Vyštudovaný bob caret: jemnejšie body účesov

Bob so štvorstrannými prvkami zo stredne dlhých vlasov je elegantný účes, ktorý vyzerá skvele, najmä s odstupňovaním, ako je vidieť na rôznych fotografiách na sociálnych sieťach. V skutočnosti, okrem toho, že tento účes je ľahko štýl, môže tiež vizuálne maskovať zjavné nedostatky vo vzhľade. Preto odporúčame, aby ste sa bližšie oboznámili s vlastnosťami tohto strihu, ako aj s najrelevantnejšími modelmi fazule s prvkami, ktoré sú teraz uvedené v článku.

Klasifikovaný bob s curlingom

Charakteristické znaky

Bob s prvkami caret je súčasné spojenie dvoch v súčasnosti módnych účesov, ktoré spolu s promóciou „odbočujú“ do jedného štýlového a veľkolepého účesu. Odstup môže byť:

 • slabé, ak sú ovplyvnené iba hroty;
 • priemer, v ktorom sa vypracuje viac ako 60% všetkých oblastí;
 • Silný sa vyznačuje tým, že absolútne všetky vlasy sú prístupné promócii.

Pokiaľ ide o samotnú zrážku, možno ju rozpoznať okrem iného najmä nasledujúcimi charakteristikami.

Zaujímavé: Pixie ostrihanie: maximálna krása bez problémov

 • Veľmi vysoká línia týčovitých čeľustí, v dôsledku čoho sa táto zóna výrazne odlišuje, zatiaľ čo pramene blízkeho líca majú mierne predĺženie.
 • Je harmonicky kombinovaná s akýmikoľvek formami rán.
 • V dôsledku odstupňovania je výsledok iba charakteristickýstrihový objem, najmä v oblasti zátylku.

Odstupňovanie účesu Vám umožňuje vizuálne zvýšiť objem vlasov

.

Pozitívne a negatívne strany

\ t

Bob s prvkami bobu, vyrobený na stredne dlhých vlasoch - veľmi nápadný a elegantný účes, ktorý sa vyznačuje aj radom výhod oproti iným účesom.

S bobom môžete urobiť zaujímavé účesy

.
 • Vzhľadom na posun dôrazu odvracia pozornosť od zrejmých znakov starnutia, čím poskytuje omladzujúci účinok.
 • Umožňuje vizuálne skryť nedostatok vzhľadu a upraviť tvar tváre.
 • Vhodné nielen pre rovné, ale aj vlnité vlasy s poréznou štruktúrou.
 • Vyzerá dobre aj pri miernom „neporiadku“.

Boborka s odstupňovanou nohou

Dôležité! Bob-car je ideálnou voľbou pre majiteľov tenkých vlasov, pretože vďaka odstupňovaniu a prameňom rôznych dĺžok sa vlasy stávajú závratmi.

Zaujímavé: módne dámske účesy v roku 2019: najnovšie trendy, fotky nových výrobkov

Pokiaľ ide o nedostatky, existujú aspoň niektoré z nich, ale stále existujú. Preto, keď idete do kaderníctva, nezabudnite vziať do úvahy nasledujúce faktory.

Absolvované bobové vozidlo bude vyhovovať mladým dievčatám a dámam starším ako 40 rokov

.
 • Aby sa styling udržal v perfektnom stave počas celého dňa, je potrebné neustále používaťbaliace nástroje.
 • Ak majster urobil chybu pri orezávaní prameňov, nemôžete ho skryť vôbec, najmä na rovných vlasoch, bude to viditeľné.
 • Vyžaduje veľa času a úsilia na úpravu kučeravých vlasov a zároveň nie je vždy požadovaný výsledok.

Komplikované farbenie zvyšuje účinok dodatočného objemu vlasov

.

Odrody klasifikovaných bobov

\ t

Absolvovaný bob s prvkami štyroch druhov je jednou z najmodernejších možností účesov pre ženy viac ako jednu sezónu. Preto sa rôznymi pokusmi dnes vytvorilo niekoľko foriem tohto účesu, ku ktorým patria jeho nasledujúce formy.

Moderný variant pokládky fazule

 • Klasické. Štandardná výbava, ktorá sa vyznačuje malým odstupňovaním na zadnej strane hlavy a predĺženými prednými prameňmi. Prechod dĺžky medzi zónami môže byť rovnako hladký s hladkými obrysmi as pomerne ostrým rezom.
 • Na nohe. Tvar účesu, ktorý s krátkymi vlasmi hladko migroval na priemernú dĺžku. Zvláštnosťou tohto účesu je veľmi krátka zadná časť vo vzťahu k prilitsevy prameňom, ktorý ukazuje krásny dlhý krk a vytvára svetlý a zároveň dynamický obraz.

Neopatrne rozcuchaná verzia účesu

 • Asymetrické. Táto forma účesu na vrchole módnych trendov vážila speváka Rihannu. Jeho hlavnou črtou jejasné dĺžky prechody medzi prameňmi, cez ktoré hotový účes dostane extra objem a navyše vyzerá dobre upravený a elegantný.
 • S kaskádovými prvkami. Ďalšia variácia viacvrstvových účesov, s ktorými môžete získať ľahký bazálny objem. Základom tohto účesu sú vrstvené strihacie pramene a dávajúce špičky špicatý tvar. Rovnaký strih vo vzhľade má klasické obrysy bobového námestia, a preto je o niečo kratší od chrbta ako z prednej strany.

Študentský bob na rovných vlasoch bez rán

Zaujímavé! Správne zvolená technika farbenia pomôže k ďalšiemu zvýšeniu dosiahnutého výsledku. Napríklad, malé zvýraznenie pridáva hlavu objemu vlasov, ale balayazh alebo shatush "odpisovať" na niekoľko rokov.

Ktorá možnosť starostlivosti o bob sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Rozšírené. Bobček s prvkami podlhovastého strihu a odstupňovania je vytvorený na stredne dlhých vlasoch len bez takéhoto prvku ako okraj. Fotografia uvedená v článku ukazuje, že jej hlavnou charakteristickou črtou je výrazné predĺženie prameňov v blízkosti tváre vo vzťahu k okcipitálu. Preto sú rany tu jednoducho mimo miesta.
 • Kreatívne. Ide o druh klasickej formy, ktorá vďaka svojej originalite získalamedzi mladými ľuďmi. Vrcholom tohto strihu je zvyčajné alebo figurálne holenie dolnej týlnej oblasti. Výsledkom je klasický bob-caret s tečúcimi vlasmi, ktorý, ak sa zhromaždí v pevnom chvoste, získa nezvyčajný akcent.

Bob-caret so zvlnenými koncami

Vyberáme rany

Bangs - dokonalá doplnková časť akéhokoľvek strihu, vrátane odstupňovanej fazule s prvkami námestia. Okrem toho, okrem toho, že vizuálne premieňa svoje vlasy, okrem jej pomoci, môžete skryť aj rôzne nedokonalosti vzhľadu. Preto sme priniesli najrelevantnejšie formy rany, ktoré sú ideálne kombinované aj s touto formou strihania.

Vyrezávaný bobor rôznych dĺžok a farieb

 • Asymetrické. Napriek tomu, že niektorí považujú túto formu rany, vhodnejšie pre krátke modely účesov, ale tiež to vyzerá veľkolepé s odstupňovanou bob-cut strednej dĺžky. Jeho charakteristickým znakom je šikmý rez, v dôsledku čoho sú pramene na jednej strane kratšie ako na druhej strane.

Odstupňovaný bobor s podlhovastými prameňmi

Dôležité! Asymetrická forma rany je vhodná len pre majiteľov rovných vlasov, pretože pri kučeravých vlasoch bude vyzerať smiešne.

Rozšírené odstupňované námestie

Zaujímavé: účesy na krátke vlasy: top 10

 • Absolvent. Skvelá možnosť, ktorá bude nielenlakonický prírastok do ostrihania, ale zároveň zmäkne a urobí viac ženských obdĺžnikových prvkov.
 • Roztrhané. Pôvodné rany, ktoré sa už podarilo zachytiť nielen mladé dievčatá, ale aj staršie ženy. S jeho pomocou môžete vizuálne „maskovať“ vysoké čelo a chýbajúcemu objemu dodať tenké vlasy.
 • Priame. Môže sa nazývať základný, pretože sa hodí úplne všetko, bez ohľadu na vlastnosti exteriéru. Jej hlavnou črtou je extrémne plochý a rovný strih, ktorý dáva obraz ako celok.

Odstupňovaný bob-štvorec s ofinou

Odrezaný bob-cut vyrobený pri strednej dĺžke vlasov je ideálny účes, ktorý vyzerá stručne, s alebo bez rany. Môžete to vidieť pre seba a zároveň si vychutnať zručnú prácu majstrov pri pohľade na fotografie s príkladmi uvedenými v našom výbere.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09.11.2018Štítky: