Mesačná manikúra: originálne nápady

Mesačná manikúra, alebo iným spôsobom reverzná bunda, je klasikou vo svete nechtového umenia, ktorá sa v roku 2018 stala jedným z najpopulárnejších módnych trendov. Ženy sa ochotne uchyľujú k tomuto neobvyklému dizajnu nechtov, aby mohli zmeniť svoj imidž a zvýrazniť ju. Navyše, mesačná manikúra je považovaná za univerzálnu a ideálnu pre všetky príležitosti. To tiež vyzerá skvele na dlhé a krátke nechty, a je stále relevantné v každom ročnom období. Takže ak sa vám páči aj mesačná bunda, pripojte sa k nám. Tu a teraz mu povieme veľa zaujímavých vecí.


Zaujímavé : Krásna novoročná francúzština: foto

Skutočné farby pre manikúru mesiaca

Pred obrátením sa na dizajn nechtov, poďme hovoriť o najmodernejších farbách pre toto umenie nechtov, ktorý pôjde do roku 2019.

 • Kovové odtiene . Tento trend nebude čoskoro z módneho Olympusu, takže ho môžete bezpečne použiť na ozdobenie mesačnej bundy.

 • Prírodné nahé odtiene . No, tu je všetko jasné, pretože francúzska manikúra začala s existenciou týchto jemných tónov mäsa.

 • Povrch matný . Rovnako ako kovový, monochromatický matný náter je dnes veľmi populárny. A keďže s tým má mesačná manikúra veľkolepý vzhľad, neberte si oči z očí. Určite si to vyskúšajte sami!

 • Odtiene „zrelého bobúľ“ . Ďalší módny trend, ktorý sa dobre mieša.s reverzným francúzskym.

 • Celá paleta modrej . Modrá, kobalt, tmavo modrá, zafír, azúrová - to všetko je dnes veľmi dôležité. Akékoľvek nail-art v týchto odtieňoch bude vyzerať úžasne.

 • Klasické čiernobiele . Tieto farby nevyjde z módy vôbec. Takže sa môžete uchýliť k nim, keď sa vám páči. Pokiaľ ide o mesačnú manikúru, v čiernej a bielej farbe to bude vyzerať elegantne, mierne svetlé a štýlové.

 • Červená a všetky jej odtiene . V roku 2019 bude nechtový dizajn s červeným lakom apogee Nílu. Preto aplikovať v manikúre také farby ako klasická červená, bordová, ružová, ruby ​​alebo víno - to je to najlepšie, čo môžete urobiť pre svoje nechty.

Dôležité! Druhé meno mesiaca manikúra - Hollywood bunda. On bol vynájdený takmer pred štyridsiatimi rokmi, najmä pre modely a herečky, takže ich nechty v objektíve fotoaparátu vždy vyzerali dobre upravený.

Máte radi mesačnú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Šedo-ružová manikúra: nové položky

Nápady na manikúru mesiaca

Teraz poďme hovoriť o módnych trendoch mesačnej manikúry sezóny 2018-2019. A verte mi, je tu niečo, čo zaplatítepozornosti.

 • Trojuholníkový otvor . Ak sa nudíte klasickou výbavou reverznej bundy, potom sa určite pozrite na dizajn s trojuholníkovým tvarom otvoru. Toto nail-art bude vyzerať neobvykle a sviežo.

A trojuholníky na nechtoch sa dajú ľahko premeniť na symbol Nového roka - vianočný stromček, ktorý ich zdobí zodpovedajúcou farbou. A nič, ak sú tieto stromy obrátené hore nohami. Každopádne každý ocení váš nápad.

Zaujímavé : Biela manikúra: originálny dizajn

 • Priehľadný otvor . Negatívny priestor v umení nechtov je teraz vo výške módy. Ľahko sa dá použiť na mesačnú manikúru.

Aby sa vytvoril štýlový a zaujímavý dizajn, stačí ponechať dieru na spodnej časti nechtu, ktorá nie je natretá (alebo pokrytá priehľadným vrchom). Zvyšok nechtíkového povrchu môže byť pokrytý absolútne ľubovoľnou farbou podľa vlastného uváženia.

Dôležité! Aby bol negatívny priestor hladký a krásny, použite špeciálne šablóny .
 • manikúra lunárneho kovu . Ako sme písali o niečo vyššie, kovový lesk je dnes veľmi populárny. Dokonale sa ukáže v mesačnej manikúre. A aby vaša móda nail-art bola jednoduchá, vyberte miesto na spodnej časti nechta zlatým alebo strieborným lepiacim pásikom.

(Táto metóda je vhodná najmä pre začiatočníkov). Tiež skvelé byťPozrite sa a perlové laky v týchto kovových odtieňoch. Ale ich aplikácia vyžaduje veľkú zručnosť.

 • Kamienky v dizajne nechtov mesiaca . Ak chcete vytvoriť modernú mesačnú manikúru pre Nový rok 2019 alebo len tak, potom venujte pozornosť kamienkom. Jasné kryštály, rozptýlené na spodnej časti nechta, dodajú vášmu obrazu expresivitu.

Manikúra s kamienkami je akýmsi univerzálnym nechtovým umením, ktoré možno kombinovať v každodennom nosení aj pri výstupe. Všetko je tu jednoduché: ak chcete vyzerať ako práca s nechtíkmi zdobenými kamienkami, mali by ste ich kombinovať s lakom nahých odtieňov. Ak sa zameriavate na luxusný večerný luk, neváhajte sa uchýliť k viac nasýteným a pútavým odtieňom.

Dôležité! Na krátkych nohách by sa lunárna manikúra mala robiť v pastelových farbách. Ak chcete niečo jasnejšie, ale nie dosť dlhé, potom len nechajte nechty oválny tvar, pokiaľ je to možné
.
 • Kvetinový dekor.Zvýraznite dieru kvetmi - čo by mohlo byť viac ženské? Zvlášť dobré je také umenie, ktoré je vhodné na jar a leto. Veľkosť a farba kvetov môže byť absolútne ľubovoľná.

Takže, ak zobrazujete malé púčiky, môžete na nechtoch vytvoriť niečo ako veniec, ktorý zopakuje tvar diery. Ak sú kvety veľké, potom, aby nedošlo k preťaženiu obrazu, nakreslite ich na jeden alebo dva prsty. A zvyšok nechtíka môže byť pokrytý dramatickyinú farbu.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

 • Lunárna manikúra v kombinácii s bežným francúzskym . Lunárna manikúra, rovnako ako klasika v rokoch 2018-2019, zostane populárnym módnym trendom. Potvrdzujú to aj početné fotografie majstrov. Gél na leštenie je považovaný za najlepší materiál na jeho vytvorenie, pretože vám umožní držať na povlak a vzory na nechtoch čo najdlhšie.

Okrem toho, spätný francúzsky jazyk možno kombinovať s obvyklým spôsobom v rámci toho istého umenia. Konkrétnejšie, na prstoch jednej ruky, môžete celkom vyobraziť oba typy francúzskej manikúry. Napríklad, na dvoch klasických, a na troch reverzných (lunárnych), musia byť len v rovnakej farebnej schéme.

Zaujímavé : Štýlová manikúra - nové položky

 • Mesačná manikúra s kŕdľom.Toto je najlepšia voľba pre zimu, takže venovanie pozornosti teraz je čas. So zamatovým práškom alebo kŕdľom si môžete jednoducho vybrať studne, ak chcete neformálny a diskrétny dizajn.

Mäkké a nadýchané kŕdle

A môžete s ním vytvoriť úžasné a jemné vzory, ktoré výrazne zmenia vašu manikúru .

Dôležité! Čierna a biela sú považované za najobľúbenejšie farby na vytvorenie mesačnej manikúry majstrov po celom svete.

Ako vidíte, vytvorenie módnej mesačnej manikúry v rokoch 2018-2019 je veľmi jednoduché - stačí ukázať malú predstavivosť. Toto umenie nailje to takmer nemožné pokaziť, a je ľahké ozdobiť svoj obrázok s ním. Takže, choďte na to!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11.12.2018Štítky: