Gradient manikúra: krásny dizajn

Manikúra s gradientom vyhrala tento rok mnoho dievčat. Gradient sám o sebe je už dlho populárny v oblasti umenia nail. V nasledujúcom roku však zoznam trendov bude obsahovať nové verzie tohto dizajnu. Povieme o všetkých trendoch a aktualizáciách v tomto článku.


Módne trendy gradient manikúra. Najlepšie farebné kombinácie

Manikúra so sklonom je plynulý prechod z jednej farby laku na druhú. Preto je pre neho veľmi dôležité, aby si vybral odtiene, ktoré sa navzájom harmonicky spoja a vytvoria štýlový gradient na nechtoch.

V roku 2019 sa však ostrý efekt stal módnym trendom. V tomto prípade sa na necht aplikuje niekoľko odtieňov laku vo forme rovných pásikov s čistými hranami. Neexistuje žiadny hladký prechod v tomto dizajne, ale vyzerá to veľmi štýlové a kreatívne.

Ombre s jasnými hranicami

Pre majiteľov dlhších nechtík je jednoduchšie vybrať si štýlový dizajn. Pretože budú môcť používať niekoľko farieb naraz. Viacfarebný ombre v tejto sezóne je považovaný za jeden z najviac trendov.

Gradient na dlhých nechtoch

Manikúru so sklonom možno aplikovať na krátke nechty. Odborníci v oblasti neyl-artu zabezpečujú, že pastelové dvojfarebné gradienty zostanú v trende a v rokoch 2019-2020.

Módne guru laky odtiene sa odporúča vybrať na základe sezóny. Napríklad kombinácia všetkých najjasnejších a bohatých farieb je ideálna na vytvorenie módneho letného dizajnu.: ružová, modrá, červená, limetková a žltá. Zvlášť populárne toto leto bude mincovňa a oranžové farby.

Svetlý gradient bude skvelým doplnkom každého štýlového letného luku.

Na jeseň av zime je lepšie uprednostniť chladné odtiene. Čierne a sivé farby zostávajú v móde, pretože sú základné. Stylisti ponúkajú, aby venovali svoju pozornosť vínnym a fialovým odtieňom, ktoré sa stali trendom novej sezóny.

Pri výbere tieňa sa môžete spoľahnúť na vaše individuálne preferencie. Kontrastné kombinácie budú vyzerať veľmi nezvyčajné a kreatívne. S ich pomocou môžete vytvoriť jedinečnú manikúru, ktorá nenechá ľahostajných ostatných.

Zaujímavá kontrastná manikúra

Zaujímavé : Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

Varianty vzorov manikúry so sklonom

Ombre sa dlhodobo stáva populárnou medzi dievčatami. Ale v tejto sezóne sú tu nové trendy, ktoré vám umožnia vytvoriť jasnú a kreatívnu manikúru. Aké dizajnérske nápady sa stanú trendom sezóny 2019-2020, dozvieme sa v tejto sekcii a tiež uvidíme fotografie z najštýlovejších manikúr s gradientom.

Klasická manikúra gradientu

Nesmrteľné klasiky - hladké horizontálne prechody z jedného tieňa na druhý, ktoré nie sú zdobené ďalšími detailmi. Táto myšlienka dizajnu sa považuje za univerzálnu, pretože sa hodí do akejkoľvek formy klincov a môže vyzerať harmonicky v akomkoľvek luku.

Trendom v tejto sezóne bude uplatnenie gradientu na mandľový klin. Okrem toho by sa mal aplikovať gél na leštenie od tmavé, postupne sa mení na bielu.

Výber dokončovacieho náteru pomôže, aby sa táto manikúra stala nezvyčajnou. Na klasický gradient bude vyzerať skvele matný povrch.

Ďalším tipom od odborníkov: nebojte sa skomplikovať klasickú verziu ombre. Namiesto plynulého prechodu si môžete vybrať ostrejší. To pomôže pridať chuť do už známeho dizajnu a urobiť ho čerstvým.

Vertikálne Ombre

Zaujímavé riešenie pre tých, ktorí sú unavení z klasických dizajnov, ale ešte nie sú pripravení na príliš svetlé detaily. V tomto prípade sa gradientová manikúra vykonáva vo forme zvislých pásikov vyrobených gélovým lakom. Tento dizajn bude vyzerať veľmi pokojne, ale nezvyčajný.

Vertikálne pruhy vizuálne predlžujú nechty, takže táto možnosť je ideálna pre dievčatá s krátkymi nechtami. Tu môžete experimentovať. Nechty umenie guru ponúka dievčatá kombinovať svetlé, kontrastné odtiene, a pridať štýlové prvky (flitre, kamienky, fóliové pruhy).

Máte radi gradient manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Uhlový gradient

Novinkou v roku 2018 bola manikúra s uhlovým gradientom. Hranaté ombre sa moc nelíšia od jeho predchodcov. Odtiene gélového leštenia sú umiestnené na uhlopriečke nechta. Táto možnosť dizajnu nevyzerá nudne a štýlovo v kombinácii s akýmkoľvek spôsobom.

Typ uhlového gradientu je rozpoznaný ako ombra od stredu nechtu. Táto novinka zahŕňa natiahnutie farby z centrálnej časti na voľný okraj a na pokožku. Ale vrcholom tohto dizajnu bude, že strečing sa vykonáva na bielom podklade, ktorý pridáva k tejto manikúre jemnosť a rafinovanosť.

Pre uhlový gradient a gradient od stredu klinca môžete použiť rôzne odtiene laku. Svetlé a pokojnejšie farby budú vyzerať skvele.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch je hitom roku 2018

Francúzsky ombre

Služobná bunda, ktorú miluje každý a ktorá je považovaná za nesmrteľnú klasiku, stráca svoju popularitu v novom roku. Ale je to príliš skoro na fanúšikov takého dizajnu, pretože dizajnéri a stylisti našli cestu von - rozriediť nudnú francúzsku manikúru jasným, nezvyčajným gradientom.

Farba francúzsky Ombre

A hlavným trendom tejto sezóny bude francúzsky ombre v tmavých farbách: modrá, čierna a hnedá.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Chrome gradient

Zaujímavou možnosťou, ktorú navrhnú dizajnéri nail artu, bude hit budúceho roka.Chrómový gradient sa vytvára pomocou špeciálneho rubu, ktorý sa aplikuje na kutikulu a natiahne sa do stredu nechtu. Takýto gradient môže byť vytvorený na všetkých nechtoch a na niekoľkých prstoch.

Stierač má niekoľko farebných možností a môže byť kombinovaný s akýmkoľvek odtieňom gélového leštenia. Trendom tejto sezóny budú bronzové, strieborné a zlaté odtiene. Najlepšie zo všetkého je, že spadajú na biele alebo béžové pozadie.

Zaujímavé : Rubbing: Nápady pre manikúru

Manikúra gradientu, zdobená kresbami a kamienkami

Klasický ombre je možné doplniť o štýlové výtlačky.

Je dôležité vziať do úvahy, že čím zložitejší je gradient, tým jednoduchšie a výstižnejšie by mali byť obrazy.

Pre gradientové manikúry sa malé kamienky môžu stať harmonickou dekoráciou. Manikérky radia, aby sa zabránilo veľké kamínky, pretože môžu skryť prechody a urobiť ich ostrejšie. Ak sú pre vás veľké kamene stále potrebné, je lepšie ich ozdobiť len jedným prstom.

Namiesto klasických bielych kamienkov navrhujú gitaristi nail art ozdobiť nechty s mikroperličkami a krásnymi dekoráciami. To je novinka v oblasti dizajnu, takže manikúra bude vyzerať veľmi nezvyčajne a veľmi štýlovo.

Výtlačky a kamienky možno použiť v kombinácii. Táto sezóna sa stala módnou manikúrou s gradientom a grafickým vzorom, zdobené kamienkami.

Ombre na všetkých nechtoch

Využívanie hladkých prechodov sa už pre mnohé krásy stalo nudným. Manikérka preto prišla s novým, neuveriteľne štýlovým riešením - aby sa prechod na jednotlivých prstoch zmenil. Pre túto konštrukciu sa používa päť odtieňov laku, z ktorých každý sa aplikuje na samostatný prst.

Toto je veľmi neobvyklé rozhodnutie, ktoré sa nedávno stalo vedúcim trendom. Taká manikúra je lepšie, aby sa navyše, aby nedošlo k strate jeho chuť.

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

Glitter Gradient

Glitter v tejto sezóne sa stáva jedným z hlavných spôsobov dizajnu. Veľmi zručne zdobí akúkoľvek manikúru a sklon nie je výnimkou. Glitter sa spravidla aplikuje hustejšie na voľný okraj nechtu a potom sa jemne natiahne do stredu.

Glitter Glitter vyzerá veľmi pôsobivo a slávnostne. Táto možnosť dizajnu môže dokonale dopĺňať večer a slávnostný oblúk. Glitter môže vyzdvihnúť akýkoľvek odtieň. Najmodernejšie farby v tejto sezóne budú:

  • zlato;
  • striebro;
  • farba zaprášenej ruže.

Zaujímavé : Novoročná manikúra s jiskrami

Manikúra gradientu sa v nadchádzajúcej sezóne stáva jednou z najmodernejších možností dizajnu. Jeho jednoduchosť a všestrannosť môže harmonicky dopĺňať každodenný aj slávnostný vzhľad. Odborníci na nechty vytvorili rôzne možnosti dizajnu gradientu. Takže v sezóne 2019-2020každá žena módy pre ňu nájde manikúru.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12.16.2018Štítky: