Jednoduchý dizajn nechtov

Snažili sme sa, aby ste zbierali na jednom mieste najjednoduchší návrh pre nechty pre začiatočníkov, ktorý starostlivo hodnotil dodržiavanie módnych trendov. Najjednoduchšia vec pre vás je byť inšpirovaný a odhodlaný tou najlepšou voľbou!


Štýlová geometria

Papierová páska je veľmi vhodný inventár pre módny geometrický dizajn. Ako vidíte, podstata takejto manikúry je príliš jednoduchá, aby sa to nesnažila opakovať. Krok číslo jedna je použitie základného náteru. Potom nasleduje umiestnenie pásky na vytvorenie geometrického vzoru. Na záver, zostáva len aplikovať kontrastný lak a odstrániť pásku.

Geometrické vzory sú veľkým zdrojom inšpirácie pre manikúru!

Geometrický vzor harmonicky ozdobí vaše nechtíky

Motívy gradientu

Krásna manikúra ombre iba na prvý pohľad vyzerá ako skutočné umelecké dielo. V skutočnosti sa teší elementárnej technológii! Táto foto-cheat list je vhodný pre začiatočníkov v manikúra business - to jasne ukazuje, ako vytvoriť jednoduchý gradient design pre nechty.

 • Plášte nechtíka nechať bielym matným lakom. Tento trik zvýši jas a sýtosť farieb. Ak chcete vytvoriť viac tlmený dizajn, môžete tento krok vynechať.
 • Nakrájajte malý kúsok poréznej špongie.
 • Použite pruhy vo farbách, ktoré chcete vidieť v prechode.
 • Vytlačte obrázok na necht mierne.posunu špongie.
 • Odstráňte prebytočnú farbu.

Z tohto dizajnu a fúka letnú náladu a morský vánok! Ak ho chcete osobne zažiť, zopakujte túto manikúru na nechtoch.

 • Podľa predchádzajúcich pokynov vytvorte ombre efekt bieleho a modrého laku.
 • Keď je táto vrstva suchá, pomocou tenkej kefy nakreslite vlnité biele čiary.

Vyzerá to skvele s gradientovým dizajnom v kombinácii s iskrami.

Zaujímavé:Manikúra pre mandľový tvar 2019

Nemenej expresívny bude ombre s jednou farbou - stelesnením módnej technológie „negatívny priestor“.

Koketný hrášok

Najroztomilejší a zároveň najjednoduchší dizajn nechtov je bezpochyby vzorom polka dot. Nástroj určený na vytvorenie tejto tlače sa nazýva bodky. Avšak, ak nemáte, nenechajte sa odradiť, ale improvizovať! Ak chcete vytvoriť body v manikúre, možno použiť rôzne nástroje: špáradlá, špendlíky, neviditeľnosť, prázdne guľôčkové perá a mnoho ďalšieho.

Roztomilé puntíky môžu byť hrdo umiestnené na každej nohe a môžu byť štýlovým akcentom na niekoľkých prstoch. V takejto manikúre záleží na veľkosti - malé bodky vyzerajú roztomilé a veľký hrášok je jasný a výrazný.

Postupnosť tohto jednoduchého návrhu je veľmi jednoduchá:

 • Najprv zakryte nechty základnou farbou a počkajte, kým uschne.
 • Potom zdvihnitekontrastný odtieň a umiestnite bodky tak, ako chcete.
 • Po vyschnutí polka-bodového vzoru zaistite trvanlivosť manikúry transparentným podkladom.

Pruhovaný let

Módne a jednoduché vzory nechtov možno vytvoriť pomocou manikúrových prúžkov. Nielenže sú základné na používanie, ale poskytujú aj obrovský priestor pre kreativitu: vytváranie pruhovaných vzorov, rôznych geometrických tvarov a ozdôb.

Princíp vytvorenia takéhoto dizajnu je takýto.

 • Vyberte si farbu laku kontrastujúcu s pruhmi a prikryte ju nechtami.
 • Keď je základňa suchá, začnite tvoriť vzor pruhov. Keď sa dostanete požadovaný dizajn, rezané vystupujúce hrany stuhy.

Existuje ďalšia možnosť - zakrytie nechtov kontrastným lakom. Keď na konci odlepíte prúžky, dostanete hladký a krásny vzor.

Najnáročnejšia je kombinácia matného a lesklého povlaku. Na dosiahnutie tohto štýlového efektu môžete použiť rovnaké pásy. Vidieť a pamätať, aké ľahké je robiť!

 • Natrite nechty lakom s vysokým leskom.
 • Usporiadajte prúžky vo forme obrázka alebo, ako na fotografii, zvisle jeden po druhom.
 • Naneste matný vrch na nechty.
 • Odstráňte prúžok a obdivujte konečný výsledok!

Zaujímavé! Pre krátke nechty, preferovaný dizajn vertikálne a diagonálne čiary - tento trik vizuálne predlžuje. Ale štvorcový tvar je dokonale kombinovaný s vertikálnym a horizontálnympás.

Krásne sedmikrásky

Ak hľadáte tú najkrajšiu myšlienku na manikúru doma, pozrite sa na tieto dojemné sedmokrásky. Ťažko si môžete predstaviť niečo viac sladké! Pekný bonus tohto dizajnu - jednoduché kresby sa vykonávajú na 2 účtoch!

 • Prvá vrstva je základný lak.
 • Ďalšou fázou je kreslenie srdiečok kvetov.
 • Až po zaschnutí žltého laku sa používa biely - potrebujú kresliť okvetné lístky.

Chytiť nejaké skutočné nápady na dizajn pre letnú sezónu!

Francúzština

Francúzska manikúra je klasikou všetkých čias, ktorá vždy vyzerá elegantne a elegantne. Ak ste zvyknutí robiť takýto dizajn len v salóne, skúste trik zopakovať s klerikálnou gumou a dozviete sa, ako vytvoriť legendárne umenie nechtov priamo doma.

Zaujímavé:Tyrkysová manikúra 2019

Podstata tohto hackovania života je veľmi jednoduchá: natiahnite si gumičku okolo prsta a naneste ľahký lak na provizórnu šablónu.

Ak aj s takými trikmi bunda rozruší nezrovnalosti, načrtne líniu úsmevu brilantným lakom. Táto technika zamaskuje všetky chyby a zároveň robí manikúru efektívnejšou a trendovejšou.

Kamienky alebo bodky vyrobené s akýmkoľvek lakom môžu pôsobiť aj ako úsmev.

Odporúčame prijať štýlový mix svetlej farby s kovovým povlakom - v bunde, tento nápad vyzeráskvele.

Lakonický jednofarebný povlak

Pokrytie nechtov v jednom zo súčasných odtieňov sezóny je vždy skvelý nápad. Navrhujeme však, aby ste pokračovali a vytvorili štýlovú farbu, ktorá sa rozprestiera na nechtoch.

Na vytvorenie podobného nechtového umenia nie je vôbec potrebné mať vo vašom arzenále krásy obrovskú zbierku lakov. Môžete ísť na trik.

Manikúra s gradientom

 • Naneste vybraný lak na palec.
 • Na spis niekoľkokrát kvapká lak.
 • Do každej kvapky pridajte trochu bieleho laku - v prvom tvare by mal byť najmenej a v poslednom viac.
 • Na nechty aplikujte rôzne farby. Kefku vždy utrite kotúčom namočeným v odlakovači na nechty.

Konečným náterom je bezfarebný náter.

Negatívny priestor

V manikúre Negative Space je hlavnou črtou, že časť nechtu zostáva bez laku. Je ľahké vytvoriť takýto efekt - stačí len zatvoriť požadovaný vzor pomocou šablóny (ktorá môže byť vyrobená z papierovej pásky), zakryť nechty gélovým lakom alebo bežným lakom a po vysušení odstrániť nálepku.

Kamienky

Kamienky pomôžu manikúre dodať luxus a slávnosť. Ak chcete umiestniť ich, budete potrebovať oranžovú palicu dať kvapku lepidla na nechty a miesto na týchto miestach kamene.

Leopardov tlač

Hitom sezóny je zviera. todoslova všade - od dizajnu oblečenia a doplnkov až po manikúru. Ak si myslíte, že trendové nechtové umenie s leopardovou potlačou môže byť poskytnuté len v salóne, vyzbrojte sa gumovou ceruzkou a pripravte sa na zmenu svojej mysle!

Ako vidíte na fotografii, všetko je veľmi jednoduché. Je len potrebné znížiť gumu tak, aby sa získala improvizovaná pečiatka. Ďalšia vec je technika - ponorte ceruzku do tmavého laku a zanechajte stopy na nechtoch.

Niekoľko ďalších nápadov na dezert

Zaujímavé:Jasná manikúra 2019

Sme si istí, že budete môcť opakovať vybraný dizajn nechtov pre začiatočníkov krok za krokom. Ukážte trochu trpezlivosti a inšpirácie a štýlová manikúra bude veľmi jednoduchá!


A už viete, ako vytvoriť módne nechty?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané04/03/2019Štítky: