Manikúra 2019: dizajn, trendy

Vzhľadom na fotografie manikúry na výstavách v roku 2019 je možné identifikovať nielen najkrajší dizajn, ale aj určiť módne trendy roka. Čo budú a čo budú ženy v najbližších sezónach rovnaké.


Prvá vec, ktorú možno odlíšiť, je prítomnosť rôznych možností náteru pre každú chuť: od jemných, pastelových farieb a neutrálneho tónu až po svetlé a nasýtené farby s nezvyčajným a nápaditým dizajnom.

Negatívny priestor

Trendový trend bol v minulom roku transformovaný. Priorita bude teraz pokrytá nenatretými alebo úplne priehľadnými studňami, vertikálnymi a diagonálnymi pruhmi atď. Je zaujímavé, že hrúbka pásov nezáleží. Bude to záležitosť chuti.

Sprístupnenie takejto manikúry je oveľa jednoduchšie ako kreslenie. Stačí použiť špeciálne šablóny na jedno použitie.

Priehľadné pruhy

Glitter

Milovníci flitrov nesmú skrývať laky s leskom. V novom roku 2019 budú naďalej žiadané. Tak, že taká jasná manikúra nie je považovaná za fazuľovú, uistite sa, že je tu veľa iskier a pokrývajú nechtovú platňu hrubou a rovnomernou vrstvou. Nie je potrebný žiadny dekor.

Módne iskry

Účinok trblietky možno dosiahnuť pomocou špeciálnej fólie. Holografické modulácie nie sú o nič menej zaujímavé a svetlé, a taká manikúra je jednoduchá, bez toho, aby ste na ňu trávili veľa času.

Hologramy a trblietky

Výtlačky zvierat

\ t

Živočíšne vzory, ktoré sa v minulom roku týkali na nechtoch, zostanú aj na vrchole trendov. Ak sa nudíte s vami, vyberte si nielen obal imitujúci farbu leoparda, ale zobrazte neobvyklé škvrny dolmatínov, pruhy zebry alebo vzory typické pre žirafí kože. To všetko bude vyzerať nemenej zaujímavé.

Ak sa vám podobný výtlačok zvierat zdá byť príliš jasný a vulgárny, urobte tradičnú vec: naneste podobný náter len na jeden klin z piatich.

Svetlá zvieracia tlač

Zaujímavé: Aké výtlačky budú v móde v roku 2019

francúzština so vzormi

Francúzska bunda nikdy nevyjde z módy. Jedná sa o klasickú manikúru, ale každý rok existujú rôzne verzie. V roku 2019, aspoň raz, vyskúšajte francúzsku manikúru, v ktorej špička nechtu nie je zdobená jednoduchým bielym pruhom, ale vzormi.

Neobvyklá módna francúzština

Geometrické ornamenty a etno motívy sú v tejto verzii najúčinnejšie. Hlavná farba pri prijímaní v tóne pleti, spravidla sú rôzne odtiene béžovej.

Minimalizmus

Obrázky v štýle minimalizmu - najlepší trend pre tých, ktorí nemajú radi svetlý dizajn, ale chcú nejakú rozmanitosť. V modernej vízii ide o body, pruhy, jednoduché ozdoby a tiež geometrické tvary. Manikérky ich môžu mať na všetkých nechtoch a na jednej - dvoch z piatich.

Vzhľadom na to, že sa používa hlavný povlak, nude abiely lak, ako aj rôzne pastelové odtiene.

Ide o dokonalý návrh pre krátke nechty, ktorý bude stále v absolútnej priorite.

Klince

\ t

Pokovovaný kryt bude obľúbený na jar 2019. Zobrazenie pomocou gélových leštidiel je veľmi ťažké. Takáto manikúra sa spravidla vykonáva pomocou špeciálnych šablón.

Zaujímavá bunka

Film so vzorom je navrstvený na pripravenú nehtovú platňu, vyhladený a pokrytý vrstvou číreho laku. Prebytočný materiál sa odstráni špeciálnou drevenou tyčinkou.

Jasná bunka

Priesvitné klince

Tam je niečo, čo sa radovať a milovníci umelých predĺženie nechtov. V roku 2019 budú populárne. Zároveň by nemalo byť žiadne komplikované nail art. V zozname módnych trendov priesvitné nechtové platne, maľované v rôznych farbách, ktoré vyzerajú krásne a nezvyčajné nielen na fotografii, ale aj v živote.

Pokiaľ ide o hlavný tón, populárne budú kovové farby, farebný náter s červenou farbou, žlté gélové leštidlá a rôzne odtiene zelenej farby. Hitom leta a najlepšie zo svetlej palety bude teplá koralová farba.

Výkresy na priesvitných nechtoch

Manikúra čierna

Nechty natreté čiernou farbou budú tiež v móde. Lak tmavo nasýtenej farby ideálne vytvorí nádherný večerný vzhľad.

Upozorňujeme, že povlak na všetkých nechtoch nie je rovnaký, jeden z radov by sa mal líšiť. V rôznych ročných obdobiach roku 2019 navrhujú majstri nielen ozdobiť nechty klinčekmi, ale kresliť rodinné dedičstvo a emblémy na nich. Môže to byť prvé písmeno vášho mena, priezviska a pod.

Efektívna čierna manikúra so vzormi monogramov

Kamienky

Milovníci dúhovitých kameňov si môžu ozdobiť nechtovú platňu. Môžu byť veľké alebo malé - nezáleží na tom. Hlavnou vecou je, že sú umiestnené chaoticky.

Rozptyl kamienkov na priehľadných nechtoch

Ktorý variant manikúry s kamienkami sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Povlak by mal byť jemný. Majstri poukazujú na to, že v palete manikúry z roku 2019 budú určite prítomné jemné ružové, levanduľové a bledo sivé tóny - tieto módne trendy už možno vidieť na fotografii od najlepších dizajnérov nechtov. Na takomto zdanlivo jednoduchom pozadí budú kamene hrať obzvlášť dobre.

Zaujímavé: Manikúra gradientu: krásny dizajn

Dvojfarebná manikúra

Na letnú a jarnú sezónu môžete vyskúšať zaujímavú verziu dvojfarebnej manikúry. To je novinka pre tých, ktorí milujú svetlé a farebné nechty.Art. Majstri v tejto technike aplikujú na jednej strane jeden tón a na druhej kombinovaný odtieň.

Dvojfarebná manikúra

Manikúru možno zároveň ponechať jednoduchú, alebo na ňu možno aplikovať vzory.

Pásy na manikúru

Ďalšou verziou tejto techniky je použitie dvoch farieb v pásoch na jednej nehtovej platni. Pre chladné obdobie vyberte tmavé a zodpovedajúce tóny, napríklad čiernu a zelenú, modrú a tmavomodrú s glitrami atď. Pre jemnejšiu jarnú manikúru si vyberte svetlé alebo pastelové odtiene.

Zlato a striebro

Čistý kovový povlak je naďalej v trende viac ako rok. Bude to relevantné v roku 2019.

Môžete nanášať zlaté a strieborné laky jednoduchým náterom, nechať ho ako akcent alebo kresliť s ním.

Výkresy zo striebra a zlata

Snímky možno použiť rôznymi spôsobmi:

  • zlatú fóliu;
  • správne laky;
  • trblietky atď.

Farba hlavného náteru môže byť ľubovoľná. Hlavná vec je, že neprerušil kovové kresby.

Umelecké diela

Pre priaznivcov extravagantnej manikúry bude zaujímavý trend, keď sú kresby na nechtoch tvarované ako pozlátené rámy. Majstri nechali rám okolo obrysu nechtovej platne. Na tento účel používajú zlaté korálky, akrylovú pastu, pokrytú zlatým listom atď.

Namiesto kresieb a výtlačkov môže byť hlavná časť nechtovej platničky ozdobená perličkami.

Každý klinec v takejto manikúre pripomína obrazy na výstavách slávnych múzeí. V každodennom živote je takýto dizajn nepohodlný, ale je vhodný na publikovanie.

Klince, zdobené ako maľby

Zaujímavé: Lunárna manikúra: originálne nápady

Na fotografii sme demonštrovali módne trendy manikúry na rok 2019. Rôzne farby a krásny dizajn vám umožní usporiadať experimenty každú sezónu, zostať verný svojmu štýlu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/05/2019Štítky: