Nechtový dizajn s pavučinou

Určenie klincov pomocou pavučiny bolo pevne stanovené ako univerzálny nástroj na tvorbu luxusného nechtového umenia. Elegantné tenké čiary dokonale dopĺňajú akýkoľvek obraz, robia ho módnym a svetlým. Určite sa dá nazvať trendom budúceho roku 2019.


Aký zázračný gél?

Gél-pavučina je typ gélového náteru, vďaka ktorému sa na nechty môžu kresliť čiary a vzory akejkoľvek zložitosti. Jeho zvláštnosť v nezvyčajnej konzistencii je veľmi prchavá a hustá. Hovorili mu, že kvôli prelínaniu línií, ktoré jasne pripomínajú web.

Web a francúzština

Populárne v roku 2019, nechtový dizajn s pavučinou výrazne uľahčuje proces vytvárania aj najkomplexnejšej manikúry. Akonáhle tento gél vložíte na kefku, budete môcť vytvoriť jemné a beztrhnuté línie s miernym pohybom ruky. Najlepšie riešenie pre fanúšikov jasných geometrických vzorov!

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

Aké sú výhody?

  • Jednoduché. Gél je neuveriteľne ľahko použiteľný. Ak chcete ozdobiť nechty pavučinou, nepotrebujete schopnosť kresliť tenké a dokonale rovné čiary. Ďalšie nástroje sú tiež zbytočné. Človek má len ponoriť obyčajnú tenkú kefku do gélovej farby, umiestniť ju na nechtovú platňu a natiahnuť vodorovné a zvislé čiary podľa želania duše. Tu sa nevyžadujú umelecké nadanie a zručnosti. Linky sú vďaka tomuto "strečingu" vytvorené hladko. Nie je divuľudia ho zavolali. Potom stačí, aby všetky tieto krásy v sušičke - a obraz je pripravený!

Ombre

Výkresy s pastou

Venujte pozornosť! V príliš teplých miestnostiach sa môže pavučinový gél stať viac tekutým, vďaka čomu môžu byť čiary prerušené. V tomto prípade je potrebné dať do chladničky asi 5 minút pohár gélu.

  • Rýchlo. S ním nebudete musieť sedieť s pánom 3 hodiny, aby ste dosiahli dokonalý výsledok a presnosť šperkov. Ak to urobíte sami, gél-pavučina tiež výrazne ušetrí čas. Tento asistent urobí všetko za vás - nebudete musieť opravovať chyby a nezrovnalosti. Výsledok a jasnosť riadkov prekvapí. To je neporovnateľné s kresliacimi čiarami gélovej farby.

  • Rôzne dizajny. Linky môžu byť krížené, meniť hrúbku, kombinovať všetky farby a plne sa vzdať do rúk fantázie. S ním môžete vytvoriť desiatky a dokonca stovky možností nechtového dizajnu! A akýkoľvek geometrický vzor bude na vašom ramene. Navyše, fotografia nechtového dizajnu s pavučinou jasne pomôže určiť možnosť pre dušu. Pre každý vkus a farbu.

Gossamer a kamifubuki na nahom pozadí

  • Ziskovosť a primeraná cena. Ak chcete použiť vzor, ​​budete potrebovať minimálne množstvo peňazí na kefu - resp. Prietok je minimálny.

Pavučina na mäkkom ružovom povlaku

Dôležité! Gel pavučinapoteší vás absencia lepkavej vrstvy. Môže sa aplikovať na vrch alebo akýkoľvek gél. Nebudete ju musieť blokovať.

Textúrované pruhy

Lesklý a matný povrch

Pokyny na činnosť

Vaše nechty sú jednou z prvých vecí, ktorým ľudia venujú pozornosť. Čisté ruky a nechty s elegantným dizajnom vždy hovoria o starostlivosti a ženskosti. Módna manikúra s pavučinou v roku 2019 bude cenným pomocníkom pri vytváraní obrazu krásy. Ale na začiatok by bolo pekné zistiť, ako ho správne používať.

Stripes a kamifubuki

Čistá manikúra s pavučinou a kamienkami

  • Najprv vykonáme obvyklé spracovanie nechtovej platne. Dáme čas k pokožke, prejdeme buffom na odmasťovanie.
  • Rozdeľujeme základný náter a čakáme na sušenie.
  • Naneste základ a polymerizujte.
  • Podľa inštrukcií výrobcu naneste gél na leštenie, úplne ho vysušte do lampy na nechty.

Kombinácia pásov a neutrálneho monochromatického povlaku

Pásy môžu byť umiestnené v ľubovoľnom smere

  • Dostali sme sa k najzaujímavejším - začneme zdobiť! Ponorte tenkú kefku do gélu, chytíte malé množstvo peňazí. Ukážeme, kam pôjde línia maľby. Začíname ťahať niť správnym smerom, pričom sa nedotýkame nechtovej platne. Toto je veľmi „úsek“, vďaka ktorému zostávajú čiary hladké. Keď je línia natiahnutá, rozrezáme ju pozdĺž okraja.klinec alebo inak dokončiť ďalší bod (ak kreslíme vzor ďalej v opačnom smere).
  • Výkres v lampe sušte približne 2 minúty.

Proces nanášania pásov

Prúžky na svetlom pozadí

Idea! Ak chcete vytvoriť veľkolepú abstrakciu, položte si ochrannú rukavicu a ponorte prst do gélu pavučiny. Potom zatvorte prsty a pomaly šírite do strán. Vaše oči vytvoria vlákna, ktoré bude potrebné umiestniť na nechtovú platňu. Zostáva len odstrániť zvyšky materiálu z kože okolo nechtu a voily!

Zaujímavé: Manikúra šedá so striebrom

Možnosti večerného dizajnu

Pre každú ženu módy

Milovníci minimalizmu môžu vytvoriť nenápadný dizajn v čiernej, šedej, bielej a blízkej farbe. A tí, ktorí túžia po experimentoch a farbách, by mali experimentovať s gélom jasnejších a výraznejších farieb. Paleta našťastie umožňuje.

Samotný web design dopĺňa a vyzerá veľmi elegantne. Ale vždy existuje priestor na experimentovanie! Eklektický nebol zrušený, a je stále v trende - nebojte sa pokúsiť kombinovať rôzne štýly a vytvoriť niečo originálne. Napríklad vytvoriť pavučinu s klasickou bundu, mesačnú manikúru, dizajn s fóliou.

Zaujímavé: Manikúra korálov

Štýlový dizajn klebety

Aký dekor s pavučinou sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Veľmi účinnou možnosťou je kombinovať dizajn s pavučinou a kamienkami. Alebo použite trblietky. To dodá každej každodennej manikúre dotyk lesku. Tam je vždy miesto pre kreatívne nápady. Vytvorte si vlastný exkluzívny štýl, aby ste si každý deň vychutnali nechty. Nie každý z nás sa chce každý deň cítiť elegantne a bezdôvodne?

Vďaka rôznorodosti farieb a jednoduchosti použitia je tento gél nepostrádateľným nástrojom na vytvorenie luxusnej manikúry. Už dávno sa mu podarilo dobyť srdcia mnohých majstrov a ich spokojných klientov. V roku 2019, módna manikúra s pavučinou pomôže vytvoriť tie najpozoruhodnejšie vzory pre vaše nechty.

Pavučina na pozadí hologramového povlakuMateriál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12.01.2019Štítky: