Šedá manikúra: nie nudný dizajn

Šedá manikúra je klasický spôsob, ako vytvoriť elegantný a všestranný dizajn nechtov, ktorý presvedčí každého o dokonalej chuti majiteľa. Kamkoľvek pôjdete - na seriózne stretnutie alebo kultúrnu udalosť - nail art v módnej šedej farbe bude najlepšia posledná časť vášho vzhľadu. Prečítajte si v našom článku, ako rôzne môže byť šedá manikúra 2019-2019 a rozoberať najlepšie nápady pre seba!


Jasné alebo diskrétne - akú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Stupne šedej

Ak si myslíte, že sivá je príbeh o monotónii, vážne vás chceme presvedčiť. Rodina tejto farby má rôzne farby. Nie je známe vo všetkých 50 odtieňoch sivej, ale asi 500!

Niekoľko módnych odtieňov sivej

Tu sú najmodernejšie odtiene tejto sezóny:

 • striebro;
 • mokrý asfalt;
 • bridlice;
 • popola;
 • holub;
 • kameň;
 • monzún.

Šedá manikúra nie je nudná!

Zaujímavé : Mramorová manikúra: krásne možnosti

Tento zoznam môžete bezpečne doplniť vašim obľúbeným odtieňom šedej, pretože táto klasická farba bude vždy nadčasová a manikúra s ňou je relevantná a elegantná.

Spájame a vyhráme

Sivá je krásna, pretože sa dobre prispôsobuje širokej škále odtieňov a vytvára neuveriteľné kombinácie. Samozrejme, táto farba je krásna v manikúre av nádhernej izolácii, ale ak náhle chcete rozmanitosť, môžete ju vždy pridať s pomocnou paletou. Pre vašu inšpiráciu sme vybrali tie najzaujímavejšie tandemy.

 • Šedo-ružová manikúra je skvelý spôsob, ako zdôrazniť svoju ženskosť a romantiku. Taký zväzok kvetov sa stal populárnym pre mnoho sezón v rade a rozhodne sa nebude spomaľovať. Prášok, svetloružová a dokonca fuchsia dokonale ladí s jemnou šedou. Vytvoriť na základe týchto kombinácií módne gradient, vzory, alebo len striedať nechty s hladkým povlakom.

Zaujímavé : Novoročná manikúra so snehovými vločkami

 • Kombinácia sivej s odtieňmi z červenej palety nebude o nič menej úspešná. Mimochodom, losos, koralové, burgundské a lingonberry - to sú hity tejto sezóny.

 • Tím sivej a bielej nemôže v manikúre vyzerať zle, pretože ide o univerzálne farby na vytvorenie štýlového štýlu nechtov. Biela sivá konštrukcia môže privítať ďalšie farby vďaka svojmu monochromatickému prevedeniu.

Sviatočný dizajn nechtov v šedo-bielej palete

 • Teplé tlmené tóny veselej žltej farby spolu so sivou sú zaujímavé a originálne. K tejto manikúre sa môžete pripojiť rôznymi odtieňmi slnečnej farby: od kanárka po citrón.

Výsledný dizajn bude vynikajúcim antidepresívom s príchodom chladného počasia!

 • Šedo-modrú manikúru možno vykonať pomocou tyrkysovej, mäty alebo akvamarínového odtieňa.

 • Môžete vytvoriť aj nevýrazné kombinácie sivej farby s rôznymi zelenými odtieňmi. Pre túto úlohu sú ideálne napríklad svetlozelené, pistácie a smaragdové farby.

Zaujímavé : Pekná manikúra s mačkami

Nápady pre sivú manikúru

Luxusná matnosť

Elegantné a sebestačné ženy s dokonalou chuťou si dnes vyberajú matnú manikúru. Možno je to najlepšia kombinácia stručnosti a luxusu nail art.

Existuje jednoduché pravidlo, ktoré vám pomôže pochopiť, či je táto manikúra pre vás. Tmavo sivá základňa nebude vyzerať dobre na krátku dĺžku, ale nádherná na stredných alebo dlhých nechtoch.

Luxusná matná manikúra v šedej palete

Dnes je v kombinácii s matnou a lesklou špičkou v jednej manikúre móda. Každý necht si môžete uctiť pre novú textúru alebo vytvoriť lesklé vzory na matnom povrchu.

Existuje ďalší spôsob, ako dosiahnuť zaujímavú hru textúr na nechty: pripojte matný vrch s perleťovým rubom alebo akrylovým práškom.

Venujte pozornosť! Pre zamatovo sivú manikúru, ktorá vyzerá perfektne na nechtoch, musia byť zdravé a dobre udržiavané. Drsnosť, nerovnosti a neobrezaná kutikulanie sú povolené.

Skromný lunár

Len si predstavte, že história mesačnej manikúry prebieha už takmer sto rokov. Okrem toho, tento krásny dizajn nielen nestráca svoj význam, ale aj znásobuje.

Vezmite rôzne odtiene sivej v tandeme s inými farbami ako základ pre takúto manikúru, neváhajte ju skombinovať s trblietkami, práškom alebo kamienkami a získať čo najviac výsledkov .

Elegantná francúzština

Pokiaľ ide o sako, každý si predstavuje klasickú béžovú a bielu manikúru. Sivá ho však úplne otvorí z druhej strany.

Šedá základňa v priateľskom duchu prijíma pre seba rôzne farby úsmevu, charakteristické pre francúzsku manikúru. Všimnite si túto príležitosť experimentovať s nail art.

Zaujímavé : Manikúra v hnedých tónoch

Brilantné akcenty

Ak vás nezaujíma monotónnosť šedej, zrieďte ju očarujúcimi jiskrami a okamžite iskrí novými farbami.

Tu sú niektoré relevantné nápady pre tento návrh:

 • zo štrasov rôznych veľkostí si môžete položiť krásne vzory a kresby;
 • lesklé kamene jemne zdôrazňujú úsmev francúzskej alebo mesačnej manikúry;
 • skutočný pocit urobí z plného nail inlay s iskry alebo kamienky (1 alebo 2 takéto akcenty na jednej strane bude stačiť);
 • vyzerá ako kráľovský gradient od svetlosivej po tmavú s použitím malých iskier;
 • spoužitie fólie nie je ťažké položiť módne geometrické motívy.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Noble Silver

Nevieme, ako sa mu to darí, ale metalizovaná manikúra sa s istotou drží medzi hlavnými favoritmi módy po niekoľko sezón v rade. Ak máte v pláne držať krok s módnymi trendmi, vyberte si strieborný lak na nechty alebo zrkadlový povrch podobného odtieňa. Tiež vhodná strieborná alebo nehtová fólia.

Číselné údaje

Ak hľadáte zaujímavý dizajn, pozrite sa na rôzne vzory na nechtoch. Môžu to byť módne interpretácie v štýle minimalizmu alebo skutočné majstrovské diela s detailným kreslením detailov.

Tu sú niektoré nápady pre vašu inšpiráciu.

 • Manikúra v šedých odtieňoch s grafickým dizajnom bude vyzerať lakonicky a štýlovo.
 • Elegantné šnúrky a monogramy vytvoria najviac ženský a romantický vzor.
 • Floristika v prírodných farbách bude základom tvorivej manikúry.
 • Šedá v kombinácii s bielou farbou je ideálna v modernom mramorovom dizajne.

Krásny kvetinový vzor

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Oči mačky

Jedným z najvýznamnejších odtieňov sivej v roku 2019 bol tajomný mokrý asfalt. Je to on, kto je najvhodnejší na vytvorenie luxusného dizajnu pomocou techniky cat-eye.

Vyzbrojte sa magnetickým gélovým leštením požadovanej farby avytvoriť naozaj úžasné nechtové umenie.

Manikúrne prvky pre krátke nechty

\ t

Šedá manikúra na krátkych nechtoch bude vyzerať krásne, ak budete dodržiavať jednoduché pravidlá.

 • Za najúspešnejšie varianty sa považujú tmavé expresívne odtiene sivej, ako je antracit alebo mokrý asfalt. Vyzerajú nielen štýlovo, ale tiež prispievajú k vizuálnemu predĺženiu nechtových platní.

 • Ľahké a studené odtiene sivej môžu zahrať krutý vtip s majiteľmi krátkych nechtov - ľahko zmenia pokožku rúk a nezdravé.
 • Vertikálne vzory, pruhy alebo sklon v tomto smere pomôžu predĺžiť a spestniť nechty.

Vertikálny dekor - opticky zväčšuje dĺžku nechtovej dosky

 • Nepreťažujte nechty množstvom dekorácií a malých vzorov.

Sme si istí, že naša fotografická zbierka manikúry v šedých tónoch vás presvedčila, že takýto dizajn vždy vyzerá štýlovo a elegantne. S módnymi trendmi tejto sezóny ste ohrozený stavom „šedej myši“, pretože dizajn s hlavnou úlohou tejto farby nie je vôbec nudný, ale veľmi rôznorodý.


Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Uverejnené15.11.2018Štítky: