Hnedá manikúra - nápady na dizajn

Manikúra vyrobená v hnedých farbách v roku 2019 sa stala obzvlášť významnou. Koniec koncov, na základe tejto palety, môžete vytvoriť mnoho originálnych návrhov, medzi ktorými, ako jednoduché, tak aj použitie sofistikovaných techník neil-art. Neverte? Pracujme teda spoločne na zvláštnostiach „čokoládového“ dizajnu a zvážime aj tie najoriginálnejšie myšlienky takéhoto nechtíkového dizajnu, ktoré sú uvedené ďalej v našom článku.


„Nové“ trendy „čokoládového“ dizajnu

Samotná hnedá farba vyzerá veľmi pôsobivo, takže aj v jednofarebnom prevedení je manikúra vyrobená v farebnej schéme čokolády a kávy jednoducho možnosťou výhry. Stále však môžete vybrať niekoľko módnych trendov, bez ktorých sa na jeseň nebude robiť žiadna podoba takejto manikúry.

 • Imitácia kávových zŕn. Hnedá farba vždy spôsobuje spojenie s čokoládovou tyčinkou alebo šálkou aromatickej kávy, ktorá inšpirovala majstrov umenia nechtov k vytvoreniu „lahodnej“ manikúry. Nálepky, kresby alebo volumetrické akrylové modelovanie, napodobňovanie kávových zŕn alebo najmä povrch čokoládovej tyčinky, oslovia sladký zub.

Zaujímavé kresby a francúzsky hnedý

Hnedé a kamienky

 • Matný povrch. Hnedá manikúra s zamatovým dizajnom vyzerá drahšie a pôsobivo, a to aj v monochromatickom dizajne. Okrem jednoduchej matnej povrchovej úpravy môžete použiť aj vločkový prášok alebo akrylový prášok.Konečným zameraním tohto dizajnu bude úzky zlatý fóliový pás pozdĺž nechtovej platne.

Zaujímavé: Módna manikúra 2019: trendy jar-leto, foto

Manikúra s matnou hnedou hmotou

Svetlé odtiene hnedej farby a kombinácia rôznych textúr v manikúre

 • „Precious“ inlay. Kamienky dokonale zapadajú do akéhokoľvek dizajnu, ale pridávajú ešte viac nákladnosti a rafinovanosti hnedej manikúry. V tomto prípade musí byť takýto dekor vo veľkom. Okrem toho, stylisti odporúčajú, aby sa neobmedzovali na kamienky a pridať do dizajnu ďalšie zlaté fólie odlievanie, korálky, trblietky a iskry.

Francúzština a dizajn na hnedom pozadí

Hnedá s kamienkami

Dôležité! Hlavnou črtou manikúry v hnedých odtieňoch je jej všestrannosť, pretože vám umožní stelesniť všetky vaše nápady na dizajn nielen na dlhé, ale aj módne dnes krátke nechty.

Spektakulárne a módne sivohnedé

Kombinácia farieb

Napriek tomu, že hnedá je považovaná za celkom všestrannú farbu, ktorá sa úspešne skombinovala s prevažujúcou väčšinou rôznych odtieňov, stále môžete zvýrazniť tie najlepšie výherné kombinácie.

Zaujímavé: Jesenná manikúra pre krátke nechty

 • S bielou. V dizajne manikúry v hnedých odtieňoch hrá bielu farbu úlohu dominantného prízvuku. Biela môže vyniknúťjeden klinec alebo niekoľko, alebo dokonca všetky. Pozoruhodným príkladom takejto manikúry je dizajn, v ktorom sú biele monogramy nakreslené na prstenci s priehľadnou základňou, zatiaľ čo ostatné sú vyhotovené v hnedých odtieňoch a sú zdobené monogramami len v zóne lunula.

Francúzština a dizajn na hnedom pozadí

Kombinácia hnedej a bielej

 • S ružovou farbou. Druh „spoločníka“ hnedej farby, vďaka ktorému sa na nechtoch získa ľahký a elegantný dizajn. Pink prideliť jeden alebo dva nechtík, a ako dekorácie použiť len niekoľko kamienkov alebo odliatkov.
Dôležité! Novinkou roku 2019 sa stali kamuflážne laky s ružovým alebo béžovým subtónom, ktoré dokonale zapadajú do hnedej manikúry a sú vynikajúcim substrátom pre rôzne dekorácie. V našej zbierke sa nachádzajú aj fotografické príklady takýchto návrhov.
 • S béžovou farbou. Toto je jedna z najvýznamnejších kombinácií win-win, ktorá nevyžaduje žiadnu dodatočnú dekoráciu. Všeobecne platí, že béžová emituje niekoľko nechtov, na vrchu ktorých sú kresby aplikované v tmavohnedej farbe.

Šedohnedá v kombinácii so žltou

Módna hnedá manikúra a pruhy

 • Žltá a oranžová. Jedna z najneobvyklejších, ale nie menej pôsobivých kombinácií. Jeden alebo dva nechtíky sú prevažne žlté alebo oranžové s teplým člnom, nad ktorým sa aplikujú kamienky alebo iskry.

Kombinácia hnedej a bielejzlato s trblietkami

 • So zlatom. To je a priori najsofistikovanejšia a drahšia kombinácia. Zlatá dekorácia fólie, konfety, trblietky alebo plnohodnotný náter, ktorý imituje kovový lesk, bude neprekonateľnou voľbou na zdobenie štýlovej večernej manikúry.

Akú kombináciu máte radi viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Štýlové nápady na dizajn pre čokoládovú manikúru

Vďaka všetkým druhom techník, ako aj bohatému množstvu dekoratívnych doplnkov, majstri neil-artu priniesli do života obrovské množstvo manikúrových vzorov vyrobených v hnedých odtieňoch, ktorých príklady možno vidieť na fotografii na internete. Najmódnejšie z nich v roku 2019 sú nápady uvedené nižšie.

Zaujímavé: Návrh manikúry v štýle minimalizmu

 • Monochromatický so vzorom. Originálny a zároveň úplne ne klenutý dizajn, ktorý kombinuje kombináciu niekoľkých odtieňov hnedej naraz. Je to len na aplikovanie tmavšieho tónu na podklad svetlejšieho odtieňa.

Jasné kresby na hnedom pozadí

Jemná konštrukcia a kombinácia rôznych odtieňov hnedej

 • „Rozbité sklo“. Náhodne usporiadané kúsky zlatej fólie nie súLen ideálne kombinované s farbou podkladu, ale tiež vytvoriť skutočne chytľavý a neobvyklý dizajn.

Dizajn v technike "rozbitého skla" na hnedom pozadí

 • S trením. Na prvý pohľad ide o úplne neporovnateľnú kombináciu, ale výsledok je jednoducho ohromujúci efekt. Krásne dúhové farby na hnedom základe vytvárajú elegantný a zároveň svetlý dizajn.

Hnedá a trepaná červeným prepadom

 • „Mačacie oko“. Originálny a zároveň fascinujúci dizajn, ktorý vyzerá harmonicky, či už v monochromatickom alebo s rôznymi kombináciami. Napríklad, lak "mačacie oko", môžete vybrať jeden alebo dva nechty. Ďalšou možnosťou je vytvoriť na ňom francúzsku manikúru, kde je oblasť úsmevu zvýraznená kovovým povlakom.

Výkresy na hnedom pozadí s kvapkami

Hnedá manikúra s efektom "mačacieho oka"

 • „Čokoláda“ Ombre. Krásny prechod z tmavohnedej do svetlej krémovej farby je považovaný za jednu z najpozoruhodnejších možností v dizajne „čokoládovej“ manikúry, ktorá vyzerá dokonale na mandľových, oválnych alebo nechtíkatých tvaroch balerína. Okrem toho, hnedý gradient je tiež veľmi univerzálny, pretože je dokonale kombinovaný s matným alebo lesklým povrchom, ako aj so všetkými druhmi príslušenstva.

Spectacular Brown Ombre

 • Lunar. Manikúra hnedého mesiaca v roku 2019 sa stalajeden z najpopulárnejších medzi modernými módy, o čom svedčia fotografické príklady takýchto návrhov uverejnených na sociálnych sieťach. Môže to byť buď „nahý“ dizajn s nenatretou dierou, alebo výber zóny lunula v krémovej alebo svetlo béžovej farbe. Dodatok tento dizajn pomôže kučeravé kamienky pozdĺž hraníc farebných prechodov.

Manikúra Moon Brown

 • Výkresy. Manikúra v hnedom gamute je univerzálnym základom pre vytváranie rôznych vzorov na jeho základe. Okrem nových fangled geometrických motívov a abstrakcií v „čokoládovom“ dizajne, motívy rastlín vo forme kvetov, ako aj kresby s obrázkami kreslených postavičiek, nie sú o nič menej pôsobivé.

Trendy zvieracích výtlačkov

Dizajn nálepky


Manikúra vyrobená v béžovo-hnedom gamute je módnym trendom v roku 2019, ktorý obsadil špičkové špičky moderných trendov krásy. V dôsledku univerzálnosti hnedej palety, ako aj jej bohatstva, je výsledkom veľmi efektívna a nákladná manikúra, dokonca aj s minimalistickým dizajnom.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/23/2018Štítky: