitými vzormi a iným dizajnom, ktoré sú dnes relevantné. Nenatreté oblasti vyzerajú skvele v blízkosti bieleho a čierneho náteru.

Negatívny priestor - novinka vo svete nail art

# 13. Kamienky

Kamienky sú dokonale kombinované s takmer akýmkoľvek dizajnom nechtov. Môžete štýlovo pridať svetlé šumivé kamienky do otvoru jedného klinec alebo zakryť celú nechtový tanier s kamienkami. A tento dekor vyzerá nádherne s bielymi aj farebnými kameňmi.

Čiernobiela manikúra s kamienkami

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

# 14. Kecy

Bujóny sú malé okrúhle korálky, pomocou ktorých majstri manikúry vytvárajú skutočné majstrovské diela. Preto, ak sa položka „kaviárová manikúra“ objavila v „menu“ vášho pána - bez váhania súhlasíte s experimentom. Hra s farbami a odtieňmi, dopĺňajúca akýkoľvek iný dizajn štýlovými kamienkami, môžete dosiahnuť úžasný výsledok.

Manikúra kaviáru na čierno-bielych nechtiach

# 15. S farebnými lakami

Čiernobiela manikúra je sebestačná, ale často pridanie kontrastných farieb s nejakým stredným odtieňom prináša neočakávaný efekt. Takže bude vyzerať skvele čierne a biele nechty v kombinácii s akýmkoľvek pastelovým odtieňom - ​​jemne ružovým, béžovým, zlatým.

Kombinácia čierno-bieleho dizajnu s farebnými lakami

Nemenej zaujímavé, ale trochuČiernobiely dizajn nechtov v tandeme s jasne červenou farbou vyzerá vzdorne.

Čiernobiela manikúra v kombinácii s červenou

\ t

Po preštudovaní uvedených fotografických myšlienok ženy módy určite nepochybovali o tom, že čiernobiela manikúra je nielen krásna, ale aj módna, štýlová a originálna.


Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované10/13/2018Štítky: